Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : iron maiden pri nas

snežko
05.04.2007, 12:45
:) a mar tile modeli še špilajo??? sem mislu, da so se vsi zadrogiral pa pomrli. to je blo popularno, ko sem bil v srednji šoli...a so zamenjali člane?? a imajo kak nov komad?? a bodo stare špilali na koncertu??

eden, ki ima malo več podatkov o njihovi sedanjosti naj se malo razpiše...

popka
05.04.2007, 14:16
http://www.ironmaiden.com/index.php?categoryid=14&p2_articleid=330

Goody
05.04.2007, 14:48
itak, da majo ;) snežko, beri portal :clown:

Video: Iron Maiden (http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=4&page_id=11&article_id=41107010909435216&cid=426&pgn=3)

kinsley
05.04.2007, 15:36
:) a mar tile modeli še špilajo??? sem mislu, da so se vsi zadrogiral pa pomrli. to je blo popularno, ko sem bil v srednji šoli...a so zamenjali člane?? a imajo kak nov komad?? a bodo stare špilali na koncertu??

Jaz jih komaj čakam.Kako že pravijo....so kot vino,vedno starejši in vedno boljši.Žive legende in v živo so pravi killerji.Osebno sem jih v živo gledal že 5x in jih bom šel še enkrat ko jih imam pred nosom.Koliko pa so karte?

kinsley
05.04.2007, 15:42

Kar pa se tice albumov,vsak katerega izdajo je nekaj posebnega.Še posebno zadnji katerega so izdali prejšnje leto.

Marduk1
05.04.2007, 17:15
Najboljši album je The number of the beast.

kinsley
05.04.2007, 17:38
Najboljši album je The number of the beast.

Skoraj vsi albumi so dobri,čeprav so tudi oni parkrat udarili mimo,še posebno v obdobju brez Bruca.Je pa še ena stvar.....da komada the number of the beast na tej turneji ne igrajo v živo.

Smaug
05.04.2007, 18:48
Danes kupil karto. Kinsley, daj nalimaj playlisto.

...ce ti ni pretezko, glede na to, da imajo prvi koncert pri nas :D

Abronsius
05.04.2007, 18:59

Le fajn počekiraj tistle link od popke, preberi mal o njih, ker so še kako živi tile strički, sploh pa ne vem kje teb ideja da bi Iron Maiden kdajkoli imeli težave z drogami. Vodja skupine Steve Harris je fuzbaler, športnik...
He’s a great football player and he had the choice to play football professionally or play music when he was a kid, but I think he made the right decision. I don’t think he could cope with the discipline of the footballer’s life at the time when you’re a teenager and you’re starting to meet people and get into music. He’s his own man. But having said that, he doesn’t drink much and he takes care of his body – that’s very important to him. Being a sportsman, his attitude is that if your body is healthy, your mind is too, and I think that helps with the band, because you don’t get locked into that stupid rock'n’roll 'let’s go party every night' lifestyle.
...Bruce isto (sabljač :music: ) in pilot Boeinga :O ... uglavnem niso to eni loleki, ki bi se zadevali s pepelom svojih fotrov pomešanim s kokainom ala Keith Richards :rolling: . Fantje so po vrnitvi Bruca ter Adriana kot prerojeni... polni energije in nabrušeni kot še nikoli. Počekiraj Rock In Rio DVD in ti bo vse jasno, da tega v živo ne gre zamuditi kljub zasoljenim cenam kart.

Evo en odličen komad v živo z Rock In Ria... Nicko je totalen car na tistih svojih gromozanskih bobnih. :drop: Eden mojih najljubših komadov... The Clansman :music:

TaJKDYZ-n38

kinsley
05.04.2007, 19:52
Danes kupil karto. Kinsley, daj nalimaj playlisto.

...ce ti ni pretezko, glede na to, da imajo prvi koncert pri nas :D

To bo njihov 5 koncert pri nas!Če hoceš playlisto skoci na Jokerjev mnenjalnik,se mi ne da....

Smaug
05.04.2007, 22:08
Misljeno je bilo prvi koncert po 3-mesecni pavzi. Verjetno bodo spremenili playlisto. Hvala za tvoj prekomerni trud...

kinsley
06.04.2007, 04:42
Misljeno je bilo prvi koncert po 3-mesecni pavzi. Verjetno bodo spremenili playlisto. Hvala za tvoj prekomerni trud...

ni blo časa vceraj.....

kinsley
06.04.2007, 04:48
Play lista iz Dubaja letos
DIFFERENT WORLD
THESE COLOURS DON T RUN
BRIGHTER THAN A THOUSAND ...
WRATHCHILD
THE TROOPER
THE REINCARNATION OFBENJAMIN BREEG
FOR THE GRETER GOOD OF GOD
THE NUMBER OF THE BEAST
FEAR OF THE DARK
RUN TO THE HILLS
IRON MAIDEN
-----------------
2 MINUTES TO MIDNIGHT
THE EVIL THAT MEN DO
HALLOWED BY THY NAME

Na listi je tudi The number of the beast,čeprav sem nekje prebral da ga ne igrajo....

unknown user
11.04.2007, 09:41
u to bo treba it pogledat, ker so strici že tuk stari da nikol neveš ker koncert bo tazadn.
no vsaj upm da ga ne bojo odpovedali (če nebo kdu dobu sindrom Keith Richards pa bo po palmi skaku)

Abronsius
11.04.2007, 20:33
DIFFERENT WORLD
THESE COLOURS DON T RUN
WRATHCHILD
THE TROOPER
THE NUMBER OF THE BEAST
FEAR OF THE DARK
RUN TO THE HILLS
IRON MAIDEN
-----------------
2 MINUTES TO MIDNIGHT
THE EVIL THAT MEN DO
HALLOWED BY THY NAME

Na listi je tudi The number of the beast,čeprav sem nekje prebral da ga ne igrajo....
Ne bi se branil tele setliste, sploh pa ne zadnjega komada :music:

iFZkmSH_Flw

kinsley
12.04.2007, 09:46
Takega dogodka se ne sme zamuditi.So eden redkih bendov kateri so ustarjalni tudi sedaj ob koncu karirere.Za razliko od drugih skupin ,katere ne bi omenjal tukaj in se jim gre samo še za denar.Ravno zaradi tega imajo še vedno razprodane turneje.So kot vino,bolj kot je staro boljši so....

Marduk1
12.04.2007, 10:57
Posvečeno bodi tvoje ime.

Po mojem mnenju najbolj popoln bend na svetu. Vrhunski kitaristi, vrhunski basist ka piše še ubijalska besedila, bobnar je eden redkih bobnarjev ki ne uporablja dvojnega bas bobna pevc je pa itak klasa zase ker je takih vokalov zlo mal.

Abronsius
15.04.2007, 09:15
bobnar je eden redkih bobnarjev ki ne uporablja dvojnega bas bobna
Če smo že pri bobnarju Nicku McBrainu... naravnost užitek ga je gledat, kako servira in se poigrava s "prehodi", pri čemer je eden bolj utrgan (različen) od drugega, da ne omenjam kako se mu vidi, da uživa in kraljuje. Naveza McBrain / Harris je zame osebno še vedno najboljša ritem sekcija, ki je že sama po sebi vredna ogleda in posluha v živo.

FBanU-AHMqg

Marduk1
15.04.2007, 11:00
McBrain je itak legenda. Obvlada svoj posel do potankosti. Ampak ko sem gledal njegovo postavitev bobnov me je skoraj srat prijelo. Take postavitve bobnov nisem videl še svoj živi dan.

Ampak vsak ima svojo postavitev in če mu to ustreza naj bo tako. Steve Harris je pa eden najbolj nadrkanih basistov vseh časov in je men osebno najboljši basist kar sem jih kdaj preigraval.

unknown user
22.04.2007, 21:21
he he mene pa pritegne tu da Dickinson poje pa še skače in lawfa po odru, tip jih ma kok 50 al kok pa še tok energije da sam gledaš...
o solažah pa... brez komentarja, odpuleno

Abronsius
29.04.2007, 08:40
Še mal Eddieja :veryevil:

KWkezoe1hzg

kinsley
09.05.2007, 16:41
a kdo ve koliko je bilo prodanih kart za koncert v Ljubljani?

zverina
13.05.2007, 20:47
DIFFERENT WORLD
THESE COLOURS DON T RUN
WRATHCHILD
THE TROOPER
THE NUMBER OF THE BEAST
FEAR OF THE DARK
RUN TO THE HILLS
IRON MAIDEN
-----------------
2 MINUTES TO MIDNIGHT
THE EVIL THAT MEN DO
HALLOWED BY THY NAME

ki pa je te Phantom of the Opera.:(