Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Big Brother (no.2)

Strani : [1] 2 3 4 5 6 7

iri
14.04.2007, 17:30
Ajde, idemo dalje s temo. :)

Glede na to, da je sobota, mene predvsem zanima v kakšno nemogočo stvaritev bodo spet vtaknili Osenarco. Zeleno zadevščino od zadnjič bo težko premagat ...

http://shrani.si/files/ninay5mv.jpg

Neuromancer
14.04.2007, 17:32
N€ je spisal navodila in odprl temo za naše filipinske brate, zdaj pa, prosim, raztrobite novico tem po filipinskih forumih.

http://forumi.siol.net/showthread.php?t=25502

iri
14.04.2007, 17:34
Lih zdej sem videla (http://24ur.com/bb/bb_article.php?article_id=3094967), da bodo že danes povedali, kdo gre na Filipine. Sem mislila, da bodo to obelodanili naslednjo soboto ...

TuNina
14.04.2007, 17:38
ja, bedno.. fora bi bla, da bi dotični stanovalec izvedel tik pred zdajci.

eni so nekaj namigovali, da je treba prej vizo zrihtat in za to verjetno rabijo podpis tega, ki bo potoval.

iri
14.04.2007, 17:40
Sej mogoče se pa da kej hitreje zrihtat, če imata obe državi mal več motivaciji za to. :)
Še vedno upam, da bo tisti, ki bo potoval, tik pred zdajci izvedel za to - v tem primeru bi itak rabil pol tedna, da bi prebolel šok, pa potem še preostanek dni, da bi dojel, da je res tam. :D

Brootalen
14.04.2007, 18:18
Jaz bi šel na filipine:)

Neuromancer
14.04.2007, 19:09
zakaj ma osenarca zalimano levo uho?

TuNina
14.04.2007, 19:10
nina je moža lepo naučila, kaj mora povedat o njenem "ljubimcu". :d

pogledal je v SSKJ in ugotovil, da definicija ljubimca ne ustreza temu, kar je ta človek.. đizs.

TuNina
14.04.2007, 19:11
u, prva pametna iz đesijinih ust.

Knez
14.04.2007, 20:07
Suza je jutri avtomatsko nominirana, ker je govorila italijansko..Zgleda, da bo to njen zadnji teden v Big brotherju.

ponga
14.04.2007, 20:36
Ampak tale Tina je pa vedno bolj blont.
Pa kako je lovila žogice. In se zraven glasno čudila, če dežuje. :nonono:

Brootalen
14.04.2007, 20:48
Ampak tale Tina je pa vedno bolj blont.

filipincem se bo skeglalo:veryevil:

Knez
14.04.2007, 21:06
Ok,zdaj pa res zgleda, kot da informacije curljajo.Že pred časom je tu nekdo kao "uganil", da gre Tina na Filipine..

Sem razočaran, ker greRobi ven, fajn bi bilo, če biostal še malo in naredil kakšno dodatno peezdarijo.Jaz bi raje, da bi la Sonja ven.

ponga
14.04.2007, 21:07
Knez, a ni blo za pričakovati, da pošljejo Tino.
V mojem razmišljanju sploh ni imela pametnega konkurenta za to nalogo...

Žvauca
14.04.2007, 21:09
Jaz bi pa rada videla Suzano, ko bo izvedela, da je nominirana, ker je kršila pravila.

Čisti sadizem, da so Perotu in Tjaši podaljšali nalogo še za en teden.

Tina je čisto preč, izgleda da si res predstavlja, da bo morala biti do konca na Filipinih.

ponga
14.04.2007, 21:09
Brez Robertovih izpadov in Tininih blont izjav zna v BB res dolgčas ratat.

Edino Pero in Suzana mi še dajeta upanje na popestritev. :d
Sploh zdaj, ko imata Pero in Tjaša za en teden podaljšano nalogo "biti par". :d :d :d

Tina je čisto preč, izgleda da si res predstavlja, da bo morala biti do konca na Filipinih.

Ma, saj bi bil vsak malo preč, če mu povejo, da čez 4 dni odpotuje na Filipine.
A je že vprašala, kje so filipini?

Tinino upanje je, da ji čez tri mesece preteče potni list. Suzana jo prepričuje, da so ji ga gotovo že podaljšali.
Se ji pa res tud sanja ne, za kolk časa gre.

TuNina
14.04.2007, 21:16
to, da so "zaljubljencema" podaljšali nalogo, je čisto brezveze. pero je že itak obupal in naskakuje sonjo.

drugač pa.. lol @ tinino hlipanje in piskanje, ko je zvedla za filipine :d

Knez
14.04.2007, 21:18
Tina je stereotipna bjonda: dobro zgleda, lepo se oblači (malo kičasto) in vedno vse zadnja pošteka.Ko dobijo nalogo in na koncu nekdo reče: "Ej, jaz ne štekam čist", je to 95 % Tina.:d

Me zanima, kako bo na Filipinih kaj štekala, če zna sploh angleško..

TuNina
enivej, zdaj bo en teden čista tuga, ko bo suzana šefovala... naslednjo soboto pa itak leti ven :d

ponga
Jasmina sama sedi na vrtu in ne deluje nič vesela... Zgleda, da kljub vsemu pogreša Roberta?

Knez
14.04.2007, 21:20
Jasmina sama sedi na vrtu in ne deluje nič vesela... Zgleda, da kljub vsemu pogreša Roberta?

Pogreša ona nekaj trdega med nogami, ne Roberta.;)

iri
14.04.2007, 21:20
to, da so "zaljubljencema" podaljšali nalogo, je čisto brezveze. pero je že itak obupal in naskakuje sonjo.

drugač pa.. lol @ tinino hlipanje in piskanje, ko je zvedla za filipine :d
če pa bogica misli, da bo morala dva meseca skupaj tam tekati naokoli v slovenski narodni noši in peči potico :d :d

Sploh sem pa pričakovala, da ji bodo ponudili nalogo v zameno za kaj, čemur se ne bo mogla odreči. Imuniteta do zadnjih pet tekmovalcev npr. :) Mislim, a jo lahko "prisilijo", da gre tja? Ker ona se je prijavila na Big Brotherja, ne na BB Filipini or wherever.

glede podaljšane naloge se strinjam, da je bolj dolgcajt, da bo avtomatično nominirana Suzana pa nekako ni fer, ker smo notri slišali že kar nekaj angleščine in hrvaščine/srbščine, tako da ne vem, kje so zdej mejo postavili, da italijanščina je pa no go :rolleyes: ampak ok, ostalo je bilo bolj zezanje, tole je bilo pa kao neko wannabe zakrito sporočilo za hčerko bla bla bla

stLARA
14.04.2007, 21:21
Ali se že ve, kaj je zadnjič pisalo v tistem pismu za Tino? :shy:

iri
14.04.2007, 21:23

Mene je njen ata čist presenetil - "ma že ogledanega nekoga drugega" :d :d :d ata rula! :d

TuNina
14.04.2007, 21:23
tina razlaga, da se z angleščino še kao znajde, ampak filipinci itak ne znajo angleško :d

iri
14.04.2007, 21:24
Me zanima, kako bo na Filipinih kaj štekala, če zna sploh angleško.. če zna angleško, potem zihr ne bo problema, ker bo itak par dni čisto paf nad njihovo hišo :d

tina razlaga, da se z angleščino še kao znajde, ampak filipinci itak ne znajo angleško :d

aja :d :d a nihče tam nima pojma o tistem koncu sveta, da bi jo kej poučil? :d

meni se je sicer zdelo, da še kar nekaj časa ne bo verjela, da ne gre za hec ...

Žvauca
14.04.2007, 21:25
Ma, saj bi bil vsak malo preč, če mu povejo, da čez 4 dni odpotuje na Filipine.
A je že vprašala, kje so filipini?

Hi, hi! Najbrž je res njen glavni problem, da se boji, da bo šla v kakšno barako, kjer ni potrebno samo kruha peči, ampak še krave molsti. S Suzano sta pač svetovljanki, ki ju v glavnem zanimajo New York, pa Pariz, pa London, ne pa neke "obrobne državice tretjega sveta".:rolling:

Ampak ko bo videla in okusila tisto hišo, po moje sploh ne bo hotela več nazaj.

Sem malo brskala pri Filipincih in ugotovila, da pri njih na seznam osnovnih živil spadata tudi kruh in kava, tako da bo naš gost precej presenečen, ko bo padel v ta "sistem stradanja".:)

Videla sem, da imajo tudi lastno kapelico, mislim da s svetim pismom, pa v kopalnici je tuš videti spodobno zakrit - se vidi samo glava in noge. Torej se bo naša Tina lahko spodobno stuširala. Ne vem pa, kako se bo zdelo našemu gostu, ko se bo tuširal pred celo hišo in še direkt pred kamerami, pa še dedci v glavnem hodijo nagi okoli.

Filipincem se najbrž zdimo totalni razvratneži. Švedi bi bili pa čisto preveč zanje.

TuNina
14.04.2007, 21:27
o đizs, jasmina ima na vrtu spet svoje izpade, ker motoristi zunaj nažigajo.

ženska je čist ven padla..

Tommy Kebab
14.04.2007, 21:28
http://shrani.si/files/vlcsnap917y6ho.png
http://shrani.si/files/vlcsnap917y6hp.png
http://shrani.si/files/vlcsnap917y6hq.png
http://shrani.si/files/vlcsnap918y6hr.png
http://shrani.si/files/vlcsnap919y6hs.png
http://shrani.si/files/vlcsnap919y6ht.png

ponga
14.04.2007, 21:36
ojej :nonono:

kinsley
14.04.2007, 21:49
Je blo zanimivo da so Robertu(ko je prišel v studio)predstavili Jasmininega fotra in mu je za za***ancijo zažugal s prstom.Sicer je bil hec,ampak sem dobil občutek da je dobu mehke noge....

kinsley
14.04.2007, 21:59
Sem na hitro pogledal tja na filipinski forum.....pravijo da smo slovenčeki very nice people.Pa upam da bo ta oseba katera nam pride v izmenjavo ženskega spola....

tolstoyed
14.04.2007, 22:03
čuden je tudi ta sistem glasovanja..v bistvu ne gre na priljubljenost ampak nepreiljubljenost. miha in sonja pač nista na udaru in nikogar ne motita med tem ko je robi imel pač več nasprotnikov..precej neumno glede na to, da ima gotovo več fenov robi..ampak očitno to bbja ne briga..

ena najbolj smešnih scen pa je bla tista na vrtu danes..pero za vrtno mizo večerja (se je umaknu na vrt da ima mir pred suzano), pa pride jasmina in zganja histerijo..je blo vidt kot, da mu je že čisto vseeno za vse skupaj..da ga ne bi presenetlo niti če bi boeing pristal na trati..verjetno bi najprej povečerjal in šel potem pogledat če je kdo v letalu.

tina pa tudi ta prava..na vasi hoče bit ta glavna in najbolj pomembna..ko jo pošljejo v svet pa zganja take..heehee

mimogrede, mogoče bodo pa kdaj pozneje nardili kšno glasovanje koga od izpadlih bbjevcev bi ponovno vselili in se vrne celo robi : )

3nity
14.04.2007, 22:31
kaj dela Jasmina na teh zgornjih slikah?

TuNina
14.04.2007, 22:35
kaj dela Jasmina na teh zgornjih slikah?

dere se "ata, ataaaa", pa "motooorjii, motooorjiii".. vsake tolko je pa samo vreščala. kot samo ona zna.

ampak tista scena s perotom je bla res dobro. on žveči, hladen kot špricer, meter stran se pa jasmina meče po tleh in tuli :d

Knez
14.04.2007, 23:30
Kurtz, 19 je premlado za takozadevo, to je še otrok, tolk je bila tud Alma stara v času Bara 1 in ravno tako je imela skoz občutek, da mora bit v centru pozornosti, pa kr neke psihoze so jo napadale...

kinsley
14.04.2007, 23:39
Jasmina v spalnici že pogreša Roberta.....Tjaši razlaga kako se bosta zunaj nekje srečala in razčistila u njunem razmerju...hehe

tolstoyed
14.04.2007, 23:42
namesto povečave prsi bi si dala lahko vstavit možgane. vsaj nekaj malega..

kinsley
14.04.2007, 23:43
Kar pa se tiče Roberta....meni nekako ni bil všeč,ampak je bil prvi ki je odšel z dvignjeno glavo.Kako je v studio zabil tistega Gašota ali kaj je že....

tolstoyed
14.04.2007, 23:47
ni se delal finega..za razliko od (skoraj) vseh ostalih.

kinsley
14.04.2007, 23:48
Glede na to da je Suzana avtomatsko nominirana za ta teden,mislim da je ona naslednja ki bo zapustila BB,ker je pac ta teden zgubila kompas.To bi bilo dobro za njeno hčerko Tjašo,da se lahko malo bolj sprosti in pokaže svoj pravi obraz....

tolstoyed
14.04.2007, 23:50
a že kdo pobira stave čez kolko ur se bo jasmina vselila novemu srečnežu v posteljo?

kinsley
14.04.2007, 23:51
a že kdo pobira stave čez kolko ur se bo jasmina vselila novemu srečnežu v posteljo?

ni vprašanje ur,ampak kdo?

tolstoyed
14.04.2007, 23:52
excuse me? kdo kaj? če misliš komu pa je odgovor pač k tistemu ki mu ni vse padlo dol.

iri
14.04.2007, 23:55
jst glasujem za Staneta! :d

dere se "ata, ataaaa", pa "motooorjii, motooorjiii".. vsake tolko je pa samo vreščala. kot samo ona zna.

Upam, da jo mislijo kaznovati, ker je "vzpostavila komunikacijo z zunanjim svetom" :d

tolstoyed
14.04.2007, 23:56
jst pa za 48 ur.

mimogrede, če stane ne bo za sceno, pa morda dobijo kšnega filipinskega ladyboya pa bosta skup striptis plesala!

kinsley
14.04.2007, 23:59
...drugače pa....so filipini full navdušeni da bodo dobli bjondo....

iri
15.04.2007, 01:11
mimogrede, kdaj bodo pa Filipinci obelodanili, kdo od njihovih gre sem?

nemehecat
15.04.2007, 07:11
kaj ni manila man napisal, da danes?

Tramp
15.04.2007, 08:02
Suzana in Tina sta svoj obraz pokazali s tem, da (če sem prav opazil) nista Robiju ob odhodu rekli niti adijo. Gledal sem hrvaške, nemške in še kakšne big brotherje, pa česa takega skoraj ne pomnim. Ponavadi si ljudje, ki so nekaj tednov skup živel, vsa pozdrav namenijo, če niso kljub morebitnim konfliktom ob slovesu celo zelo čustveni.

ponga
15.04.2007, 08:05
Suzana in Tina sta svoj obraz pokazali s tem, da (če sem prav opazil) nista Robiju ob odhodu rekli niti adijo.

Ja, tut meni je v oči padlo.
Sej se ni treba objemat pa lupčkat, ampak vsaj adijo pa lahko rečeš, če si z nekom živel 4 tedne, pa čeprav ga kao sovražiš. :veryevil:

Upam, da jo mislijo kaznovati, ker je "vzpostavila komunikacijo z zunanjim svetom" :d

Ja, mogl bi jo kaznovat.
Sej takrat so tut Staneta, ker so mu prijtali čez ograjo vošit prišli. Sam naj.. je pa cela skupina, ker so ga kaznovali z nekaj €, če se ne motim?!

Tamala je pa tako zelo nezrelo bitje, da upam, da bo kmalu kandidat za izpad!

Suzana se je spet malo sprostila, ko Roberta ni in se pridno posveča svojemu Andreju. :shy:

ponga
15.04.2007, 08:19
Sonja pa daje Tini nasvete, kaj za oblečt naj vzame na Filipine in ostale popotniške nasvete.
Tina deluje kar že sprijaznena s potovanjem.

Žvauca
15.04.2007, 08:56
Po moje bi Sonja šla z veseljem na Filipine in bi se tam tudi zgledno obnašala. Sploh pa se Tina nima kaj bati - tipi tam ji bodo z rok jedli, preden pa jo bodo do konca spoznali, bo pa že itak šla.

Suzana je res ravnala grdo, da Robiju niti besede ni rekla ob slovesu, pa četudi mu ne bi roke dala. Lahko bi mu rekla: naj ti gre dobro...... karkoli. Glede na to, da zelo rada govori, kaj je sprejemljivo in kaj ne, pa kaj je žaljivo in grdo, bi lahko to pridigo naredila tudi sama sebi.

Ampak za Suzano ne bo počitka. Ji bodo danes povedali, da je nominirana? Pa tudi, če pride prelepa Wendy in če upoštevamo, da Andrej govori najboljšo angleščino v hiši, čakajo Suzano še bridki trenutki.

Žal mislim, da s tisto cifro "75" ne bo nič. Upam pa, da bo našla kompas.

3nity
15.04.2007, 08:59

ampak tista scena s perotom je bla res dobro. on žveči, hladen kot špricer, meter stran se pa jasmina meče po tleh in tuli :d

in kako bo kaznovana? a ni to stik z zunanjim svetom?
staneta so takrat kaznovali in naj že enkrat tudi njo.

zakaj pa naj bi bila Suzana avtomatsko nominirana?

ponga
15.04.2007, 09:05
zakaj pa naj bi bila Suzana avtomatsko nominirana?

Ker je Tjaši en stavek rekla v italijanščini.

nemehecat
15.04.2007, 09:35
Ker je Tjaši en stavek rekla v italijanščini.
...z namenom, da je gledalci ne bi razumeli.

Sicer je pa res malo čudna, očitno misli, da smo tko butasti, da nihče ne zna italjansko. Magari bi ji kar po domače povedala... Sicer mi je pa res škoda, da je to svojo strategijo preveč resno vzela, ker na ta račun izgublja točke. Jo je zaneslo...
Po mojem ne bi bila slaba, če bi se sprostila.

iri
15.04.2007, 11:31
Pa tudi, če pride prelepa Wendy in če upoštevamo, da Andrej govori najboljšo angleščino v hiši, čakajo Suzano še bridki trenutki.
Ooo, sej res, na Kanalu A bodo zdej morali še za prevod poskrbet ...
Za Filipinko/ca bo pri nas zagotovo težje, kot za Tino tam (če količkaj obvlada angleščino, seveda), ker Filipini imajo vseeno uradna jezika filipinščino in angleščino, pri nas se bodo pa morali kar truditi, da ne bodo v svoje debate in vsakdan zašli, ta nov ali ta nova se bo pa počutila rahlo izločeno. Pa zanima me, kako bojo kej šokirani nad našo prozorno tuš kabino :d

Žvauca
15.04.2007, 11:40
Pa zanima me, kako bojo kej šokirani nad našo prozorno tuš kabino :d

To bodo gotovo cenzurirali. Menda so še tiste slike, kjer se Andrej (pred umivalnikom, spodobno v gate oblečen) brije po prsih in ga Alen (tudi spodobno v gatah) nejeverno gleda, skinili dol s foruma, ker so ponografske.

Tini ne bo hudega, se bo končno lahko normalno stuširala, Wendy pa zna biti nelagodno, ko bodo vsi capljali "nespodobno razkriti" okoli.

Knez
15.04.2007, 11:54
Kandidati na češkem Big brotherju:

http://big-brother.cz/

Jaroslav je najjači.

TuNina
15.04.2007, 12:02
jaroslaaaaav :d :d :d

jaz pa sem mislila, da so take že nehali delat..

Menfreya
15.04.2007, 12:02
Hmm, Čehi imajo pa starostno zelo raznolike tekmovalce. Na Filipinih so v sezoni 2 vsi stari med 20 in 26 let, pri nas gre od 19 do 38, Čehih pa od 20 do 41.

TuNina
15.04.2007, 12:12
heheee, tina je hotela bit lepa soseda 2005. :D

http://shrani.si/files/resy7wa.jpg

link (http://www.lepasoseda.si/sl/inside.cp2?uid=6B725D84-A661-736B-A28C-634030F45637&linkid=fotoone&cid=48CB6E90-110F-F054-1085-C374A7B80227)

kot blondinka je ful boljša.

Tramp
15.04.2007, 12:40
Kandidati na češkem Big brotherju:

http://big-brother.cz/

Jaroslav je najjači.

Lahk se mi Jaroslavu smejimo, sam kar se pa žensk tiče, si pa lahk sam želimo, da bi bli v češki hiši.

kinsley
15.04.2007, 12:44
Saj bo zdaj prišla kakšna filipinka,osebno bi najraje videl Wendy......samo da ne bodo na njo navalil kot na čokolado,katero je Sonja prinesla po njenem tihem tednu iz spovednice....

Katrin
15.04.2007, 13:21
u, prva pametna iz đesijinih ust.

Ena bolj pametnih izjav daleč naokoli... :rolling: :2thumbs:

iri
15.04.2007, 13:24
heheee, tina je hotela bit lepa soseda 2005. :D

kot blondinka je ful boljša. uf ja, res je veliko boljša blond.

btw, kaj pa je đesi izjavila včeraj tako pametnega? :shy:

Katrin
15.04.2007, 13:25
Sploh sem pa pričakovala, da ji bodo ponudili nalogo v zameno za kaj, čemur se ne bo mogla odreči. Imuniteta do zadnjih pet tekmovalcev npr. :) Mislim, a jo lahko "prisilijo", da gre tja? Ker ona se je prijavila na Big Brotherja, ne na BB Filipini or wherever.

Predvidevam, da je podpisala, da 3 mesece delajo z njo kar hočejo... zato se bodo tudi vsi izpadli tekmovalci pojavljali v oddaji do samega bridkega konca...

iri
15.04.2007, 13:27
Predvidevam, da je podpisala, da 3 mesece delajo z njo kar hočejo... zato se bodo tudi vsi izpadli tekmovalci pojavljali v oddaji do samega bridkega konca...

sej se mi prav smilijo, ko morajo čisto vsako soboto tam gor sedeti kot eni cvetlični lončki in podajati svoje velecenjeno mnenje o zadevi, s katero so pravzaprav že zaključili... yawn.

Katrin
15.04.2007, 13:28

:rolling: :rolling: :rolling:

btw, kaj pa je đesi izjavila včeraj tako pametnega? :shy:

Na vprašanje o tem, kaj si misli o Nininem ljubimcu iz Južne Afrike je rekla, da je ona vstala in šla, ker takih kozlarij ne misli poslušat.

ponga
15.04.2007, 14:34
Lahk se mi Jaroslavu smejimo, sam kar se pa žensk tiče, si pa lahk sam želimo, da bi bli v češki hiši.

no ja, men se ne zdijo nek višek lepote.... :nonono:

Tramp
15.04.2007, 15:09
no ja, men se ne zdijo nek višek lepote.... :nonono:

No pa povej, katera od naših je boljša od katerekoli od čeških?

iri
15.04.2007, 15:15
no ja, tukaj sicer nismo zato, da bi se kregali o čeških tekmovalcih (?!), ampak od tistih malih fotk sta meni res luštni le dve - Lena in Eva.

enivej, nazaj k našim tekmovalcem - Pero in Tjaša sta obupala in povedala, da sta imela nalogo. KLIK (http://24ur.com/bb/bb_article.php?article_id=3095021) Mama je od sreče verjetno zavriskala kot kekec. Izbrala sta pravi trenutek, ker bi bila mama tako ali tako nominirana, sedaj bosta pa še onadva. A potem danes ne bo nobenih nominacij? dolgcajt. :shy:

TuNina
15.04.2007, 15:50
spet se kregajo :D

problem dneva je, da je sonja zdaj popoldan skuhala kavo, čeprav so se zmenli, da kavo kuhajo samo zjutraj.

prijateljica
15.04.2007, 15:53
jo, Suza mi gre počasi vedno bolj na živce... sedaj očita Sonji, da kaj je šla kuhat Perotu... še malo pa jo bom dala na saznamu za odstrel pred Perota, na prvo mesto

z PBB foruma: OFFICIAL ANNOUNCEMENT - THE GREAT BIG BROTHER SWAP

THE PBB HOUSEMATE IS A MALE HOUSEMATE.
Who will it be?

ROBERT

MICKEY

NEL

BRUCE

BODIE

TuNina
15.04.2007, 15:59
nova tedenska naloga je pa nekaj v zvezi s telenovelami, če sem prav razumela..

Tramp
15.04.2007, 16:03
Ma dej, kaj bomo zdej še z enim tipom iz Filipinov tuki. Mislim, zakaj pa ni menjava ženske za žensko???

ponga
15.04.2007, 16:04
nova tedenska naloga je pa nekaj v zvezi s telenovelami, če sem prav razumela..

A zato majo prižgan TV? :o

A potem danes ne bo nobenih nominacij? dolgcajt. :shy:

Mislim, da so dopoldan nominacije ble... Vsaj vsi so sedel v dnevni, BB pa jih je drugega za drugim klical v spovednico.

stLARA
15.04.2007, 16:12
Nominirani so Suzana ter ona dva nova, ker sta povedala, da nista par

TuNina
15.04.2007, 16:14
filipinci so pa jezni na nas :d

Yes our male housemates are nice people. I blame your Slovenian BB management for choosing a guy. I would have taken one of our pretty ladies. GEEZ!

kinsley
15.04.2007, 16:20
Keri loleki,oni pošiljajo tipa.......no coment.

TuNina
15.04.2007, 16:21
hja, oni pravijo, da so naši izbrali, koga nam bojo poslali.

kinsley
15.04.2007, 16:25
potem bi raje vzeli kakega azilanta.....sigurno je kaki filipinec notri.....

Knez
15.04.2007, 16:33

A tako? No Suza je bila itak nominirana že prej, ker je govorila italijansko.

Se pravi, v soboto gre Suza najbrž ven, ker nima šans ne proti svoji hčeri, ne proti Perotu.Še prej gre njena zaveznica Tina na Filipine.

Namreč, smešno mi je gledati kako se praktično vsi podrejajo Suzani.In od tistega, kise Suzani zameri, s epotem vsi ogradijo, ko trop ovac.To je bilo najbolj očitno pri Robertu, ki je edini imel jajca Suzani kaj rečt.No, pa Pero je tak..

julia♥
15.04.2007, 16:38
Fant pride iz Filipinov!!! Sem kar malo razočarana. Sam po moje, kot že razpravljajo na filipinskem forumu, bi bilo preveliko komplikacij, če bi poslali punco sem... že zaradi tuširanja in vsega tega in bi lahko naš bb imel probleme z njo.:nonono:

prijateljica
15.04.2007, 16:46
Producenti našega BB so izbirali, kod od njihovih tekmovalcev pride k nam. In obratno, njihovi ustvarjalci oddaje so izbirali, kdo od naših pride k njim. Baje sta bili prvi izbiri Veronika ali pa Aleš, vendar sta šla ven, potem je bila izbrana Tina. Naši pa verjetno niso izbrali katere izmed deklet, ker imajo tam zelo stroga pravila glede golote, seksa... Tuš imajo zakrit, spijo pa baje tudi ločeno v sobah glede na spol.

tolstoyed
15.04.2007, 16:48
neumno je da niso povedali da je suzana tako ali tako nominirana..zdej skoz očita perotu da je nominirana zaradi njega..pa bi bila v vsakem primeru. morda pero sploh ne bi skenslal naloge če bi vedel da je suzana nominirana..ta bb je res voden amatersko.

stanovalci pa tudi najbolj zabavna druščina v sloveniji..a ima sploh kdo med njimi smisel za humor? razen perota?
danes zjutraj je suzana vsa blažena izdavila; "ah kako je lepo..tak lep mir zdaj ko ni robija" madona, sej ne gledamo upokojnskega šova ampak zafrkancijo..danes je bil najbolj brezvezen dan odkar spremljam to stvar..včeraj pa je bil npr. najboljši dan..predvsem zato ker sta se odlično ujela robi in pero ki imata supr smisel za humor in sta zganjala kažin cel dan!

prijateljica
15.04.2007, 16:55
Po mojem bo Suzana danes izvedela, da je bila itak že avtomatsko nominirana zaradi njene italijanščine. Ali se motim, da oni danes ne izvejo rezultatov nominacij? Dejansko je nominirana dvakrat in obakrat avtomatsko. Ali je kakšna hujša posledica dvojne nominacije (npr. avtomatska izselitev)?

kinsley
15.04.2007, 17:01
Jasmina ima spet svojih pet minut.Spet tečejo solzice....samo tokrat v pravem času.

TuNina
15.04.2007, 17:07
jokanje v stilu "why can't we all just get along?"

kdaj je pa ona mirovnica postala? :d

kinsley
15.04.2007, 17:10
Ja no.Enkrat za spremembo,da ona nekaj korisnega naredi,hehe....so pa vsi že pet minut tiho.Show must go on.

ponga
15.04.2007, 17:16

To itak.
Sam dejstvo je, da so tut oni danes nominirali v spovednici. Kaj bojo s temi nominacijami?

iri
15.04.2007, 17:39
hja, oni pravijo, da so naši izbrali, koga nam bojo poslali.

Resno mi ni jasno, zakaj so tipa izbrali. Pa tudi če je manj komplikacij. Sem hotela rečt, da imamo itak več tipov kot žensk, pa v bistvu ni res, ker jih je zdej 5:5, če sem prav preštela ... :shy:
no, vseen bi raj kakšno luštno Filipinsko kot pa Filipinca :shy:

iri
15.04.2007, 17:40
To itak.
Sam dejstvo je, da so tut oni danes nominirali v spovednici. Kaj bojo s temi nominacijami?

nič, samo nam jih lahko pokažemo, da vidimo, kdo koga ne mara in zakaj :d

Žvauca
15.04.2007, 17:50
Po moje bo več nominiranih. Torej tisti, ki bodo zbrali največ nominacij od stanovalcev (zakaj se mi zdi, da zna biti Suzana tudi v tej grupi?), pa še Suzana, Tjaša in Pero. Bo pač pet nominirancev, če bo treba, ves teden bodo godljo mešali in si meli roke ob prihajajočih glasovih. Sploh pa so mogoče stanovalci Perota tudi že nominirali, saj ni dobil imunosti.

Se mi zdi, da se bomo odločali med Perotom (ker dela tudi moške živčne, ker dela kuharico živčno), Sonjo (to so najbrž nominirale ženske) in pa Suzano (ki je vsaj dvakrat nominirana) in Tjašo.

In za Tjašo sem skoraj gotova, da jo bodo ljudje pustili notri, ker je bilo zanjo res svinjsko hudo. Na eni strani Suzana, ki ji ni nič pomagala, na drugi strani Pero, ki se mu je fučkalo zanjo. Ona pa je bila čisto panična, ker se je bala, da bi bila Suzana zaradi nje nominirana.

Sicer jo je Suzana lepo potolažaila, ni kaj reči. Ampak kaj slišim? Zdaj napada Perota? Ma, naj pusti vse skupaj pri miru. Naj gre kot človek k njemu, pa se zmeni. Saj Pero prav zanalašč potencira spor (in pri tem ni pol toliko očarljiv kot Robi).

tolstoyed
15.04.2007, 18:25
hah revca tjaša..zdej ko ji ni treba več igrat se je pokazalo da je taka kot mama. hinavska.
ampak izbira stanovalcev je bla pa res totalno zgrešena...zdej bomo do konca gledali; kuhanje, borilne veščine, dvihanje uteži, sončenje, opravljanje in šaljenje (tako, ki je smešno samo njim) na tuj račun. z izjemo robija, perota, sonje in nine (čeprav te res nisem prenašal ker mi grejo egocentriki na živce) so izbrali same dolgočasneže.

snežko
15.04.2007, 18:33
:) ma čist sem razočaran...vsi smo hotl filipinko pa dobimo tipa...zihr nadomestek za robija...šit...pa bo treba na filipine vendarle...

3nity
15.04.2007, 18:35
no ja, tukaj sicer nismo zato, da bi se kregali o čeških tekmovalcih (?!), ampak od tistih malih fotk sta meni res luštni le dve - Lena in Eva.

enivej, nazaj k našim tekmovalcem - Pero in Tjaša sta obupala in povedala, da sta imela nalogo. KLIK (http://24ur.com/bb/bb_article.php?article_id=3095021) Mama je od sreče verjetno zavriskala kot kekec. Izbrala sta pravi trenutek, ker bi bila mama tako ali tako nominirana, sedaj bosta pa še onadva. A potem danes ne bo nobenih nominacij? dolgcajt. :shy:

glih pogledala posnetek. Suzana bo Perota ubila in jaz bi ga tudi. Tjaša bi še en teden vseeno zdržala, Pero pa se je še prede je stopil v hišo BB odločil, da ne bo dal preveč truda v to nalogo. Od prvega dneva laufa za Sonjo.

tolstoyed
15.04.2007, 18:45
mini12109: Zakaj si pri 31 letih se tako neresen?

ROBERT: Ker ste resni naredili ta svet tak kot je. Meni pa ni všeč in sem neresen, ker mi je tako laže in lepše..

HAHA tole je krasno povedal!!! kjere budale so ljudje..

ponga
15.04.2007, 19:31
Nominirani Suzana, Miha, Sonja.

Kaj pa Tjaša in Pero? Drug teden?

ponga
15.04.2007, 19:41
Aha, v oddaji so omenjali 3, po oddaji pa je bilo vseh 5 imen med nominiranci.
Najbrž so oddajo prehitro posneli. :d

Brootalen
15.04.2007, 19:41
eno vprašanje mam za vas... a vi mate tekoči prenos slike za časa ko BB pove za nominacije?

Jaz namreč tega ne morem nikoli gledati:mad:

ponga
15.04.2007, 19:43
če si dost zgodi gor, pol ponavad gre.
če hočeš kasnej prit pa zašteka.

Tramp
15.04.2007, 19:43
Pa zakaj je bla Tina zdejle tak nervozna. Pa saj ja ve, da gre na Filipine in ne more bit med nominiranci. Saj res, kaj pa če bi jo vseeno nominirali?

ponga
15.04.2007, 19:52
Mah, sej veš, da je Tina na trenutke mal blond, no...

julia♥
15.04.2007, 19:56
eno vprašanje mam za vas... a vi mate tekoči prenos slike za časa ko BB pove za nominacije?

Jaz namreč tega ne morem nikoli gledati:mad:

Meni vedno šteka... :nonono: po moje zato ker se tako veliko folka zbaše tisti trenutek gor na net in vse zašteka... :dontknow:

Žvauca
15.04.2007, 20:02
Mah, jaz sem prišla dovolj zgodaj gor, tudi gledala sem, potem pa mi je začelo vrteti reklamo za nakup kartice.

Mislim, če ne bi imela kartice, tega sploh gledati ne bi mogla. Mar naj kupin še eno?

Nič nisem videla.

Koliko jih je zdaj nominiranih in kako je Suzana sprejela kazen?

tolstoyed
15.04.2007, 20:06
suzano skrbi če ljudje zunaj vedo zakaj je bila nominirana. ona noče da ljudje mislijo da je stanovalci ne marajo..in da se pogovarja v italijanščini o fejkanju za gledalce.

meni teče lepo ker spremljam po televiziji (in to zastonj) : )

amoak s temi nominacijami so res vse posrali...tiste tri bi lahko nominirali naslednji teden ker tako ali tako je bila to naloga za ta teden. debilni producenti ni kaj.

ponga
15.04.2007, 20:09
Suzana sprašuje andreja, če jo bo kaj pogrešal, če gre ven. andrej pa jo prepričuje, da bo ostala not...

Koliko jih je zdaj nominiranih in kako je Suzana sprejela kazen?

5.
citat:
Suzana nominirana dvojno, Tjaša in Pero sta nominaciji prislužila sama, Sonja in Miha v hiši najmanj priljubljena.

TuNina
15.04.2007, 20:17
a se samo men zdi al andrej vedno slabše govori slovensko?

ko je bral pismo s tedensko nalogo, ni znal niti ene besede brez težav prebrat.

Žvauca
15.04.2007, 20:25
Ponga!:tenx:

No, pa imamo pet nominirancev.

Pravzaprav tudi Suzana ni bila daleč, prav lahko bi bila nominirana tudi od stanovalcev. Ampak jo je rešila njena (lačna) četica.

Saj po svoje razumem Suzano, a menim, da je imela Sonja kar prav, da v hiši zavira kreativnost. Dejansko je ta obsedenost s hrano in splošno disciplino že kar dolgočasna. Suzana enostavno diktira: kar je njej zanimivo, je v redu, kar njej ni zanimivo, ni v redu.

Glede Sonje so imeli take razloge, da bog pomagaj. Saj je res posebna, po svoje tudi naporna, ampak za t.i. visokoopevani "mir v hiši" naredi dosti več kot Suzana & Co.

Tramp
15.04.2007, 20:45
V hiši prava drama. Sonji se je malo strgalo in je začela nekakšno stavko. Z makaroni in rižem, ki jih namerava met zase do sobote, je po postli napisala neke šifre in leži na tleh. Majo sestanek... Vsi se pa ful sekirajo, da Sonja ne bi izpadla kot žrtev pred javnostjo. Poanta spora je kakopak hrana...

prijateljica
15.04.2007, 20:53
Ja, res prava drama... Sonja je res posben primerek, njeni nazori so čisto OK, vendar malce preveč drugačna za ostale... Sam če so se popoldne dame vse zmenile na vrtu in vse razčistile, kaj potem Sonja spet načenja tiste 2 min in pokrovke ter kuhanje... To mi pa ni čist jasno...

Je pa res, da Suzana vodi svoj krog ljudi... Prej so se tudi drugi pritoževali nad njeno avtoriteto v kuhinji, sedaj so pa pozabili, ker imajo drugega grešnega kozla.

Hja, Jasmina bi morala dobit menstro, pa je še ni, čeprav jo neki ščiplje. Mogoče je pa kak mali Robi na vidiku, glede na to da nista uporabljala kondoma. :veryevil:

Oh, Sonja pa res malce pretirava s to pokrovko...

Žvauca
15.04.2007, 21:10
Mene vseskozi ven meče in ne razumem čisto dobro.

Če prav razumem, je Sonja z makaroni nekaj napisala in to že pred nekaj časa. Jasmina je šla to povedat ostalim in ostali so se zgrnili v spalnico - v bistvu predvsem zaradi hrane, ampak Sonja je povedala, da je to njena hrana in z njo počne, kar hoče. Potem se je sprožil spor okoli tega, da Suzana diktira kuhinjo.

Zdaj se pogovarjajo, da ji ne bodo dali nobene hrane - namesto kruha bodo naredili žemlje - 10 žemelj, ampak njej je ne bodo dali.

Ampak mislim, res. Vse skupaj se je spremenilo v neko oddajo: kuhamo in trpimo. Tudi če bi šla Suzana zdaj ven, vprašanje, če bi bilo kaj drugače. Suzanin način komunikacije je res grozljiv. Enostavno se ta ženska ne zna v nikogar vživeti in če stvari niso v njenem interesnem polju, postane grozljiva. Mislim, da je to njena obramba: ker se niso vsi plazili po kolenih, ko ni kuhala za vse, potem bo sabotirala samostojno kuhanje, češ: meni pripada štedilnik, lonci, pokrovke, vse: jaz kuham za več ljudi.

Jaz počasi izgubljam argumente v Suzanin zagovor.

kinsley
15.04.2007, 21:17
Najboljše bo da gresta obe ven.

ponga
15.04.2007, 21:19
Zdej se v dnevni menijo, da se bodo s Sonjo pogovarjali le kolikor bo nujno, ke očitno ona noče komunicart na njihovi ravni.

prijateljica
15.04.2007, 21:19
Najboljše bo da gresta obe ven.

Se vedno bolj strinjam. Pa še Perota naj vzameta s sabo.

Aha, pa na Jasmino naj ne pozabijo...

kinsley
15.04.2007, 21:21
prekinejo naj tega BB-ja.kdo pa bo to še gledal?....

ponga
15.04.2007, 21:21
sonja je tjaši rekla, da ji je žal, ker ji je otežila skrivno nalogo...

prijateljica
15.04.2007, 21:27
He, he, sedaj so v dnevni sobi načeli temo, kako se Sonja uvlači vsem tipom. Kako se je kao uvlačila Alenu v jakuziju... in Tjaša razlaga, kakšne poze je kao Sonja delala in glej jo foro - Jasmina se je zeloo začudila, kaj da ona dela... glej kdo se oglaša, njeno razkazovanje razpočnice pa je čist nekaj normalnega...

kinsley
15.04.2007, 21:27
Pa če mislijo še nadaljevati naslednjo sezono z BB,naj prvo preverijo psihofizične sposobnosti kandidatov....

prijateljica
15.04.2007, 21:29
Pa če mislijo še nadaljevati naslednjo sezono z BB,naj prvo preverijo psihofizične sposobnosti kandidatov....

Ja, to pa res, ker Jasminina neuravnovešenost je res od sile... ubogi njen tip, ki bi se skregal z njo, bi lahko bilo še "opasno po život"...

Alen razlaga Mihi v jakuziju, da bi rad imel lepo žensko, ki bi bila tudi malo k**** in ? (še nekaj, nisem razumela).

tolstoyed
15.04.2007, 21:33
zanimivo da je pero edini spregledal jasmino..mu sploh ni jasno zakaj jo sonja zagovarja..

in ja družno pravijo da se sonja sama dela za žrtev, a vsi (razen perota se mi zdi) so jo nominirali..

po mojem da bo stvar šla na boljš če gre suzana vn ker se bo vzdušje sprostilo, več ljudi bo kuhalo, zafrkavali se bodo, zganjali neumnosti...ker to kar je zdej je brez veze..oni tam sedijo in šinfajo, to jim je najljubša zabava.

Knez
15.04.2007, 21:34

Jaz pa opažam, da Koprčani ne znajo uporabljati dvojine.Zasledil tako pri Perotu, kot Tjaši, Suzani, Tini, Alenu.Če sta dva, sta že "mi".

tolstoyed
15.04.2007, 21:37
to so pobrali iz italijanščine..

in ko bereš jezik v katerem šepaš pač ne raazmišljaš zraven in se zatika..

prijateljica
15.04.2007, 21:39
Belokranjci tudi ne uporabljamo dvojine.

Tramp
15.04.2007, 21:39
Jsz ne morem verjet, da tile mladeniči in mladenke zarad enga krožnika župe na dan lahko padejo pod tak vpliv ene 40-letne čarovnice.

tolstoyed
15.04.2007, 21:40
vi poberete pa od hrvatov : )

Jsz ne morem verjet, da tile mladeniči in mladenke zarad enga krožnika župe na dan lahko padejo pod tak vpliv ene 40-letne čarovnice.

to je zato ker so dali nezrele ljudi noter. ne morem verjet kakšna je tjaša v resnici..

prijateljica
15.04.2007, 21:43
vi poberete pa od hrvatov : )

bo držalo

Meni se zdi, da je Tjaša čist pod Suzaninim vplivom. Sploh ne more bit samo svoja, ima Suzana preveč roko nad njo.

kinsley
15.04.2007, 21:48
Alen ima v bazenu tiskovno konferenco,razmišlja o tem koliko pride avionska karta do filipinov,res je car.Včasih ustreli kakega kozla...ampak se mu človk do solz nasmeje.

Tramp
15.04.2007, 21:52
Mislim, da tale prvi slovenski BB ne bo preveč uspel, ker ne gre v pravi smeri. Težko bi se dalo še kaj popravit, mogoče le, če gre ven Suzana. Stane že razmišlja, kak bo pol fajn, ko bojo ostali sami "good guys", ampak bo težko se odločit za nominacije. Ne verjamem, da bo potem taka idila...

Tramp
15.04.2007, 21:54
Alen ima v bazenu tiskovno konferenco,razmišlja o tem koliko pride avionska karta do filipinov,res je car.Včasih ustreli kakega kozla...ampak se mu človk do solz nasmeje.

Je reku: Če računaš, da vsak telefonski klic za kandidate stane 10 evrov, potem bodo z lahkoto pokrili Tinino karto za Filipine??????

Knez
15.04.2007, 21:59

Tako je, če si nesposoben in si ene župe ne znaš sam skuhat.

Zato pa tako trpežno prenašajo njeno ***anje v glavo....da vsaj lačni niso.

Katrin
15.04.2007, 22:27

Mogoče pa ni problem v govorjenju, ampak branju ;)

BigMac
15.04.2007, 22:46
Alen in Miha imata (sta imela) super debato v jakuzzyu. Res svaka jim čast. od mene mata + od zdej naprej.
Najprej sta skur.caala vse te ki se v dnevni pogovarjajo kaki bi čim bol za***ali Sonjo pa to. Pol še mal normalno od punc :2thumbs: . Pol sta sklenla tako prijateljstvo. Alen je Mihu predlagal , da bi bila kolega in , da gresta na kakšno kavo pa pa to. Zdej mata pa temo o fucbalu in sem kar presenečen nad Alenom, saj ZELO dobro pozna nogometno zgodovino in se vidi , da nogomet spremlja s srcem in že dolgo časa.:2thumbs:

tolstoyed
15.04.2007, 22:48
po mojem ima big brother porazno gledanost oziroma minimalno ljudi glasuje..pri baru so bojda dobivali po 50.000 telefonskih glasov, pri bbju, ki je nedvomno večji projekt, pa samo pol te številke..in jim vso to kreganje gre zelo na roko.
jasmina in suzana sta za na grmado.

Alen in Miha imata (sta imela) super debato v jakuzzyu. Res svaka jim čast. od mene mata + od zdej naprej.
Najprej sta skur.caala vse te ki se v dnevni pogovarjajo kaki bi čim bol za***ali Sonjo pa to. Pol še mal normalno od punc :2thumbs: . Pol sta sklenla tako prijateljstvo. Alen je Mihu predlagal , da bi bila kolega in , da gresta na kakšno kavo pa pa to. Zdej mata pa temo o fucbalu in sem kar presenečen nad Alenom, saj ZELO dobro pozna nogometno zgodovino in se vidi , da nogomet spremlja s srcem in že dolgo časa.:2thumbs:

miha tukej alenu pritrjuje pred pol ure je pa udrihal čez sonjo..prej me ni motil, zdej mu je pa to da ostaja notri očitno v glavo stoplo in se je čisto spremenil..

Žvauca
15.04.2007, 23:12
Mah, v bistvu je vse zakuhala Jasmina. Ta se sluzi, kakor ji pade. In tako Sonja, kot Suzana, nanjo gledata kot na kakšnega otroka, ki nič kriv.

Mislim, da se precejšnji del Suzana &Co. zaveda, da Sonje že od začetka niso hoteli sprejeti, da je tako drugačna, da se jim ne zdi zanimiva. Oni pač igrajo vsak svojo taktiko, večina fantov lepo čaka v ozadju in se prilizuje Suzani, ker se jim to zdi najbolj pametno. Sonja je res posebna, ampak ni ona problem. V bistvu se dosti bolj trudi za mir in razumevanje, ampak njej se ne priznava enaka pravica do slabih dni, kot ostalim. Vsekakor je Sonja bolj zanimiva. Pravzaprav je Sonja na začetku veliko pomagala Suzani v kuhinji, še par stvari ji je pokazala, ampak Suzani to ni všeč, ker hoče biti glavna in prva. Kuhanje je njen adut in pika. Zato najprej naprej meče, da kuha, potem ljudje ne jedo, ker jim gre na jetra, ker jim očita, nato oznanja, za koga vse ne bo kuhala, nato je najbolj od vseh užaljena, če ne sedijo vsi lepo zbrani za mizo.

Po moje se globoko v sebi zavedajo, da delajo Sonji krivico - enostavno jo najlažje žrtvujejo, da si kupijo teden ali dva, takrat se bodo morali pa med seboj žreti. Zato so prizadevno šinfali (v jakuziju Alen in Miha, Stane je prišel pa kasnjeje preveriti, če šinfata pravo). Zelo velikokrat je padlo: saj gledalci to vidijo, saj so gledalci prav ocenili................ Če sta Miha in Alen spremenila taktiko in se začela odkrito pogovarjati, sta jo najbrž zato, ker sta se že sama sebi zagnusila. To je kar velik dosežek, da sta dva iz lačne četice kritizirala Suzano. Poleg tega se zavedata, da če uspe načrt in gre Sonja, za njo pa Pero, sta onadava prva na tapeti.

Vse to hinavstvo se lepo vidi po tem, da je Sonja še vedno nekdo, ki je prišel teden dni kasneje v hišo, ampak Tjaša je pa njihova, ker je Suzanina hčerka. In Tjaša je strašno hitro obrnila ploščo - Sonja ji ni prav nič hudega naredila, še čokoladno jajce ji je dala in vedno je lepo o njej govorila. Tjaša pa se že obnaša tako, kot vsi ostali. Vzamejo vse, kar jim Sonja da, pa naj bo to njena čokolada, njene cigarete, nekoč jim je tudi podarila svoja jajca, naj jih imajo za palačinke in tako. Vse vzamejo, če bi pa ona morda kdaj kakšen perešček zelenjave več, pa takoj na okope. Poleg tega je bila Sonja res edina, ki se je trudila za mir v hiši, ki ni diskriminirala nikogar, v zahvalo pa je padla v ekipo nezaželjenih. In kar ni tak tip, da bi se kot Jasmina, prislinila nazaj, pač to plačuje. Res so njeni izbruhi neobičajni, ampak čisto nihče se ne potrudi, da bi jo dojel.

Andrej ji je očital, da se ni nikoli ponudila, da bo skuhala, kar se mi zdi, da ni res. Morda se tudi ni upala. Kajti že Nina, ki se ni preveč ženirala, ni mogla Suzani do živega. Suzana je tiste, ki so res nekaj znali (mogoče še več kot ona), hitro zbrcala iz kuhinje.

Kot je videti na BB strani, je javno mnenje precej naperjeno proti Suzani, ker ima že dovolj njenega "kulturnega obnašanja", pa tudi res zavira kakršnokoli kreativnost. Se zna res zgoditi, da bo hišo zapustila Suzana. In ta šok je najbrž potreben, da se začne tam notri še kaj drugega dogajati, kot pa samo kuhanje in hrana, pa mogoče še opravljanje.

Zakaj ima Andrej tako veliko priljubljenost, pa tudi sama ne razumem. Ta človek se zelo nazaj drži. In tudi sama opažam, da njegova slovenščina ni vedno enako slaba. Kdaj je že čisto dobra, potem pa spet ne.

Sploh pa ne bodo mogli do zadnjega ostati največji prijatelji. Ker mora pač vsak teden eden ven.

tolstoyed
15.04.2007, 23:43
ta opazka o tjaši - ona je ena njihovih, je povsem na mestu. dobro opaženo!

robiju pa verjetno zdaj vsi fantje zavidajo. jasmina bi namreč zaradi njega žrtvovala celo piercing iz jezika!! pa naj kdo reče da to ni ljubezen!

3nity
16.04.2007, 07:13
kar je preveč, je pa preveč. da se igra s hrano, je resnično preveč.

nemehecat
16.04.2007, 07:22
Bogi Andrej; pride iz Avstralije iskat žensko, da bi mela skupaj slovenske otroke, potem pa naleti na Suzano...:nonono:

ta opazka o tjaši - ona je ena njihovih, je povsem na mestu. dobro opaženo!

robiju pa verjetno zdaj vsi fantje zavidajo. jasmina bi namreč zaradi njega žrtvovala celo piercing iz jezika!! pa naj kdo reče da to ni ljubezen!

A ga ni kao skenslala...
Robi je v klepetalnici rekel, da ji je zatežil, da ne bo več seksal z njo, ker ga opravlja. Potem naj bi ga ona parkrat probala pošlatat, ko je kaj delal, pa se ji je umikal in je punčara ugotovila,da je mislil resno in potem ga je kao skenslala, pa da naj jo pusti in da če ostane v hiši, naj si najde drugje za spat...
Pa da ugotovi, da je noseča...:nonono: O Robi, Robi, kaj si si pa potem nakopal na glavo...

Tramp
16.04.2007, 08:12
Tud Big Brither zgleda ne razume Sonjinega sporočila al pa je tud padel pod Suzanin vpliv, ker je Sonja po prihodu iz spovednice šla takoj pospravit makarone in riž.:nonono:

3nity
16.04.2007, 08:15
Tud Big Brither zgleda ne razume Sonjinega sporočila al pa je tud padel pod Suzanin vpliv, ker je Sonja po prihodu iz spovednice šla takoj pospravit makarone in riž.:nonono:

saj je vseeno, ali razumeš ali ne razumeš njeno sporočilo. to se ne dela s hrano.
in to dela ona, ki je potovala po deželah tretjega sveta in ve, da ljudje v afriki stradajo.
vici o črncih jo motijo, po drugi strani se pa igra s hrano.

julia♥
16.04.2007, 08:16
Hello, glih zdaj sem gledala... na Filipinih- v Manili je 36 stopinj!!!! haha kak bo Tini vroče :rolling:

Tramp
16.04.2007, 08:18
Igrala se je s hrano, ki jo namerava tud pojest. Pa kaj si ti, od Suze nezakonska hči, al kaj?

3nity
16.04.2007, 08:29
Igrala se je s hrano, ki jo namerava tud pojest. Pa kaj si ti, od Suze nezakonska hči, al kaj?

pa a ste res tok tečni. suza je res tečna, vendar mene so naučili, da se s hrano ne igra, pa čeprav jo nameravaš pojesti.
in sedaj, ker mene moti, da se nekdo igra s hrano, sem ista kot suza.:nonono:
i rest my case.

julia♥
16.04.2007, 08:48
pa a ste res tok tečni. suza je res tečna, vendar mene so naučili, da se s hrano ne igra, pa čeprav jo nameravaš pojesti.
in sedaj, ker mene moti, da se nekdo igra s hrano, sem ista kot suza.:nonono:
i rest my case.

Pa kaj je takšnega naredila... saj bo to sama pojedla.. nevem zakaj zganjate tak halo!? Mi smo v vrtcu delali verižice iz makaronov pa se ni nihče na glavo postavljal zarat tega.
Suzana mi gre vedno bolj na živce... sploh je ne prenesem več... isto Jasmina.... ona bi rada sedela na dveh stolčkih in to samo zarad tega da je folk ne bi nominiral, sam jio bojo slejkoprej spregledali, Pero jo je že.
Upam, da ta vikend gre ven Suzana... bi bilo najbolje za vse, ko bi se mogli pri kuhi sami znajt.

nemehecat
16.04.2007, 09:00

a je sploh kdo to razumel:dontknow:

3nity
16.04.2007, 09:08
mene so pač vzgajali, da se s hrano ne igra, pa čeprav jo potem poješ. zgleda, da so moji straši zgrešili z vzgojo.

drugače pa gre meni Suzana tudi na živce. Ne vem, če bi jaz tolerirala to ukazovalnost v kuhinji.

Aldebaran
16.04.2007, 09:43
... No pa smo dočakali, ... Robi je šel domov, ... Jasmini se ''trena'' ... TIna gre v novo okolje... Dobimo Filipinca...
... in ja da ne pozabim, v tem tednu pošljemo domov Suzano...

Aja pa da ne pozabim naših dveh ''golobčkov''... Jima podaljšajo nalogo še za en teden, onadva pa že po nekaj minutah rečeta, da se ne gresta več... In potem ko Tjaša to obelodani, se njeni materi kar milo stori pri srcu... seveda pa to še ne opravičuje njenega obnašanja prejšnji teden...

EDIT: zanimivo bo videti, kako se bo Jasmina zagrebla za tega ''našga'' filipinca:)

iri
16.04.2007, 09:59
Jaz pa opažam, da Koprčani ne znajo uporabljati dvojine.Zasledil tako pri Perotu, kot Tjaši, Suzani, Tini, Alenu.Če sta dva, sta že "mi".
Uf, kako to mene moti... Se kar zmedem, če mi kdo reče "mi smo šli", vidima pa dva človeka. Avtomatično začnem iskati tretjega :d :shy:
Da ne omenjam totalnega nesmisla, ko kdo reče "mi smo par" :rolleyes: :nonono:

rada imam dvojino. res. :shy: :approve:

Btw, sedajle sem ravno pogledala kakšna je priljubljenost naših nominirancev in sem kar presenečana, ker ima Tjaša očitno najnižjo :dontknow:

Nodika
16.04.2007, 10:11
Uf, kako to mene moti... Se kar zmedem, če mi kdo reče "mi smo šli", vidima pa dva človeka. Avtomatično začnem iskati tretjega :d :shy:
Da ne omenjam totalnega nesmisla, ko kdo reče "mi smo par" :rolleyes: :nonono:

rada imam dvojino. res. :shy: :approve:

Btw, sedajle sem ravno pogledala kakšna je priljubljenost naših nominirancev in sem kar presenečana, ker ima Tjaša očitno najnižjo :dontknow:

Če je pa medla. :sleepy:

tolstoyed
16.04.2007, 13:24
Btw, sedajle sem ravno pogledala kakšna je priljubljenost naših nominirancev in sem kar presenečana, ker ima Tjaša očitno najnižjo

priljubljenost žal nima nobene zveze z izselitvijo..

suzani in tini bi lahko izklopli mikrofon da ne motita gledalcev.

iri
16.04.2007, 14:10
priljubljenost žal nima nobene zveze z izselitvijo..

kolikor vem so zaenkrat ven leteli ljudje, ki so imeli najnižjo priljubljenost na strani, čeprav je res, da so se kakšen dan pred soboto številke misteriozno spremenile ... :)

TuNina
16.04.2007, 14:12
no, končno bo enkrat po moje..

prihaja mister brusli :cool:

http://24ur.com/media/images///extra/Apr2007//16182522.jpg

Knez
16.04.2007, 14:30
Po priljubljenosti sodeč Miha in Sonja lahko mirno spita, ostali trije nominiranci pa so tu nekje....enaki.

tolstoyed
16.04.2007, 14:50
težava je ker se glasovi za izselitev čisto drugače razdelijo kot kaže priljubljenost. zdej bo nekolk bolj realno ker sta si nasproti pero in suzana, ampak v prejšnjem krogu pa nasproti robija ni bilo nekega izstopajočega konkurenta in je pač letel ven on ker je šel na živce več ljudem. obenem pa je gotovo imel tudi več fenov kot na primer sonja in miha..čudno je to glasovanje..

TuNina
16.04.2007, 14:56
jaz bi rekla, da bo šla suzana..

"navijači" ostalih štirih nominiranih bodo po moje večinoma glasovali, da gre ven suzana, medtem ko se bodo glasovi njenih "navijačev" porazdelili med te ostale štiri. recimo.. no, jaz upam, da bo tako. :d

tolstoyed
16.04.2007, 16:42
se big brother dela norca iz sonjinega kolka?

je kdo opazu kolk je suzana živčna ker mora tina delat potico in ne ona?

Tramp
16.04.2007, 16:52
težava je ker se glasovi za izselitev čisto drugače razdelijo kot kaže priljubljenost. zdej bo nekolk bolj realno ker sta si nasproti pero in suzana, ampak v prejšnjem krogu pa nasproti robija ni bilo nekega izstopajočega konkurenta in je pač letel ven on ker je šel na živce več ljudem. obenem pa je gotovo imel tudi več fenov kot na primer sonja in miha..čudno je to glasovanje..

Po moje pa dvoboj zdaj ne bo potekal na liniji Suzana-Pero. To je že pozabljeno. Zdej se bo odločalo na liniji Suzana - Sonja. Tu pa zna bit tud za Sonjo nevarno, ker je pri nas preveč ljudi, ki majo radi mamino papico...

TuNina
16.04.2007, 16:59
Po moje pa dvoboj zdaj ne bo potekal na liniji Suzana-Pero. To je že pozabljeno. Zdej se bo odločalo na liniji Suzana - Sonja. Tu pa zna bit tud za Sonjo nevarno, ker je pri nas preveč ljudi, ki majo radi mamino papico...

kakšno korist pa ima folk, ki glasuje, od suzaninega kuhanja?

Tramp
16.04.2007, 17:02
Saj ne gre za korist, gre za to, da bi se lahko preveč vživeli v miselnost nebogljenih lačnih otročkov v hiši, ki korakajo za Suzano in delajo red po hiši.

Če se ne motim, je bil eden od argumentov Suzi, zakaj je nominirala Perota ta, da Pero ne je. Ti, ti falot!

Tramp
16.04.2007, 17:07
Mimogrede: GUENDALINA (Suzana): Isabelina in Magdalenina prijateljica. Je strupena, opravljivka, zahrbtna. Zelo postavna, a neumna.

tolstoyed
16.04.2007, 17:09
smešno da potem suzi vse pouči da je potrebno dat tehten razlog. ona ki vedno da najbolj banalne razloge od vseh! še več, pred kamero nikoli ne pove kaj jo res moti ampak se zmišljuje nekaj o sonjini frizuri, oblekah itd., ko pride ven iz spovednice pa teče na vrt tožit tini kako ne prenaša sonje zaradi vse prej drugih vzrokov. ampak ljudje ali tega ne vidijo ali pa so ravno tolk primitivni kot suzana. robi ki je povedal vse v obraz pa je izpadel kot največji zlobnež...sem res mislil da imajo slovenci več soli v glavi. no sicer se pa po skupinici ki glasuje ne da posploševat, tko da pustim možnost da povprečna slovenska glava le ni tako ignorantska.

TuNina
16.04.2007, 17:15
Če se ne motim, je bil eden od argumentov Suzi, zakaj je nominirala Perota ta, da Pero ne je. Ti, ti falot!

jaz tud ne bi jedla, če bi mi nekdo očital vsak grižljaj, ki ga dam v usta.

tolstoyed
16.04.2007, 17:18
seveda ne. bodybilderji pa bi..da ne uplahnejo mišice.

smešno je da namesto da bi žurali in se delali norca vsi pridno sedijo za mizo, papajo, se smehljajo..

in pomivajo posodo.

kot da so tam zato da so pridni in ne za to da se imajo fajn. odgovornost HAHA

Knez
16.04.2007, 17:52
jaz tud ne bi jedla, če bi mi nekdo očital vsak grižljaj, ki ga dam v usta.

Moja mama se ni do mene nikoli obnašala tako avtoritativno, kot se Suzana do teh revežev tam not (pa večini od njih ona po letih sploh ne bi mogla bit mama)....Res so revčki, ko ji noben nima jajc v faco rečt, da najse skulira in da jih nima kaj zmerjat z mularijo, ker je pač najstarejša.

Boga Tjaša, kakšno mater mora prenašat.Punca je drugače čist ok.

Tramp
16.04.2007, 18:17
Res pa je, da ni nujno, da je Suzana taka Grozilda tud v resničnem življenju. Mogoče jo je sam vloga v BB mal zanesla. Zelo si želi 75-ke, ampak ne razumem, kak ne ve, da že od začetka ni imela nobene možnosti za končno zmago. Sej tolko pr***njeni pa Slovenci menda nismo, da bi do konca BBja glasoval za eno 38-letno mamico, pa kakršnakol bi ta že bla.

TuNina
16.04.2007, 19:39
lol kera intervencija suzanine čete :D

snežko
16.04.2007, 19:42
:) ma kadarkol mal pogledam se eden dere....mislim da te kap...kakšna otročad

Knez
16.04.2007, 19:42
Vedno bolj spoštujem Sonjo in Perota,ker sta edina s hrbtenico in upata Suzani kaj rečt, ostali so sami lajbeki, Alen in Stane pa največja.

tolstoyed
16.04.2007, 19:46
pero se ves čas sprašuje od kje so ti ljudje na zemljo padli..so pač taki da dokler imajo polhne želodce ne morejo razmišljati..lahko pa da tudi s praznimi ne morejo.

Tramp
Čeprav sem včeri večinoma popoldne in zvečer spremljal tole dramatično dogajanje v hiši, pa sem si šele po današnji oddaji ustvaril svoje mnenje. Suzanina četica je katastrofa, Sonja ma tud ene par čudnih, čeprav mi je bližja, edini normalen pa je Pero. In kuharska bolnica, ga gre po dveh tednih, odkar ga je prvič vidla, pred kamerami (seveda naskrivaj v pogovoru s hčero) ozmerjat za glisto smrdljivo!!!!

TuNina
jao jao.. tud če produkcija montira tako, da bi suzano prikazali kot zmaja.. jim ona da več kot dovolj materiala :d

tolstoyed
16.04.2007, 19:48
oni bi lahko to kar suzana počne tako zmontirali da bi jo takoj poslali dosmrtno v idrijo.

tolstoyed
16.04.2007, 19:49
Čeprav sem včeri večinoma popoldne in zvečer spremljal tole dramatično dogajanje v hiši, pa sem si šele po današnji oddaji ustvaril svoje mnenje. Suzanina četica je katastrofa, Sonja ma tud ene par čudnih, čeprav mi je bližja, edini normalen pa je Pero. In kuharska bolnica, ga gre po dveh tednih, odkar ga je prvič vidla, pred kamerami (seveda naskrivaj v pogovoru s hčero) ozmerjat za glisto smrdljivo!!!!

pri tem je smešno da ji pero ni naredil čisto nič..razen da se je potegnil za robija ko so ga napadli.

snežko
16.04.2007, 19:49
:) dej če bomo že zamenjal člane - a lahko še rajši njihovo hišo gledamo??? mal bi wendy gledov...

ponga
16.04.2007, 19:50
Men je pero vedno bolj všeč...

Tramp
16.04.2007, 19:51
Stanje v hiši najbolje opiše Perotov stavek: Kregal sem se edino s Suzano, zdaj se pa z mano ne meni noben!

Knez
16.04.2007, 19:52
Mislim, da je tu od zadaj nekaj drugega.Imam močan občutek, da se Suzana in Pero poznata že od prej, sej sta oba iz Kopra, nenazadnje.Se mi zdi, da ko je Suzana prvič vidla Perota, je vprašala Tjašo nekaj takega kot....Pa od kod jaz njega poznam?...In da je Tjašarekla, da je Pero s Kopra,Suzana pa....ajaaaaa...

Tale Pero mi deluje kot en koprski GALEB; čist možno, da ima tak sloves na obali in da gre zato Suzani na živce.

tolstoyed
16.04.2007, 19:53
pero je edini (poleg sonje, ki pa je malo preveč radikalna) ki sploh kaj premisli. smešno je, da so se zaradi suzane vsi obrnli proti njemu ker ni z nikomer imel novenega konflikta.

ponga
16.04.2007, 19:53
Se mi zdi, da ko je Suzana prvič vidla Perota, je vprašala Tjašo nekaj takega kot....Pa od kod jaz njega poznam?...In da je Tjašarekla, da je Pero s Kopra,Suzana pa....ajaaaaa...

Ja, res je blo tko...

TuNina
16.04.2007, 19:54
kakorkoli, ko bo suzana letela ven, tina pa odfrčala na filipine, bo not po moje milina.

tolstoyed
16.04.2007, 19:55
verjetno se vsi poznajo na videz..

mogoče pa se da je pero kdaj pobral suzano na pločniku.

Tramp
16.04.2007, 19:56
Mislim, da je tu od zadaj nekaj drugega.Imam močan občutek, da se Suzana in Pero poznata že od prej, sej sta oba iz Kopra, nenazadnje.Se mi zdi, da ko je Suzana prvič vidla Perota, je vprašala Tjašo nekaj takega kot....Pa od kod jaz njega poznam?...In da je Tjašarekla, da je Pero s Kopra,Suzana pa....ajaaaaa...

Tale Pero mi deluje kot en koprski GALEB; čist možno, da ima tak sloves na obali in da gre zato Suzani na živce.

Tud če vse to drži, to še zdaleč ne opravičuje ravnanja Suzane in njenih hlapcev.

TuNina
16.04.2007, 19:56
tega, da se 6 koprčanov v bajti niti približno ne pozna med sabo, itak ne verjamem.

tolstoyed
16.04.2007, 19:57
kakorkoli, ko bo suzana letela ven, tina pa odfrčala na filipine, bo not po moje milina.

upam da suzana res leti ven, ker to ni za nikamor..potem se bo šele začela zabava..razen če bodo vsi zamerli perotu da je suzana zaradi njega letela ven. ker jo je on nominiral in to..kar je smešno ker ji je s tem nardil uslugo. komot bi povedal to šele v petek pa če ne bi šla ven bi jo potem zafrknu in nominirau še za prihodnji teden. tko pa so ji pri bbju eno nominacijo spregledali.

tolstoyed
16.04.2007, 19:58
tega, da se 6 koprčanov v bajti niti približno ne pozna med sabo, itak ne verjamem.

sej se poznajo na videz..nekateri tud boljše..se dosti pogovarjajo o tem.

Knez
16.04.2007, 20:00

Seevda je tud čist možno, da ima Suzana z Robijem, ki je prav tako Koprčan, kakšne nerešene konflikte še od prej, mi pa tega ne vemoin se kot kakšni naivneži čudimo, kako nenadoma "izbruhne konflikt".

PS: Tjaši ena shujševalna kura ne bi škodovala.Jaz nisem ravno suh, ampak v primerjavi z njo pa...đizs, ko joje kazalo od zadaj, kako sedi pred TV in ima okoli pasu povsod "mišelinko"...ta bi morala nujno ene 15 kil dol spravit.

Tramp
16.04.2007, 20:13
PS: Tjaši ena shujševalna kura ne bi škodovala.Jaz nisem ravno suh, ampak v primerjavi z njo pa...đizs, ko joje kazalo od zadaj, kako sedi pred TV in ima okoli pasu povsod "mišelinko"...ta bi morala nujno ene 15 kil dol spravit.

Tud jst sem ravno razmišlau o tem. Ni čudno, da se je Pero raje vdal, ko mu je BB reku, naj jo da dol, da bo prepričal stanovalce o njuni ljubezni.:rolling:

kabala
16.04.2007, 20:27
Tud jst sem ravno razmišlau o tem. Ni čudno, da se je Pero raje vdal, ko mu je BB reku, naj jo da dol, da bo prepričal stanovalce o njuni ljubezni.:rolling:

se ti malo hecaš ali mu je res to rekel?

tolstoyed
16.04.2007, 20:29
pero se je tko izrazu ko mu je suzana najedala. bb je hotu da si izkazujeta mal več naklonjenosti..da stvar mal potencirata.

snežko
16.04.2007, 20:29

:) a nimajo kako nekih fitnes naprav not?? a jih je že kdo kdaj uporabu..a so samo sponzorski okras??

tolstoyed
16.04.2007, 20:32
tina se spravlja v šejp za na dopust. pa danes so se ji še jasmina, suzana in tjaša prdružle. bo treba neki delat ko pridejo ven..

Tommy Kebab
16.04.2007, 21:00
Se spomnim, ko je bila v Nemčiji druga sezona BB. Je BB imel notri punco, ki je vse delal po naročilu BB bilo je zelo zanimivo, ko je stanovalcem začela rušit sistem.

Tommy Kebab
16.04.2007, 21:04
Drugače pa danes kar zanimivo, ko pridejo dresirani ****olizsci v sobo glede hrane na postelji.

Katrin
16.04.2007, 21:08
no, končno bo enkrat po moje..

prihaja mister brusli :cool:

http://24ur.com/media/images///extra/Apr2007//16182522.jpg

Prav fino plečat je :approve:

Katrin
16.04.2007, 21:12
Vedno bolj spoštujem Sonjo in Perota,ker sta edina s hrbtenico in upata Suzani kaj rečt, ostali so sami lajbeki, Alen in Stane pa največja.

Andreja se pa sploh ne vidi... a je še not?

VR3
16.04.2007, 21:17
ja še je.
a je kdo vidu včeri pogovor med tino in jasmino, ko je jasmina povedala da je seksala z robertom? ker tina je bla baje šokirana. vsaj tko je danes rekla suzani, ki itak tudi ni imela pojma kaj sta mela jasmina in robi....

Tramp
16.04.2007, 21:18
Prav fino plečat je :approve:

Fino plečat 40-kilski Filipinski mačo... Dej nehi no, čak da se postavi zravn Staneta, bo zgledu ko en palček.

TuNina
16.04.2007, 21:19
zdaj jasmino že vsi zafrkavajo, da je noseča :d

Tramp
16.04.2007, 21:21
Kmal jim več ne bo do za***ancije. Robertu pa verjetno tud ne, ko bo dobu obisk motoristov z Dolenjske...

Katrin
16.04.2007, 21:22
Fino plečat 40-kilski Filipinski mačo... Dej nehi no, čak da se postavi zravn Staneta, bo zgledu ko en palček.

Stane je izven povprečja. Jaz imam rada plečate samurajske aziate :)
A to pomeni, da ga lahko naši v soboto nominirajo in uni Tino al imata imuniteto?

Tramp
16.04.2007, 21:23
V hiši:
Tina: "A ti veš, da sta Robi in Jasmina seksala?" Suzana: "Ne!" Tina: "Zdej veš."

Zdej mormo sam počakat, kakšno reakcijo bo zbrala Suzi. Po moje je Jasmina izločena iz njenga klana.

VR3
16.04.2007, 21:25
to sem slišala v živo danes. pa ostali že vejo?
kaj pa pogovor med tino in jasmino???

tolstoyed
16.04.2007, 21:46
jasmina prileti vn iz sobe vsa ekstatična; "ej folk ej folk a vest kva..ona dva (sonja pa pero) mutita!!!"
učeri jim je šla tud takoj špecat da sonja po postli šifre piše. to malo črno nadlogo bi nekdo moral pošteno zlasat.

najbolj smešno pa je da sta suzana in tjaša ljubosumni zdaj HAHA tjaša ker jo pero ni povohal, suzana pa ker sama nima uspeha pri decih ne glede na to da se tolk trudi. prav mam in hči sta ti dve. tina je pozitivno presenetla ko je šla stran od teh neumnosti. pa že prej ko jima je prinesla potico. mogoče bi blo ona ok če ne bi padla pod vpliv suzane..

nemehecat
16.04.2007, 22:29
pero je edini (poleg sonje, ki pa je malo preveč radikalna) ki sploh kaj premisli. smešno je, da so se zaradi suzane vsi obrnli proti njemu ker ni z nikomer imel novenega konflikta.

nič ni smešno, saj je rekla, da kdor ni z njo, ne bo jedel.;)

tolstoyed
16.04.2007, 22:50
sej tukej ne mislim na hrano in suzano..pravim da so se vsi ostali odmaknli od perota..kot da mu nekaj zamerijo, pa ni imel nobenega konflikta z nikomer od njih.

pa zakaj tak problem delajo iz tega če sta si pero in sonja všeč? ok, tjašo razumem. pač ženska zavist. suzano tud še. jo pač moti, da mu je bolj kot njena hči všeč sonja. ampak kaj pa imajo s tem ostali?

resnično upam da bodo v naslednji big brother vselili bolj zrele ljudi in ne takih primitivcev ki poneumljajo in dajejo slab vzgled mladini ki to spremlja. ampak verjetno pro plus dobiva sponzorstvo s strani države da vse skup teče v to smer..da ljudje vidijo, da skozi lajf prideš najlaže če si ovčka.

Knez
17.04.2007, 06:04
V hiši:
Tina: "A ti veš, da sta Robi in Jasmina seksala?" Suzana: "Ne!" Tina: "Zdej veš."

Zdej mormo sam počakat, kakšno reakcijo bo zbrala Suzi. Po moje je Jasmina izločena iz njenga klana.

In kako zdaj Tina to skužila? Najbrž ji je Jasmina povedala?

Nekako ne verjamem, da je najbolj neumna v bajti edina pogruntala, da sta Robi in Jasmina seksala.

Tramp
17.04.2007, 07:15
In kako zdaj Tina to skužila? Najbrž ji je Jasmina povedala?

Nekako ne verjamem, da je najbolj neumna v bajti edina pogruntala, da sta Robi in Jasmina seksala.

Suzana: "A to ti je povedala ona?"
Tina: "Ja."
Suzana: "Sej se ni vidlo!"
Tina: "Je bil večer, mi smo bli tle pri vratih ..."
Suzana: "Že takrat!?"
Tina: "Ona je prišla ful pozno ven iz vrat, da gre pod tuš. In se cepa. In čez tolko minut pride še on pod tuš."
Suzana: "Ne, nisem vidla, niti se ne ukvarjam s temi stvarmi."
Tina: "Ona je to sama rekla, nismo mi to gledali."

iri
17.04.2007, 07:35
lol kera intervencija suzanine čete :D

Meni je bilo še bolj smešno, ko je Stane skočil u luft, da je videl Sonjo odnesti dva paketka hrane. :d
in seveda je bil logičen izsledek iz tega, da zdej jim bo pa zihr ponoči hrano kradla :rolleyes:

mam filing, da gledam neko čudno verzijo Survivorja, ne pa BB :d

nemehecat
17.04.2007, 08:12
sej tukej ne mislim na hrano in suzano..pravim da so se vsi ostali odmaknli od perota..kot da mu nekaj zamerijo, pa ni imel nobenega konflikta z nikomer od njih.

pa zakaj tak problem delajo iz tega če sta si pero in sonja všeč? ok, tjašo razumem. pač ženska zavist. suzano tud še. jo pač moti, da mu je bolj kot njena hči všeč sonja. ampak kaj pa imajo s tem ostali?

resnično upam da bodo v naslednji big brother vselili bolj zrele ljudi in ne takih primitivcev ki poneumljajo in dajejo slab vzgled mladini ki to spremlja. ampak verjetno pro plus dobiva sponzorstvo s strani države da vse skup teče v to smer..da ljudje vidijo, da skozi lajf prideš najlaže če si ovčka.

:2thumbs: Ampak res so ene čudne skup spravli... Sej ni treba, da so zreli, sam ne tako blesavi. Čeprav mislim, da je mamka večino pokvarila, mislim, da bi bolje shajali skupaj brez nje

Tramp
17.04.2007, 08:36
Gledal sem mal priljubljenost v zadnjih dneh. Trend je tak, da priljubljenost prav vsem Suzaninim lačnim hlapcem rahlo upada, kar pomeni, da gre del glasov ljubiteljev hlapčevske združbe zdaj počasi k Suzani, ki ji je priljubljenost zato rahlo narasla. Na drugi strani je priljubljenost narasla tako Sonji kot Perotu, kar pomeni, da se glasovi že koncentrirajo na te tri osebke in bo sobotni obračun med njimi tremi. Miha in Tjaša bosta vsaj tokrat na varnem.

Aldebaran
17.04.2007, 08:40
Mislim, tejle Suzani je pa zrasel greben... A zdej, ko misli, da zna najbolje kuhati od vseh pa lahko kar teror zganja??? sicer pa : ''Who died and made her the Boss???''

Tjaša bi morala narediti nekaj glede njenega problema s celulitom, ASAP!!!!
Tina bi morala prebrati kakšno knjigo več oziroma tudi kakšen atlas in včasih pogledati kakšno poljubno znanstveno serijo o našpem planetu...
Jasmina: no comment!!!

Nodika
17.04.2007, 09:08
Mislim, tejle Suzani je pa zrasel greben... A zdej, ko misli, da zna najbolje kuhati od vseh pa lahko kar teror zganja??? sicer pa : ''Who died and made her the Boss???''

Tjaša bi morala narediti nekaj glede njenega problema s celulitom, ASAP!!!!
Tina bi morala prebrati kakšno knjigo več oziroma tudi kakšen atlas in včasih pogledati kakšno poljubno znanstveno serijo o našpem planetu...
Jasmina: no comment!!!

A je Jasmina že dobila big M??:nonono:
Me prav skrbi.:d

Nodika
17.04.2007, 09:10
A kdo ve kaj pri ženski pomeni, če ima tako velik nos kot Sonja?:nonono:

Aldebaran
17.04.2007, 09:18
AD1: Jasmina zaenkrat š enima M
AD2: ne bi vedel... po mojem to, da nima problemov z dihanjem, da nima težav s sinusi... D bi imelo pa to kakšen bolj mističen pomen se mi pa res ne sanja...

ain
17.04.2007, 09:25
Seevda je tud čist možno, da ima Suzana z Robijem, ki je prav tako Koprčan, kakšne nerešene konflikte še od prej, mi pa tega ne vemoin se kot kakšni naivneži čudimo, kako nenadoma "izbruhne konflikt".

lahko mi tko k smo vsi ostali noro popolni...
zakaj pa nina ni nobenga motla?

Knez
17.04.2007, 09:31
lahko mi tko k smo vsi ostali noro popolni...
zakaj pa nina ni nobenga motla?

Nina je bila itak vsestransko bedna, zato je izven kategorije.

Tjaša je pa simpatična rosno mlada punca in če bi shujšala ene 10 kil (vsaj), bi imela še štel dober.V tem je keč.

ain
17.04.2007, 09:32
Nina je bila itak vsestransko bedna, zato je izven kategorije.

Tjaša je pa simpatična punca in če bi shujšala ene 10 kil (vsaj), bi imela šeštel dober.V tem je keč.
in js če bi bla mal bol podobna nomi in ti bradu bi naju tud mel mal rajši... čist druga bi bla:nonono:

tolstoyed
17.04.2007, 09:35
tjaši ne pomaga nič več. ji je že mama zafurala cel lajf. ji je privzgojila same prave vrednote, sploh kar zadeva spoštovanje ali pa toleranco do soljudi.
to je res prou mučno postalo..tjaša in suzana imata skoz perota in sonjo po zobeh..in to samo zato ker se nočeta prilagajat njuni igri..pa kam gre ta svet?? mislim tukej na ostale ki slepo stopicajo za poglavarko..
tjašo po eni strani še razumem - če ne uboga jo suzana verjetno zapre v kšno temnico za kšn mesec ampak ostalih pa vseeno ne bi blo potrebno bit strah..al je pa suzana res tak psiho v živo, da noben niti pomisli ne, da bi kaj pripomnil.
včeri so spravli na sonjo da igra revco..ja madona, če jo pa bb na voziček posadi in se nihče noče pogovarjat z njo..kaj naj pa ženska naredi??
komej čakam da bo nominirana tina pa da vidi kako je to..prou en kup tepcev so dali noter..

Knez
17.04.2007, 09:42
Nimam pojma, kaj se dogaja, Suzana ima trenutno skor tako priljubljenost, kot do zdaj vodilni Andrej.Njemu je padla njej narastla.Od nominirancev po priljubljenosti sodeč najslabše kaže Tjaši.

nejc
17.04.2007, 09:44

Ker zreli ljudje vsi silijo v takšne avanture:rolling:

TuNina
17.04.2007, 09:53
Nimam pojma, kaj se dogaja, Suzana ima trenutno skor tako priljubljenost, kot do zdaj vodilni Andrej.Njemu je padla njej narastla.Od nominirancev po priljubljenosti sodeč najslabše kaže Tjaši.

fak no.. a ta BB gledajo same mamce, ki so se prepoznale v Suzi?

tolstoyed
17.04.2007, 09:54
piše "bolj zrele"..se pravi take ki so prerasli otroška obrekovanja.

in smešno je kako veliko ljudje povdarja da pero in sonja kvarita team (prej tudi robi). pa madona, zakaj je potrebno bit vedno v krdelu? sej bi se lahko imeli čisto fajn tudi če bi si sonja in pero kuhala posebej. ampak ne. al z nami jejta al pa ne bosta v naši družbi in pojdita stran!

tolstoyed
17.04.2007, 09:56
fak no.. a ta BB gledajo same mamce, ki so se prepoznale v Suzi?

so feni suzaninega tropa spoznali da poglavar rabi pomoč in pomagajo. čar kolektivizma...

nemehecat
17.04.2007, 10:21
Mala že naskakuje Staneta..a tale sploh ne more brez?

Kolk je pa hecna, ko sta s Sonjo objeti v spalnici, ta pravo zaveznico je Sonja najdla:veryevil: pa še bolj smešno, ko pride Suzi s fertahom zasliševat Sonjo o pašti na postli, pa za njo pricapljajo ostali, potem pa gre in ostali odcapljajo za njo.
Zgleda jim je lakota zameglila možgane. Suzi si je prilastila hrano, ona odloča, kdo bo jedel in kdo ne. In tipi ji kot hipnotizirani sledijo:d

Žvauca
17.04.2007, 12:10
Tole s hrano in ostalimi dobrinami je že prav patetično.

Če se spomnimo nazaj, kako so Sonji iztrgali čokolado iz rok in jim nikoli ni prišlo na misel, da bi sploh vprašali od kod in zakaj čokolada, pa kako je potem gospa mama kulturna ženska Suznana diktirala njeno porabo, pa da je Sonja nesebično v skupni fond prispevala jajca (naj jih imajo ostali za palačinke), pa da so kadili njen tobak (ko ni bilo drugega), zdaj pa čisto norijo, če vzame samo to, kar ji pripada in ji ne dajo cigaret (ker ima itak svoj tobak), mora biti človeku slabo.

Sploh Tjaša, ki mora vedeti, da je čokolado dobila Sonja (pa četudi ne sme tega povedati ostalim), bi lahko malo bolj razumno ravnala in ne bi sodelovala pri gonji.

Enostavno so čisto nori od strahu, da Sonja boljše 'nastopa za audience', kot oni sami in se trudijo še sami nastopati. V bistvu ne počnejo nič drugega.

Prvo vprašanje, ki bi ga morala Osenarica zastaviti Suzani (ki bo, če bog da, šla to soboto ven) je, ali jo je kaj sram, ko so dobesedno ukradli Sonji NJENO čokolado, ki si jo je ONA SAMA prislužila s tednom molka, da so sprejemali od nje vse, kar jim je dala (jajca in tobak), sami pa so ji šteli grižljaje? In drugo: če se bo kaj zamislila sama nad seboj, da je treba stvari in ljudi najprej premisliti in spoznati, ne pa misliti, da si najpametnejši. Izpadli so kot izkoriščevalska drhal, pa naj bo Sonja čudaška in smotana, kakor hoče biti.

Jasmina je pa druga zgodba. Najprej se meče Robertu, nato ga 'kakor skensla' sekundo kasneje, kot jo on da na čevelj, nato joka kot zmešana, kako ga pogreša, seksa z njim, ga opravlja, potem se meče Stanetu in to kar hudo direktno, nato pa vsa osupla in moralistična hiti poročati, da Sonja in Pero 'nekaj imata' . Fuj! Gnoj od človeka. Posebej žalostno je to, da jo ima Sonja rada.

In tandem mati in hči še najbolj zameri Perotu, ker se mu Tjaša ni zdela vredna, da bi se trudil z njo. Težko bi rekli za tega nesrečnega otroka, da je privlačen, in zadnje čase tudi, da je vsaj dobrosrčen in simpatičen. Čudi me, da ji mama Suzana, ki ima dobro negovan geštel, pušča, da je punca tako obupno zavaljena in s čudno populjenimi obrvmi. Mar ji skrivoma ugaja, da izgleda bolje od hčere?

Ker se je res za bati, da ostane Suzana notri, bi ji moral BB naložiti nalogo, da en teden ne sme stopiti v kuhinjo in se ne sme pogovarjati o hrani in ne sme dajati nobenih navodil. Samo tako bo mogoče oddaja še gledljiva. Jaz imam namreč še doma, ko kuham slabo vest, da mi Suzana kuka čez ramo in da vse narobe delam. :d

TuNina
17.04.2007, 12:20
Težko bi rekli za tega nesrečnega otroka, da je privlačen, in zadnje čase tudi, da je vsaj dobrosrčen in simpatičen. Čudi me, da ji mama Suzana, ki ima dobro negovan geštel, pušča, da je punca tako obupno zavaljena in s čudno populjenimi obrvmi.

jejhata, kot da bi brali moje misli. še posebej me živcirajo obrvi :d

tolstoyed
17.04.2007, 12:28
jejhata, kot da bi brali moje misli. še posebej me živcirajo obrvi :d

tko to delajo v njujorku no.

smešno je da ima ravno suzana tolk za povedat čez sonjin videz. se sama obnaša in oblači kot 12 letne smrklje pred dvajsetimi leti.

resno upam da gre suzana ven ker to ni več za gledat..pa tej njeni biki so tud dolgočasni..

lana
17.04.2007, 12:32
jaz sm tud zato, da da BB suzani nalogo... da je čist tih en teden... :rolling: :rolling: toooo, to bi pa res rada vidla!!

Knez
17.04.2007, 12:57
Ma ne, edina rešitev je, dagre Suzana ven.Tako obstaja kanček upanja, da bomo do konca gledali še kaj drugega, kot kuharsko oddajo "Suzana in njeni podložniki, da o dveh izobčencih niti ne govorimo."

Suzana ven, Tina na Filipine, ta tandem bo tako razbit...in potem se bodo mogoče nehali obnašati kot ovčja čreda (saj pastirja ne bo več) in ga bodo mogoče tudi malo zažurali.Sonji pa pustili, naj v miru kuha.

banAna_
17.04.2007, 13:12
Ma pol se bo pa kšn drug najdu da bo težil... Čeprou se strinjam ja, da gre Suzana vn, ker to kar se zdj dogaja not je pa čist mim in mi gre že prou na živce....da o tej tednski nalogi sploh ne govorim :nonono:

Tramp
17.04.2007, 13:56

Knez še enkrat moje razmišljanje, ki si ga danes enkrat očitno že prezrl. Glasovi se med fani BB zdaj koncentrirajo na glavne akterje dogodkov v hiši. To pa so Suzana in Sonja, pa verjetno še Pero. Mihata ni nikjer, Tjašo bo pa tud redkokdo nominiral preden bodo izločli njeno grozno mamo. Ker tisti, ki ne mara ene, ne mara tudi druge, bo pa najbrž najprej glasoval proti ta stari. In če se bodo glaovi tistih, ki ne marajo Sonje in Perota razpršili na dva, se bodo sovražniki preostale grupacije združili na Suzani, zato ima ta največ možnost za odhod v domačo kuhinjo.

Na to teorijo kaže tudi priljubljenost v zadnjih dneh. Vsem Suzaninim lačnim hlapcem rahlo upada, kar pomeni, da gre del glasov ljubiteljev hlapčevske združbe zdaj počasi k Suzani, ki ji je priljubljenost zato rahlo narasla. Na drugi strani je priljubljenost narasla tako Sonji kot Perotu, kar pomeni, da se glasovi že koncentrirajo na te tri osebke in bo sobotni obračun med njimi tremi.

Žvauca
17.04.2007, 14:12
Iz BB:

Suzana: Sonja je to svinjsko naredila Tjaši in ji osvajala tipa in danes da ji je voščila dober tek, zakaj bi človek bil tak?“

Ne jenja in ne jenja. Najprej vsa besna, da bi imela njena Tjašika takega tipa, nato užaljena, ker se mu Tjašika ne zdi dovolj dobra. Potem pa še podtika Sonji. A če se pa pogovarjaš in smeješ s tipom, ga pa že osvajaš? Kaj bi te kure vse imele doma može na vrvici, pa oči mora imeti v tla uprte, pa burko čez glavo?

In če bi se Pero veliko družil s Stanetom, bi to pomenilo, da ga hoče Stane Tjašiki speljati?

Koklja hinavska. Pred njenimi očmi pa se ljubka Jasmina meče po vsakem dedcu, ki ji pride naproti. In to je vse prav.

Saj je Sonja čudna, ampak z njo se da vsaj kaj zanimivega pogovarjati. Ni vse njujork, lakiranje nohtov in pretirano puljenje obrvi, da o kuhanju in pomivanju sploh ne govorim.

In kaj ima vse skupaj veze s tem, da Sonja Tjaši ne bi smela voščiti dober tek? Saj menda Tjašika ni bila čisto nič zainteresirana za Perota, še trpela je, ko je tako grozen, reva uboga. Naj bo vesela, da ji ga je Sonja snela z duše. Kaj pa če bi se Pero res zagrel zanjo in jo gnjavil? Tem kokljam pa nič ne paše.

He, he. Ampak videti je, da je Tina (in za njo tudi Andrej) prišla do tega, da najbrž delujejo kot likvidacijski vod in skuša spraviti ljudi med seboj. Predlaga skupne zajtrke. Slaba vest? Občutek da so pretiravali? Ampak Suzana se ne da. Prepričana je, da vsa Slovenija vidi, da je pravica na njeni strani.

So pa zaskrbljeni, ker je BB ravno Sonji dal vlogo z invalidskim vozičkom, najbrž ravno zato, da bi se Sonja gledalcev še bolj smilila.

Ko je bila na tapeti Nina, je bilo vsaj zanimivo razmišljati, kako bo, ko bo brala komentarje o sebi. Nismo dvomili, da bo zadeve po svoje interpretirala, ampak tudi nismo dvomili, da ne bo dojela, kako ga je lomila. Pri Suzani pa ni upanja, da bi bila sposobna dojeti, kaj je ona sploh kdaj narobe naredila. :nonono:

Tramp
17.04.2007, 14:34
Ma pol se bo pa kšn drug najdu da bo težil... Čeprou se strinjam ja, da gre Suzana vn, ker to kar se zdj dogaja not je pa čist mim in mi gre že prou na živce....da o tej tednski nalogi sploh ne govorim :nonono:

Me pa ful zanima, kdo od teh lačnih moških copat v hiši (Stane, Miha, Andrej, Alen) bi v primeru, da Suzi in Tine res ne bo več, prevzel vlogo glavnega. Nobenga si ne predstavljam.

tolstoyed
17.04.2007, 14:58
brusli.

pinay_ako
17.04.2007, 15:01
hello slovenian big brother forumers!!

tolstoyed
17.04.2007, 15:02
He, he. Ampak videti je, da je Tina (in za njo tudi Andrej) prišla do tega, da najbrž delujejo kot likvidacijski vod in skuša spraviti ljudi med seboj. Predlaga skupne zajtrke. Slaba vest? Občutek da so pretiravali? Ampak Suzana se ne da. Prepričana je, da vsa Slovenija vidi, da je pravica na njeni strani.

tina je zvečer ko je rekla da bo predlagala skupni zajtrk to dela zato ker ne prenese te situacije v hiši..ampak da bo na koncu izpadlo še kot da se ona počuti krivo ker češ da jih zdaj vabi na zajtrk. suzana je takoj dodala da tega ne ona ne more. ker sta ji sonja in pero nardila tolko hudega, da enostavno ne more na vse pozabit.

Matilda
17.04.2007, 15:31
Kaj pravzaprav dela ena 38 letnica v BB? Čisto zares. Menda ne računa na zmago? Punca je vendar Primorka in v Italiji BB šponajo že nakaj let in ga je zihr gledala in ji je vse jasno. Kaj je gospa na Borzi al kaj?
Prvo in zadnje vprašanje,k iga postavljam. Ampak tale mi je res misterija.

tolstoyed
17.04.2007, 15:33
moja napoved;

tina odleti na filipine se vrne in ne najde več suzane (ki so jo medtem gledalci prisilno izgnali iz hiše), jasmino postriženo na balin imajo zaprto v kletki pod stropom, tjašo zakopano do vratu na vrtu, sonja kuha kosilo za vse, miha, stane in avstralec snemajo pornografijo, alen jim streže, pero pa skrbi za zabavo gledalcev.

tolstoyed
17.04.2007, 15:35
Kaj pravzaprav dela ena 38 letnica v BB? Čisto zares. Menda ne računa na zmago? Punca je vendar Primorka in v Italiji BB šponajo že nakaj let in ga je zihr gledala in ji je vse jasno. Kaj je gospa na Borzi al kaj?
Prvo in zadnje vprašanje,k iga postavljam. Ampak tale mi je res misterija.

bojda že več kot leto ne najde zaposlitve. in je čisto možno da bi zmagala. tej notri tako ali tako počnejo to kar ona hoče, med gledalci pa očitno še vedno prevladujejo primitivci, ki v suzani vidijo devico marijo.

Tramp
17.04.2007, 15:46
bojda že več kot leto ne najde zaposlitve. in je čisto možno da bi zmagala. tej notri tako ali tako počnejo to kar ona hoče, med gledalci pa očitno še vedno prevladujejo primitivci, ki v suzani vidijo devico marijo.

Ma niti pol promila možnosti nima, da bi zmagala. Tudi če bi ostala do konca not, glede na to, da je pretežna populacija gledalstva ženski spol, najstnica, ne mora zmagat v konkurenci njenih lepih copatarjev.

tolstoyed
17.04.2007, 15:52
veš da bi znorela prvič ko bi nominirali tjašo. in oni pohlevni kot so, bi ju lepo pripeljali do konca. najrajš bi vidu da dajo suzani 75k če se pobere iz hiše in se imajo ostali potem fajn do konca.

pinay_ako
17.04.2007, 16:41
http://i136.photobucket.com/albums/q176/hjervoso/collage7-5.jpg

hello! just wanna share these screencaps from big brother philippines...

bruce informed the other housemates that he's leaving tomorrow but dont know the reason. wendy the evil witch is crying a river coz she fancies bruce so much. please take care of bruce :)

sc's by vavavum of pex

gremlin
17.04.2007, 16:57
Ne vem zakaj vsi tako kritizirate Suzi. Mislim da ste vi ki jo samo kritizirate še vedno odvisni od svojih staršev in se istovetite z mlajšimi BB-jevci. V družbi svojih vrstnikov pa se svojih staršev sramujete.

Če ne bi bilo Suzi v hiši bi ostali shirali od enolične in slabo pripravljene hrane.V prvih dneh je iz sestavin ki jih je imela ne razpolago naredila največ,kar je bilo sploh mogoče.

Glede Sonje pa mislim da je zrela za v Begunje.Tisti ki poznate Begunje veste zakaj gre.Sram jo je lahko,ko se dela norca iz hrane.Le Suzana pa ima toliko ja*c,da jo ozmerja.Pri tej tedenski nalogi so ji dali pravo vlogo-invalida kar že ves čas v hiši glumi. Pero pa tako ve,da k zasedbi ki je prišla na začetku ne paše in jim ni zrel. S Sonjo se druži samo zato,ker ga druge ne j****o.

Tramp
17.04.2007, 16:59
pinay_ako, would you be so nice and put your photoalbums in english topic, that was formed for slovenian-philipines talking about Big Brother.

Tramp
17.04.2007, 17:02
Ne vem zakaj vsi tako kritizirate Suzi. Mislim da ste vi ki jo samo kritizirate še vedno odvisni od svojih staršev in se istovetite z mlajšimi BB-jevci. V družbi svojih vrstnikov pa se svojih staršev sramujete.

Če ne bi bilo Suzi v hiši bi ostali shirali od enolične in slabo pripravljene hrane.V prvih dneh je iz sestavin ki jih je imela ne razpolago naredila največ,kar je bilo sploh mogoče.

Glede Sonje pa mislim da je zrela za v Begunje.Tisti ki poznate Begunje veste zakaj gre.Sram jo je lahko,ko se dela norca iz hrane.Le Suzana pa ima toliko ja*c,da jo ozmerja.Pri tej tedenski nalogi so ji dali pravo vlogo-invalida kar že ves čas v hiši glumi. Pero pa tako ve,da k zasedbi ki je prišla na začetku ne paše in jim ni zrel. S Sonjo se druži samo zato,ker ga druge ne j****o.

Sorry, sam ti pa si bolnik-ca. Od svojga 15 leta, ko sem šel v Ljubljano, sem sam sebe prehranjeval in nisem rabu ne mame, ne neke prtegnjene 38-letnice, da bi mi kuhala in pol vsak dan to omenjala ter izsiljevala.

tolstoyed
17.04.2007, 17:02

haha, pa si si ti že kdaj pogledal ta bb? zakaj pa je treba da se vse okoli hrane vrti? sej to ni kuharska oddaja madona. suzana bi rada da je v hiši mir, da ona za vse lepo kuha, se podnevi posonči in da jo ponoči kdo pocrklja (kar pa ji zaenkrat ne uspeva ker pač v njej vidijo le kuharco in nič več). ona je tista ki je izločla perota in sonjo zato ker sta se držala z robijem. je povedala da za tistega ki se misli družit z robijem ne kuha..in ker potem sonja in pero nista bila pri mizi so ju začeli družno ogovarjati in zmerjati.

ponga
17.04.2007, 17:34
Glede Sonje pa mislim da je zrela za v Begunje.Tisti ki poznate Begunje veste zakaj gre.S

Vem, kdo sodi v Begunje, pa ne vidim povezave s Sonjo... :dontknow: Razložiš?

Žvauca
17.04.2007, 17:36
Ne, gremlin nisem več odvisna od mamice. Mislim da je to jasno, saj sem omenila, da imam ko kuham občutek, da mi gleda Suzi čez ramo in kritizira.

Popolnoma sama skrbim: si tudi kuham, pospravljam in perem etc od 18. leta dalje in že davno nisem več najstnica.

Tudi sama sem sprva zagovarjala Suzano, pa občudovala sem jo kot samohranilko. Tudi meni se je zdelo, da bi vsi pocrkali, če ona ne bi skrbela zanje, ampak to je samo vtis, ki ga hoče dajati. Če ji kdo ruši igro, ponori. In to dobesedno. Mislim da bi se znašli tudi brez nje. Nimam dobrega mnenja o ljudeh, ki ti nekaj vsilijo, potem jamrajo, kakšno uslugo ti delajo, potem začnejo postavljati pogoje, da ti jo bodo deli še naprej in vložijo vse napore v to, da ne bi prišlo na dan, da bi tudi brez te usluge zmogli. Vsaj bolj bi se zabavali, pa četudi bi kaj čudnega skuhali kdaj.

Ne rečem, da najbrž največ ve o kuhi (z izjemo Nine in pogojno tudi Sonje), vendar, se preveč sili v ospredje, preveč diktira, nikoga ne upošteva, samo tiste, ki se ji pokorijo. Ko je na začetku Sonja pomagala in sem ter tja kakšno malenkost predlagala, jo je gledala, kot da bi jo najraje zadavila. Ona hoče biti prva in edina in komandirati četico. Noče sprejeti nobenega drugega mnenja, ona je edini model, po katerem se vse sodi.

Je pa za crknit smešno, da še nihče v hiši ni ugotovil, kako dela 'timer' pri pečici.

tolstoyed
17.04.2007, 17:42
Ko je na začetku Sonja pomagala in sem ter tja kakšno malenkost predlagala, jo je gledala, kot da bi jo najraje zadavila.

mene je na primer zmotla tista situacija ko si je sonja nekaj kuhala pa ravno takrat pride suzana in ji meni nič tebi nič vzame pokrovko s posode (v kateri si sonja pripravlja kosilo). lahko bi vprašala, kaj rekla, karkoli..ampak ne. ona je gospodar v hiši in počne kar hoče zato je samoumnevno da nihče drug ne sme naredit nič. razen pomit posodo in bit priden da suzane ne boli glava.
pa kaj dela s svoje hčerke? če kdo s socilane službe to spremlja bi lahko sprožu postopek da se tjašo spravi v azilni dom..preden ji mama uniči življenje do konca.