Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nemogoča registracija

vonlenz
19.04.2007, 10:31
Zadeva je taka. Tri tedne nazaj naročim povišanje hitrosti iz 1Mbit/s na 4Mbit/s. Povejo mi, da bo potrebna tudi zamenjava modema (prej Callisto, zdaj Ganymede) in, da pride monter v 14 dneh. Včeraj res pride, zamenja modem v minutki, mi da pogodbo in list s podatki za registracijo in gre. Vse lepo in prav, grem na siolove registracijske strani , vpišem reg. kodo in šifro, glej ga zlomka, registracijska koda in registracijska šifra nista veljavni ali pa sta bili vnešeni nepravilno. Še parkrat ponovim (firefox, explorer), potem pa pokličem na tehnično pomoč. Pravijo, da niti nimajo mojih reg. podatkov in da ne vejo točno kaj bi to bilo.
Zdaj pa čakam....

bastard
19.04.2007, 11:25
Dobra informacija je da spletno naročilo preko Mozille sploh ne deluje, dobro ta imate tako dobre informacije o tem, kaj vam sploh deluje in kaj ne.

mckeky
21.04.2007, 14:45
Drugace pa ce kaksno geslo kdaj ne prime je treba poskusit zbrisat piskotke in cache brskalnika pa potem na novo poskusit.

dal
22.04.2007, 17:49
Jaz sem imel v četrtek enake težave. Registracijo sem potem naredil preko številke 080 1000, operater je rekel da spletna aplikacija trenutno ne deluje popolnoma pravilno.

Pred klicem pripravi uporabniško ime in kodo, serijsko številko in MAC naslov ADSL modema.