Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : SIOL TV - vedno isti programi frizajo in štekajo!

tommyboy7
06.04.2007, 19:01
lp

Z nekaterimi userji sem se pogovarjal glede tega in vsem tako kot meni štekata dva program (DSF in Sat1). Ali je to tako problematično da na Siol ne morejo ukrepati, ker očitno ni napaka v povezavi do nas!
lp
T

rock
06.04.2007, 20:08
Tale je verjetno iz naslova neenakomernega prenosa podatkov pri posamznem kanalu.
Ko količina podatkov v nekem trenutku preseže kapaciteto linije so kocke, pardon kvadratki (by Storž).
Zakaj se to ne uredi pa ?? Bi marsikateri uporabnik TV rad vedel... že davno želel, da se reši.
Mene tole sicer ne moti, ker je nekaj rezerve in vse pride skozi.
Bo kar držalo. DSF v času ko tole pišem niha med 1,8 in 6,8 mbps.

tommyboy7
06.04.2007, 20:45
lp

Hvala za odgovor! V celoti gledano sem s Siol TV zadovoljen - če bi štekali kakšni eksotični programi bi še razumel. Na teh dveh pa se včasih da kaj pametnega pogledat (posebej šport) in ponavadi je slika tako močno motena da nista gledljiva. No upam da bodo na Siolu kaj naredili glede tega!

lp

rock
06.04.2007, 21:02
Ali imaš ADSL. Če imaš možnost naroči dodaten TV brez STB-ja (če ga seveda ne rabiš), da te prestavijo na ADSL2+ oz. VDSL, če si "srečko" blizu nadrajene centrale.

tommyboy7
07.04.2007, 18:55
Rock - mislim da adsl2+ pri nas ni mogoč. Drugače pa hvala za info!
lp

DoBri
12.04.2007, 17:40
Sporoči uporabniško ime na info@siol.net ter opiši težavo, da tehnika pregleda napake in opcije za njihovo reševanje. Če je selitev na boljšo tehnologijo možna, jo bomo seveda omogočili.