Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kaj vas moti pri puncah?

semeniv
23.04.2007, 09:38
Mene bi pa zanimalo kaj ne marate pri puncah. Jaz sovražim, ko se pretvarjajo, da so kolegice, če so pa na primer v družbi kolegic ali pa podobno, pa se delajo kot da te ne poznajo. Ne bi škodilo puncam, da bi bile poštene in zrele.

PS: To je samo en od primerov ženske nesramnosti, zaradi katere nimam nobenih pozitivnih izkušenj s puncami. Razen, da sem bil mogoče trikrat ali štirikrat na pijači z dvema sošolkama na srednji šoli. Punce pa še nisem imel.

mrjerry
23.04.2007, 09:42
Meni gre grozno na zivce, da nekatere preprosto nocejo seksat z mano.

semeniv
23.04.2007, 09:47
Jaz pričakujem samo poštenost od punc in zrelost.

mrjerry
23.04.2007, 09:51
Ocitno si se mlad... :clown:

semeniv
23.04.2007, 10:04
22 let mam. Toda kljub temu me jezi, da nobena na bila poštena do mene.

Lencka
23.04.2007, 10:34
22 let mam. Toda kljub temu me jezi, da nobena na bila poštena do mene.
Tega pa kar ne morem verjet. Očitno si zdajle hudo jezen na kakšno... samo ne moreš zato kar vseh metat v isti koš.

Sem kar užaljena :veryevil: :rolling:

Ok, hec na stran... semeniv, ne vem, zakaj imaš le take izkušnje (ali se le takih spominjaš), ampak vseeno je trapasto reči, da so potem vse take.

semeniv
23.04.2007, 10:49
Nisem rekel, da so vse take. Toda vse katere sem spoznal so bile take. Če pa jaz naj ne mečem vse v en koš, potem naj tudi punce ne mečejo mene v en koš z drugimi, če so jih tipi za***ali. Naj bodo poštene, ne pa da se pretvarjajo kot da me ne poznajo če so poleg kolegice.

mrjerry
23.04.2007, 10:53
Nisem rekel, da so vse take. Toda vse katere sem spoznal so bile take. Če pa jaz naj ne mečem vse v en koš, potem naj tudi punce ne mečejo mene v en koš z drugimi, če so jih tipi za***ali. Naj bodo poštene, ne pa da se pretvarjajo kot da me ne poznajo če so poleg kolegice.

Ce si spoznal razlicne, zakaj potem govoris o tistih, ki se ti zdijo slabse?

Lencka
23.04.2007, 10:59
Ce si spoznal razlicne, zakaj potem govoris o tistih, ki se ti zdijo slabse?
:2thumbs:

Lencka
23.04.2007, 11:00
Madonca, ti si pa res razočaran al kaj :nonono:

So take in drugačne, kot so tipi taki in drugačni. To je vsa umetnost.

semeniv
23.04.2007, 11:05
Zato ker nobena ni bila poštena, izmed tistih kere sem spoznal.

mrjerry
23.04.2007, 11:09
V kaksnem smislu ni bila postena?
So goljufale pri dohodninski napovedi?

semeniv
23.04.2007, 11:11
Vtem smislu, da so lagale, se izgovarjale, da ne hodijo ven, niso prišle na zmenjen kraj za pijačo itd, ko sem jih hotel spoznat ali pa so se pretvarjale da so kolegice.

mrjerry
23.04.2007, 11:12
In koliko je bilo takih?

Lencka
23.04.2007, 11:12
Zato ker nobena ni bila poštena, kar zdaj že drugič ponavljam!
Ja, okej. Ni treba se tako jezit ;) Glej, si pač naletel na take. Smola. (Čeprav ne vem no... kar težko verjamem, da so bile prav vse enake, bolj verjetno se mi zdi, da se zdaj samo na take izkušnje osredotočaš, ampak dobro, če ti tako praviš...)
Če se boš vseskozi osredotočal samo na to, boš tudi samo na to naletel. Pa ti zagotavljam, da niso vse take (pa četudi bi bile prav vse ostale, sem potem že jaz izjema, in gotovo nisem ne edina - četudi edinstvena :rolling: - in tudi ne ena redkih), in je pač trapasto se potem nad tem bunit. Tiste, ki so take, jih pač pusti na miru.

Ti tudi že drugič povem - ljudje, moški in ženske, smo taki in drugačni. In pika. ;)

semeniv
23.04.2007, 11:16
Hotel sem samo, da bi kakšno spoznal in bil kolega. Toda še to mi niso privoščile. Zdaj pa raje ignoriram punce in živim sve življenje. Takih punc pa je bilo nekaj. Nekje blizu deset, če ne več, ki mi niso dale možnost da bi jih spoznal. Pač se ne bom brigal za njih več. Same so si krive, če bodo razočarane od tipov, medtem ko me niso hotele za kolega.

mrjerry
23.04.2007, 11:18
In kaj bos dosegel s tem, da jih bos ignoriral?
Ali si mogoce katero od teh, ki do tebe supposedly niso bile postene, kontaktiral, ji povedal, da te je prizadela in ce ima morda kaksno obrazlozitev? Ali si samo stisnil surlo, se skril v kot in potihem kuhal mulo?

semeniv
23.04.2007, 11:27
Ko me je ena taka šmrkla gnjavila pred par tedni zakaj se nočem pogovarjat, sem ji lepo rekel naj me pusti pri miru in jo pustil tam. V soboto sem jo videl in ni več gnjavila. Nisem pa nobeno izmed teh krav klical. Nisem tak nor

Grizzly
23.04.2007, 11:31
Ko me je ena taka šmrkla gnjavila pred par tedni zakaj se nočem pogovarjat, sem ji lepo rekel naj me pusti pri miru in jo pustil tam. V soboto sem jo videl in ni več gnjavila.Vidiš, da pali, če se ne oziraš na punce. Če jih ignororaš, te začnejo same osvajat. In če jih boš ignoriral, kot si napisal, šele zdaj se bodo zagrele zate.
Sicer pa, kje oz. kako si spoznal punce, ki so te razočarale?

semeniv
23.04.2007, 11:34
Bile so iz domačega kraja in kraja kjer sem študiral.

Lencka
23.04.2007, 11:40
Hotel sem samo, da bi kakšno spoznal in bil kolega. Toda še to mi niso privoščile. Zdaj pa raje ignoriram punce in živim sve življenje. Takih punc pa je bilo nekaj. Nekje blizu deset, če ne več, ki mi niso dale možnost da bi jih spoznal. Pač se ne bom brigal za njih več. Same so si krive, če bodo razočarane od tipov, medtem ko me niso hotele za kolega.

Ko me je ena taka šmrkla gnjavila pred par tedni zakaj se nočem pogovarjat, sem ji lepo rekel naj me pusti pri miru in jo pustil tam. V soboto sem jo videl in ni več gnjavila. Nisem pa nobeno izmed teh krav klical. Nisem tak nor:censored: No, to pa marsikaj pojasni. Ja, itak da so punce same žleht pa neiskrene. Uf, zdej bo pa krasno, ti jih boš ignoriral in govoril, kako so itak vse grde grde do tebe. Potem te pa še vprašajo, zakaj se nočeš z njimi pogovarjat... :nonono: so pa res koze, a?
Madona, če bi še si mislila - okej, je pač res slabo naletel, zdaj mi pa to marsikaj pojasni. Očitni rabiš take punce okoli sebe. Da se kaj naučiš o sebi in drugih :nonono:

Sicer pa imaš vedno izbiro. Lahko se smiliš sebi in drugim, ali pa kaj storiš. Samo če misliš vedno tak grdo gledat na svet... :dontknow:

(Pa sem te že mislila na pijačo povabit. Šmrklad :p :rolling:) Ah, ne, nisem resna. Vse smo iste. :veryevil:

Grizli, ja, ene so res take. Samo me prav zanima, če bi bil semeniv zadovoljen z njimi. Mogoče pa res...

semeniv
23.04.2007, 11:45
Niti ne bi šel več z nobeno na pijačo. Že dolgo vem, da je zapravljanje časa in živcev, če se trudiš za punco. Sem srečen, ko vidim, da so žalostne ker jih tipi prevarajo ali pa podobno. Sploh pa je bila v sobota to ta nesramnica, ki me ni hotela poznati, ko so bile kolegice poleg.

mrjerry
23.04.2007, 12:36
Ko me je ena taka šmrkla gnjavila pred par tedni zakaj se nočem pogovarjat, sem ji lepo rekel naj me pusti pri miru in jo pustil tam. V soboto sem jo videl in ni več gnjavila. Nisem pa nobeno izmed teh krav klical. Nisem tak nor

Aja ne, seveda. Ti si totalen car, do katerega morajo biti vse u nulo uvidevne in ti brati misli.

mrjerry
23.04.2007, 12:39
Mimogrede, posplosevati si zacel. Gotovo prvic, ne.

Marduk1
23.04.2007, 12:42
Najbolj me moti pri puncah to da preveč čvekajo :veryevil:

Faust
23.04.2007, 14:17
Naslenjemu spamu tule sledi prepoved sodelovanja na forumu!

ShadeiouS
23.04.2007, 15:17
Bom še jaz povedal svoje mnenje.
S punco sem hodil 9mesecev in pol. Vedno mi je zagotavljala da nebo imela drugega in bo vedno samo moja in da sem za njo edini...hmm v 1tednu se je to mišlenje obrnilo. toliko sem naredil za njo in ona mi tako vrne. uglavnem hočem rečt da večina punc bluzi in neve kaj bi rada. no vsaj pri teh letih ko jih je mela ona. nebom trdil za druge starejše isto ker lahko to sploh ni res. uglavnem...punci (mladi ali stari) ni za verjet na prvo besedo. in ugotovil sem tudi da je tudi veliko žensk tudi bolj "žleht" kakor pripadnikov moškega spola...

Nebom rekel.. so tudi moški ki so totalno egoistični in gledajo samo za svojo zabavo...takih jaz nemaram...

Lencka
23.04.2007, 20:43
Ja, saj... punci ni nobeni za verjet... fantkom pa vedno... in fantki niso tako žleht, ne... samo punčke so.

Pa kako potem lahko jamrate? Če ste pač modro dojeli skrivnosti razlik med fantki in punčkami, kje je problem? :nonono:

Smaug
24.04.2007, 00:56
Vulva, o vas berem tukaj (hvala bogu redko) , se vsi vedete kot maloumni pankrti, ki jih je nekdo prvic nategnil brez vazelina! "Prasica, pa rekla je, da bom njen edini". Zenska v ranih 20...kar je dandanes prakticno se otrok; ravno cas, ko se pojavi neka psiholoska distanca do starsev, ko se mnenja menjajo kot kondomi v ****iscu, vam je ona obljubila vecno ljubezen. In vi ste ji verjeli. Ker vas je alko ze malo prijel.
Ljudje mojih let ne znajo konzerve odpreti, ne pa da bi se odlocali za verno skupno zivljenje, dokler naju smrt ne loci!(svaka caast redkim izjemam. No v bistvu celemu razredu osnovne sole :d)

Kyrra
24.04.2007, 20:42
Ej mladiči, vi nimate pojma kako pravilno, torej uspešno, pecat bejbe. Potem pa jamrate, da so vse bejbe...whatever. Marš kak interent guide prebrat.

anthony
24.04.2007, 22:46
se kar strinjam da ste punce veliko bolj žleht od tipov
tipi smo res da lahko neskončni prasci, ampak žleht pa nismo :clown:

Onejash
24.04.2007, 22:52
Ne jamrat. Spremenit zbiranje stevilk v sport :D Se bos vsaj zabaval polek. Pa se rata lahko kdaj. Zdruzimo prijetno s koristnim

nofear2009
24.04.2007, 23:43
Po tem kar sem tle prebral, semeniv, morda ni nic narobe s puncami, ampak s tabo, ker se mi malo cudn zdi, da bi bile vse, ki si jih ti srecal/spoznal, tako *****y. Morda mors sprement svoj pristop do punc, obnasanje in odprav ta tvoj cynicism (ne vem kok se temu rece v slo) in negativnost, ker to sigurno ne bo privlacl nobene pametne punce.

semeniv
25.04.2007, 05:53
Jaz sem samo rekel, da se naj punce zresnijo, ne pa da se pretvarjajo, da so kolegice, ko pa so v družbi kolegic pa te nočejo poznat.

amaze646
25.04.2007, 07:26
Mogoce je pa problem tud pri tebi. Mogoce si premalo odprt. To da si 22 let star pa nisi mel punce pomeni, da al mas zlo zlo nemogoce kriterije ali pa se zensk bojis.

Grizzly
25.04.2007, 07:27
Po tem kar sem tle prebral, semeniv, morda ni nic narobe s puncami, ampak s tabo, ker se mi malo cudn zdi, da bi bile vse, ki si jih ti srecal/spoznal, tako *****y. Morda mors sprement svoj pristop do punc, obnasanje in odprav ta tvoj cynicism (ne vem kok se temu rece v slo) in negativnost, ker to sigurno ne bo privlacl nobene pametne punce.Mogoče je pa fant imel prav to smolo, da je naletel na nezrele punce. Semeniv, nikar ne vrzi puške v koruzo, mislim, da bo tebe nekega dne našla prava.

semeniv
25.04.2007, 07:34
Amaze646, jaz sem vedno bil do punc pošten in prijazen. One pa mi tak vrnejo. Tanšne prijaznosti ne rabim, zato jih več tudi ne upoštevam. Vsaj Grizzly je spoznal kaj je problem

amaze646
25.04.2007, 07:53
***at ga. Obnasaj se ljudi tak ko se oni do tebe. Vcasih se ne splaca bit prijazen.

Grizzly
25.04.2007, 08:01
Človeka najbolj zaj****, če si do njega prijazen, pa če je nekdo še ne vem kako neprijazen do tebe.
Kot pravi rek, z prijateljem bodi prijatelj, s sovražnikom pa še večji prijatelj.
Semeniv, kar tako naprej, bodi to kar si, bodi prijazen do punc, pogovarjaj se z njimi, itd.

semeniv
25.04.2007, 08:02
Predobro vem, da se ne splača biti preveč prijazen. Zato sem tudi odprl to temo, da bi videl kakšno mnenje boste imeli.

mrjerry
25.04.2007, 08:13
***at ga. Obnasaj se ljudi tak ko se oni do tebe. Vcasih se ne splaca bit prijazen.

To je pa najbolj hlapcevski mozen odnos do relacij.

Grizzly
25.04.2007, 09:49
Mogoce je pa problem tud pri tebi. Mogoce si premalo odprt. To da si 22 let star pa nisi mel punce pomeni, da al mas zlo zlo nemogoce kriterije ali pa se zensk bojis.
Mislim, da ni bil problem v tem, da ni našel punce, kot kaže, jih je našel precej, a so se vse grdo poigrale z njim.

mrjerry
25.04.2007, 10:36
Ce se vzorec ponavlja se lahko malo tudi nad sabo zamislis, ane?
Zakaj gre nekomu nekaj vedno narobe, drugemu pa prav? Je res kriva le okolica?

semeniv
25.04.2007, 10:37
Problem je lahko tudi, da v današnjem času se gleda preveč na izgled. Ni vedno kriva oseba, če ji kaj ne gre.

mrjerry
25.04.2007, 10:40
Pa oseba tudi vedno NI kriva?

semeniv
25.04.2007, 10:46
Si mel kdaj tolko upanja v punco, da si jo čakal dve uri v lokalu v katerem sta se zmenila za pijačo, potem pa ni prišla, čeprav je rekla, da lahko malo zamudi. Potem pa niti ni prišla, ter ko si jo poklical je rekla, da je v drugem lokalu? SI že to doživel?

Grizzly
25.04.2007, 11:03
mrjerry, jaz verjamem temu fantu. Se zgodi, ko so ljudje na katere naletiš, problem. Če jo je čakal 2 uri v lokalu, pa tiste ni bilo, to, da je bila v drugem lokalu, je pa le izgovor, kdo je potem tukaj problem? Jaz bi rekel, da punca ki jo je čakal. In če je bil z vsako doslej prijazen, potem pa res ni krivda njegova.
Pa tudi mene zanima, kako bi bilo tebi, mrjerry, če bi te vsaka brez razloga dala na čevelj, je ne bi bilo na dogovorjenem mestu. Bi si govoril "Saj sem sam kriv?"

mrjerry
25.04.2007, 11:15
Ce se pogovarjamo konkretno, glede lokala.

Jaz dogovore jemljem resno. U bistvu obolim, ce folk zamuja vec kot 15 minut in tudi sam se po najboljsih moceh trudim priti v tem okviru, ali pa poklicem / posljem sms, da bom zamudil. 2 uri pa ne cakam nikogar (pac nimam tolk casa). V taksnem primeru bi ze davno dvignil telefon in (prijazno) povedal, da sem tam, kjer sva se zmenila in ce je morda pozabila, da se dobiva (to bi bila edina logicna razlaga, ob predpostavki da ima bejba kolikor toliko normalno pamet). Od tu naprej potem dokaj hitro ugotovis, ali ti zenska bluzi ali ne. Od kolicine bluza je potem odvisno moje nadaljnje mnenje o njej. O NJEJ, ne pa o zenskah na splosno. V lajfu se pac pogosto zgodi, da naletis na neotesane, nevzgojene in brezobrazne ljudi. Ne vem, zakaj bi se moral zato se sekirati.

Grizzly, nikoli te nobena ne da na cevelj `brez razloga'. Vprasanje je le, ali ima ona dovolj poguma povedati pravi razlog (ponavadi nisi dovolj _________ (vstavi poljubno lastnost) ), ce se pa druzis z budalastinami ga pa tako ali tako se same ne vedo. Lahko ze zamislis in poisces najverjetnejsi vzrok (z nekaj postenja do sebe gre) in potem ocenis, ali je to za popraviti ali ne.

Grizzly
25.04.2007, 11:21
Grizzly, nikoli te nobena ne da na cevelj `brez razloga'. Vprasanje je le, ali ima ona dovolj poguma povedati pravi razlog (ponavadi nisi dovolj _________ (vstavi poljubno lastnost) ), ce se pa druzis z budalastinami ga pa tako ali tako se same ne vedo. Lahko ze zamislis in poisces najverjetnejsi vzrok (z nekaj postenja do sebe gre) in potem ocenis, ali je to za popraviti ali ne.Potem pa ima semeniv to smolo, da je vsakič naletel na nezrele punce oz. po tvoje, mrjerry, budalastine. Če bi bilo punci res do tega, da bi se dobila z njim, bi ga potem čakala na dogovorjenem mestu. Očitno so bile vse, z katerimi je imel opravka, nezrele.
In se najdejo tudi take, ki dajo tipa na čevelj tudi povsem brez razloga. Verjemi, tudi take obstajajo.

mrjerry
25.04.2007, 13:21
Se strinjam, vec kot ocitno ji ni bilo do tega. Njena napaka je bila, da je obljubila nekaj, cesar potem ni izpolnila. Ampak to se pac resi tako, da se zenski ob priliki lepo vljudno in brez izpadov pove, da se ti taksno obnasanje ne zdi fer in da od zdaj tudi sam noces imeti vec opravka z njo. Potem ruknes dol telefon in zgodba zakljucena. Da pa potem posplosujes na vse zenske in sam sebi dopovedujes, da si u bistvu sam sebi zadosten, se mi zdi pa nefer do preostalih zensk in neumno do sebe. Ker v tem primeru bos podzavestno vedno cakal, da te bo enkrat bejba pustila na cedilu. Ne vem pa, ce kdo uziva v razmerju, v katerem partner samo caka, da bos naredil eno napakico in potem znorel zaradi starih frustracij.

semeniv
25.04.2007, 14:08
Nisem rekel, da so vse enake. Naj pač dokažejo s poštenostjo in zrelostjo, da niso, namesto, da se tak do mene obnašajo. Potem jim bom zaupal.

mrjerry
25.04.2007, 14:41
No evo punce, zdej veste :)

spartan
26.04.2007, 07:44
Nisem rekel, da so vse enake. Naj pač dokažejo s poštenostjo in zrelostjo, da niso, namesto, da se tak do mene obnašajo. Potem jim bom zaupal.

se jim ne izplača, da so take :veryevil:

Verbal
26.04.2007, 09:46
Fantom pa še manj.
Da so taki.

Goody
26.04.2007, 10:11
ne morem se uprat, to tku sm paše :d

Kako obdržati srečno zvezo (http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=155&page_id=107&article_id=155107070412130750111&cid=404&pgn=1)

Fantje mogoče ste pa preveč pošteni za punce :clown: ker : Lepa dekleta ljubijo barabe (http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=155&page_id=107&article_id=155107070306102436111&cid=404&pgn=1)

S feng šuijem do ljubezni! (http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=155&page_id=107&article_id=155107070305133643111&cid=404&pgn=1)

Kako preboleti varanje? (http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=155&page_id=107&article_id=155107070223123926111&cid=404&pgn=1)

Ženske, ki se jih moški bojijo (http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=155&page_id=107&article_id=155107070216122650111&cid=404&pgn=1)

Verbal
26.04.2007, 11:16
Od kdaj pa med barabe uvrščamo tudi lenobe? "Yeah, I'm a bad guy, I sleep and watch TV 24/7, come on baby and bring me the beer from the frige, I'm not in the mood to stand up."

Malo čudna merila meni vi Siolovci. A boste naslednjič tudi depresivneže in alkoholike vključili mednje?

PS. Na odvetnike pa ste pozabili. :)

semeniv
26.04.2007, 11:42
Jaz sem v glavnem povedal kaj mislim.

Verbal
26.04.2007, 11:48
In sedaj se počutiš dosti bolje.

semeniv
26.04.2007, 17:46
Kot, da ti nisi povedal svojega mnenja.

Geawind
26.04.2007, 20:27
ja, hi hi, moram priznat da me je tolele tako lepo nasmejalo (pa prosim nobene zamere) ...
sicer pa le poslušajte jerry-ja --- najbolj pametno tu razmišlja, ... ostali pa ... dejte no ... vzemte si mal časa pa se zresnte ... vseeno 22 let ni več 14 ko smo se šli take ...

pa lepo mi bodte ;-)

Smaug
26.04.2007, 22:33
Meni gre pa pri zenskah na zivce, ko se zmenis za nekaj, pa potem ona to ne more casovno uskladiti in predlaga najbolj nemogoce ure, nakar ti avtomaticno izvisis. Aja, pa se ona tezi, da bi se dobila...

semeniv
27.04.2007, 05:05
Geawind, me zanima, če bi ti bilo smešno, če bi ti imel takšno smolo.

Don Corleone
27.04.2007, 08:35
Ahhh pri puncah me nič ne moti, jih preprosto obožujem, nisem mel prov velik problemov ŠE:2thumbs:

semeniv
27.04.2007, 08:52
Srečnež

nattka
27.04.2007, 09:45
Ahhh pri puncah me nič ne moti, jih preprosto obožujem, nisem mel prov velik problemov ŠE:2thumbs:

kar samo potrjuje teorijo, da se nekaterim stalno neki bad bad dogaja ... drugi pa brez kompliciranja uživajo v druženju z drugim spolom ...

morda je fajn, da človek sčasoma sam pri sebi malo razčisti... postavi meje ... se odloči kaj hoče ... ostalo pa pride samo ...

Marduk1
27.04.2007, 09:56
Dober partner ne pride kar sam od sebe temveč si ga moraš najti. Se moraš zelo potruditi da pritegneš njegovo pozornost (sicer so tudi izjeme ampak taki ne zdržijo dolgo skupaj). Z ženskami se morš pa večinoma samo strinjati, včasih jim moraš ugovarjati da ni kaj narobe pa je na koncu vse v redu :2thumbs:

semeniv
27.04.2007, 10:16
Jaz sem se iskanja že zdavnaj naveličal. Raje se družim s kolegi, grem na kakšen sprehod in zdaj ko je poletje na sladoled.

nattka
27.04.2007, 10:18
Jaz sem se iskanja že zdavnaj naveličal. Raje se družim s kolegi, grem na kakšen sprehod in zdaj ko je poletje na sladoled.

in ko se boš nehal obremenjevati s puncami ... boš namesto brezhibne lupine znal pogledati globje v dušo ... se ti bo kar nenadoma zgodila pametna in prijetna oseba, s katero boš srečen ...:2thumbs:

Marduk1
27.04.2007, 10:19

Da si pa že tok obupan si pa nisem mislil. Sej je prav da greš s kolegi ven to ne rečem ampak ne moreš biti cel čas z njimi. Kaj boš recimo počel ko ne boš imel kaj drugega početi?:dontknow:

semeniv
27.04.2007, 10:24
Naj bodo punce prijazne in poštene, potem jim bom zaupal.

Lencka
27.04.2007, 10:27
Semeniv, zdaj mi pa prosim razloži, kako naj bo kaka prijazna in poštena do tebe, če
A) ti itak vnaprej pričakuješ, da ne bo (to se bere iz tvojih zapisov) in
B) se ti z njimi itak ne da več obadati in jih niti pogledaš več ne???

Marduk1
27.04.2007, 10:27
Naj bodo punce prijazne in poštene, potem jim bom zaupal.

Saj punce so prijazne in poštene, ampak jim moraš vračati z enako mero prijaznosti in poštenosti. Vem da niso vse enake, ampak kolikor jih jaz poznam so velika večina v redu punce. Mogoče jih pa s svojim ravnanjem odbijaš :dontknow:

semeniv
27.04.2007, 10:30
Same so krive, da jih odbijam. Kaj pa so bile nesramne do mene, medtem ko sem hotel biti kolega.

Marduk1
27.04.2007, 10:33
Če so bile do tebe nesramne v tem smislu da so te ozmerjale ti dam prav, če so bile pa nesramne v tem smislu da so te ignorirale ti pa ne dam prav. Z žensko se moraš samo čim več pogovarjati o stvareh ki se ne tičejo ljubezni ali česa takega, to pride kasneje, začeti pa moraš s temo ki je čisto izven konteksta če me razumeš.

semeniv
27.04.2007, 10:36
V tem smislu so bile nesramne, da so mi dale koš tudi, ko sem jih hotel spoznati.

pinky
27.04.2007, 10:38
a pa se ti res nič čudno ne zdi, da drugi moški imajo kolegice ... tudi več njih ... samo ti ne?

očitno imajo vse ženske tega sveta tajno misijo, da se delajo norca ravno iz tebe...

Marduk1
27.04.2007, 10:38
To pomeni da pač nisi bil njihov tip moškega. Če ne dobiš sreče pri eni se preprosto obrneš k drugi in to je vsa umetnost. Pri eni ti bo zagotovo uspelo. Če boš vedno silil v ene in iste ženske se bodo zelo težko ogrele zate.

semeniv
27.04.2007, 10:40
Zakaj naj bi zapravljal čas z njimi. Če si najdejo tipa ki jim je všeč, in jih bo potem za***nil so same krive. Jaz nimam nobene veze s tem.

Lencka
27.04.2007, 10:41
a pa se ti res nič čudno ne zdi, da drugi moški imajo kolegice ... tudi več njih ... samo ti ne?

očitno imajo vse ženske tega sveta tajno misijo, da se delajo norca ravno iz tebe...

:o pa ne bi smela tega na glas povedat :nonono:

nattka
27.04.2007, 10:41
V tem smislu so bile nesramne, da so mi dale koš tudi, ko sem jih hotel spoznati.

se pač niso hotele spoznati s teboj ...
to še ne pomeni, da so neiskrene ... nasprotno, takoj veš, na čem si ...

Lencka
27.04.2007, 10:42
Zakaj naj bi zapravljal čas z njimi. Če si najdejo tipa ki jim je všeč, in jih bo potem za***nil so same krive. Jaz nimam nobene veze s tem.

Samo še vedno mi ni jasno, zakaj potem praviš, naj se "dokažejo" (kruto, da se ti mora dokazovat nekdo, ki ga še sploh ne poznaš), če te itak ne zanimajo več... :dontknow: in se zdaj ti ignorantsko obnašaš do onih, ki še sploh niso imele priložnosti biti grde do tebe.

Marduk1
27.04.2007, 10:44
Na žalost veliko moških zlomi ženska srca in poznam malo žensk ki je storilo ravno obratno. Tako da ne verjamem da so ženske same krive za razpad zveze. Človek je kakršen pač je in ga je potrebno sprejeti takega. Ja seveda ti nimaš nobene veze s tem in je tako tudi prav. Ti se moraš brigati samo zase in za svojo bodočo partnerko.

nattka
27.04.2007, 10:45

imaš prav ...:approve:

najboljše, da še naprej hodiš na sladoled, se počutiš užaljenega in igraš žrtev ...

semeniv
27.04.2007, 10:46
Lencka, ti slabo vidiš? Rekel sem že enkrat, da niso vse iste. Toda to najbolje pokažejo z majhnim pogovorom, namesto da se zlažejo, da na primer nimajo časa.

Marduk1
27.04.2007, 10:46
imaš prav ...:approve:

najboljše, da še naprej hodiš na sladoled, se počutiš užaljenega in igraš žrtev ...

Dej no Nattka ne moreš biti taka do človeka ki je v ljubezenski stiski

nattka
27.04.2007, 10:47
Dej no Nattka ne moreš biti taka do človeka ki je v ljubezenski stiski

no ja, naj mu bo ...

se opravičujem ... čeprav tu ni govora o ljubezenski stiski ... ampak o stereotipih ...

semeniv
27.04.2007, 10:48
Nattka, jaz to počnem ob čem se najbolje počutim. Če to pomeni, da ne rabim punce, tudi prav

Marduk1
27.04.2007, 10:51
Tebi je to všeč če nimaš punce? To je res da je z njimi težko živeti, ampak brez njih pa tudi ne gre in ti bi to moral že vedeti. Za ženske se je potrebno boriti. Ne vem zakaj se to zdi tako brezvezno ampak te preprosto ne razumem.

Lencka
27.04.2007, 10:51
Lencka, ti slabo vidiš? Rekel sem že enkrat, da niso vse iste. Toda to najbolje pokažejo z majhnim pogovorom, namesto da se zlažejo, da na primer nimajo časa.
Semeniv - pa ti bereš, kar pišeš? ;)
Na eni strani pišeš, da ne maraš, da so take, da pa si same take spoznal, in da želiš, da se pokažejo kot drugačne... na drugi pa, da itak nočeš več imet nič z nobeno, da boš samo še sladoled lizal itd... Pa mi povej, kaj sem spregledala... kako pa misliš, da boš spoznal kako fejst punco, če imaš tak odnos in tako ravnaš? (Razen prodajalke sladoleda?)

Lencka
27.04.2007, 10:52
Sicer pa - oprosti. Samo tako kot Marduku tudi meni par stvari ni razumljivo, in ker si že odprl debato o tem... ampak ok.

Živi in pusti živeti, ne? Kakor komu drago.

Lp

semeniv
27.04.2007, 10:56
Dolgo sem iskal kakšno punco, ki bi bila kolegica in pozneje mogoče več. Toda očitno sem bil naiven, ker sem mislil, da se potrpljenje in iskanje splača.

Marduk1
27.04.2007, 11:00
Še naprej jo moraš iskati drugače boš postal obupan. Verjetno da nisi bil naiven, ampak so mogoče srečale kakega drugega tipa ali pa so bile že zasedene pa ti niso povedale. Potrpljenje se pa drugače splača. Čimvečkrat jo moraš povabiti na pijačo da se večkrat videta in mogoče takrat preskoči kakšna iskrica, tako da gresta naslednjič že lahko na kosilo skupaj. Iskati moraš pa tako ali tako čim več.

semeniv
27.04.2007, 11:03
Saj sami veste kak je z zaupanjem. Traja dolgo, da se vzpostavi, toda se zelo hitro uniči. Jaz sem očitno naletel na napačne, ki so dokaj zreducirale moje zaupanje.

Marduk1
27.04.2007, 11:05
Ja očitno res. Zaupanje se pridobi sčasoma ne pa prvič ko se vidiš z neko osebo. Uniči se pa zaradi nesoglasij med partnerjema, ker enemu ni všeč da gre s kolegi na pivo, drugemu pa ni všeč da hodi s kolegicami v kino.

Lencka
27.04.2007, 13:21
Saj sami veste kak je z zaupanjem. Traja dolgo, da se vzpostavi, toda se zelo hitro uniči. Jaz sem očitno naletel na napačne, ki so dokaj zreducirale moje zaupanje.

Mhm. Samo škoda bi bilo zaradi tega, ker so ti ene uničile zaupanje, ne dati možnosti sebi in drugim, da se zaupanje obnovi. ;)

(Ja, ne morem si kaj, da ne bi komentirala... :angel:)

semeniv
27.04.2007, 14:11
Saj v tem smislu sem prej govoril, da naj punce dokažejo, da so poštene. Da bom lahko obnovil zaupanje v njih. Sam več namreč ne vem, kak naj ravnam.

nattka
27.04.2007, 14:11
Saj v tem smislu sem prej govoril, da naj punce dokažejo, da so poštene. Da bom lahko obnovil zaupanje v njih.

isto velja za fante ... pa tudi zate ... najprej dokaži da si vreden ...

no, pa smo spet v začaranem krogu ...

TuNina
27.04.2007, 14:13
ja pa kaj še.. puncam je sigurno ful do tega, da bi skakale okoli tebe in ti dokazovale, da so te vredne. ti kar lepo sladoled liži...

semeniv
27.04.2007, 14:15
Sem že dostikrat pokazal, da sem pošten. Zato sem pa tudi nastradal.

TuNina
27.04.2007, 14:24
saj ti pravim.. pusti ženske na miru, to ni zate.

semeniv
27.04.2007, 14:25
Saj jih že dolgo pustim pri miru. Raje dokončam diplomsko in poiščem službo

TuNina
27.04.2007, 14:26
bravo! potem boš imel še več denarja za sladoled, ne pa da bi ga zapravljal za nepoštene punce.

semeniv
27.04.2007, 14:27
Ti tunina pa si res obseden. Obseden z zaljubljenostjo v sebe.

TuNina
27.04.2007, 14:29
kaj sem pa naredil? saj te podpiram.

Marduk1
27.04.2007, 14:32
Saj jih že dolgo pustim pri miru. Raje dokončam diplomsko in poiščem službo

Kako lahko sploh zdržiš pri taki suši. Mene bi pobralo po enem tednu :nonono:

semeniv
27.04.2007, 14:35
Enostavno. Sem nedolžen in zato ne pogrešam sexa. Težko nekaj pogrešaš kar še nisi počel.

TuNina
27.04.2007, 14:50
ne se dat!

Marduk1
27.04.2007, 15:38
Enostavno. Sem nedolžen in zato ne pogrešam sexa. Težko nekaj pogrešaš kar še nisi počel.

Potem ne boš nikoli spoznal vseh lepot ki jih lahko doživiš pri sexu pa še veliko zadovoljstvo imaš potem.

Neuromancer
27.04.2007, 15:58
semeniv, mene pa zanima, v kakšnih odnosih si s svojo materjo

semeniv
27.04.2007, 16:07
Saj mi je vseeno, ker sex mi nič ne pomeni. Z mamo pa se dobro razumeva, čeprav se včasih skregava. Sem edinec in žiiviva sama ker je oče umrl, ko sem bil še dojenček. Mama pa ima 65 let.

Neuromancer
27.04.2007, 16:15
Kako te je pa vzgajala v smislu odnosov z dekleti? Se pogovarjaš z njo o svojih težavah?

semeniv
27.04.2007, 16:19
Glede deklet mi ni mogla nič pomagat. Nihče mi ni glede njih pomagal, če sem mel probleme

Neuromancer
27.04.2007, 16:26
Tvoja mati je še kako pomembna. Tvoja seksualnost v najširšem smislu se je najprej razvijala in definirala v odnosu z materjo, šele potem so prišle sošolke, kolegice in vse ostale, nad katerimi si razočaran. Dej povej kej o mami. Kakšna je bla s tabo, ko si bil še majhen, hladna, zaščitniška, te komandira?

semeniv
27.04.2007, 16:30
Vzgajala me je tudi teta, pri kateri sem bil dosti in še zdaj hodim tja na občasno kosilo in obiske ali pa če je mama na kaki operaciji.

Neuromancer
27.04.2007, 16:34
Koga maš pa "rajši"? A je mama že dolgo bolana? A moraš tud kej skrbet zanjo?

semeniv
27.04.2007, 16:36
Pred nekaj časa je bila mama operirana na ginekološkem oddelku. Rekel bi da mam mamo zelo rad, ker je edini starševski del, ki mi je še ostal.

Neuromancer
27.04.2007, 16:40
Kaka je pa mama s tabo?

semeniv
27.04.2007, 16:43
Je prijazna, toda dostikrat kaj ne razume in ji večkrat razložim ter ob tem mogoče malo glasneje govorim.

Neuromancer
27.04.2007, 16:47
Se pravi si zaradi nečesa malo jezen nanjo?

semeniv
27.04.2007, 16:50
Nisem. Saj veš kak je če kdo nekaj ne razume in trdi nekaj kaj ni prav, ti pa ga hočeš prepričat. To zna iti včasih na živce.

Neuromancer
27.04.2007, 16:53
OK. Kako je pa kej s tvojimi prijatelji? A maš kake prijatelje, na katere se lahko obrneš s svojimi problemi?

Smaug
27.04.2007, 16:57
Neuro, a si zacel Frojda brati? :)

No, v bistvu si ga pozabil pobarati o otroskih strahovih, cesa se je bal, ko je bil majhen, s kom se je druzil, je bil na koga se posebno navezan, kaksen karakter je (bil),...

Prijatelji pridejo sele na koncu knjige :)))

semeniv
27.04.2007, 16:57
Mam ja, Čeprav so bili eni nekdanji kolegi nesramni. Od petega do osemga razreda sem mel za sošolca enega kolega iz otroštva, pa se je z drugimi sošolci norčeval iz mene. Pred par meseci pa se je en za katerega sem mislil da je kolega napil in se tudi iz mene norčeval, kar je večkrat naredil. Zdaj se pa družim z enimi, ki jih poznam iz začetka osnovne šole

TuNina
27.04.2007, 16:58
kako pa veš, da so vredni tvojega zaupanja?

semeniv
27.04.2007, 17:05
Se družim z njimi že nekaj časa in vidim kakšni so če se napijejo. Sploh pa ne pretiravajo, tako da vejo kaj počnejo

Neuromancer
27.04.2007, 17:11
Pa si se naučil kaj od svojih kolegov, kako oni pristopajo k puncam?

semeniv
27.04.2007, 17:15
Ne preveč, ker se družijo s puncami, ki jih že poznajo

nattka
27.04.2007, 17:17
a je tale semenček sploh polnoleten ...:dontknow:

Neuromancer
27.04.2007, 17:17
Dej še mal razlož, zakaj se kolegi norčujejo iz tebe

semeniv
27.04.2007, 17:23
Nattka, 22 let mam. Dostikrat se je kdo norčeval iz mene zaradi ravnotežja, ker je malo slabše.

Neuromancer
27.04.2007, 17:30
Kaj pa to pomeni? A maš telesno hibo?

semeniv
27.04.2007, 17:34
Nimam tak dobro ravnotežje kot drugi in malo počasnejšo motoriko.

Marduk1
27.04.2007, 18:05
Kaj misliš da te motorika ustavlja v življenju?

Neuromancer
27.04.2007, 18:11
Očitno ga ustavlja, če se še njegovi kolegi delajo norca iz tega.

Marduk1
27.04.2007, 18:13
Seveda ga bodo za***aval če pa ni samozavesten in se ne zna zase postavit. Mislim da bi se najraje pogreznil v zemljo in se skril pred problemi.

semeniv
27.04.2007, 18:14
Sem se že zdavnaj sprijaznil. Ne gledam več na njo kot problem. Pravi kolegi te sprejmejo takšnega, kot si. Nekatere kolege s katerimi bom danes zuanj poznam iz varstva na osnovni šoli. Eni pa so mi bili sošolci

nattka
27.04.2007, 18:20
Nattka, 22 let mam. Dostikrat se je kdo norčeval iz mene zaradi ravnotežja, ker je malo slabše.

sori, ni bilo mišljeno slabšalno ... le drugače je, če nek problem izpostavi najstnik ali pa nekdo malce starejši ...
ker najstnik ima pač drugačne poglede in s tem drugačne izkušnje ...

ljudje in otroci pa znajo biti hudobni ... to pa drži ...
tudi mi na forumu, če ne poznamo vseh okoliščin ...

semeniv
27.04.2007, 18:28
Nisem povedal vse o sebi, ker nisem hotel biti drugače obravnavan.

nattka
27.04.2007, 18:35
saj te ne obravnavamo nič drugače ... :) :)

je pa danes družba usmerjena v popolno telo, popoln avto, popolno kožo, popolno prehrano ... in morda del tvojih težav izhaja ravno iz tega ... punce hočejo ob sebi popolnega frajerja ...
pa nisi ti pri tem kriv, le bolj se boš moral potruditi ...

res je, da te pravi kolegi sprejmejo takega kot si, le "pravih" ljudi je danes čedalje manj ...
in večina se sploh se ne sekira, če koga prizadanejo ... saj veš ... današnji slogan -- ker se cenim ...

semeniv
27.04.2007, 18:40
Jaz najbolj cenim dobre kolege, kerim tudi pomagam, če imajo kakšne težave. Prav tako oni to počnejo, če mam jaz kakšen problem. Družba dobrih kolegov ti lahko zelo pomaga.

Grizzly
27.04.2007, 20:54
Semeniv, zanima me, ali si sploh kdaj imel kaj z kakšno punco. Si se že kdaj crkljal z kakšno? Si se že poljubljal z kakšno?

semeniv
27.04.2007, 23:33
Nisem še nikoli mel punce in zato nisem nič od tega doživel kaj omenjaš, Grizzly.

Neuromancer
27.04.2007, 23:40
Ker faks delaš?

Andreea
27.04.2007, 23:42
:o A ti za nasvet sprašuješ? Joj...kje sm pa to zgrešila? Sem mislila, da sprašuješ, kaj nas moti na puncah... Kakšno je blo pa vprašanje, oz. nasvet glede česa bi ti rabu?
Nekako se mi je ob prebiranju postov zazdelo, da ti nočeš met več opravka s puncami sploh nikoli, niti slučajno pod točko razno ker so vsr prasice...hm...le zakaj sm dobila tak občutek???

Fantič, če rabiš nasvet - najprej se odloči, kaj točno bi rad, da boš uspel formulirat vprašanje :nonono:
Mogoče boš potem celo ugotovil ali bi rad punco ali ne.

semeniv
27.04.2007, 23:42
Sigurno nisem bil nobeni všeč.

Andreea
27.04.2007, 23:43
Zveniš kot korenje :rolling: :rolling: :rolling:

A glej si ga no...a zdej pa ne rabiš več nasvetov...te je že minilo met punco, al kako? :veryevil:

semeniv
27.04.2007, 23:43
Andrea, celotno besedilo, ki sem ga do zdaj pisal se lahko razume, kot prošnja za nasvete.

Andreea
27.04.2007, 23:45
Aja...še ena stvar - punce ne znajo brat misli (vključno z mano). Potrudi se vseeno postavit vprašanje.

semeniv
27.04.2007, 23:47
Jaz tudi ne vem brati misli, tak da ne vem, če sem bil kateri všeč.

semeniv
27.04.2007, 23:50
To kaj sem do zdaj napisal, da me moti pri puncah, se je nanašalo na tiste, ki so bile napačne.

Andreea
27.04.2007, 23:51
Če si ji bil všeč in si ji potem reku kaj v stilu "itak vem, da ste vse take" (kakšne, je razvidno iz tvojih prejšnjih postov), in itak vem, da me nobena ne mara...itd...bodi sigurn, da jo je zagotovo v trenutku minilo :rolling:

semeniv
27.04.2007, 23:53
Kaj takega nikoli nisem rekel.

Andreea
27.04.2007, 23:54
Ne verjamem. :approve:

semeniv
27.04.2007, 23:56
Potem pa, če si tak pametna, povej katera ni napačna. Jaz tak itak grem spat.

Andreea
28.04.2007, 00:02
Niti ne bi šel več z nobeno na pijačo. Že dolgo vem, da je zapravljanje časa in živcev, če se trudiš za punco. Sem srečen, ko vidim, da so žalostne ker jih tipi prevarajo ali pa podobno. Sploh pa je bila v sobota to ta nesramnica, ki me ni hotela poznati, ko so bile kolegice poleg.

Nasvet glede česa bi rad že? Kako ne it na pijačo? :shy: To je simpl...rečeš ji, da s tako packo (lahko uporabiš tudi bolj sočen izraz...bolj kot je sočen, večji učinek bo izjava imela) kot je ona nočeš it. Eto.

In ja, vem, katera ni napačna. Js nisem napačna. :approve: Zato ker ne hodim na kofe s tistimi, k mi povejo d me ne marajo, še preden me srečajo. :approve:

Jelengar
28.04.2007, 00:19
Semeniv, nic bat, saj bos tudi ti odrastel. In ne pozabi: za vsak lonec se najde pokrov. ;)

Andreea
28.04.2007, 01:06
Semeniv, nic bat, saj bos tudi ti odrastel. In ne pozabi: za vsak lonec se najde pokrov. ;)

Ja..najbrž res obstaja tudi kaka bejba, ki umira od želje da bi se družila s človekom, ki je srečen, ko vidi kako ona trpi (glej moj prejšnji post...), ko jo njen fant prevera itd... :dontknow:
Vsaj jaz si neizmerno želim takih kolegov, ane. :dontknow:

Grizzly
28.04.2007, 01:12
Ja..najbrž res obstaja tudi kaka bejba, ki umira od želje da bi se družila s človekom, ki je srečen, ko vidi kako ona trpi (glej moj prejšnji post...), ko jo njen fant prevera itd... :dontknow:
Vsaj jaz si neizmerno želim takih kolegov, ane. :dontknow:To je bilo neumesno. Kdo pravi, da on uživa, ko nekdo trpi.
Semeniv, kako si spoznal te punce, ki so te razočarale?

Andreea
28.04.2007, 01:23
Neumestno???
No, Grizzly, upam, da boš tokrat opazil, kdo to pravi... :sleepy:

Jelengar
28.04.2007, 01:33
Moj point je bil, da ko bo "odrastel", verjetno ne bo imel vec tovrstnih problemov. Na ta nacin, kot ga je Semeniv opisal v uvodnem postu, se pac obnasajo "nezreli" mladostniki. :dontknow:

Grizzly
28.04.2007, 01:43
Neumestno???
No, Grizzly, upam, da boš tokrat opazil, kdo to pravi... :sleepy:Menda je to napisal v čustveni naglici, čeprav verjetno ni mislil tako. Zdaj je fant ves iz sebe po tem, kar se mu je zgodilo. Dajmo mu čas, da se postavi na realna tla, potem ne bo tako negativno gledal na punce, razen če bo še naprej imel opravka z nezrelimi puncami.

Andreea
28.04.2007, 02:22
Moj point je bil, da ko bo "odrastel", verjetno ne bo imel vec tovrstnih problemov. Na ta nacin, kot ga je Semeniv opisal v uvodnem postu, se pac obnasajo "nezreli" mladostniki. :dontknow:

Točno tako...in poleg tega si je semenček zapravu s tem še cel forumski rajon punc :rolling: ker zrelim puncam pri zdravi pameti ponavadi ni do tega, da bi se ukvarjale z nezrelimi pubeci. Čemur seveda sledi, da je nezreli pubec "obsojen" na nezrela dekleta, saj se ga bodo zrela na daleč izogibala...to je pa začaran krogec...

Jelengar
28.04.2007, 02:30
Seveda, vse dokler ne bo odrastel. ;)

Grizzly
28.04.2007, 06:50
Forumski rajon punc? A zdj pa naj bi ga dekleta s foruma začela osvajat?
Pomoje je zdaj najbolje, da se z dekleti nekaj časa ne ukvarja, da se zbrihta, da začne na svet gledat z realnimi očmi.

semeniv
28.04.2007, 07:53
Naj takšne punce, ki ne vejo kaj hočejo, in potem za***ejo fanta, odrastejo. Tebe Andrea pa očitno še noben ni razočaral. Me res zanima kaj boš naredila, ko te bo. Že dolgo gledam na svet z realnimi očmi, medtem ko vi razmišljate s srcem, jaz raje uporabljam možgane, da me nobena ne bi več za***ala. Kolko maš ti sploh let, Andrea?

Grizzly
28.04.2007, 08:18
Andreea, mislim, da si bleferka. Da si je fant zapravil punce na forumu. Kot da ga bodo zdaj naenkrat vse forumašice začele osvajat.
Tudi mene zanima koliko si stara. Očitno je, da nisi razumela fantovega problema. Pustimo času čas, da te bo nekega dne nek fant razočaral. Potem boš razumela.

ŽeŽo
28.04.2007, 12:06
Moram povedat da je to res ena zanimiva debata:) , povedal bi pa tud to... Semeniv sej te čist razumem kako se počutiš, vzel sem si čas in prebral od prve do zadnje objave in verjemi ali ne večina tvojih napisanih doživelih izkušenj me spominja na moje pretekle dogodke in polomije. Več alli manj sorodnih problemov ampak zarad tega nisem vrgel poško v koruzo ali tako kot ti šel javno govort je*** ženske, škoda časa za njih.

Marsikatera me je prevarala, mi lagala v obrz itd itd. Nazadnje sem potreboval celo leto, da sem prišel k seb in končno eno spet povabil na en drink. Pa misliš da je palila, mah kje, ona naj nebi imela dosti časa zaradi učenja pa raznih bedarij kot sem na koncu zvedel, po dveh tednih jo pa vidim kako se objema pa poljublja z drugim:( . To je lajf.

Preteklost je zgodovina in jaz mislim da preteklost ne obstaja zato da se jo učiš pa da se učiš NA njej, se vsaj utrdiš da ne boš ob vsaki polomiji na tleh. No ja nisem nič drugačen od tebe sej jaz tud nočem oz. bolj ne želim imeti nobene zveze ampak strikno zaradi šolskih obveznosti in ne zato ker ne morem nobene dobit. Imam dosti kolegic in zadnje leto šele spoznavam raznolikost tega "plena moškega seksualnega poželenja".

Women, u can't live with them and you can't live without them. Močno premisli in upam da se boš prav odločil.:2thumbs:

Grizzly
28.04.2007, 17:47
Semeniv, kje si pa spoznal te punce, a preko spletnih zmenkovalnic?
In koliko jih je bilo, ki so te razočarale, menda veš številko?

semeniv
28.04.2007, 18:03
To so bile punce iz domačega kraja in mesta kam sem hodil na predavanja in vaje med študijem. Število pa se giblje blizu 10, če ne več.

pandaman
28.04.2007, 18:42
To so bile punce iz domačega kraja in mesta kam sem hodil na predavanja in vaje med študijem. Število pa se giblje blizu 10, če ne več.

Si se kdaj vprašal ali morda niso bile one razočarane nad tabo :dontknow:

semeniv
28.04.2007, 19:32
Saj nisem nič takega naredil, če sem jih hotel spoznati, ali? Sploh pa jim očitno nisem ustrezal in sem se s tem sprijaznil. Zdaj se morajo še one sprijaznit, da me več ne zanimajo. To pa še ne pomeni, da se nočem pogovarjat z njimi. Če mam priložnost za pogovor s kako punco, potem se pogovarjam, več pa ne.

Jelengar
28.04.2007, 21:25
. Zdaj se morajo še one sprijaznit, da me več ne zanimajo..
Dobro jih kaznujes. :veryevil: :nonono:

Grizzly
29.04.2007, 08:48
Semeniv, a si ti prvi vprašal punco, če bi šla s tabo na pijačo?

semeniv
29.04.2007, 11:53
Ja, toda čez nekaj časa, ko sem mislil, da se dobro razumeva. Sem se zmotil

Jelengar
29.04.2007, 12:04
A vidis stari, tvoja napaka! Ti si tisti, ki si se zmotil. :d

semeniv
29.04.2007, 12:07
Ti pa se nisi nikoli zmotil pri punci? Posebej, če se je pretvarjala, da je kolegica

Jelengar
29.04.2007, 12:14
Nisem jaz predmet te debate, ampak si ti. ;) Jaz sem ti samo namignil, da SI SE zmotil, kar samo pove nekaj o tebi in nic o punci. ;) Poglej, ce bos hotel punce semenit, se bos moral z njimi dobro razumet. :d

Sicer pa, daj definiraj, kaj je po tvoje kolegica?

semeniv
29.04.2007, 12:25
Sem se poskušal z njimi razumet, samo če niso hotele biti kolegice potem jih raje pustim pri miru. S tem, da si vključuješ v debato, pa si tudi ti predmet pogovora.

Jelengar
29.04.2007, 12:28
Ce sem se jaz kdaj zmotil pri kaki punci, kaj ima to zveze s to temo? Nobene!!! :nonono:

Zdaj pa daj ze definiraj, kaj je to, po tvoje, kolegica?

semeniv
29.04.2007, 12:47
Ti se torej imaš za nezmotljivega? Kolega ali kolegica je za mene osebe, ki sprejme nekoga takega kot je in mu pomaga v stiski.

Jelengar
29.04.2007, 13:11
Nic kaj takega nisem rekel, da bi se dalo sklepat o moji (ne)zmotljivosti.. :nonono: Ti vidis to kar ni, in ne vidis to kar je. :nonono:

Imas pa cudno definicijo za "kolege". Kje so pa tu prijatelji, znanci, sosolci, sodelavci? Kolega sta dva policaja, zdravnika, sosolca, studenta .... Ponavadi te mama sprejme taksnega kot si in ti pomaga v stiski. Ej Semeniv, se marsikaj nimas razjasnjenega. Koliko si pa star? 12 let? Ah, saj bos odrastel (morda). :dontknow:

semeniv
29.04.2007, 13:21
Ti slabo vidiš pred nekaj dnevi sem napisal, da imam 22 let. Zato sem rekel, da misliš da si nezmotljiv, ker ko sem rekel da sem se zmotil pri puncah, si rekel, da sem sam naredil napako. Kot da se ti nisi nikoli zmotil pri punci. Kolko pa maš ti sploh let?

Jelengar
29.04.2007, 13:54
Poglej, zakaj krivit punco, ce si se pa TI v njej zmotil? Povedano drugace. TI si tisti, ki si imel zmotno predstavo o doticni punci. Metat vse punce v en kos je pa res kretenizem. Vsaka je drugacna (razlicna) in vsaka je poseben bozji dar (karkoli to ze pomeni).

12 let sem omenil sarkasticno, kajti zvenis kot, da si star komaj 12 let - torej nedorasel. In moja starost pri vsem tem nima nobene zveze. Matr, ce se tudi s puncami tako pogovarjas, saj ni cudno, da vse bezijo od tebe. Povedano drugace. Problem je v tebi, in ne v puncah. Punce so taksne kakrsne so. Treba je najti samo tako, ki ti odgovarja. Ampak isto velja tudi za tvojo bodoco "zrtev". Oba morata "odgovarjati" eden drugemu. In se nekaj. Najhitreje jo najdes, ce jo sploh ne isces.

semeniv
29.04.2007, 13:58
Samo se izgovarjaš celi čas. Tebe očitno punce majo tak rade, da si sam v sebe zaljubljen. Ko boš pristal na realna tla bo to hudo. Zato te raje blokiram!

Jelengar
29.04.2007, 14:04
I rest my case. :approve: :rolling: :rolling: :rolling:

lila5
29.04.2007, 16:45
Semeniv, oprosti, ampak ne razumem.......kaj pa si ti želel od te punce oz. od teh treh ali štirih punc, ki si jih povabil na pijačo......da so tvoje kolegice ali so ti bile tako všeč, da si jih želel za punco oz. si se zaljubil v njih........?

semeniv
29.04.2007, 16:48
Hotel sem jih spoznat, da bi lahko bili kolegi.

pinky
29.04.2007, 17:01
Ampak če mene en naključni znanec kar naenkrat pokliče in me povabi na kavo, se bom tud jaz umaknila (in verjetno skoraj vsaka), ker ne bom vedela kaj pričakuje ... in bom raje vnaprej bolj distancirana in pazila, da ne bom kdaj z njim na samem, ampak samo v družbi - da ne bi niti kaj poskušal in bi ga potem razočarala.

Drugače je, če te povabijo v družbo ... ali pa se slučajno srečava na cesti in mi v tistih par besedah reče, če greva na kavo.

Tisto vnaprej pa deluje res vse tako splanirano, da mi ni všeč....

In govorim o naključnih znancih, bivših sošolcih in podobno - kar si tudi ti dekletom, ki si jih vabil. Ko se pa enkrat že poznaš in si že kolega, pa lahko kar pokličeš in rečeš, če gre na kavo

semeniv
29.04.2007, 17:43
Z drugimi fanti, ki jim ustrezajo po videzu pa grejo na pijačo? To je potem navadna površnost. Sploh pa še enkrat ponavljam, da sem tiste punce vprašal, ki sem jih malo že poznal.

TuNina
29.04.2007, 17:59
a punce ne bi smele same izbirat, s kom bodo šle na pijačo?

semeniv
29.04.2007, 18:00
Potem bi lahko tudi jaz izbiral

TuNina
29.04.2007, 18:07
a kdo pravi, da ne smeš?

semeniv
29.04.2007, 18:08
Samo meni se to ne zdi pošteno

TuNina
29.04.2007, 18:09
kaj točno? da se lahko punca odloči, s kom bo šla na pijačo?

semeniv
29.04.2007, 18:11
To da bi tudi jaz izbiral. S poštenostjo se bolj daleč pride, kot z izbirčnostjo. Ali pa se motim? Možno tudi, da sem staro moden, ker verjamem, da je v vsaki osebi nekaj dobrega.

TuNina
29.04.2007, 18:33
poštenost ni antipol izbirčnosti.

jaz bi rekla, da je pošteno od punce, če ti reče, da ji ni do pijače. bolj pošteno, kot če bi povabilo sprejela iz vljudnosti in te zavajala.

Aldebaran
29.04.2007, 18:45
No vidim, da tukaj ni več nobene konstruktivne debate, zato bom tole enostavno zaklenil!