Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Programi mediaset

anarchy
24.04.2007, 09:30
Baje je t-2 vkljucil programe mediaset v svojo ponudbo, torej tezko pricakovane italia 1, rete quatro in canale cinque, ali bo tudi siol to storil?

mihies
24.04.2007, 09:52
Baje je t-2 vkljucil programe mediaset v svojo ponudbo, torej tezko pricakovane italia 1, rete quatro in canale cinque, ali bo tudi siol to storil?

Težko bi rekel, vsaj zame, da so to težko pričakovani programi.

rock
24.04.2007, 11:13
Zarad tega zagotovo ne bom k oranževcem pobegnil. Kanali nebi bili niti na play listi.
Blo bi pa dobrodošlo vključit preostanek ponudbe skupine Discovery.

Ipod
24.04.2007, 12:02
Pa Sci fi Channel :2thumbs:

alsi
24.04.2007, 21:58

Ja za nas primorce bi bilo lepo, da dočakamo mediaset programe:2thumbs:

mihies
25.04.2007, 07:47
Ja za nas primorce bi bilo lepo, da dočakamo mediaset programe:2thumbs:

Zakaj pa? Meni gre sinhronizacija, tona reklam in star program na živce.

kissli
25.04.2007, 07:59
neč ni treba dodajat v shemo, tri četrt naj ven zmečejo, da bo vsaj to delalo tko kot je treba:veryevil:
Siol bi morali preimenovati :rolling: v Lego

anarchy
25.04.2007, 21:40
Ja za primorce je mediaset toliko pomemben kot za nekatere uni bosanski hrvaski in srbski programi.

spirit
26.04.2007, 13:04
Js sem tudi za, mediaset noter, obvezno!

:)

anarchy
30.04.2007, 20:55
Zdaj je ful kolegov narocilo tv, ki je koncno mediaset prisu, jaz bom tudi vsak cas.

Gorkichev
02.05.2007, 20:47
MEDIASET čim prej!!!!!!!!!!!
OBVEZNO!!!!!

za primorce in za tiste ki razumejo italijansko so to najbolši programi!!!

in kvaliteta slike je res huda!!! :2thumbs: :p

anarchy
02.05.2007, 22:28
Ocitno jih je T-2 prehitel na polni crti, ceprav mozno je, da imajo kake skupne posle, sej na vrhu se itak dela biznise, ime je drugo lastnik je isti.

mihies
03.05.2007, 09:27
MEDIASET čim prej!!!!!!!!!!!
OBVEZNO!!!!!

za primorce in za tiste ki razumejo italijansko so to najbolši programi!!!

:rolling: , jaz sem primorc in razumem talijansko in se mi zdi, da so tile mediaset en :censored: vredni. Da niti ne omenim sinhronizacije v talijanščino.

Gorkichev
03.05.2007, 09:46
:rolling: , jaz sem primorc in razumem talijansko in se mi zdi, da so tile mediaset en :censored: vredni. Da niti ne omenim sinhronizacije v talijanščino.

stvar okusa...... ;)
kaj je narobe s sihronizacijo? :dontknow:
oni imajo to zelo dobro poštimano :2thumbs:

mihies
03.05.2007, 13:34
stvar okusa...... ;)
kaj je narobe s sihronizacijo? :dontknow:
oni imajo to zelo dobro poštimano :2thumbs:

Seveda je stvar okusa, samo naj primorce ne trpajo v isti koš. Glede sinhornizacija, a si videl primer na POP TV-ju: I'll be back == Bom prec nazaj. :rolling:

Mogoče mi reči da sem čudak, samo zame je film gledljiv edinole v originalnem jeziku - tisti butasti italijanski (ali katerikoli nasneti) jezik mi je pa res odvraten. Risanke za male otroke so seveda izjema.
Aja, pa še to, mediaset pa nima ravno dobrega sporeda, ali pač?

anarchy
05.05.2007, 23:25

Potem si pa slab primorec, pojma nimas italjanscine, ker cene, bi vedu, kako dobra sinhronizacija je in kako dobre stvari so na mediaset, no, sej, nekoc bomo itak imeli video on demand, ma do takrat, pa rabimo mediaset.

anarchy
05.05.2007, 23:28
Seveda je stvar okusa, samo naj primorce ne trpajo v isti koš. Glede sinhornizacija, a si videl primer na POP TV-ju: I'll be back == Bom prec nazaj. :rolling:

Mogoče mi reči da sem čudak, samo zame je film gledljiv edinole v originalnem jeziku - tisti butasti italijanski (ali katerikoli nasneti) jezik mi je pa res odvraten. Risanke za male otroke so seveda izjema.
Aja, pa še to, mediaset pa nima ravno dobrega sporeda, ali pač?

Ti se niti ne zavedas, kako dobro je vse skup sinhronizirano in kaksne dobre finte so, jaz razumem boljse italjansko kot anglesko, pa tudi raje poslusam italjsanski jezik, kot slovenski, ki slovenski je prav smesen, da o nasi sinhronizaciji sploh ne govorim, ker mi gre na bruhanje, italjansko pa imam tako rad, najraje gledam v italjanskem in angleskem jeziku, pa magari v obeh, da boljse razumem, italjani imajo fullllll dobro sinhronizirano in taksne besedne igre, da ti res pride smeh.:2thumbs: :rolling:

gloris
06.05.2007, 10:17
Makaronarjev ne morem niti slišati, kaj šele, da bi jih skušal razumeti.

mihies
06.05.2007, 15:31
Potem si pa slab primorec, pojma nimas italjanscine, ker cene, bi vedu, kako dobra sinhronizacija je in kako dobre stvari so na mediaset, no, sej, nekoc bomo itak imeli video on demand, ma do takrat, pa rabimo mediaset.

Se zna zgodit, da znam italijansko bolje kot it. Drugače pa, *vsaka* sinhronizacija popači originalni izdelek in mu odtrga del vrednosti.Ciao, ritorno subito!

spirit
07.05.2007, 21:23
gloris, mihies in podobni

Zakaj sploh smetite temo?! Tema je odprta za spodbudo Siola, da doda mediasetove kanale, kot je to naredil T2! Če niste med temi, ki si jih želite, kar nobenega ne zanima, bodite raje tiho oziroma presedlajte na vijavaja.com. Leta imate že prava, če ne po dokumentih pa v glavi...

mktech
08.05.2007, 06:39
mediaset je za primorce, vsaj tiste z obale kot nemski programi za gorenjce in stajerce, hrvaski in srbski za priseljence, itn. nekateri ocitno nocete in/ali tega enostavno ne morete razumet - in sem spada tudi vodstvo siola. uporabnike ze tako nategujejo s ceno in storitvami (jaz se pac pustim, ker zaradi lokacije nimam moznosti izbire drugega isp-ja, sicer bi bil ze zdavnaj pri konkurenci) in zdaj bi radi na primorskem bili konkurencni, kar ste tv tice, brez italjanskih (no njihov rai je nekaj podobnega kot nas rtvslo, mediaset pa kot proplus, ce na grobo primerjam, da bo nekaterim jasno! o cemu tece besede) ne bodo konkurencni. pika konec.

mihies
08.05.2007, 14:10

Zakaj sploh smetite temo?! Tema je odprta za spodbudo Siola, da doda mediasetove kanale, kot je to naredil T2! Če niste med temi, ki si jih želite, kar nobenega ne zanima, bodite raje tiho oziroma presedlajte na vijavaja.com. Leta imate že prava, če ne po dokumentih pa v glavi...

A si ti pomislil, da je za nekatere bolj važno, da imajo delujoče TV in morda kakšne druge programe namesto mediaseta? Če ti lahko izraziš željo po nekih kanalih potem lahko tudi jaz rečem, da so za en :censored: in naj raje resurse vložijo drugam.
Sicer je pa tale debata itak virtualna, ker ti ne bo noben vklopil ničesar na podlagi teh forumov. A ti to resno misliš da se bo SIOL premaknil, če par mediaset grupijev zahteva mediaset programe? Toliko o pameti nekaterih tukaj :veryevil:

gloris
08.05.2007, 15:52

Povedal sem svoje mnenje o teh kanalih in pri tem tudi ostajam.
Predlagam ti, da prenehaš z žalitvami in vedi, da z današnjo tehnologijo vsak lahko ugotovi kje stanuješ! Ne želi si, da bi imel drugi dan modrikasto oko!

spirit
08.05.2007, 18:18
Če ti lahko izraziš željo po nekih kanalih potem lahko tudi jaz rečem, da so za en in naj raje resurse vložijo drugam.
A ti to resno misliš da se bo SIOL premaknil, če par mediaset grupijev zahteva mediaset programe?

In misliš da bodo na podlagi tvojih komentarjev na tem forumu dali resurse drugam, zato ker so tebi za en :censored: ??
Če že tako vzameš stvar, potem lahko tudi jaz rečem, da tudi tvoja ne blesti ravno.

Sam ne pričakujem nič od siola, nikoli nisem, kaj šele zaradi forumov. Vsi vemo koliko je ura pri njih, še posebej kar se tiče siol TV in njihove sheme, ki "naj bi se sproti dopolnjevala". Nekje v meni pa še vedno tli "iskrica upanja", da se bo kdo v njihovi administraciji lotil brat tudi te forume in začel poslušat želje njihovih uporanikov, ne pa samo denar pobirat.

Povedal sem svoje mnenje o teh kanalih in pri tem tudi ostajam.
Predlagam ti, da prenehaš z žalitvami in vedi, da z današnjo tehnologijo vsak lahko ugotovi kje stanuješ! Ne želi si, da bi imel drugi dan modrikasto oko!

Kaj pa bi lahko sploh pričakoval drugega od tebe... Če ti kaj v tej temi ni všeč, si odpri novo - kaj imamo dolenci najraje, pa tam izražaj svoja mnenja. Mislim da niti enega primorca ne briga, če tebi kot dolencu "makaronarji" niso všeč. Noben ti ni ukazal, da jih moreš gledat, še manj pa poslušat. Če pa kdo izrazi željo, da bi jih rad gledal, pa se v to nimaš kaj vtikat. Zdaj pa mi povej, če sem se kaj zmotil?

mktech
08.05.2007, 18:45
gloris, seveda tehnologija to dovoljuje in tako bomo tudi vedeli kam it po krvica za nasa modra ocesa in z netenjem nasilja ne bos/bomo resili prav nic - nic! toliko o tem.

mihies: siol sploh NI SPOSOBEN zagotoviti televizije. iz prve roke ti povem, da ne vejo niti kaj obljubljajo. meni je bil zagotovljen trio paket, nadgradnja linije. ko pa je prisel telekomov tehnik, je z meritvami dokazal da obljubljajo nemogoce.

zanima me, kako bi nekateri skocili v zrak, ce bi se ukinili nemski programi. dajte ze enkrat mir. nekateri smo dvignili svoj glas in izrazili zeljo po mediasetu v siolovi programski shemi in takoj za tem smo bili zasuti z groznjami (gloris) in zaljivkami (mihies) - mogoce,ce bi prebral se kaj nazaj bi nasel se koga. ne razumem, kaj vas moti. meni bi prav dol viselo, ce bi se nekdo s prekmurja rekel "jaz si pa zelim tale madzarski kanal" - prav, naj si ga, mene prav nic ne moti ce je v shemi. dajte raje pomagat in rect "ja, to bi blo res fajn" kot pa da nam mecete polena pod noge.