Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Sagem modem, prodaja za koliko?

Maj
16.04.2007, 11:50
Dobil sem ugodno ponudbo za internet, zato sem se odločil prekiniti naročnino na Siol in Telekom.

Zanima me ali lahko moj modem Sagem F@st 3344 prodam in koliko se približno da zanj iztržiti (je brezhiben, star leto in pol)?

Če modem slučajno kdo rabi naj mi pa seveda pošlje zasebno sporočilo.

Lp

T-a-d-e-j
16.04.2007, 12:26
1. Modem več ni v garanciji.
2. Telekom ga odkupi za 5 evrov če skleneš novo pogodbo.
3. Sprijazni se da si bil nategnjen:).

Maj
16.04.2007, 12:52
Mene Siol in Telekom ne bosta več nategovala!

Pet evrov naj si pa nekam vtaknejo, če ne prej se bo pa poleti ko bodo nevihte kakšen našel, ki ga bo z veseljem kupil za krepko več kot 5€.

Lp

Veron
16.04.2007, 18:26
dvomim, večina bo raje naredila prehod na telekomovo shemo in tako dobila nov modem brezplačno....

kitl
16.04.2007, 19:44
Maj tisti modem boš dal lahko samo še v vitrino za spomin. Časi ko smo dobro prodajali Sageme so mimo. Tako kot je Veron povedal se bo dogajalo.

MODRI_ZOB
16.04.2007, 20:05
1. Modem več ni v garanciji.
2. Telekom ga odkupi za 5 evrov če skleneš novo pogodbo.
3. Sprijazni se da si bil nategnjen:).
Zakaj nategnjen?

Maj
16.04.2007, 21:05
dvomim, večina bo raje naredila prehod na telekomovo shemo in tako dobila nov modem brezplačno....

Če greš na novo shemo ne dobiš nobenega novega modema ampak imaš še naprej svojega starega le da ta tvoj modem sedaj ni več tvoj in ga boš moral celo vrniti, če boš odšel k cenejši konkurenci.
Torej ti boš na izgubi, ker modema ne boš mogel nikomur prodati, ker ti ga bodo pač vzeli, Telekom bo pa krepko na profitu, ker novim uporabnikom ne bo več treba kupovati novih modemov ampak ti bodo pač dali neka stara jajca.

Če bi prasci vsaj zato, ker si jim s podpisom nove pogodbe šenkal modem dali te štiri mesečne naročnine kot jih obljubljajo novim naročnikom bi še rekel ok, tako pa nimam drugih besed kot nateg.

Lp

M.T.
17.04.2007, 07:37
OFF:

Jao, Maj...a spet spamaš?

Res si neverjeten s svojimi dramatičnimi izkušnjami. Če bi ti človek verjel in bil pravnik bi te prec kontaktiral in vprašal če lahko toži "te barabe" v tvojem imenu.

Še vedno nisi povedal kako se je končala tvoja zgodba, ko ti je siol brskal po el predalu in izrabljal tvoje osebne podatke:dontknow:

ON:
Vsak izmed nas, ki mu je kdaj že crknil modem, katerega lastnik je bil ti lahko pove, da je neprimerljivo boljše, da je lastnik modema Telekom in ne naročnik.

Maj
17.04.2007, 08:27
Za razliko od tebe ne spamam.

Vse kar si napisal v tej temi je navaden spam saj nima nobene veze z naslovno temo zato ne ti meni gobcati kdo spama.

Tista zadeva je mislim, da na sodišču že zastarala ali pa so tako hoteli, ker če bi ven privlekli nezakonito pridobljene informacije o meni bi lepo na***ali.
Zato v to raje niso šli.
Sicer pa imamo na žalost sistem ko vsak lahko goljufa, krade, zlorablja zaupne informacije pa se nikomur ne zgodi nič.
Siol na žalost še zdaleč ni edini, ki to počne.

Sicer pa škoda časa za brezplodno razpravo s teboj.

Tudi tema ni namenjena drugemu kot temu, da se čim ugodneje znebim modema.

Lp

Veron
17.04.2007, 09:18
Zakaj bi pa določene ljudi glih zanimal tvoji osebni podatki?? kaj je tok posebnga na teb?

madmitch
17.04.2007, 12:55
Tista zadeva je mislim, da na sodišču že zastarala ali pa so tako hoteli, ker če bi ven privlekli nezakonito pridobljene informacije o meni bi lepo na***ali.
Kdo je tako hotel? Skrivne temne sile, SiOL, država, Vatikan, Severna koreja? Ali morda tvoj odvetnik, ki se te je naveličal? Ne kvasi mali, sodišča še od zunaj verjetno nisi videl.

Vsekakor je bolje, da je lastnik opreme ponudnik, tako ga lahko vlečeš za jajca, če kaj ne dela.

MrBoombastic
17.04.2007, 13:04
Poskusi dati za Sagema kam mali oglas."Prodam brezhiben ADSL modem Sagem F@st 3344. Če ga kupite pri meni, vam ni treba s Siolom sklepati nove naročniške pogodbe."A greš k Amisu?

miran74
17.04.2007, 13:40
Mene Siol in Telekom ne bosta več nategovala!

Pet evrov naj si pa nekam vtaknejo, če ne prej se bo pa poleti ko bodo nevihte kakšen našel, ki ga bo z veseljem kupil za krepko več kot 5€.

Lp
Poskusi ga prodati na bolhi http://www.bolha.com/ pa sem prepričan, da boš dobil veliko več kot 5€ edino kar je se je treba registrirat in že lahko prodajaš na bolhi.

T-a-d-e-j
17.04.2007, 14:29
Nateg je dejstvo, da je uporabnik za modem moral plačati (oz se zavezati) 130 evrov, Telekom pa bo sedaj dobrohotno modem odkupil za 5 evrov.

Maj
17.04.2007, 20:45
Poskusi dati za Sagema kam mali oglas."Prodam brezhiben ADSL modem Sagem F@st 3344. Če ga kupite pri meni, vam ni treba s Siolom sklepati nove naročniške pogodbe."

A mi misli bereš:-)
Natančno tak oglas sem dal zjutraj na Bolho. :-)

Maj
17.04.2007, 21:00
Nateg je dejstvo, da je uporabnik za modem moral plačati (oz se zavezati) 130 evrov, Telekom pa bo sedaj dobrohotno modem odkupil za 5 evrov.

Žalostno je predvsem to, da so ljudje tako zelo neizobraženi, da čisti nateg Siola jemljejo celo kot nekaj dobrega.

Če ti nekdo nekaj vzame v zameno in ti da potem to nazaj v brezplačni najem dokler mu boš zvest je to čisti nateg in res ne vem kako folku to ni jasno.

Kot bi dobil eno simpatično punco in ji rekel, da mora nate prepisati avto, ki ji ga boš potem dal v brezplačni najem dokler ti bo zvesta-potem ji ga boš pa vzel.

Pošteno od Siola bi bilo, da nam dosedanje modeme normalno pustijo v naši lasti in nam kljub temu omogočijo spremembo paketa-ne pa da to storijo pod pogojem, da jim šenkaš modem.
Če pa naše modeme že tako želijo naj nam pa zanje ponudijo pošteno ceno(nekako primerno se mi zdi, da bi nas po podpisu darilne pogodbe za modem potem jemali kot nove naročnike in nam dali brezplačno štirimesečno naročnino.

Četudi modem ni nič vreden Siol s tem dejanjem prišpara 200€ kolikor bi dal za novo opremo novemu naročniku in zato je res žalostno, da si sploh upajo ponuditi bornih 5€.

Vsem, ki nočete biti nategnjeni svetujem, da ne podpisujete nove (darilne) pogodbe.

Enostavno preglejte ponudbo drugih ponudnikov interneta in odjavite internet pri Siolu ter ga naročite tam, kjer je za vas ugodneje in vas bodo tudi jemali kot nove naročnike in vas zato tudi bogato nagradili.

Reklame delal ne bom pa tudi od primera do primera se razlikuje zato jo preučite sami.

Lp

Ipod
18.04.2007, 00:35
LOL... Maj če bi se dalo bi samo tebi omogočil, da obdržiš ta modem potem pa upal, da ti ga strela skur in si bi mogu novga kupt. Res ne razumem. Jst sm na svojem modemu dejansko zaslužu 5 evrov - 1 sit.
S tem, da mi ga bodo oni zdej servisiral. Mogoče bi blo res najbolje, da greš na Amis, kjer boš zopet mel modem od Telekoma :)

T-a-d-e-j
18.04.2007, 08:35
Ja, ampak tam ne zatrjujejo da je edini razlog za aneks subvencija modema, ki bo pa po preteku aneksa itak v TVOJI lasti. Nasploh je bilo tole s Siolom (in "svojim" modemom) ena največjih bedarij, zato tudi nisem naredil prehoda iz starega paketa, se je splačalo počakati da je tudi na našo centralo prišla konkurenca:). Pri Amisu pa dobiš modem od Amisa, če si le na njihovi (bodoči) centrali.

kissli
26.04.2007, 08:12
bog daj veliko strel letos , bom še jaz svojega prodal

Veron
26.04.2007, 16:40
strele bojo, bojo pa tud prehodi na tk shemo, kjer bojo nove modeme dobili brezplačno

schnapsi
26.04.2007, 17:35
Zanima me ali lahko moj modem Sagem F@st 3344 prodam in koliko se približno da zanj iztržiti (je brezhiben, star leto in pol)?
Lp

Ali je sploh kateri od Sagemom brezhiben? Jaz bi rabil še kako rezervo, najbolje dva ali tri, potem pa bi vsaj imel funkcionalnost enega.

schnapsi
26.04.2007, 17:37
Zakaj bi pa določene ljudi glih zanimal tvoji osebni podatki?? kaj je tok posebnga na teb?

Ja Veron, mene pa zanima tvoj username in pa geslo. Ali mi ju lahko sporočiš na PM. Nekako tako se obnašate na Siolu.

sr@nje
26.04.2007, 18:03
strele bojo, bojo pa tud prehodi na tk shemo, kjer bojo nove modeme dobili brezplačno

Strel ne bo, ker bo skoz lepo vreme (suša), pa tud prehodov na TK ne bo, ker dejansko ne morejo ponudit nič, razen reklame na vsakem koraku in na TV na vsakih 5 min.. :d :2thumbs: :d

fazan
26.04.2007, 20:05
Za razliko od tebe ne spamam.

Vse kar si napisal v tej temi je navaden spam saj nima nobene veze z naslovno temo zato ne ti meni gobcati kdo spama.

Zato v to raje niso šli.
Sicer pa imamo na žalost sistem ko vsak lahko goljufa, krade, zlorablja zaupne informacije pa se nikomur ne zgodi nič.
Siol na žalost še zdaleč ni edini, ki to počne.

Sicer pa škoda časa za brezplodno razpravo s teboj.

Tudi tema ni namenjena drugemu kot temu, da se čim ugodneje znebim modema.

Lp

Zakaj ga vlećeš za jezik slej kot prej boš mogoče v njegovi koži ,če pa ne se pa bogu zahvali,da ti vse lepo dela in bodi tiho ,ker znano je ,da v kolikor se hvališ imaš potem tudi probleme začne nagajat pa ne boš boš prvi in ne zadnji koa se ti bo začelo.men če delča sem raje tiho kot pa da se pohvalim.Res pa je ,da vse na siolu ni za grajat za hvalit pa tudi ne .

Vsemogočni
28.04.2007, 00:11
Jz če sem z nekom skregan, ne hodim več k njemu. Očitno po zapisih sodeč, le ni tko hudo, kot se bere :2thumbs: