Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Plačilo z MasterCardom ni možno

dal
13.04.2007, 16:33
V vednost:

Zaradi prevzema podjetja SiOL d.o.o. s strani Telekoma Slovenije d.d. do nadaljnjega računov ni možno plačevati s plačilnimi karticami (preko povezave v elektronskem sporočilu).

:clapping:

dal
13.04.2007, 16:43
Še dodatna informacija:

tudi preko SKB Banke plačilo računa za SiOL ni več možno, saj so 2.4.2007 zaprli račun 03100-1061068065.

:2thumbs:

SloCop
13.04.2007, 16:54
Sem opazil ja......
mi pa ni jasno zakaj mi pošljejo e-račun s povezavo na obrazec za plačilo z kreditno kartico.....

Če je pa res da tudi na račun SKB ne moreš plačat, potem ta mesec ne morem plačat brez provizije?

ts ts ts.... sploh pa je na e-računu napisan tudi račun SKB banke.....

AlienRex
14.04.2007, 09:03
Sem opazil ja......
mi pa ni jasno zakaj mi pošljejo e-račun s povezavo na obrazec za plačilo z kreditno kartico.....

Če je pa res da tudi na račun SKB ne moreš plačat, potem ta mesec ne morem plačat brez provizije?

ts ts ts.... sploh pa je na e-računu napisan tudi račun SKB banke.....

Tudi ce bi bilo mozno placati na racun SKB bi placal provizijo...vsaj pri meni je tako da jo placam (pa imam racun pri SKB)

Se komu sanja kdaj bo mozno placati s kartico? Bo sploh to urejeno ta mesec....

SloCop
14.04.2007, 10:41
Tudi ce bi bilo mozno placati na racun SKB bi placal provizijo...vsaj pri meni je tako da jo placam (pa imam racun pri SKB)

Se komu sanja kdaj bo mozno placati s kartico? Bo sploh to urejeno ta mesec....

Prenos med računi na isti banki je brezplačen....... tako da rtfm :=)

AlienRex
14.04.2007, 12:45
Prenos med računi na isti banki je brezplačen....... tako da rtfm :=)

Sploh ves kaj pises? :nonono: Najprej pometi pred svojm pragom, potem soli pamet drugim in se nauci brati::
http://www.skb.si/data/doc/pdf/cenik-fo-sbp-pp.pdf

Ce bi pozorno prebral kaj sem napisal, sem sam to ze pocel in vedno sem placal provizijo.
Brezplacno je nakazilo na osebni racun, na TRR pa ne!! Razliko med osebnim in transakcijskim racunom pa poznas ne?

a ja da ne pozabim: ISTM JTLYK RTFM U!:veryevil:

SloCop
14.04.2007, 15:47
Sem prebral TFM :=)
Ja pa je res tako kot praviš..... je pa tudi res da na ta način nisem plačeval položnic ampak le prenos na račun kolegov.... in sem pač preprosto sklepal da je tudi to brezplačno in posledično širil neresnice po forumu