Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Motoristi prosim vas

Z750
09.04.2007, 21:14
dajte vozit tudi malo z glavo ne samo z zapestjem:(
smo se z famili malo pelali naokrog in glej ga zlomka 10 min od doma nas prehiti mladenič na gsx 600 malo pred ovinkom in ga je odneslo:mad: motor v odbojno ograjo, on hvala, nevem komu, meter mimo v graben:2thumbs: počakam letim do njega, ga vprašam če je OK, pa me model na****i, da sem mu zaprl pot ... fa ko of :mad: ko sem ga videl v špeglu sem zmanjšal brzino in šel na desni rob, to mu razložim, nakar prizna, da je bilo preveč:nonono: vsi pogledamo nazaj po cesti in vidimo da je na cesti ful peska, al je to še od cestarjev ali od deževja ali ga je že kdo prej oral po bankini :dontknow: ok mu zrihtam prikolico pa čao.

vse lepo pa prav, stoenka za volanom, fičo je spil kao dval pira, pa ne vozi pol :clown: in gremo proti domu, se peljemo, poslušava čebljanje na zadnjih sedežih se smejiva ... nakar kot strela z jasnega iz ovinka nasproti model že čist leže, pa ga je še držu in ga spelje mimo avta po desni :nonono: :nonono: :O :O kako smo se sreča,l se z stoenko še nisva zmenila :clown: vglavnem jest sm tipa vidu da ga je nesl pol je pa poglihu in izbral drugi rob vozišča, stoenka pa paravi, da mu je bila to bližja - hitrejša pot :clown: ok no :clown:

no vglavnem dejte malo bol po pamet, asfalt je še hladn, peska je še velik na cest pa avtomobilisti vas še tudi nismo navajeni :) ;)

fazan
09.04.2007, 21:41
dajte vozit tudi malo z glavo ne samo z zapestjem:(
smo se z famili malo pelali naokrog in glej ga zlomka 10 min od doma nas prehiti mladenič na gsx 600 malo pred ovinkom in ga je odneslo:mad: motor v odbojno ograjo, on hvala, nevem komu, meter mimo v graben:2thumbs: počakam letim do njega, ga vprašam če je OK, pa me model na****i, da sem mu zaprl pot ... fa ko of :mad: ko sem ga videl v špeglu sem zmanjšal brzino in šel na desni rob, to mu razložim, nakar prizna, da je bilo preveč:nonono: vsi pogledamo nazaj po cesti in vidimo da je na cesti ful peska, al je to še od cestarjev ali od deževja ali ga je že kdo prej oral po bankini :dontknow: ok mu zrihtam prikolico pa čao.

vse lepo pa prav, stoenka za volanom, fičo je spil kao dval pira, pa ne vozi pol :clown: in gremo proti domu, se peljemo, poslušava čebljanje na zadnjih sedežih se smejiva ... nakar kot strela z jasnega iz ovinka nasproti model že čist leže, pa ga je še držu in ga spelje mimo avta po desni :nonono: :nonono: :O :O kako smo se sreča,l se z stoenko še nisva zmenila :clown: vglavnem jest sm tipa vidu da ga je nesl pol je pa poglihu in izbral drugi rob vozišča, stoenka pa paravi, da mu je bila to bližja - hitrejša pot :clown: ok no :clown:

no vglavnem dejte malo bol po pamet, asfalt je še hladn, peska je še velik na cest pa avtomobilisti vas še tudi nismo navajeni :) ;)
Kar si napisal zelo drži vendar motoristi se tega ne držijo in v slučaju nesreče so krivi vozniki in predno dokažeš ,da nisi neč kriv pa traja.Res je fajn španat motor zanimivo je gledat te fante na motorjih,ki drvijo vendar ali so ceste pripravljene za motoriste-mislim pesek na cesti in pa določene luknje na nekaterih odsekih cest po vsej državi.

freya
10.04.2007, 06:34
Včeraj je bl shod motoristov v Mirni peči, žegnajne, zato jih je bilo toliko na cestah.
Ko se začenja motoristična sezona je vedno največ nesreč, kjer so vključeni motoristi, ker še "nimajo pravega občutka" po dolgi zimi, poseben problem so adrenalina polni mladci.
jaz sem jih včeraj srečala verjetno kakih sto, ampak vseh očitno dozorelih cestnim razmeram.

mrjerry
10.04.2007, 08:10
Ta vikend se je zgleda zacel, ja :clown:

Tudi jaz srecal same vzorne, a kaj ko mi gredo ze pregovorno na organ :clown:

freya
10.04.2007, 10:16
Po moje se bo naslednja leta začelo prej in trajalo dlje, ker je bil letos pri registracijah za celo leto ogromen popust ( običajno registrirajo samo za pol leta). :)

mrjerry
10.04.2007, 10:21
wheepie

Ceprav mi niso vsec bi morda vseeno razmislil o nakupu kakega SUVja :veryevil:

Jakec
10.04.2007, 19:28
bil včeraj zunaj ob cesti in to ni blo res kaj delajo. meni ni več čisto nobenega žal ko se razbije! počasi se jim bom nehal še umikat...

Miccy
21.05.2007, 10:06
dejte no.. in Jakec, prosim.. :censored: :mad: :nonono:
neki vam bom povedala..
sama dva s tipom sva motorista. in zaradi takih budal, kot je blo opisano v situaciji zgoraj smo vsi na slabem glasu, ja, če maš motor si prf.uknjen, nisi normaln, se boš ubil..
taki ljudje, ki nimajo bremze v glavi in delajo neumnosti po cestah, niso motoristi. so idioti. in, taki, ki se vozjo brez opreme (hlač, jakne..) tud niso motoristi. in, taki, ki grejo prehitevat v levi ovink,ki ni pregleden, tud niso motoristi.. torej, o čem že govorimo? o motoristih sigurn da ne..
bom pa povedala še eno lasno prigodico..
se peljeva s tipom.. normalna turica, sama dva, brez norenja.. se peljeva 100 (izven naselja, da me ne bo kdo obtoževal neprilagojene hitrosti..) :p in kaj.. ena budala zategnjena se spravi obračat polkrožno. vozila je iz nasprotne smeri. cesta je bla prazna. za nama so sicer vozili še avti, ampak v tistem trenutku ni blo nobenga razen naju in debila z avtom. tip sploh ni gledal, sploh naju ni videl, trobla sva mu, blendala.. nič! in on krene. in se počasi pomika v 100 let trajajočem njegovem polkrožnem obračanju. midva bremzama kolk je šlo.. dvakrat nama je zadnja zablokirala(guma je zažgana od bremzanja).. tip pošreko sred ceste in midva direkt v njegova desna vrata! tele zabito naju sploh ni vidlo.. k sreči nimava hujših poškodb razen pretresa možganov, (jst sem letela na streho avta, na prvo haubo in se skotalila po tleh) mojga tipa pa je zabilo v stebriček od sprednje šipe in prve stranske šipe in ima zlomljeno roko..
in kaj hočem povedat.. oni, ki je vozo avto se sploh ni zavedal, kaj je blo.. napihal je pa 1,7 (po starem..)
motor je totalka,ker je potrgalo vilce.. :(

zato, prosim, nehite s takimi izjavami, da se ne bote umikal.. in v vednost.. ni vsak, ki sedi na motorju, motorist!

mrjerry
21.05.2007, 10:45
Zal je vsak, ki sedi na motorju, motorist in ko se mu peljes nasproti pac ne mores vedeti, ali gre za enega ali drugega. Seveda povsem enako velja tudi za voznike osebnih vozil in druge pripadnike poljubnih skupin v zivljenju nasploh.

Miccy
21.05.2007, 15:23
vrjetno čisto drugače gledam na celotno stvar kot ostali.. če voziš, potem veš, kako je..
je pa tako, da smo najbloj ranljivi, pa ne zaradi prepričanja, da v avtu imaš nekaj pred sabo, tud pa ne.. ampak zaradi takih, ki mislijo, da so asi in cari..
od nekdaj nabolj spoštujem prav motoriste in ne delam nekih scen, ko vozjo za mano, da se jim kaj posebej umikam in to.. ker sama vem, da ravno take reakcije včasih pripeljejo do kakega booma.. vozi normalno in je..

pa še nekaj.. če se navezujem na svoj prejšnji post.. edina dva, ki sta se ustavila, vprašala, če je vse ok, ponudla pomoč, sta bla motorista.. pa se je zraven peljalo ene 15 avtov.. pa ne pričakujem kakega pompa, ampak tud v avtu niso najbolj bleščeči vozniki..

peternelj
21.05.2007, 15:32
Ceste so za pametne ljudi

Z750
22.05.2007, 22:39
miccy:2thumbs:

nisem imel namena nikogar žalit ali kaj podobnega, sam tist vikend me je pa res čisto vrgel s tira:nonono: sam sem vozil motor do poletja 2001, takrat se mi je vse skupaj obrnilo :clown: motor sem vozil zase, za noben klub itd, za nobeno dokazovanje ipd. enostavno sem prišel do zaključka, da je na cestah preveč avtov in da ni nobenega užitka vozit slalom med njimi. sem ga pa pa par dni nazaj peljal kr-lj-kr, dol na vodice ac, nazaj po stari cesti, uglavnem na naših cestah je ratalo tolk gužve da človek tud z mopedom ne upa iz kolone pogledat:nonono: ok do lj je še šlo cca 40 min, iz trnovega do kr pa poden skor 2 uri:nonono: in ravno zaradi tega se rajši cijazim v avtu s klimo 3 ure preden me kdo s haubo spodtakne:veryevil:
je pa tko, povsod so cvetke tako med motoristi kot avtomobilisti:clown: ja pa še zmer se bom na desn rob limu ko bo motorist za mano;) aja pa ko bom mel 30k€ viška bom hayabuso 1300 kupu:clown: :nonono:

Miccy
23.05.2007, 19:31
Z750.. nisem nič razumela kot žalitev, samo me pa razkurijo take izjave, da nas ni škoda, da smo sami norci, kreteni.. :nonono: :( nekateri res ne spadajo na cesto in mečejo slabo luč na vse motoriste, ampak to še ni razlog za tako obnašanje..malo več previdnosti in spoštovanja s strani voznikov avtov in malo več strpnosti s strani motoristov, pa bo .. :) sam mi tega ne bomo dočakali.. :nonono:

nattka
24.05.2007, 12:09
Z750.. nisem nič razumela kot žalitev, samo me pa razkurijo take izjave, da nas ni škoda, da smo sami norci, kreteni.. :nonono: :( nekateri res ne spadajo na cesto in mečejo slabo luč na vse motoriste, ampak to še ni razlog za tako obnašanje..malo več previdnosti in spoštovanja s strani voznikov avtov in malo več strpnosti s strani motoristov, pa bo .. :) sam mi tega ne bomo dočakali.. :nonono:

na žalost, kot je že nekdo omenil, ko grem po cesti in me z 200 na uro prehiti kolona motoristov ne morem vedeti, kdo naslednjega ovinka ne bo speljal in kdo bo še mene potegnil v nesrečo ...

in če ne spadaš v to skupino, potem ni nobene panike ... ne vem zakja si potem zamijavkala, saj ni nihče na tvoj rep stopil ...

fićotov post je apel tistim, ki vzamejo poleti ven svoj fetiš in se grejo angels of hell na naših cetah ...

Miccy
24.05.2007, 16:03
[QUOTE=nattka;ne vem zakja si potem zamijavkala, saj ni nihče na tvoj rep stopil ...[/QUOTE]

nč nisem mjavkala, sem pač naletela na osje gnezdo, kjer ne prenesete motoristov.. :dontknow:
glede tega je pa na žalost tako; al si za ali si pa proti.. vmesnega ni.. so samo obe skrajnosti..

WarlordAlexander
25.05.2007, 15:41
jest bi sam reku, previdno vozit pa ne bo tolk nesreč kot jih je. In to štejem tiste z motorjem in tisti iz avtomobilom.

nattka
26.05.2007, 16:00
nč nisem mjavkala, sem pač naletela na osje gnezdo, kjer ne prenesete motoristov.. :dontknow:
glede tega je pa na žalost tako; al si za ali si pa proti.. vmesnega ni.. so samo obe skrajnosti..

wrong ...

jaz sem za vmes, če se le VSAK na cesti zaveda, da je treba voziti z glavo, ne z nogo ...

cliena
24.06.2007, 15:51
wrong ...

jaz sem za vmes, če se le VSAK na cesti zaveda, da je treba voziti z glavo, ne z nogo ...

nattka. tvoja izjava res drži in se 110% strinjam z njo.
Miccy... nihče ni rekel da motoristov NE mara ampak sam nekateri vozijo k da bi bli sami na cesti...mam tut js slabe izkušnje z motorji in motoristi ampak če vozjo po pameti jih prav rada pogledam,...Če ti pa pržge mimo avta z grozno hitrostjo pa še povrhu mau pred ovinkom,...verjemi. usak se prestraši :nonono: :shy:

fazan
24.06.2007, 21:05
Niso vsi motoristi divjaki pa tudi nismo vsi enaki šoferji.Res drži ,da so nekateri motoristi polni adrealina vendar so to bolj mladi ljkudje vendar neučakani in predzneži so pa mladi vozniki sploh v jutranjih urah in takrat je najbolj nevarno za motoriste.Drži pa da je zelo malo nesreč v katerih so glavni krivci ravno motoristi.

cliena
24.06.2007, 21:22
Niso vsi motoristi divjaki pa tudi nismo vsi enaki šoferji.Res drži ,da so nekateri motoristi polni adrealina vendar so to bolj mladi ljkudje vendar neučakani in predzneži so pa mladi vozniki sploh v jutranjih urah in takrat je najbolj nevarno za motoriste.Drži pa da je zelo malo nesreč v katerih so glavni krivci ravno motoristi.

ubistvu tule nihče ne obtožuje motoriste da so glavni krivci nesreč ampak večina šoferjev, takšni in drugačni mislijo da nekateri frajerji na hudih mašincah le pretiravajo :) se pa popolnoma strinjam da so motoristi kul dokler se ne zgodi nesreča..:shy: :sleepy:

Vsemogočni
18.07.2007, 03:17
dejte no.. in Jakec, prosim.. :censored: :mad: :nonono:
neki vam bom povedala..
sama dva s tipom sva motorista. in zaradi takih budal, kot je blo opisano v situaciji zgoraj smo vsi na slabem glasu, ja, če maš motor si prf.uknjen, nisi normaln, se boš ubil..
taki ljudje, ki nimajo bremze v glavi in delajo neumnosti po cestah, niso motoristi. so idioti. in, taki, ki se vozjo brez opreme (hlač, jakne..) tud niso motoristi. in, taki, ki grejo prehitevat v levi ovink,ki ni pregleden, tud niso motoristi.. torej, o čem že govorimo? o motoristih sigurn da ne..
bom pa povedala še eno lasno prigodico..
se peljeva s tipom.. normalna turica, sama dva, brez norenja.. se peljeva 100 (izven naselja, da me ne bo kdo obtoževal neprilagojene hitrosti..) :p in kaj.. ena budala zategnjena se spravi obračat polkrožno. vozila je iz nasprotne smeri. cesta je bla prazna. za nama so sicer vozili še avti, ampak v tistem trenutku ni blo nobenga razen naju in debila z avtom. tip sploh ni gledal, sploh naju ni videl, trobla sva mu, blendala.. nič! in on krene. in se počasi pomika v 100 let trajajočem njegovem polkrožnem obračanju. midva bremzama kolk je šlo.. dvakrat nama je zadnja zablokirala(guma je zažgana od bremzanja).. tip pošreko sred ceste in midva direkt v njegova desna vrata! tele zabito naju sploh ni vidlo.. k sreči nimava hujših poškodb razen pretresa možganov, (jst sem letela na streho avta, na prvo haubo in se skotalila po tleh) mojga tipa pa je zabilo v stebriček od sprednje šipe in prve stranske šipe in ima zlomljeno roko..
in kaj hočem povedat.. oni, ki je vozo avto se sploh ni zavedal, kaj je blo.. napihal je pa 1,7 (po starem..)
motor je totalka,ker je potrgalo vilce.. :(

zato, prosim, nehite s takimi izjavami, da se ne bote umikal.. in v vednost.. ni vsak, ki sedi na motorju, motorist!

To tud ni bil avtomobilist. Mi avtomobilisti ne pijemo, predno gremo na vožnjo.
Povsod se najdejo budale. Problem je v tem, da največkrat najbolj kruto nastradajo nedolžni. Tko, da komu dopovedovat, kaj vse lahko naredi s svojim dirkanjem po cestam, je brezupno delo. Ko enkrat kapira, lahko, da ga že ni več med živimi. V tem je vsa tragika "junaštva". Drugače pa upoštevajte: vedno lahko nasproti pripelje še večji norec, kot smo že sami in katastrofa je neizbežna. :angel:

X-wrt
17.08.2007, 10:14
Malo si preberite:
http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=18080&st=0
http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=5259

Toliko v razmislek.

mrjerry
17.08.2007, 10:29
To tud ni bil avtomobilist. Mi avtomobilisti ne pijemo, predno gremo na vožnjo.
Povsod se najdejo budale. Problem je v tem, da največkrat najbolj kruto nastradajo nedolžni. Tko, da komu dopovedovat, kaj vse lahko naredi s svojim dirkanjem po cestam, je brezupno delo. Ko enkrat kapira, lahko, da ga že ni več med živimi. V tem je vsa tragika "junaštva". Drugače pa upoštevajte: vedno lahko nasproti pripelje še večji norec, kot smo že sami in katastrofa je neizbežna. :angel:

Avtomobilist je oseba, ki v danem trenutku vozi osebni avto. In sem in tja najdes osebo, ki vozi osebni avto in je pred voznjo pila alkohol. Ergo govorimo o alkoholiziranem avtomobilistu.

Namrec, ce me nekdo zgazi, me bo prav en drek zanimalo, ali me je zgazil nek `pravi' avtomobilist ali nekdo ki ga neka neformalna skupina `zavednih' karakterizira kot njihov beden priblizek.

In isto velja za motoriste. In kolesarje. In pesce.