Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Odpeto na TV3

monster
29.04.2007, 14:50
A to kdo gleda?

Saksida kot hiperaktivni voditelj, scena mizerabna :d :d, vendar velik dobre volje in včasih tud kak pevec, ki zna kaj pokazati :) ...men precej zabavna zadeva ...in definitivno najbolja izbira za petk zvečer, če že mora bit TV ;)

Lencka
29.04.2007, 15:07
Celo en in polkrat gledala, ali pa vsaj poslušala v ozadju - ima potenciale, verjetno, morda... samo izkoristka pa ni ravno, no... :nonono:
Če pa ne znajo pet, no...

monster
29.04.2007, 15:11
kakor kdo ... ne seveda ne tanja žiga-žagar ali ljepi dasko ...zadnjič je bilo čisto ok, sploh me je presenetil tisti štajerski odbitek vivod :) in bejba zraven njega ...kira je bla?

zadeva je jako simpl, vednar se mi zdi, da se folk kar lepo zabav, sploh pa so kul pianisti in bend :)

Lencka
29.04.2007, 15:15
Dopuščam možnost, da slišim ravno takrat, ko pojejo tisti, ki ne znajo... ne le, da brez posluha/glasu, ampak ki ne znajo niti besedil ne ničesar (razen svojih popevk). Ok, sem tudi jaz že slišala par dobrih, ja.

Sicer pa mi je ideja čisto všeč.

monster
29.04.2007, 15:19
men je kul impro pristop, definivno ne zanjo vseh besedil, vendar občasno presenetijo :)

iri
29.04.2007, 15:42
kakor kdo ... ne seveda ne tanja žiga-žagar ali ljepi dasko ...zadnjič je bilo čisto ok, sploh me je presenetil tisti štajerski odbitek vivod :) in bejba zraven njega ...kira je bla?
Zraven Vivoda je bila Eva Hren, ex Katrinas.

monster
29.04.2007, 15:45
hvala iri :) ...točno, saj je saksida rekel, da ne gre samo v nos ;), ampak tudi v uho :d

Tramp
13.05.2007, 22:04
Tud men je ideja vredu, morda bi bil potrebn še kak dodatek, ker je preveč enolično od začetka do konca. Ampak voditelj je pa zlo zoprn, pa scena je ko iz romunske TV.