Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Reklame

sr@nje
25.04.2007, 22:17
Res ne vem čemu služijo vse te reklame po TV , časopisih če nemorete tega kar oglašujete dejansko ponuditi ???:clown:

kissli
26.04.2007, 08:09
da nas zavedejo in pol si pečen dve leti ....

Katrin
26.04.2007, 08:15
Nekam je pa treba denar dati... boljš da so reklame, kot komu v žep.

Senitel
26.04.2007, 08:46
Seveda, boljše v reklame in ljudem sline cedit, kot pa dejansko kaj razširit pokritost!

Katrin
26.04.2007, 11:29
Izboljšanje ponudbe je čisto nerealno, dokler ljudje še vedno kupujejo to kar je sedaj na voljo... :)

mark2
26.04.2007, 11:51
Potem pa kličeš na 080, pa ti lepo razložijo, da je ponujeno samo na papirju...:2thumbs:

MrBoombastic
26.04.2007, 12:16
Vse, kar je v reklami, je za podjetje obvezujoče. Saj to že sami počasi ugotavljao. Počasi.

Senitel
26.04.2007, 14:54
Katrin: In kupujejo eno in isto 10x ko menjavajo pakete iz Telekoma na Siol in spet nazaj na Telekom...

miran74
26.04.2007, 15:21
Se strinjam, da so te reklame brezvezne ko pa pokličeš pa ti rečejo da tega ne moreš imeti.
Najbolj pa me razp..di ko mi pošljejo reklamo zraven položnice za paket trio in hitrosti do 1Gbit točno pa vedo da te storitve na moji lokaciji niso možne.
Vem, da tisti, ki to pošiljajo ven niso krivi pač ne vedo kakšne zmožnosti ma kdo pa vendar bi lahko imeli podatke kakšne možnosti ima kdo ne pa da tega hudiča pošiljajo vsepoprek pa če storitev gre ali pa ne.
Škoda denarja za te reklame ki marsikomu ne koristijo

Denar ki ga trošijo za VDSL in podobne zadeve bi rajši investirali v omrežje na podeželju ne pa v mestih ponujajo preko optike 1Gbit nekateri pa še vedno imajo klicni dostop.Raje bi vsakemu zagotovili 10Mbit je čisto dovolj.
Ker me zanima koliko jih koristi visoke hitrosti tja do 100Mbit ker glede na slovensko kupno moč in povprečen osebni dohodek v sloveniji se to finančno ne splača mogoče za kakšna podjetja ki rabijo takšne hitrosti

HardTack
26.04.2007, 15:25
fantje temu se reče marketing tut mercator ti v reklami kaže izdelke ko so ful znižani pa jih v našem mercatorju ni. Pa se dejmo prtožvat pol čez vse slovenske ferme :blush:

Ipod
26.04.2007, 15:33
Mamu j. Mobitelu, ki mi uglašuje umts telefone pa vsega boga ta pa ne lovi v našem koncu....

miran74
26.04.2007, 21:07
Ja mobitel reklamira umts in se hvali z 71,8% pokritostjo potewm pa naj povedo kakšna pokritost je v resnici.
Res je da so mesta pokrita pa tudi nekatera bolj bogo.Samo kolko se jaz spomnim so rekli že lani oziroma predlani da so mesta pokrili in da so zdaj navrsti večji kraji nad 1500 prebivalcev.Naša občina ima okrog 5000 prebivalcev gre za vasi do vasi gosto poseljeno območje praktično hiša do hiše urejeno okolje z cestno razvetljavo ponekod ksanalizacijo elektriko pod zemljo kabelsko... pa vendar o umts signalu ne duha ne sluha.

Vsemogočni
10.05.2007, 22:58
Tud politiki vsake 4 leta obljubljajo čuda dobrih stvari za "svoje" državljane. Pa od obljub v glavnem ni nč, tko kot od večine reklam ne. Ampak, eni pa nasedejo :2thumbs:

Irina
10.05.2007, 23:02
Mamu j. Mobitelu, ki mi uglašuje umts telefone pa vsega boga ta pa ne lovi v našem koncu....

Malo šale, ti še vedno živiš na napačnem koncu. Vsi smo enaki, eni so bolj.

mtic
13.05.2007, 22:11
Dejstvo je, da so kapacitete telekomovega omrežja, kar se širokopasovnega interneta tiče, skoraj v celoti zafilane, tko da s to naročniško reklamno akcijo novih naročnikov itak ne bojo dobil, ker jih pač nimajo od kje, od drugih ponudnikov pa jih tudi ne bojo prevzemali, ker so pač najdražji (ok, optika in vdsl2 cenik je konkurečen, ampak to je za 99% potencialnih naročnikov tudi samo na papirju), kvečjem obratno. Edina svetla plat te reklame je, da jim bo šlo kej bolje na borzi:d , za (potencialne) naročnike pa je to le pesek v oči..

sr@nje
14.05.2007, 12:28
Za borzo ne vem, ker se grejo čudne igrice, ampak bodo pa popravili finančno stanje obubožane javne RTV SLO.