Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : poletni kampi (primerjave cene, zasedenost, ideje ...)

_tinchek_
16.04.2007, 11:47
hy!! mene pa zanima ali je kdo od vas imel izkušnjo z kakšnim poletnim kampom??? :)

Goody
16.04.2007, 11:51
kje pa, v kerem mestu, državi...? ker npr. tema o kampih na Hrvaški je precej obsežna :)

_tinchek_
16.04.2007, 12:33
na sploh sem mislila ja na hrvaškem tudi :d

_tinchek_
16.04.2007, 12:47
da nebo pomote jaz sem mislila na te kampe za otroke in mlade ko se pač ukvarjajo z raznimi aktivnostmi sem pozabla napisat sorč:)

Aikaterina
12.05.2007, 21:45
Sama sem bila že parkrat v Ankaranu v kampu...mislim, da se imenuje Adria...no ja...mi smo sicer imeli šotor, samo se da najet kamp prikolico, kar je boljše, pa precej dražje...cene so ugodne...vzdušje je tudi dobro...samo sem se že naveličala, tako da letos ne grem več...

Irina
12.05.2007, 23:33
da nebo pomote jaz sem mislila na te kampe za otroke in mlade ko se pač ukvarjajo z raznimi aktivnostmi sem pozabla napisat sorč:)

Pridruži se tabornikom, skavtom ali planinskemu taboru. Odvisno je koliko si stara in kaj bi te zanimalo početi v poletnem času.

swizc
22.07.2007, 14:38
Pozdravljeni!

Nekje na sredini avgusta se skupinico prijateljev odpravljamo na morje, sedaj pa nas muci naslednje. Ker nameravamo it v kamp me zdaj zanima mnenje. Ali naj gremo raje v kamp na hrvasko obalo, ali raje v Slovenijo. Namrec zanima me predvsem razlika v ceni med nasimi kampi in pa hrvaskimi. Seveda je treba racunati tudi na to da so nasi kampi v sredini avgusta verjetno veliko bolj zasedeni kot pa hrvaski, ali se motim. Zanima me primerjava, sploh pa bi prosu kksna konkretna mnenja o posameznih kampih ce je bil kdo v kratkem kje in razlike med nasimi in hrvaskimi kampi.

PS: Upam da se tema nebo zaklenila ali pa prestavila ker cene nebom nikoli dobil nikakrsnega odgovora...

Aldebaran
22.07.2007, 15:07
Glede na to, da je na naši obali samo en kamp ( popravite me, če se motim), mislim, da imate večjo izbiro na Hrvaškem...
gugl=>avtokampi na hrvaškem=> poiščeš kar te zanima in Voila!

swizc
22.07.2007, 20:51
Jah z temu kar si napisu mi nisi nc pomagu an, ker jest sm prsu po konkretno mnenje od vs uporabnikov in kar mislte...

ToniT
23.07.2007, 13:03
V Sloveniji imaš na morju 2 (dva) kampa. Lucija in Fiesa. Cene postanejo potem irelevantne.....

summer
23.07.2007, 13:16
V Sloveniji imaš na morju 2 (dva) kampa. Lucija in Fiesa. Cene postanejo potem irelevantne.....

tudi v Ankaranu je en velik lep kamp:approve:

Lencka
23.07.2007, 16:37
swizc, kar se tiče kampov na hrvaškem, pa težko dobiš bolj konkretne info., ker bi moral vsaj napisat, na katerem področju (ista, kvarner, dalmacija ...?) in kakšni te zanimajo (večji/manjši) - cela obala jih je namreč polna!

potovalka
23.07.2007, 17:11
Kamp je tudi na Debelem rtiču, Izoli

swizc
24.07.2007, 19:40
Aja seveda ja, pozabu se opravicujem. Primerjava kampov na vsej slovenski obali in pa kampi po istri, sepravi tja do Pule dol. Nekej gruntam da bi sli v Valcanelo al kako se ze rece, sam nevem kako je kej z zasedenostjo in pa cenami, vem pa da je ql kamp.

majdka
30.01.2008, 09:38
Gdo mogoce pozna kaksen privat avtokamp na Hrvaski obali ali na otokih, alpa kakrsen koli kamp ki nima ravno previsoke cene, jaz bi rada odpeljala prikolico za par let dol, pa kar najdem je drago ko zafran...

lp