Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Sagem izgublja sinhronizacijo

jokbato
29.04.2007, 21:53
Imam solo paket že kako leto in je z manjšimi zapleti na začetku deloval ADSL brez problemov. Zdaj pa želim dodati brezžični router Linksys WRT54GL, da bi lahko dostopal do interneta tudi z laptopom. Tu pa nastopi problem: Modem dela čisto OK če je priključen direktno na računalnik, ko pa vmes priklopim router (in seveda vse nastavim), pa lahko dostopam do interneta cca 5 - 10 sekund, potem pa začne utripati na modemu lučka za sinhronizacijo (druga z leve) in seveda ni več povezave z internetom. :mad: Sem pregledal vse nastavitve in ne znam več naprej ..:dontknow:
Kakšen nasvet?

Svedr
04.05.2007, 08:43
Tudi pri meni je bilo enako ....
Napaka je v modemu , odnesi ga na servis

MrBoombastic
04.05.2007, 16:46
Katera programska verzija je na Sagemu? Skalpam, da kakšna stara, glede na to, da nimaš telefonije in niso nadgrajevali.

jokbato
06.05.2007, 22:49
Application version je FAST3344-5.32.7.35-207-1447/0, enkrat so mi že upgradali. Uporabljam pa Solo paket.
Kje pa je servis, ali naj se obrnem kar na Telekom?

X-wrt
07.05.2007, 19:41
Če povezava dela brez routerja potem ni z modemom nič narobe.

Mrežni kabel iz modema (Sagem) priklopi v WAN port na Linksysu. Nato pa iz ETH porotv v Linksysu na ostale računalnike preko kabla oz. brez žice preko wirelessa.

Daj Sagem v "bridge mode" in vzpostavi povezavo preko Linksysa (izberi PPPoE ter vpišeš svoje up. ime in geslo).
Če imaš statični izberi Static IP in prepiši številke iz Siolovoga lista.

bartmatej
08.05.2007, 13:34
Tudi če imaš statičen IP Izbereš PPPoE in vpišeš svoj username in password.

LP Matej