Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Mlajši moški

pomaranca
30.04.2007, 20:55
Zanima me, kakšne izkušnje imate z mlajšimi moškimi partnerji? Pa ne mislim na kakšno malo starostno razliko (mesec, leto) ampak na kakšno konkretno, štiri, pet let ali več.
So vam ponavadi všeč starejši moški ali mnogokrat "padate" na mlajše? Ali pa ste se v mlajšega zagledale čisto slučajno?:angel:
Imate na zalogi kakšno zanimivo izkušnjo ali nasvet?;)

silence
30.04.2007, 22:09
Kuko to mislis pomaranca? Ti mas 19 let on pa 15? Ali; ti mas 54 on pa 50 :dontknow:

Jelengar
01.05.2007, 00:05
Meni so ponavadi vsec starejsi moski, mnogokrat pa padam tudi na mlajse moske. Vcasih pa se v mlajsega zagledam popolnoma slucajno.

lana
02.05.2007, 18:13
mlajši se trudijo biti zrelejši in te prepričati kao da so oh in sploh.... in ful se trudjo in - začuda - se pogovarjajo.. ;)

starejši... ... pa misli da te bo podrl že. če te samo pogleda..:p sori, jaz mam tak filing.......

(če kot mlajše štejemo od 23 navzdol in starejše od štirideset naprej.. :veryevil: )

Geawind
02.05.2007, 18:58
ja, mlajši so ok, ker se nekak malce bolj potrudijo ;-)

snežko
02.05.2007, 21:24
:) trenutni trend in želja žensk se enačiti z moškimi. če imajo lahko oni mlajše ženske imajo lahko tudi ženske mlajše moške. in tudi rezultat je enak. enim špila drugim pač ne ...

TuNina
03.05.2007, 11:37
čez deset let bom mela deset let mlajšega :approve:

Luka2k
03.05.2007, 15:48
jest bi mel 20 let mlajšo... khem... mlajšega (da se držim teme)

TuNina
03.05.2007, 15:53
taki že hodijo.

Smaug
03.05.2007, 21:01
Po 30-em bo morala bit vsaj 5 let mlajsa :approve:
Ce se vmes ne zaplete, to je :blush:

freya
03.05.2007, 22:10
:) trenutni trend in želja žensk se enačiti z moškimi. če imajo lahko oni mlajše ženske imajo lahko tudi ženske mlajše moške. in tudi rezultat je enak. enim špila drugim pač ne ...

običajno špila starejšemu :shy:

plebs
09.05.2007, 12:00
2 leti sem v zvezi z zensko 10 let starejso od mene. Lahko povem samo to da mi je bolj fajn kot kadarkoli.

Srecava se ... samo me pogleda na en tak določen način pol pa čutim kako mi mravljinci hodijo po hrbtenici. Seks ni bil nikoli boljši, ampak vse tiste stvari izven seksa tudi niso nikoli bile boljše.

Rabil sem malo casa da sem predelal to najino razliko, pol pa se zamislis da je EMŠO ena registerska tablica ki jo dobiš pri rojstvu in nič več.

Žak.L
09.05.2007, 12:08
plebs, če ni skrivnost, koliko sta stara? Samo za boljšo predstavo povedanega. =)

plebs
09.05.2007, 12:22
ni skrivnost :) 30 in 40

Žak.L
09.05.2007, 13:30
Eh to je kul, sem upal da boš rekel vsaj 15-25 :p

roxa
09.05.2007, 13:37
Meni so ponavadi vsec starejsi moski, mnogokrat pa padam tudi na mlajse moske. Vcasih pa se v mlajsega zagledam popolnoma slucajno.

:o kaj

plebs
09.05.2007, 13:37
eh saj sem tehnično bil tam 27,28 ko sva začela ... bil sem pa enih 25 ko sem jo spoznal, samo da sem bil v drugi zvezi v tistem času pa je ene dve leti ostalo pri luštih :P

roxa
09.05.2007, 13:38
kaj pa 20 let starejši?:shy:

plebs
09.05.2007, 13:44
kaj mislis recimo ene 20 proti 40 ali kaj podobnega?

Ja odvisno ... vse je odvisno kako samozavesten je clovek, pa kako zna celo stvar predelat v glavi in postaviti na prvo mesto lastne prioritete, in se opremiti z debelo kožo da ti kake opazke ne pridejo do živega. Če si tega zmožen, pa ni pomembno kakšna razlika je, če te tista oseba osreči.

Žak.L
09.05.2007, 13:47
kaj pa 20 let starejši?:shy:

Če ima dosti denarja, zakaj pa ne :veryevil:

roxa
09.05.2007, 13:52
Če ima dosti denarja, zakaj pa ne :veryevil:

zakaj pa misliš, da je lahko keš motivacijo da jo nastavim 20 let starejšemu?:shy:

VR3
09.05.2007, 14:00
a ni tema mlajši moški in ne mlajše ženske?:dontknow:

Žak.L
09.05.2007, 14:13
zakaj pa misliš, da je lahko keš motivacijo da jo nastavim 20 let starejšemu?:shy:

V prvi vrsti, da bo jasno, mi je ob misli na vso nezvestobo in zveze iz koristoljubja, ki so dan danes precej bolj vsakdanja zadeva kot nekdaj, SLABO. (''gnusi'' je še boljši izraz)
Takšno vprašanje bi verjetno morala zastaviti kateri od ženskih predstavnic, ki to bolje poznajo. Sam mam pa raje par let mlajše, redke so starejše ki me res privlačijo (zdej ko sem to napisal, bom prav gotovo eno 10 let starejšo ''fasu'').
Pa vseeno bolj točen odgovor na tvoje vprašanje:
- Preživetje je en odgovor, nekatere se s tem preživljajo.
- ''Denar je sveta vladar'', je lahko drug odgovor.

Pa še kakšen bi se našel verjetno.

Pa ker je tema res o mlajših moških, ne o mlajših ženskah, lahko tudi obrnem zadevo.

Ali bo vsakdan pisal zgodbe o postavnih mladih moških, ki motivacijo (preživetje,..whatever..) iščejo v nastavljanju 20 ali več let starejšim ženskam?

roxa
09.05.2007, 14:19
V prvi vrsti, da bo jasno, mi je ob misli na vso nezvestobo in zveze iz koristoljubja, ki so dan danes precej bolj vsakdanja zadeva kot nekdaj, SLABO. (''gnusi'' je še boljši izraz)
Takšno vprašanje bi verjetno morala zastaviti kateri od ženskih predstavnic, ki to bolje poznajo. Sam mam pa raje par let mlajše, redke so starejše ki me res privlačijo (zdej ko sem to napisal, bom prav gotovo eno 10 let starejšo ''fasu'').

Pa ker je tema res o mlajših moških, ne o mlajših ženskah, lahko tudi obrnem zadevo.

Ali bo vsakdan pisal zgodbe o postavnih mladih moških, ki motivacijo (preživetje,..whatever..) iščejo v nastavljanju 20 ali več let starejšim ženskam?
a ti to resno?

Žak.L
09.05.2007, 14:21
a ti to resno?

Očitno nisva na isti valovni.

mrjerry
10.05.2007, 07:47

Vecina zensk nastavi 20 let starejsemu zato, ker ima samozavest karizmo (ce jo ima) in se ji zdi zanimiva druzba, vsaj za nekaj casa. Samozavestni, karizmaticni, odprti in zivi ljudje pa so pogosto tudi uspesni in imajo nekaj pod palcem*. Nato se mlajse, nesamozavestne, nekarizmaticne maline tolazijo, da je edina razlika med njimi in starci v kesu. Pa ni. In to je sposobna opaziti tudi najbolj zabita `kespicka'.

* ce dobro premislis, pravzaprav vecina zensk nastavlja taksnim moskim, ne glede na starost.

sadie_007
10.05.2007, 08:02
se strinjam z đerijem :approve:

zgolj ZELO hipotetično: če bi kdaj kakšen mlajši hotu bit z mano, bi bilo to gotovo zarad moje karizme (ok, in joškov :blush:), ne pa zarad stanovanja, avta in keša :approve: ... in se lohk kr nehate tolažit :d

mrjerry
10.05.2007, 08:03
ce bi bil zenska bi se tale moment zacel utapljati :blush:

Žak.L
10.05.2007, 09:17
Vecina zensk nastavi 20 let starejsemu zato, ker ima samozavest karizmo (ce jo ima) in se ji zdi zanimiva druzba, vsaj za nekaj casa. Samozavestni, karizmaticni, odprti in zivi ljudje pa so pogosto tudi uspesni in imajo nekaj pod palcem*. Nato se mlajse, nesamozavestne, nekarizmaticne maline tolazijo, da je edina razlika med njimi in starci v kesu. Pa ni. In to je sposobna opaziti tudi najbolj zabita `kespicka'.

* ce dobro premislis, pravzaprav vecina zensk nastavlja taksnim moskim, ne glede na starost.

Vsekakor je res kar si napisal. Vendar s tem (žal) ni nič majn res kar sem napisal jaz. Sedaj pa se trend celo obrača, vedno bolj so očitno zaželjeni mlajši moški. Sam imam zelo dobro prijateljico staro 25 let, ki je čisto nora na 17-18-19 letnike ^^

Mowgli
10.05.2007, 09:21
Jaz 'mam dve leti mlajšo. Lahko vse delne proteze za menoj ponuca...

mrjerry
10.05.2007, 09:24
Vsekakor je res kar si napisal. Vendar s tem (žal) ni nič majn res kar sem napisal jaz. Sedaj pa se trend celo obrača, vedno bolj so očitno zaželjeni mlajši moški. Sam imam zelo dobro prijateljico staro 25 let, ki je čisto nora na 17-18-19 letnike ^^

Ti si govoril o prezivetju, ce te nisem narobe razumel...
Na 17-18-19 letnice sem pa nor tudi sam. Takim puncam ni tezko biti polbog. Imas sluzbo, imas avto, imas svoje flet, si samostojen. Za povrhu so vse polne firbcev o seksu, tebi je pa tudi jak problem glumit, da obvladas. Pa se pred frendicami se lahko pohvalijo. Skratka, zmaga na celi crti.

Jaz ze zdaj vem, da mi bodo vse zivljenje najbolj vsec zenske med 18 in 30. Vedno. :approve:

Žak.L
10.05.2007, 09:34
Ti si govoril o prezivetju, ce te nisem narobe razumel...
Na 17-18-19 letnice sem pa nor tudi sam. Takim puncam ni tezko biti polbog. Imas sluzbo, imas avto, imas svoje flet, si samostojen. Za povrhu so vse polne firbcev o seksu, tebi je pa tudi jak problem glumit, da obvladas. Pa se pred frendicami se lahko pohvalijo. Skratka, zmaga na celi crti.

Jaz ze zdaj vem, da mi bodo vse zivljenje najbolj vsec zenske med 18 in 30. Vedno. :approve:

Prav si razumel, vprašanje je bilo zakaj bi bil keš razlog, da ženska da moškemu noge narazen, jaz sem pa odgovoril da recimo za preživetje... prostitucija..
Drugače se pa trudim obrniti temo na mlajše moške, ti pa jo vztrajno obračaš nazaj na mlajše ženske :dontknow: sicer pa nimam nič proti :d
Kolegice pa tudi sam ne očitam ničesar, ker sem sam isti (kontra v spolih seveda).

mrjerry
10.05.2007, 09:41
Prostitucija je pa spet nekaj drugega ampak imas prav, ni v temi.

Zakaj pa moski padajo na mlajse zenske? Zato ker v splosnem:

1. Zgledajo bolje od starejsih.
2. So bolj zanimive od starejsih.
3. Se oblacijo bolj zanimivo (vpadljivo) od starejsih.
4. So manj izkusene od starejsih in jih je zato mnogo lazje ocarat.
5. So manj zagrenjene od zivljenja od starejsih in jih je zato lazje ocarat.
6. Niso porocene, za razliko od starejsih.
7. Nimajo otrok, za razliko od starejsih.

Starejsi moski, ki so sposobni dobivati mlajse, so uspesno odklenkali eno fazo zivljenja. Imajo kariero, imajo druzino, imajo odplacano bajto, morda avto, o katerem so sanjali, ko so bili stari 20, pa se bi lahko nasteval. Na tem mestu se zacenjajo pojavljati problemi. Na kratko, kriza srednjih let, ceprav je stvar skorajda prekomplesna za tako kratek izraz.

freya
10.05.2007, 09:54
:o kaj
g.in ga. jelengar sta zelo ekonomična in uporabljata en nick...če si to mislila

freya
10.05.2007, 10:00

Starejsi moski, ki so sposobni dobivati mlajse, so uspesno odklenkali eno fazo zivljenja. Imajo kariero, imajo druzino, imajo odplacano bajto, morda avto, o katerem so sanjali, ko so bili stari 20, pa se bi lahko nasteval. Na tem mestu se zacenjajo pojavljati problemi. Na kratko, kriza srednjih let, ceprav je stvar skorajda prekomplesna za tako kratek izraz.

na kratko bi rekla, da starejši moški poskušajo osvojiti mlajše, ker si s tem dvigujejo samozavest....in podobno velja obratno

Žak.L
10.05.2007, 10:06
Morate ženske res na vseh področjih ujeti moške? Vsega tudi ne bi bilo treba pobrati...

mrjerry
10.05.2007, 10:07
Sej ne. Zal :(

freya
10.05.2007, 10:10
marsikje moške prehitimo

sadie_007
10.05.2007, 10:13
matr, sam men je ratal res dobrga tipa ujet :cool:

freya
10.05.2007, 10:20
za moje oči je moj še boljši
;)

Sif
10.05.2007, 10:26
Meni so bolj vsec starejsi moski (tam do ene pet let), nekako se mi zdi da so mlajši moški rahlo otročji.... so pa tudi izjeme seveda ( tako pri mlajših kot pri starejših);)

roxa
10.05.2007, 11:31

in to so vsi razlogi?
:sleepy:

plebs
10.05.2007, 12:14

.

No, to so cisto subjektivna stališča (puščam odprte možnosti da se strinjam tam pri enih 50ith :D )

1) Odvisno od osebe ... videl sem najstnice z tono celulita, pa tudi veliko 40 letnic ki resnicno skrbijo za svoj videz in kondicijo, tak da je to bolj odvisno od osebe kot pa generalno pravilo.
2) Se ziher ne strinjam, starejsa zenska ima vec izkusenj, je tudi bolj zrela in bolj stabilna. Bolj razume moške, in bolj razume sama sebe.
3) cisto subjektivno ... Meni je osebno bolj vsec tisti classy stil oblacenja, bolj subtilno in bolj neupadljivo, recimo ko ji cisto diskretno pogleda noga skozi razporek na kikli med tem ko hodis za njo in gledas kako se ji boki zibajo med hojo :veryevil: meni recibo dosti bolj ugaja kot pa ce vidim minico al pa tesne kavbojke ... cisto subjektivna stvar
4) Meni je vec izkusenj boljse ... res je da se moras mogoce malo bolj potrudit, ampak vec pa tudi nazaj dobis.
5) zagrenjenost je tudi odvisna od osebe na katero naletis ... mislim da ni generalno pravilo da starejsi si, bolj zagrenjen si.
6) Hehe ... no ja ta je pa diskutabilna ... recimo tisto anglesko "You can't fill a hole with a ring" :veryevil:
7) Ce ti je kdo vsec, otrok res ni nobena ovira.

Ko bom 50, bom mogoce moral ponovno narediti ta spisek :clown:

Jelengar
10.05.2007, 12:50
g.in ga. jelengar sta zelo ekonomična in uporabljata en nick...če si to mislila Mislit se pravi nic vedet. ;)

Jelengar
10.05.2007, 12:58
na kratko bi rekla, da starejši moški poskušajo osvojiti mlajše, ker si s tem dvigujejo samozavest....in podobno velja obratno Ne verjamem. Jaz menim, da gre za preferiranje mladega mesa iz cisto vizualnega vzroka. Mladost pac vlece. No vsaj vecino moskih. So pa tudi poznavalci, ki menijo da "stara kura - dobra juha". ;)

Plebs, ti si poznavalec, ki dobro ve kaj govori. :2thumbs:

mrjerry
10.05.2007, 13:16
No, to so cisto subjektivna stališča (puščam odprte možnosti da se strinjam tam pri enih 50ith :D )

1) Odvisno od osebe ... videl sem najstnice z tono celulita, pa tudi veliko 40 letnic ki resnicno skrbijo za svoj videz in kondicijo, tak da je to bolj odvisno od osebe kot pa generalno pravilo.
2) Se ziher ne strinjam, starejsa zenska ima vec izkusenj, je tudi bolj zrela in bolj stabilna. Bolj razume moške, in bolj razume sama sebe.
3) cisto subjektivno ... Meni je osebno bolj vsec tisti classy stil oblacenja, bolj subtilno in bolj neupadljivo, recimo ko ji cisto diskretno pogleda noga skozi razporek na kikli med tem ko hodis za njo in gledas kako se ji boki zibajo med hojo :veryevil: meni recibo dosti bolj ugaja kot pa ce vidim minico al pa tesne kavbojke ... cisto subjektivna stvar
4) Meni je vec izkusenj boljse ... res je da se moras mogoce malo bolj potrudit, ampak vec pa tudi nazaj dobis.
5) zagrenjenost je tudi odvisna od osebe na katero naletis ... mislim da ni generalno pravilo da starejsi si, bolj zagrenjen si.
6) Hehe ... no ja ta je pa diskutabilna ... recimo tisto anglesko "You can't fill a hole with a ring" :veryevil:
7) Ce ti je kdo vsec, otrok res ni nobena ovira.

Ko bom 50, bom mogoce moral ponovno narediti ta spisek :clown:

Napisal sem `v splosnem'.

Žak.L
10.05.2007, 13:46
100 ljudi 100 čudi,

velja tudi v tem primeru

Jelengar
10.05.2007, 13:50
100 zena - 200 sisa. ;)

nattka
10.05.2007, 14:04
kar poznam parov, da je ona starejša ( govorim o razliki od 8 do 12 let) ... bi rekla, da so moški iskali predvsem zrelo in poštimano podstrešje in pravo, odraslo samozavest ...

kot pravi frend, ki je poročen z 12 let starejšo ... prvič se lahko pogovarja z nekom, ki ga zares posluša, skuša razumeti in ne preklinja ko kočijaž ...

enim to pomeni več kot lepo telo ... zato pa si vsak izbere partnerja po lastnem okusu ...

meni osebno so taki pari luškani ... bolj kot tisti, kjer je on 50 ona pa 25 ...

freya
10.05.2007, 14:11
vprašanje je, koliko zrel in poštimano podstrešje ima ta mlajši moški..že po defoultu imajo moški drugačne poglede na prioritete kot ženske, s precej mlajšim moškim pride pa še do generacijskega razkoraka...tako da o kakšni popolni harmoniji ne bi upala govoriti. Mogoče bi prej obveljalo pravilo, da se nasprotja privlačijo....dokler je ta drugačnost zanimiva in ne moteča. Imam občutek, da v taki zvezi nekdo vedno precej izgublja.?

Mowgli
10.05.2007, 15:08

Čim vidim razne resnice, navedene po točkah, se moram javit, sorry :angel:

ad 1) velikokrat lahko izgleda mama bolje od hčerke
ad 2) zanimive? Na pogled ali vsebinsko? Ker glede zadnjega bi skoraj navijal za malček manj rosne
ad 3) Bolj pomanjkljivo morda, ker si to lahko to z mladim in napetim telescem privoščijo.
ad 4) načelno drži, gre manj truda
ad 5) i to je tačno, što kažeš. Ampak spet le nekatere. Ogromno problemov (ki to sploh niso) se namreč porazgubi šele z zrelostjo.
ad 6) veliko starejših tudi že ni več poročenih
ad 7) ja, več časa so "na razpolago"

Če dodam nekako pod osmo točko... predvsem najbrž zato, ker se ob mlajših ženskah tudi star dec mlajšega počuti. Če mu seveda rata mlajšo ujeti in slediti njenemu tempu....

Jelengar
10.05.2007, 17:02
Odlicni pointi, Mowgli. Jaz se z njimi zelo strinjam. Bi pa dodal, da so tovrstne zveze relativno redke, ampak so. In ce so, so popolnoma enakovredne ostalim, ali pa so lahko celo se boljse.

nattka
10.05.2007, 18:15
vprašanje je, koliko zrel in poštimano podstrešje ima ta mlajši moški..že po defoultu imajo moški drugačne poglede na prioritete kot ženske, s precej mlajšim moškim pride pa še do generacijskega razkoraka...tako da o kakšni popolni harmoniji ne bi upala govoriti. Mogoče bi prej obveljalo pravilo, da se nasprotja privlačijo....dokler je ta drugačnost zanimiva in ne moteča. Imam občutek, da v taki zvezi nekdo vedno precej izgublja.?

vsekakor se strinjam, da zveza s starejšo ni za otročjega mladeniča, ki mu od jezika kaplja za vsakim golim popkom ...
pa tudi nekako si ne predstavljam zrele ženske, ki bi se obešala po kakem nezrelem mladeniču, ki se še išče ...
ženske 40+ namreč več kot dobro vemo kdo smo ... kaj želimo ... in od koga želimo ...

nattka
10.05.2007, 18:41
Odlicni pointi, Mowgli. Jaz se z njimi zelo strinjam. Bi pa dodal, da so tovrstne zveze relativno redke, ampak so. In ce so, so popolnoma enakovredne ostalim, ali pa so lahko celo se boljse.

v roku dveh let, se je 6 mojih znank poročilo ali začelo zvezo z 8 in več let mlajšim moškim ...

ženske počasi popravljajo povprečje ...:2thumbs:

plebs
11.05.2007, 06:50

Mislim da se prioritete razlikujejo od posameznika do posameznika, tako da verjetno ni stvar v defaultu. Tudi če je ženska istih let ali mlajša je to, kako jima klapa, odvisno od tega kako postimano mata oba in ne od starosti. Sam nimam občutka da bi karkoli zgubljal, prav nasprotno, imam občutek da dobim ogromno, in da mi se nikoli ni bil tak uzitek dajati :)

mrjerry
11.05.2007, 07:20
Čim vidim razne resnice, navedene po točkah, se moram javit, sorry :angel:

ad 1) velikokrat lahko izgleda mama bolje od hčerke
ad 2) zanimive? Na pogled ali vsebinsko? Ker glede zadnjega bi skoraj navijal za malček manj rosne
ad 3) Bolj pomanjkljivo morda, ker si to lahko to z mladim in napetim telescem privoščijo.
ad 4) načelno drži, gre manj truda
ad 5) i to je tačno, što kažeš. Ampak spet le nekatere. Ogromno problemov (ki to sploh niso) se namreč porazgubi šele z zrelostjo.
ad 6) veliko starejših tudi že ni več poročenih
ad 7) ja, več časa so "na razpolago"

Če dodam nekako pod osmo točko... predvsem najbrž zato, ker se ob mlajših ženskah tudi star dec mlajšega počuti. Če mu seveda rata mlajšo ujeti in slediti njenemu tempu....

Ce se ze imate veselje obesati na alineje...

ad ad 1) vprasanje je, ali imas moznost spoznati obe hkrati, nadalje je vprasanje, ce bosta takrat v moodu cakati, da se bos lotil osvajanja tebi lepse in koncno, ce je mama res boljsa, gres pac na mamo, ane; ampak PONAVADI zgledajo mlajse zenske bolje od starejsih.
ad ad 2) ce rabis nekoga za posteno pokavsat mislim, da je zadeva jasna. Ne govorim o iskanju zivljenjskih partnerjev.
ad ad 3) ja seveda, razen ce morda njena mami ne zgleda bolje, ane
ad ad 4) :approve: :clown:
ad ad 5) se strinjam, vendar ne taksni tipi problemov, ki bi te zanimali, ko bi ga rad zgolj kvalitetno namocil; generalno gledano
ad ad 6) wau, to mi deli

ad ad 8) s tem se strinjam, vendar pogosto dec ne lovi zensk zato, da bi potem on sledil njihovemu tempu, temvec obratno

mrjerry
11.05.2007, 07:20
vsekakor se strinjam, da zveza s starejšo ni za otročjega mladeniča, ki mu od jezika kaplja za vsakim golim popkom ...
pa tudi nekako si ne predstavljam zrele ženske, ki bi se obešala po kakem nezrelem mladeniču, ki se še išče ...
ženske 40+ namreč več kot dobro vemo kdo smo ... kaj želimo ... in od koga želimo ...

da bi se obesala, res tezko; se pa kdaj katera obesi, za urico ali dve ;)

Geawind
11.05.2007, 08:00
; ampak PONAVADI zgledajo mlajse zenske bolje od starejših

hm, odvisno kolko so te mlajše oz. druge starejše ...
veliko žensk, k jih poznam bolje zgleda zdaj, ko so dopolnile 30+, kot pa ko so jih imele tam okrog 20 ...
zrelostu tudi doda svoje ;)

mrjerry
11.05.2007, 08:03
bollocks :approve:

Geawind
11.05.2007, 08:10
vsakemu svoje ...
sicer pa, če so mlajše boljše zato, ker jih lažje očarate ... kakšni osvajači ste potem to ? :dontknow:

mrjerry
11.05.2007, 08:18
Ce imas na voljo izbirati med popolnoma enako slastnima kosoma jagodne in marelicne torte, le da imas eno ze pred nosom na krozniku, druga pa je na najbolj zgornji polici v kuhinji, katerega kosa se bos lotila?
In koliko boljsa bi morala biti marelicna torta, da bi se splacalo potruditi?

Geawind
11.05.2007, 08:23
hm, raje imam izzive ... bolj zanimivo je nedosegljivo kot nekaj kar je podano na pladnju - vsaj veš, da se moraš malce zmigat, da to dosežeš ...
tudi, če je druga torta mičkeno boljša, bi jo poskušala dobiti ...

nattka
11.05.2007, 08:56
da bi se obesala, res tezko; se pa kdaj katera obesi, za urico ali dve ;)

:p :p

kar pa ni več zveza ...

mrjerry
11.05.2007, 11:12
imas prav, res ni...

Gaewing: another load of bollocks :approve:

Geawind
11.05.2007, 11:59
zate že morda

mrjerry
11.05.2007, 12:04
Definitivno. Zato namrec, ker je govora o tisti podskupini moskih, ki lovijo (oz. padajo) na mlasje zenske. Zato je brezpredmetno noter tlaciti se tiste, ki to niso. Je pa po mojem samo po sebi umevno, da ni govora o vseh moskih. :)

Mowgli
11.05.2007, 17:42
Ce se ze imate veselje obesati na alineje...

ad ad 1) vprasanje je, ali imas moznost spoznati obe hkrati, nadalje je vprasanje, ce bosta takrat v moodu cakati, da se bos lotil osvajanja tebi lepse in koncno, ce je mama res boljsa, gres pac na mamo, ane; ampak PONAVADI zgledajo mlajse zenske bolje od starejsih.
ad ad 2) ce rabis nekoga za posteno pokavsat mislim, da je zadeva jasna. Ne govorim o iskanju zivljenjskih partnerjev.
ad ad 3) ja seveda, razen ce morda njena mami ne zgleda bolje, ane
ad ad 4) :approve: :clown:
ad ad 5) se strinjam, vendar ne taksni tipi problemov, ki bi te zanimali, ko bi ga rad zgolj kvalitetno namocil; generalno gledano
ad ad 6) wau, to mi deli

ad ad 8) s tem se strinjam, vendar pogosto dec ne lovi zensk zato, da bi potem on sledil njihovemu tempu, temvec obratno

Mah, ja... zmeraj bleknem, ko je najmanj treba. Potem si pa delo delam Čeprav se zatikava v nekakšna posploševanja, ki so ravno zato povsem brezvredna, a vseeno še malo mlatenja prazne slame:

1) Nikoli nisem izbiral po katalogu. Čas in prostor (in usoda?) sta mi namenila svoje. Zmešale so me tako že mame, kot hčerke, čeprav nepovezane.
Pri trinajstih bi bila povezava generacij lahko res moj life goal, zdaj bi trezno izbral mlado mamico pred mozoljarko, ki je najbolj všeč sama sebi… Vzemi pa v zakup, da je vse relativno in odvisno od trenutka.

2) če že teoretizirava o kavsu, potem bi ti moral v najboljši moški maniri odgovoriti: "Luknja je luknja; gremo v nove zmage po liniji najmanjšega odpora". Pa klinc, ko z leti vseeno pomisliš tudi na to, kaj se bo zbudilo zjutraj poleg tebe…Ker ponoči že ne bom okoli hodil, če lahko spim. :veryevil:

3) definitivno! Zanemarjenost, celulit in zašpehanost ne izbirajo letnikov. Okus pa rabi čas, da se izoblikuje… Mene zaprane sive tange, ki gledajo iz prenašponanih poliestrskih hlač, ne rajcajo. Sem pač čuden...

4) Been there

5) Nikoli ga ne bi “le namočil”, ker lahko v ta namen povabim sosedo Desanko Šakić (znaš je ti dobro, mangupe :angel:…), ampak bi preživel “some quality time”. Pametni izbirajo! :approve:

6) Najd’ si babo, da ti karkol’ dela, pacek…:clown:

7) Done that too

8) Izhajal sem iz tega, da tempo narekuje mladost.

Če imata, ne glede na razliko v letih, dva podobne želje in ritem, potem ni panike. Če bi se pa rad eden le počutil mlajšega na račun drugega, zna bit' štala. Verjetno ni odvisno toliko od let samih, kot od posameznikov. Mladost pa je bila in bo vedno afrodiziak, čeprav ni vedno edina kvaliteta, ki lahko podžge... :dontknow:

mrjerry
12.05.2007, 07:57
Mah, ja... zmeraj bleknem, ko je najmanj treba. Potem si pa delo delam Čeprav se zatikava v nekakšna posploševanja, ki so ravno zato povsem brezvredna, a vseeno še malo mlatenja prazne slame:

1) Nikoli nisem izbiral po katalogu. Čas in prostor (in usoda?) sta mi namenila svoje. Zmešale so me tako že mame, kot hčerke, čeprav nepovezane.
Pri trinajstih bi bila povezava generacij lahko res moj life goal, zdaj bi trezno izbral mlado mamico pred mozoljarko, ki je najbolj všeč sama sebi… Vzemi pa v zakup, da je vse relativno in odvisno od trenutka.

2) če že teoretizirava o kavsu, potem bi ti moral v najboljši moški maniri odgovoriti: "Luknja je luknja; gremo v nove zmage po liniji najmanjšega odpora". Pa klinc, ko z leti vseeno pomisliš tudi na to, kaj se bo zbudilo zjutraj poleg tebe…Ker ponoči že ne bom okoli hodil, če lahko spim. :veryevil:

3) definitivno! Zanemarjenost, celulit in zašpehanost ne izbirajo letnikov. Okus pa rabi čas, da se izoblikuje… Mene zaprane sive tange, ki gledajo iz prenašponanih poliestrskih hlač, ne rajcajo. Sem pač čuden...

4) Been there

5) Nikoli ga ne bi “le namočil”, ker lahko v ta namen povabim sosedo Desanko Šakić (znaš je ti dobro, mangupe :angel:…), ampak bi preživel “some quality time”. Pametni izbirajo! :approve:

6) Najd’ si babo, da ti karkol’ dela, pacek…:clown:

7) Done that too

8) Izhajal sem iz tega, da tempo narekuje mladost.

Če imata, ne glede na razliko v letih, dva podobne želje in ritem, potem ni panike. Če bi se pa rad eden le počutil mlajšega na račun drugega, zna bit' štala. Verjetno ni odvisno toliko od let samih, kot od posameznikov. Mladost pa je bila in bo vedno afrodiziak, čeprav ni vedno edina kvaliteta, ki lahko podžge... :dontknow:

:d :kisses:

paradox
12.05.2007, 08:31
@ Mowgli :d :cool:

Mowgli
12.05.2007, 08:55
@ Mowgli :d :cool:

Hej, Mary Poppins :d.... S tvojim letnikom, marelo in stilom oblačenja nimaš šans! :clown:

paradox
12.05.2007, 09:12
Hej, Mary Poppins :d.... S tvojim letnikom, marelo in stilom oblačenja nimaš šans! :clown:
...:rolling: :rolling: :kisses:

Mowgli
12.05.2007, 09:14
Jerry, a si vidu? Padejo brez truda tud' starejše, če obvladaš... :dontknow: :clown: Že kufer okol nosi...

paradox
12.05.2007, 09:18
Že kufer okol nosi......z igrackami :d

Mowgli
12.05.2007, 09:21
...z igrackami :d

Not only experienced, but bit kinky too. Me like! :blush: :d

težavice
13.05.2007, 09:44
ja zdej je odvisno!!! če ni kakšna glih pretirana staros recimo 20 let ali več .....5 let razlike ali šriti leta pa sploh ni pomembno! če si ti zabljubljena v njega in on vate!!!! važna je ljubezen....ne glej na starost

nattka
14.05.2007, 11:52
Ko sem sla danes na malico sem opazila na klopci sedeti starejso zensko, ki je jokala. Stopila sem do nje in jo vprasala. kaj je narobe. Ona je rekla: "Doma imam 22 let starega moza. Vsako jutro se ljubi z menoj, potem
vstane in mi naredi palacinke, peceno klobaso, svez sok in lepo diseco kavo."
Pa sem rekla: "In zakaj potem jocete?"
Ona rece: "Skuha mi domaco
juhico za kosilo, moje najljubse piskote in potem se ljubi z menoj pol popoldneva".
Recem: " A, no zakaj potem jokate?"
Rece: "Za vecerjo mi naredi ogromen obrok z vinom in mojim najljubsim posladkom in potem se ljubi z
menoj do 2:00 zjutraj.
Recem: "Ja gospa za kaj hudica se potem tle jocete?

"Ona rece: "Ne spomnim se, kje stanujem!"

:rolling: :rolling:

lana
22.05.2007, 11:05
to je pa tko, ko je en otrok sedel na štengah, pa so ga prašali, zakaj joka... pa je reku: "ata je v domu upokojencev mama pa na rave partyju.... "
"in kak se pišeš mali?"
"cavaaaazzaaaaa"

manpower
22.05.2007, 17:40
Eh mlajše so pač bolš an. Ker se tud sam osebno bolje ujamem z mlajšo kot pa z vrstnico kaj šele starejšo. Ker pač ženske prej dozorijo od moških ( je dokazano ), če gledam pri meni ki imam 22 let so zame idealne 17 - 19 let stare punce ker pač imajo podoben mišlenje kakor jes. Pa če gledam po letih je fant pri teh letih kot jih imam jes še ves otročji za razliko punc pri teh letih.

Pa še enkat z mlajšimi se lažje ujameš. Pa ne zato ker jih je lažje očarati

Knez
04.06.2007, 21:42
Ženske imajo rade starejše moške, ker so rade vodene in podrejene.Da je moški kao šef.Če je mlajši, ne more biti šef, tako nekako.Skratka povprečna ženska ni sposobna imeti enakopravnega odnosa z moškim, ampak rabi provajderja, gazdo, ki ga bo ona spoštovala.

Za moške velja popolnoma enako; moški s ev svoji infantilnosti počutijo inferiorne; da bi ta občutek in te frustracije nevtralizirali, si poiščejo eno mlajšo, kijih gleda pohlevno, kot kokeršpanjel.In pol je on za njo ful car in ego mu vsaj malo naraste.

nattka
05.06.2007, 08:00
Ženske imajo rade starejše moške, ker so rade vodene in podrejene.Da je moški kao šef.Če je mlajši, ne more biti šef, tako nekako.Skratka povprečna ženska ni sposobna imeti enakopravnega odnosa z moškim, ampak rabi provajderja, gazdo, ki ga bo ona spoštovala.

:rolling: :rolling: :rolling:

skratka ... knez, zabluzu si ...

mrjerry
05.06.2007, 08:11
To je cisto res.
Res je tudi, da je povprecen moski zahojeno govedo, na katerem z izjemo rednih pivskih sposobnostih in obcasne pesti nad bliznjim ni nicesar spostovanja vrednega.

Real Paris Hilton
05.06.2007, 08:42
mlajši moški? no way jose;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

mogoče ko bom imela 50 let:shy: :blush: :d :d :d :d :d :d :d :d :d

tvoja bivsa
05.06.2007, 09:10
čist odvisno od situacije

Knez
05.06.2007, 10:03
:rolling: :rolling: :rolling:

skratka ... knez, zabluzu si ...

Morda kakšen protiargument?

Sej se je takoj javila ena blondinka in potrdila moje besede.

Luccka
05.06.2007, 12:35
Čav vsem!
No meni so absolutno všeč starejši!! S svojimi 29, bi ob sebi najraje videla postavnega 40-letnika :-), kajti z moškimi tam malo čez 30 se nekaj čudnega dogaja!!!!!!

Jelengar
05.06.2007, 13:53
Skratka povprečna ženska ni sposobna imeti enakopravnega odnosa z moškim, ampak rabi provajderja, gazdo, ki ga bo ona spoštovala. :rolling: :rolling: :rolling: Knez, nasmejal si me do solza. Še dobro, da nisi namesto besede "provider" oporabil besede "zvodnik" :rolling: :rolling: :rolling:

lana
06.06.2007, 07:19

Za moške velja popolnoma enako; moški s ev svoji infantilnosti počutijo inferiorne; da bi ta občutek in te frustracije nevtralizirali, si poiščejo eno mlajšo, kijih gleda pohlevno, kot kokeršpanjel.In pol je on za njo ful car in ego mu vsaj malo naraste.

provajderja... vsaka prava baba ga bo giljotinirala... spodi in zgori... :rolling: :rolling:

Lencka
06.06.2007, 16:39

Hehehe. Kar upaj, da...

In, povrhu vsega, tudi starejši moški so lahko prav kruto "nedorasli" kaki močni ženski.

Že res, da starost nekaj pove o človeku, vsega pa le ne ;)

Mowgli
07.06.2007, 08:17
O človeku izveš marsikaj tudi zaradi tablet ob njem, ne toliko zaradi njegove starosti, Lenček... :clown:

Anyhow, z bistveno mlajšim partnerjem je ego sfutran in sekks (vsaj zate :veryevil:) boljši, nadgradnja odnosa pa v največji meri škripa. Izjeme pač potrjujejo pravila. Ampak sem skoraj ziher, da bi me kak fotr lovil, če bi se z njegovo sedemnajstletnico guncal. :angel:

Cifra
07.06.2007, 10:05
:p

Ja, jest tud lahko povem kaj na to temo, ker imam doma namreč mlajšega moškega (on je 22, jaz pa 30, če še kdo ne ve :d ). Po dveh letih lahko rečem, da ni tipičen 22-letnik in da nama kar uspeva furat resno zvezo. Sicer tud jest nisem ravno dovolj zrela za svoja 30-a leta, tko da sva se našla ravno nekje vmes. Imava enake poglede na zvezo, na družino, na življenje nasploh, skratka ni teme, kjer bi razlika v letih izstopala.
Kar se mene tiče, si sploh ne morem predstavljat, da bi bila s kakšnim starejšim moškim, tudi moji vrstniki so mi "prestari" :dontknow:

Geawind
07.06.2007, 10:24
:p

Ja, jest tud lahko povem kaj na to temo, ker imam doma namreč mlajšega moškega (on je 22, jaz pa 30, če še kdo ne ve :d ). Po dveh letih lahko rečem, da ni tipičen 22-letnik in da nama kar uspeva furat resno zvezo. Sicer tud jest nisem ravno dovolj zrela za svoja 30-a leta, tko da sva se našla ravno nekje vmes. Imava enake poglede na zvezo, na družino, na življenje nasploh, skratka ni teme, kjer bi razlika v letih izstopala.
Kar se mene tiče, si sploh ne morem predstavljat, da bi bila s kakšnim starejšim moškim, tudi moji vrstniki so mi "prestari" :dontknow:

:2thumbs:

sicer pa čisto nepotrebna debata ... vse je od posameznika odvisno ... en 24 letnik je lahko še kako bolj zrel, ko en 30 letnik ... po drugi strani pa ti lahko glavo zmeša kak šarmanten čez 40 letnik ... pri enih stvareh pač starost sploh ni nek kriterij ... vse odvisno od vsakega posebej, tebi to, meni ono ...

torej, mejte se radi, ne glede na starost :p

freya
07.06.2007, 11:35
:2thumbs:

sicer pa čisto nepotrebna debata ... vse je od posameznika odvisno ... en 24 letnik je lahko še kako bolj zrel, ko en 30 letnik ... po drugi strani pa ti lahko glavo zmeša kak šarmanten čez 40 letnik ... pri enih stvareh pač starost sploh ni nek kriterij ... vse odvisno od vsakega posebej, tebi to, meni ono ...

torej, mejte se radi, ne glede na starost :p

aja...kdaj se potem preboli tole mešanje glav....se nikoli ne naveličajo?
(btw...če pogledam janeza iz BB je res tako)

cliena
11.06.2007, 18:36
:) ostajam pri tem da mora bit moški starejši...:)...

shema
13.06.2007, 11:50
za 50letnco je šarmanten 40letnik mlajši....

jst bom tud mlajšga....

kinsley
13.06.2007, 22:00
eh,leta gor,leta dol....bistvo je v tem da je fletno:eatyou:

cliena
24.06.2007, 16:01
eh,leta gor,leta dol....bistvo je v tem da je fletno:eatyou:

:rolling: lpo povedano...