Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Big Brother (no. 3)

Strani : [1] 2 3 4 5

iri
06.05.2007, 23:15
Karavana gre dalje ...

http://shrani.si/files/bbzvu5.jpg

... naši šolarčki pa tudi. :)

Nekako ne vidim kakšne velike motivacije in gibanja.

ka3na
06.05.2007, 23:33
soory, ampak meni je ta BB reality show pri nas ful brezvezen... pa sej skoz neki lenarijo, ma niti se jim ne ljubi delat nalogo... sej do zdej še mende niti ene naloge niso naredili uspešno...
mogli bi jit dat drugo motivacijo zato da bi uspešno delali naloge, npr.... od glavne nagrade odvzeti nekaj denarja, če bi za vsako neuspešno opravljeno tedensko nalogo odvzeli 2000 eurov, ej verjemte da bi se ja mende boljš potrudli....

prijateljica
06.05.2007, 23:35
Kako so ustvarjalci BB šlampasti, to ne morš verjet!

V oddaji pokažejo, ko Alen izjavi, da nominira Andreja zaradi igranja, da ga boli hrbtenica in ne more čez prag nesti Miho pri nalogi, potem pa veselo kolo vrti naslednji dan. (to je objavljeno tudi na eni od strani POPa http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/ekspres/20070506_3096799.php.
Na svoji strani pa objavijo, da je Alen spet podal razlog za Andreja, da mu noče pokazat, kako se dela kruh. Poleg tega pa še, da je poskusil nominirati Janeza (kar sicer čisto verjamem, ker ga nekako ne prenese). http://24ur.com/bb/bb_article.php?article_id=3096795

Vsaj uskladili bi se lahko! Saj takšnih in podobnih cvetk je kar nekaj, se zatipkajo tudi pri imenu (napišejo napačnega) in izpade čisto nekaj drugega.

elvis
06.05.2007, 23:40
Počasi...a ni v takšnem slogu (šolarka v njenem prvem videospotu) začela tudi Britney Spears, pa poglejte kako slavna je postala!? :d

ka3na
06.05.2007, 23:44
Nekako ne vidim kakšne velike motivacije in gibanja.

ful so leni... ni čudno da sam jejo cele dneve in se redijo, pa sam spijo... so utrujeni kao

Irina
07.05.2007, 00:51
Slike, ki jih objavljate, res ne kažejo kake posebne aktivnosti. Razen ležanja in hranjenja. Kaj nam pomaga ves napredek tehnologije, ko pa se takoj, ko je možnost vrnemo na vejo, k svojim čepečim sorodnikom.

Knez
07.05.2007, 08:29
Dogajajo se zanimive stvari.Mihi je popularnost naenkrat narasla, Alenu pa padla in tako ima Miha večjo, kot Alen.

Vidim, da je veliko ljudi na forumu BB mojega mnenja: treba je vreči ven Alena, da Tina izgubi enega zaveznika.

Gledalci na srečo niso neumni.Tisti, ki jim gre Tina na živce bodo glasovali, da gre venAlen, medtem, ko se bodo glasovi Tininih fanov razporedili med Andrejain Miho, najbrž vseeeno več za Miho.

Glede na to, da gre, po uradnem forumu BB sodeč, Tina ljudem zelo na živce....mislim, da obstaja realna možnost, da se v soboto rešimo alena in malo razbijemo navezo okoli Tine.

Pa še to.Tina je pomoje dobro založena z informacijami, da je Andrej glavni favorit in zato ga vedno nominira.Isto je namignila tudi Tjaši.

iri
07.05.2007, 08:33
Ma, jst se še vedno strinjam s Katrin, ki je rekla, da glasovalci/gledalci niso tako premišljeni in organizirani.

Proven
07.05.2007, 10:19
"Pa še to.Tina je pomoje dobro založena z informacijami, da je Andrej glavni favorit in zato ga vedno nominira.Isto je namignila tudi Tjaši."

To bi tud jaz rekel, da bi bilo možno, kr Tina je taka AFNA, pa še zmeraj ni blo kake nominacije za njo...
Le zakaj so njo poslali na Tajvan k bruslijom... Of course, da so jo filipiči zbrali....

iri
07.05.2007, 10:39
Of course, da so jo filipiči zbrali....
a to je nek conspiracy theory wannabe? koga pa naj bi poslali tja, če ne manekensko grajene skodrane bjonde? ta je za njih vsaj fizično zanimiva, koliko so sicer zanimivi itak vemo.

Stewie
07.05.2007, 11:39
Počasi...a ni v takšnem slogu (šolarka v njenem prvem videospotu) začela tudi Britney Spears, pa poglejte kako slavna je postala!? :d

Britney je postala slavna s petjem, samo poglej, koliko plošč je prodala po celem svetu....:2thumbs:

iri
07.05.2007, 11:50
okej, s čim je Britney zaslovela nima veze s to temo, Elvis se je pač pohecal iz njene uniformice iz prvega videa.

enivej, danes je razgibavanje vodil Dundee. Jst mislim, da bi jim morali za ta namen dati kakšne old school kratke hlačke :d

WOPone
07.05.2007, 12:35
Ojoj, če bi bil jaz dekan medicinske fakultete bi izpisal Staneta, ker dela sramoto fakulteti. Jaz sumim, da tip ni vidu fakultete po vpisu - se je vpisal zgolj zarad statusa in bonov. Kako pa je naredu maturo pa mi nikoli ne bo jasno, ker je IQ na nivoju Tine. Tina pa ustne izpite pri profesorjih najbrž naredi pod mizo v mikrofon, drugače si ne predstavljam...

Stane se piše Prodanović?? Ma ne no! Tega dripca res vse tepe iz vseh smeri!

iri
07.05.2007, 13:42
Tina o sebi: „jaz sem taka kot v domačem okolju, se dam na vodilno mesto za dobro skupine, ne le svoje, tako da pustim vsem prostor vsem, da izrazijo svoje mnenje!“

:veryfunny: :veryfunny:

PoisonIvy
07.05.2007, 13:52
Tina o sebi: „jaz sem taka kot v domačem okolju, se dam na vodilno mesto za dobro skupine, ne le svoje, tako da pustim vsem prostor vsem, da izrazijo svoje mnenje!“

:o:o :o :o

PoisonIvy
07.05.2007, 13:53
mogli bi jit dat drugo motivacijo zato da bi uspešno delali naloge, npr.... od glavne nagrade odvzeti nekaj denarja, če bi za vsako neuspešno opravljeno tedensko nalogo odvzeli 2000 eurov, ej verjemte da bi se ja mende boljš potrudli.... ne vem če ne bi blo 2.000 EUR premal za motivacijo tegale krdela :dontknow:

WOPone
07.05.2007, 14:11
Tina je danes pokazala kolko je pametna pri geografiji. Ženska 'študira' turizem? Ok, kaj bo sobarica? ****a v hotelu? Tolk prazne glave pa še ne. Sram jo je lahko. Še bolj jo pa bo ko bo prišla ven v real life!

tolstoyed
07.05.2007, 14:13
tina že daje inštrukcije toniju kateri od novih ji ne pašejo..

prelude
07.05.2007, 14:37
Sam po drugih eni serjejo ,naj se zanimajo zase.Najbolj mi gre na ***** Tjaša,Tina in tudi Alen,ki upam da leti.Za rezliko od Miheta ki ne opravlja druge to je tudi ključ uspeha na BB.

TuNina
07.05.2007, 14:49
Kako bo pa tebi ta teden uspelo dat Alena ven pa res ne vem? Hvala Bogu Alen ni nominiran...

alen JE nominiran.

Knez
07.05.2007, 14:52
Kako bo pa tebi ta teden uspelo dat Alena ven pa res ne vem? Hvala Bogu Alen ni nominiran, je pa edini, ki me nasmeji v tisti hiši. Tudi ne vidim kakšne naveze med Alenom in Tino, medtem ko vidim pa zelo veliko med Tino, Stanetom in Tjašo. Sploh je Tjaša velik fenomen (tudi dobesedno, ampak...). Moja edina razlaga je, da je Tjaša nedotakljiva zaradi mame Suzane. Čeprav je res tudi to, da take neopazne like pustijo načeloma kar pri miru. Ampak po drugi strani (še posebej sedaj ko so trije novi notri) se bo spet pokazalo, kako so rezerve "osovražene" ali obsojene na hitri "odstrel". Fascinira me namreč to, da so praktično čisto vsi stanovalci spregeldali ali pozabili na dejstvo, da je Tjaša tudi rezerva. Taktika trojice TST je pa povsem očitna in me preseneča, da zgleda kot, da se niso nič med seboj domenili.

Alen je kazensko nominiran,ker je drugim razlagal, kaj so ga spraševali v spovednici.

Izbrisan
07.05.2007, 15:05
Se opravičujem, ampak po eni strani seveda nimam kartice, po drugi strani ma pa na BB strani vse slikce tekmovalcev tako premakne, da jih sploh ne vidim. Če je to res, potem je BB spet povsem dvoličen. Mislim vsakodnevno kršijo pravila, pa se nobenemu nič ne naredi. Ne vem no, glasujte za tistega kot se vam zdi, jaz itak ne bom, gledam pa BB-ja samo še zaradi Alena in novih.

TuNina
07.05.2007, 15:35
zdaj igrajo nogomet z zavezanimi očmi. kr nekaj, itak noben ne ve, kje je žoga.

http://shrani.si/files/alenzx68.jpg

TuNina
07.05.2007, 15:37
alen ne najde žoge v golu :d

http://shrani.si/files/alennzx6d.jpg

ka3na
07.05.2007, 16:20
ne vem če ne bi blo 2.000 EUR premal za motivacijo tegale krdela :dontknow:

hej hej! oprosti ne gledam vsak dan tega BB oziroma gledam ga ponavadi sam enkrat na teden pa še to ne...zato tud ne vem kaj približno se dogaja v hiši, kar sem zvedla sem zvedla le na tem forumu
no kar se tiče kar sem napislala prejšnjič... glej kok tedenskih nalog so naredili uspešno? Nobene? torej notri so že 7 tednov, če se ne motim... in če bi jim odvzel npr.2000 Eurov za vsako neuspešno nalogo torej 7 x 2 = 14, bi bila sedaj glavna nagrada za 14 000 eurov manjša in tako naprej... no sej lahko bi jim odvzel tud več denarja ne samo 2000... mogoč bi pol le se enmal bolj potrudli pa bli motivirani, sej u bistvu tam notr so sam zarad denarja, nič druzga...

aja... pa hvala bogu da je šla ta otroška Jasmina končno ven, mi je šla ful na živče s tistim njenim brezveznim vreščanjem pa opravljanjem...

iri
07.05.2007, 17:26
Sam po drugih eni serjejo ,naj se zanimajo zase.Najbolj mi gre na ***** Tjaša,Tina in tudi Alen,ki upam da leti.Za rezliko od Miheta ki ne opravlja druge to je tudi ključ uspeha na BB.

Miha ima preveč dela z govorjenjem o svojem slončku, puranu in ne vem še čem, nima cajta drugih opravljat :sleepy:

Fascinira me namreč to, da so praktično čisto vsi stanovalci spregeldali ali pozabili na dejstvo, da je Tjaša tudi rezerva. Taktika trojice TST je pa povsem očitna in me preseneča, da zgleda kot, da se niso nič med seboj domenili. Res je zanimivo, kako že Sonja in Pero npr. nikoli nista prilezla prek tega, da sta rezervi, pri Tjaši so pa očitno vsi kar hitro pozabili na to ... Se je pač bolje vklopila v čudovito skupinico in njen ciklus svaljkanja po kavču, opravljanja in jamranja zaradi cigaret in hrane

tolstoyed
07.05.2007, 17:37
ne vem zakaj mihatu nihče v obraz ne pove nej neha s tem tečnarit ker gre vsem na živce..rajši ga opravljajo in potem res izpade da se kar naprej le o tem govori. potem še bb nima česa drugega pokazat pa potem na repeat te njegovo posnetke iz wcja vrti..jav

ponga
07.05.2007, 17:55

Ojoj, tole pa je izjava dneva! :rolling: :rolling: :rolling:
Tina pušča prostor ostalim, da izražajo svoje mnenje?????? Nisem je še opazila v taki vlogi. :d Vedno kriči na druge, da nimajo prav in skuša vsem vsiliti svoje mnenje. Ker njeno mnenje je itak vedno tisto ta pravo - princeske so nezmotljive. ;)

solsikke
07.05.2007, 17:58
OK, da še jst dodam en prispevek.
V bistvu rezultate današnje šole, ko so se učili geografije.

Srčno upam, da ni res, pa tudi, če ni, je vsaj smešno :)
---------------------------------------------------------
Tjaša sprašuje Tino o glavnih mestih.
Tjaša:"Glavno mesto Grčije?"
Tina:"Kreta!"
Tina:"Atena!"
Tina...

Tina: "Sem bila v Bosni in mi je ful ostalo v spominu, ker se vsi tako dobro oblačijo"

Glavno mesto Bosne je po Tinino seveda Banja Luka.

Haltinki .... Halsinki ... Helskinki. Seveda, Tina.

Tjaša:"Glavno mesto JAR-a?"
Tina:"Panama!"

Urugvaj pa je po Tinino v Južni Afriki.

In Zagreb v Srbiji.

solsikke
07.05.2007, 17:59
Aja, če je pa res, je pa hudo tragično, saj naj bi punca baje hodila na turistično ali kako že?
In seveda jasen pokazatelj, kako lahko tutke, prijetne na oko, preživijo 20 let brez kakršengakoli odnovnega znanja.

TuNina
07.05.2007, 18:03
omg omg, če me oči ne varajo, tjaša goni bicikl!

TuNina
07.05.2007, 18:06
http://shrani.si/files/tjaazxl2.jpg

http://shrani.si/files/tjatzxlf.jpg

tolstoyed
07.05.2007, 18:14
saj naj bi punca baje hodila na turistično ali kako že?

tam se uči o hotelskem poslovanju..ampak tole osnovno poznavanje zemljepisa se že v osnovni šoli osvoji.. po mojem da se je sicer kdo pohecal ker tolk prazne glave pa verjetno tudi ona nima. čeprav zna presenetit včasih : )

TuNina
07.05.2007, 18:30
has the world gone mad? tjasa dela tudi trebusnjake..

http://shrani.si/files/trebzxn3.jpg

tina pa (po teku) spet preučuje svoj trebuh

http://shrani.si/files/tinzxmz.jpg

TuNina
07.05.2007, 19:00
http://shrani.si/files/janzxq6.jpg

TuNina
07.05.2007, 19:18
OK, da še jst dodam en prispevek.
V bistvu rezultate današnje šole, ko so se učili geografije.

Srčno upam, da ni res, pa tudi, če ni, je vsaj smešno :)
---------------------------------------------------------
Tjaša sprašuje Tino o glavnih mestih.
Tjaša:"Glavno mesto Grčije?"
Tina:"Kreta!"
Tina:"Atena!"
Tina...

Tina: "Sem bila v Bosni in mi je ful ostalo v spominu, ker se vsi tako dobro oblačijo"

Glavno mesto Bosne je po Tinino seveda Banja Luka.

Haltinki .... Halsinki ... Helskinki. Seveda, Tina.

Tjaša:"Glavno mesto JAR-a?"
Tina:"Panama!"

Urugvaj pa je po Tinino v Južni Afriki.

In Zagreb v Srbiji.

in potem eno tino skrbi, da bo andrej zafural nalogo, ker slabo razume slovensko..

Knez
07.05.2007, 19:54
Ha ha, Janez ima skoz neke dovtipe in šale o seksu, perverznež stari...

Pravila so sicer že zdavnaj šla v maloro, kaznovani bimorali biti vsi staroselci, ker se kar naprej pogovarajo o nominacijah, kar je prepovedano.

prelude
07.05.2007, 20:13
http://shrani.si/files/tjatzxlf.jpg
ne ne sam srčni utrip je merla ene pol ure.

elvis
07.05.2007, 20:18
Ko je Miha oblekel šolske nogavice, so noge zgledale ko' belgijski konj...

HudaMravljica
07.05.2007, 20:20
Uff. Sm mogla prečitat kilometer foruma. Svaka vam čast za apdejte.

Sm skor umrla od smeha, ko sm vidla Đonija not. A mi lahko kdo pove kakšn ksiht je naredila moja ljubljenka Tina, ko jo je kawboj not prmahu???
:Cheer: J A N E Z :Cheer:

Mam pa teorijo: Tinca je v resnici ful pametno in razgledano dekle, ki je po dolgem in počez preštudiralo Jessico Simpson in so vse te njene izjave samo taktika za 75 čukcov. (vsaj upam... ker... pa sej ne more bit res no)

I know it's tuna, but it's chicken. Right?

VR3
07.05.2007, 20:21
bolš belgijski konj ko kake štanžice. sploh v kombinaciji z napihnjenim gornjim delom.

TuNina
07.05.2007, 20:31
to je neverjetno, kolko sranja lahko sproducira ta folk.

zdaj alen, tina in miha v đakuziju udrihajo po "tanovih". v glavnem, tina strašno trpi, ker so oni tu. ko so samo "tastari" skupaj, je ful fajn, ko pride kdo ot "tanovih" zraven, je ful grozno.

alisa je ful čudna, "kot sonja", samo komandirala bi.. bwahaha

janez je perverznež, čuden, blablabla..

prepričani so, da imajo novi stanovalci skrivno nalogo, ker se sicer ne bi tako "čudno" obnašali.

v glavnem, karkoli ti novi naredijo ali rečejo, staroselce moti.

jaz bi vsakega posebej s kladivom po glavi.

VR3
07.05.2007, 20:37
:hammer:

HudaMravljica
07.05.2007, 20:44
A nben mi noče povedat???:cry:

VR3
07.05.2007, 20:47
ni nobene posebne face naredila. vsi so ji brezvezni sploh zato ker nobeden od njih ni prinesel cigaret.

HudaMravljica
07.05.2007, 20:52
ni nobene posebne face naredila. vsi so ji brezvezni sploh zato ker nobeden od njih ni prinesel cigaret.

Hvala. :d
Sm pa mislla, da jo je kavboj đoni zihr čist pretresu. Po pa nč.

solsikke
07.05.2007, 20:52
A nben mi noče povedat???:cry:

To sem celo zaznala na TV in je ni kazalo v obraz ampak se je slišalo:
"A DEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!"

VR3
07.05.2007, 20:56
ko je ta prva nova pršla je tina planla po njej če ma cigarete, potem ko ji je ta razložila da so ji vse pobrali, je opustila upanje pri drugih in zato za njo niso imeli nobene uporabne vrednosti.

Katrin
07.05.2007, 21:08
zdaj igrajo nogomet z zavezanimi očmi. kr nekaj, itak noben ne ve, kje je žoga.

http://shrani.si/files/alenzx68.jpg

Vsaj premikajo se, to bo dobro za njihovo prebavo...

Katrin
07.05.2007, 21:10
Miha ima preveč dela z govorjenjem o svojem slončku, puranu in ne vem še čem, nima cajta drugih opravljat :sleepy:

Hehe, fant ima v hlačah cel živalski vrt!

HudaMravljica
07.05.2007, 21:15
Eh. Je pač Tinčika no. Trenutna aktualna valuta so cigareti in vse se meri po tem. To ji jih najbrž zdej zanalašč nočejo dat, zato da jo privijejo. Sm opazla, da se je mnenje zelo obrnilo proti njej in tut priljubljenost ji zelo upada. Zdej bodo pa vsako njeno napakco škandalizirali, pol bo pa veselo odpeketala po Suzikinih stopinjah.
Hmmmm.

Mi je pa vseen ful žal ,da noben nima njene slikice. Ziher je bla luštkana kot tale : http://www.beingdavid.com/pictures/surprised%20monkey.jpg :rolling: :rolling:

Aja. Pa jst sm se zaljubla u đonija. Tiste hot hlačke na unih slikicah prej. Uffff:blush:
go đoni go

cute poison
07.05.2007, 21:15
Neki se dogaja tam z http://shrani.si/files/limonazy6l.jpg ??

Katrin
07.05.2007, 21:16
Sicer sem videla samo ene par vprašanj pri anatomiji, ampak so prav vsak iz OŠ. Morali bi jih znati tudi brez učenja... niso oni ravno cvet slovenske inteligence...

roseanne
07.05.2007, 21:28
pa ob tem da stane kao študira medicino bi stane lahko kaj več vedel o funkciji velikih možganov :nonono:
("so center za čustva... predvsem negativna pa pesimizem... pa za gibanje...")

ma daj no!!!!!!
dela si sramoto - kot da si je še ni dovolj naredil v preteklih dneh, ko se je tako zelo očitno postavil na stran tine

HudaMravljica
07.05.2007, 21:43
Neki se dogaja tam z http://shrani.si/files/limonazy6l.jpg ??
Za vsako limonco al pa makaron je treba plačat krvni davek. In pika.
Limone so resne stvari.
Sploh pa. Sej to je kr podobno slovencljnom. Rajši imam, da jabolka na drevesu zgnijejo , kot da bi jih sosedov mulc narabutu. A ni?:nonono:

Aldebaran
07.05.2007, 22:15
http://www.beingdavid.com/pictures/surprised%20monkey.jpg
Alen Dude:)

dzuko
08.05.2007, 06:46
Alen Dude drugič.. :approve:

http://img489.imageshack.us/img489/2905/alenevocopycl9.jpg

WOPone
08.05.2007, 07:23
HAHAHA! Glih sem hotel povedat, da Alen vejetno ne bo prebiral forumov in ostalega na internetu, ker zagotovo ne zna uporabljat računalnika...pol pa ta slika!!!!! Najlepša hvala!!!! :))))

iri
08.05.2007, 07:35
prepričani so, da imajo novi stanovalci skrivno nalogo, ker se sicer ne bi tako "čudno" obnašali.

mogoče imajo pa ti "staroselci" kakšno skrivno nalogo, ker njihovo obnašanje kaže že resne znake prizadetosti ...

Knez
08.05.2007, 08:08
Alenova popularnost je padla od višav čist dol.

Tako da mislim, da ima Miha realne šanse,da v soboto ostane not.

Tinina popularnost je prav tako padla do podna.Mislim,da ob prvi nominaciji leti ven.

iri
08.05.2007, 10:34
Tako da mislim, da ima Miha realne šanse,da v soboto ostane not.

dej nehi mi kvarit veselje :nonono:

;)

Berem, da je bil Andrej užaljen, ker jim je Janez navrgel, da še nobene tedenske naloge niso opravili. Ta dečko je pa hitro užaljen, kajne? Najprej je Sonji težil, ker ga je menda užalila s tem, da je rekla, da če gre Pero ven gre ona tudi, potem je bil užaljen, ker je Tina preveč hvalila Filipince ...

freya
08.05.2007, 10:50
par dni me ni bilo in...poka...spet 3 NOVI!!!
pa ta agonija se še ne bo nehala
:d

Tramp
08.05.2007, 10:59
Vnel se je hud prepir med starolelci in Janezom, ki naj bi se domnevno grdo obnašal do Tjaše v t. i. aferi "Limona". Janez naj bi si v kuhinji v čaju privoščil "kar" celo predzadnjo limono, Tjaša pa ga je okarala, da to ni prav, ker jih bo zmankalo. Janez je menda iz koša za smeti potegnu eno ful plesnivo limono in jo vrgel proti Tjaši ter jo vprašal, če je boljše, da zgnijejo kot da jo on uporabi. Debelinka je vse skupaj napihnila svoji stari druščini, filipinska kraljica pa je v slogu ex-mame kuharice začela sklicevati sestanke na temo hrane. Najbolj zanimivo od vsega pa je to, da na strani BB ni posnetka, kaj se je dogajalo v kuhinji in tako BB spet povzroča manipulacije, saj se ne ve, kako nesramen je bil Janez zares, al pa si je Tjaša večji el tega izmislila.

TuNina
08.05.2007, 11:01
kobila tjaša me resno živcira.. imam alergijo na tako zelo omejene osebke.

HudaMravljica
08.05.2007, 11:19
kobila tjaša me resno živcira.. imam alergijo na tako zelo omejene osebke.

???
Ok no, sej res ne gledam glih redno, sam men se proti nekaterim slovanopitekom tm notri Tjaša zdi skor astrofizik.

Tramp
08.05.2007, 11:28
To je sam dokaz več, kak hitro nam padajo kriteriji...

HudaMravljica
08.05.2007, 11:35
Men se je pa dopadu včeraj tist Epilog k sagi o Limoni. Smrtno resno kurir Stankec razlaga Janezu, da je hrane premalo in je z njo potrebno šparat. Janez pa mirno: "Js pojem en krožnik, ti pa tri (al je blo pet, se ne spomnim dobro)... in kdo zdej špara?" heh
Mi pa nikakor ne potegne kaj je večno s to hrano. Tko kot sm rekla. Bolj malo gledam (zato pa malo več gledam tale forum, kr mi je dost bolj zabaven :)), ampak, kadar pa pogledam se pa zmerom z nečem bašejo.

HudaMravljica
08.05.2007, 11:43
To je sam dokaz več, kak hitro nam padajo kriteriji...

...GULP... :lala: :blush:

TuNina
08.05.2007, 11:48
???
Ok no, sej res ne gledam glih redno, sam men se proti nekaterim slovanopitekom tm notri Tjaša zdi skor astrofizik.

ne govorim le o inteligenci ali razgledanosti (ki ju zagotovo nima na pretek), ampak nasploh o njej kot osebi. ne morem verjet, kako hudo ozkoglede osebe so to.

v bistvu sploh ne znam izraziti svojega prezira do njih in to me frustrira :d

WOPone
08.05.2007, 11:59
Če bi bil jaz starš od kogarkoli (od tastarih stanovalcev) bi jih ZANIKAL, ko pridejo ven! SRAMOTA kako so vzgojeni oz. TUPI!

Aja upam, da zmaga kdo od tanovih.

Teo
08.05.2007, 12:19
a misliš, da so tanovi kej drugačni?

saj so jih isti ljudje zbrali.... pač se še niso prikazali v vsej svoji inteligenci:)

iri
08.05.2007, 12:31
Janez naj bi si v kuhinji v čaju privoščil "kar" celo predzadnjo limono, Tjaša pa ga je okarala, da to ni prav, ker jih bo zmankalo. Janez je menda iz koša za smeti potegnu eno ful plesnivo limono in jo vrgel proti Tjaši ter jo vprašal, če je boljše, da zgnijejo kot da jo on uporabi. Tud jst bi ji plesnivo limono v glavo vrgla, če bi mi moralizirala s šparanjem sadja, ki ga kasneje pokvarjenega mečejo v smeti :evil:

Sicer pa komi čakam probleme, če slučajno po kakšnem čudežu dobijo svoj luksuzni budget :d :d

Alisa: “Na seznamu bojo ziher cigareti.“ Janez, da bo zbiral sam. Alisa: Ja, ti boš predlagal...“ Janez: „Ne bom nič predlagal, bom sam odločal o porabi svojega deleža sredstev!“

me prav zanima, če je filipinska kraljica slišala to predrznost :d

aja, pa še fotka dneva:
http://shrani.si/files/fotkazz4h.jpg

HudaMravljica
08.05.2007, 12:55
Če bi bil jaz starš od kogarkoli (od tastarih stanovalcev) bi jih ZANIKAL, ko pridejo ven! SRAMOTA kako so vzgojeni oz. TUPI!

Aja upam, da zmaga kdo od tanovih.

:rolling: :rolling: :rolling: :rolling:
Hihi. Ja njihovi starši so pa sami strašni intelektualci in humanisti... A nis vidu Suze??

lana
08.05.2007, 13:46
a je kdo ostale BB-je gledal (hrvaškega ipd...) a so tam tud tako sranje okol hrane pelali... :nonono:

tolstoyed
08.05.2007, 13:50
jest sm malo gledal in so se imeli super..skoz so se zabavali in kaj počeli. ampak so bli notri taki ljudje ki so imeli kaj v glavi. pri nas pa so bli le trije taki pa še te so hitro vn spravli.

monster
08.05.2007, 14:32
trivia:

V lokalnem baru bil opažen Robert :d, sodelavka pravi, da je veselo družbi razlagal o romski kraljici ;) sej-veste-kaj :d

Btw: na uradnem BB forumu so pa res hevi userji :o - bb odvisnost

DrOnyx
08.05.2007, 14:33
Jaz bi uvedel za mladoletniške prestopnike poleg javnih del tudi kot opcijo sodelovanje v Big Brother šovu. Pol te pa ljudje po forumih tako spluvajo, da imaš karmo uničeno za vsa nadaljna življenja. :veryevil:

monster
08.05.2007, 14:38
lool dottore :d

Tina se lahko rodi še 999-krat, vendar očitno vedno kot kura ali krava - izmenjaje :)

Aldebaran
08.05.2007, 15:21
včeraj sem si ogledal tisti posnetek, ko so igrali ''slepi nogomet'' pa so ravno tako zajeli video, da ni bilo prikazano Alenovo brezglavo iskanje žoge v golu...

so že zamenjali ploščo? ali se še vedno vse vrti okoli hrane??? Kako pa jim gre kaj učenje???

ka3na
08.05.2007, 15:35
a je kdo ostale BB-je gledal (hrvaškega ipd...) a so tam tud tako sranje okol hrane pelali... :nonono:

ja jst sem gledala hrvaški BB :) no glih hrane se niso kej velik prepiral ampak so se najprej zmenli kak pa kako... imeli so kartico s katero so kupovali hrano.. gor so imel ne vem točno kolk denarja (npr. da so ga imel za 250 eurov) za cel teden, če so nardil nalogo so jim dodal tudi več... no so mogli tud na začetku mal šparart. Bil je pa ponavadi sam eden zadolžen da je kupoval hrano pa kuho ( tak k je bla naprimer pr nas Suza) in so se tud vsi strinjali s tem kdo kuha. gledala sem celo 3. sezono BB na hrvaškem in je blo bolj zanimiv k pa pr nas :)

no imeli so pa probleme s cigareti tak k pri nas, ki so jim pol tud na konc odvzeli ;)

iri
08.05.2007, 15:42
ooo, ta naloga z vrvicami, skozi katere se morajo splaziti, je pa edina, ki se jo spomnim iz prvega hrvaškega BB :d ta mi je bila ful dobra. Se mi zdi, da jim dejansko dajejo malo bolj razgibane nalogice popoldanske, bi bilo pa seveda ša vedno too much to ask, če bi jim lahko kdaj kej glasbe dali, kar tako, za poživitev ... tukaj zraven bi npr. prav sedla naslovna pesem od Mission Impossible in Pink Panter :)

btw, na BB strani so rahlo pozno spoznali Tinino blond komičnost in šele sedaj postregli s parimi cvetkami ...

Tina se vrne s Filipinov in pove, da je bila marioneta. Hmmm..:)Mogoče mažoretka?

Cvetke iz Big Brotherja...Tina:"Slovenia became independ when Tito died in 1990..."

Stane Tini, ko se ta pakira za Filipine:"Zakaj pakiraš dve pižami?" Tina: "Ma eno, če bo mrzlo, drugo pa če bo vroče. Kaj pa veš..."

Resno zaostajajo, od takrat je imela vsaj pet primerljivih izjav na dan ... :d

ka3na
08.05.2007, 15:58
:lol:

sam ta Tina je pa res glupača!!!!

monster
08.05.2007, 16:04
hehe, res jih bejba seka :d ... drgač je je imela očitno stik z zunanjim svetom (šetkala se po filipinih) :o in je vedela, da bo prišel Bruce iz Filipinov že predčasno :o .... prišla k kokeršpanjelki Osenarci v oddajo :o ... a ni kao odšal zavezanih oči? ... čeprav ...Zagreb v Srbiji? men ta še zmeri zmaga ... :d

Cele teorije zarote. najprej je treba "kao" pospraviti Alena iz Tina-klana in naslednji teden še Barbiko :o

Moja teorija o Barbiki zmagovalki se vneto sesuva ;)

solsikke
08.05.2007, 16:27
Moja teorija o Barbiki zmagovalki se vneto sesuva ;)

Boš preživel? :veryevil:

Dons bom gledla BB, da vidim, če bo kej unga zemljepisa pokazalo, če je blo res :)

Kako jim je šla kej madžarščina?
In baje so Andreja vnaprej obsodli, da bo zajeeebu.
Ampak glede na to, da je madžarščina popolnoma drugačen jezik, kot katerikoli, ki jih tile BBimboti govorijo, so možnosti izenačene oz. ima Andrej prednost, ker se mi zdi malo bolj inteligenten od koprskega tria adio.
Navijam zanj, da jim pokaže in jih demantira. :approve: r

iri
08.05.2007, 16:28
opa, mogoče bodo celo pralni stroj dobili, če se bodo vsi uspešno zguzili mimo vrvi ...

http://shrani.si/files/alenzzv3.jpg

Ne samo, da so se končno spomnili (no, skopirali) eno pametno nalogo, še eno pametno nagrado so ji dali enkrat za spremembo ...

monster
08.05.2007, 16:31
magyaroščino so uspešno opravili :)

Barbika je že zafookala nalogo, ima še poskuse, samo frustra bo naraščala :d ...ode pralni stroj

Gonzo
08.05.2007, 16:32
...Zagreb v Srbiji? men ta še zmeri zmaga ... :d

Tako izjavo bi pričakoval od kakšnega azijca, ki se preživlja s obdelovanjem riževih polj in honorarno tudi obrezovanjem bambusa v lokalnih šumah, ne pa od ene ženske, ki študira kvazi turizem.

Hehe, ona študira turizem, yeah sure, jaz pa študiram podvodno kičkanje.

solsikke
08.05.2007, 16:33
magyaroščino so uspešno opravili :)

Barbika je že zafookala nalogo, ima še poskuse, samo frustra bo naraščala :d ...ode pralni stroj

Olala :D

Kako je zaf00kala? Aja, to in general tedensko zadevo al kako?

monster
08.05.2007, 16:35
ne solsi ...te vrvice je zayebala :d

Gonzo my man :d :d

monster
08.05.2007, 16:41
wrong! Barbiki uspelo v drugem poskusu ... 4 so opravili (Alen, Alisa, Marina in Barbika)

ostali? Tjaša nima šans, ker je kot slon v štacuni s porcelanom

iri
08.05.2007, 16:42
a na poti nazaj je za***ala? ts ts ts, Alen je s počasnostjo vse opravil iz prve ... :d

ostali? Tjaša nima šans, ker je kot slon v štacuni s porcelanom džizs krajst no, tolk je pa spet ni skupaj :rolleyes: Janez ma večji bauh od nje :d

monster
08.05.2007, 16:46
Gotschalk pa SPLOH nima šans :d :d

Aldebaran
08.05.2007, 16:46
no se pravi nekaj dogaja, v tej bajti... č ejim bojo dali pa pralni stroj, bojo pa mogoče prvič v vsem tem cajtu tudi postelnino oprali, or is this just my illusion??

solsikke
08.05.2007, 16:47
Niso še posteljnine oprali????

monster
08.05.2007, 16:47
jst drgač nima ne kartice ne pojma ;), samo spremljam BB forum in baje imajo po več poskusov, če sem prou štekal :)

Tako da ...

sols ...NOT!

Robijeva sperma na posteljnini bo vredna tolk kot slavna rdeča obleka Monike Levinsky :d

men orižinal BB forum zaštekal komplet, očitno naval gigantische

HudaMravljica
08.05.2007, 16:51
Niso še posteljnine oprali????

Za kej tazga porabiš preveč energije. Kadar stradaš razmišljaš o hrani, ne pa o žehti.:clown:

Aja pa tile si bodo s strojem po mojem znali pomagat tolk k jst z autocadom.

Gonzo
08.05.2007, 17:02
č ejim bojo dali pa pralni stroj, bojo pa mogoče prvič v vsem tem cajtu tudi postelnino oprali, or is this just my illusion??

Če kateri od teh imbecilov zna le-tega uporabljati, razen mogoče lovca na krokodile, kateremu se mogoče pranje cot sploh ne bo zdelo in/hip/kul in rad ohranja telesni odor lovskih divjin ter prerij.

Tale Stane je pa tut neki debilus vulgaris, bog daj da bo tale patolog, če konča medicino, drugače bo še nataliteta bolj upadla, če bo ta imel prste vmes. Alen je pa tak verbalni moron, da bi po treh tednih tukaj še enega genuine headhunterja iz osrčja amazonske džungle bolj kapiral kot njega (pri tem zahtevam da se njegovi prebliski iz spovednice vključijo v BB DVD, ki bo ziher hit).Tjaša pa je tako neaktivna, da bi jo lahko na koncu popisali kot del BB inventarja.

Se meni zdi al so tole foro z vrvicami od nekod sunili ? Cro BB, Srbski BB ?

solsikke
08.05.2007, 17:07
Za kej tazga porabiš preveč energije. Kadar stradaš razmišljaš o hrani, ne pa o žehti.:clown:.

O, madona, no.
Sicer je res, da se itak nič kej veliko ne spotijo, ker tko al tko nič ne delajo, ampak vseeno :nonono:
še v kampu se da kamot posteljnino oprat, pa se je ne bi v bajti dalo.

BTW Monts .... blaaaaaak z uno spermo. Si glih večerjo delam, no.:censored:

monster
08.05.2007, 17:08
žal mi je

solsikke
08.05.2007, 17:10
Ti kr poročaj, kwa dogaja. Je vsaj zabavno :rolling:

monster
08.05.2007, 17:12
hehe, baje je Debela Berta alias Tjaša že 4x zadela vrvice, vendar BB ne zapiska ;)

in dober komentar z BB foruma: itaq, da morajo škatlo odpret, ker je waschmašina sponzorska, pa se mora videt al je Candy al Gorenje :d

torej ... pogledali jim bodo čez prste

dobra fora bi bla, da je not v bobnu škatla čikov, ker imajo preoved kajenja za ta teden :d ... Barbiko bi verjetno pozabila na prepoved in rauhnla :d

server od BB je mal dol padu, pase je skobacal na nogce rahle

solsikke
08.05.2007, 17:16
dobra fora bi bla, da je not v bobnu škatla čikov, ker imajo preoved kajenja za ta teden :d ... Barbiko bi verjetno pozabila na prepoved in rauhnla :d

:lol: Haahaha, kolk si ti zloben. Ampak ideja je pa ena A. :2thumbs:

HudaMravljica
08.05.2007, 17:18
Joj. A si predstavljate Tinko, Stankeca pa Tjaško pred mašino. Najprej ubozmu strojčku preberejo njegove pravice, mu poskrijejo vse japke in limone ter označijo za psihiča in ga do konca oddaje ignorirajo.

monster
08.05.2007, 17:19
folk cepa zdej neke še dodatne izjave od Barbike, ki so za polulat :d

baje je izjavla, da v južni afriki res živijo belci, vendar so tam že od nekdaj in niso priseljeni

no, to, da je tip moke 500 pa pomeni, da je not pol kile moke :d

in seveda 5x6 palačink je 25 :d

Barbiko Tino za precednico ... bejbi se bo strgal, ko pride ven

monster
08.05.2007, 17:22
no, sveže novice z oprane glave ....

baje so nalogo z vrvicami pušnli Gotschalk, Debela Berta in Mihec ...vendar bo tokrat res BB skor zihr usmiljen ;)

veliko vprašanje, kdo zna zagont waschmašino razen Đonija? :d :d ... mogoče marina ;)

solsikke
08.05.2007, 17:23
Barbiko Tino za precednico ... bejbi se bo strgal, ko pride ven

Ma ke graaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaave!!!!! :o

Res je to rekla, al kaj?
Zdej pa clo za geografijo verjamem, da je take sekala.

BTW. A nima ona enga tipa? Če je takšna, kaj hudiča vidi na njej?
Al pa je braindead tip, pol sta pa perfect match. :clown:

monster
08.05.2007, 17:24
kot kaže, imajo trije nesrečniki še čas, da naredijo nalogo, vendar so mal nerodni khm khm :d

Ja, neki Željko je v igri, če prav štekam ;) ... mislim, da je blo na 24ur.com, da je umrl od sramu

tolstoyed
08.05.2007, 17:25
pa ji je kdo ugovarjal ob pametovanju o belcih v jar? al jih je preveč strah oziroma tud sami ne vejo kaj je res in kaj ne? če bi gotschalk kej pripomnu bi verjetno spet hitro bil za nakladača označen..se bo moral naučit bit tiho če noče da se vsi obrnejo proti njemu. potem ga bodo imel pa za žrtev, igralca, psihiča in še kaj..

tina je včeraj zvečer pametovala zakaj ne perejo..ker ni časa in so preveč utrujeni od nalog. potem pa v isti sapi doda da sonja jih je pa oprala. zato so jo verjetno vn dali..ker dela kr neki po svoje. to ne gre. tud gotschalku so še dolgo v noč nabijali da mora igrat po njihovih pravilih..pa je ta odvrnu neki v stilu; jest bom kuhu to kar meni paše..če boste vi paradajz dali v makarone bom jest moj del paradajza porabu za kej drucga. se obrnu in zaspal.

tolstoyed
08.05.2007, 17:26
A nima ona enga tipa? Če je takšna, kaj hudiča vidi na njej?

bojda je fuzbaler..vidi le žogo verjetno..al je pa mazohist.

monster
08.05.2007, 17:27
še probavajo ... Miha the Animal je spet trikrat dotaknu :d

mogoče jim uspe do 24.julija

folx na bb-forumu modruje, da ni pravih fizičnih predispozicij :d :d

tostoy ...pojma nimam ...pobiram drobtine z bb forumu ... nekdo je to naklofal pred nekaj minutami in ... to je to :d

kao, da je nekako južna afrika posebnost glede belcev, vendar niso priseljeni :d :d

verjetno oprani s perwollom ;)

tolstoyed
08.05.2007, 17:31
al pa so se preveč v senci držali.

btw, tjaša je spet ravnokar pokvarla svoj poskus..in zakaj za boga ji še niso prepovedali tangic??

monster
08.05.2007, 17:32
lool tolstoy :d "držali" je lepa beseda ;)

srečen sem. srečen, ker nimam kartice, ker si ne želim gledati debele berte v tangicah, hvala za opozorilo

Mihaaaaa je uspel :d

Tramp
08.05.2007, 17:34
Miha je zrihtal. Še odojek in dandi.

monster
08.05.2007, 17:38
hm, če bo kriza, lahko "odojka" pojejo :d :d

tolstoyed
08.05.2007, 17:40
HAHA je dundl zaštartu pa že ta prvo špagu skor odtrgal.

monster
08.05.2007, 17:41
slabo kaže Tjaški, spet je dotaknila, čeprav baje BB piska pri njej šele pri 4. dotiku ...na drugi strani se popvci verjetno režijo na vsa usta ...

počasi se tudi temni ;)

tolstoyed
08.05.2007, 17:43
sicer bi pa tjaši lahko tud skupinsko pomagal..nekdo bi na škatlo položu piškot pa bi blo..za nazaj grede bi ji pa lahko obljubli da je kavč za en dan samo njen!

iri
08.05.2007, 17:43
Odojek je v tejle konkurenci kvečjem Janez.

Monster, stemnilo se pa ne bo še vsaj eno uro in pol ... ;)

Se meni zdi al so tole foro z vrvicami od nekod sunili ? Cro BB, Srbski BB ? Sej sem napisala prej, da so to Hrvati imeli, samo da je bilo v hiši ne na vrtu.

monster
08.05.2007, 17:44
Gujdek Tjaša se trudi brezuspešno :o

ok iri ;) maš res ... ženski gujdek torej

Ja in? Delajo nalogo že 2 uri, kaj pa sta ura pa pol?

iri
08.05.2007, 17:48
Kaj je to gujdek? mal mi nehujete biti smešni, ker se je preveč easy za***avat iz ene bolj okrogle babe ... tko da bom mogla it kar dol s foruma za neki cajta in si najt zabavo drugje, it's getting boring :d :blush:

Paket bojo pa itak odprli, sponzorske stvari vendar morajo pokazat :)

monster
08.05.2007, 17:49
sicer pa jim bodo itaq nalogo priznali na koncu, že zaradi truda in sponzorja :)

bo pa zanimivo, ko bodo prvič gonili pralni stroj ...bo dovolj možnosti za nove umotvore pri ugotavljanju, kaj je kak program ...

glavo dam stran, da jih je polovica videla vašmašino samo od daleč

iri
08.05.2007, 17:50
Mene bolj zanima, kako bodo priklopili pralni stroj :d in koliko jih dejansko zna uporabljati pralni stroj? :d no, Alisa zihr, ker živi sama, ostali mi izgledajo pa še bolj odvisni od mame ...

monster
08.05.2007, 17:51
ok. ni blo mišljeno kot zayebavanje iz njene okroglosti kar tako, ampaq iz dejstva, da je to po mojem mnenju lena deklica :)

p.s. off-topic: imam raje bolj okroglo kot špičasto

HudaMravljica
Đoni ga ziher zna prklopit.

monster
...vidim, da razmišljava podobno iri-tirana :D

tolstoyed
08.05.2007, 17:52
s tajšike se ne norčujem zaradi njene okroglosti pač pa zaradi puhoglavosti..to res ni za na televizijo.

iri
08.05.2007, 17:53
ah prosim te, puhoglavost je za v prime time, to je vendar zabavni program! :approve: :d

Tramp
Natanko tako. Mene čist nč ne moti njena debelost, bolj vzroki za to težavo. Jaz bol lenega človeka še nism vidu, kaj šele v TV prenosu. Po tejle nalogi je namreč do izločitve ne bomo več dobil s kavča. Še kruh, margarino in cuker ji bojo tja prnesl.

solsikke
Gujdek je pujsek.
Drugače je pa velika razlika, če je kdo debel in se malo potrudi, da vsaj sklepi ne zakrknejo, ali pa debel in samo sede ali leže gnije in kuka nad svojo usodo. Tale punca je po videnem v drugi skupini in ni nič hudega, če si norčujejo iz nje. Sej naslednjič bo namesto ležanja in kruha z margarino in cukrom za svoje stanje okrivila najmanj porušeno hormonsko ravnovesje.

Btw, kaj bo Tina naredila Tjaši, če punci spodleti opravit nalogo, vsi ostali pa jo bodo (z dandijem na čelu) :o

iri
Natanko tako. Mene čist nč ne moti njena debelost, bolj vzroki za to težavo. Jaz bol lenega človeka še nism vidu, kaj šele v TV prenosu. Po tejle nalogi je namreč do izločitve ne bomo več dobil s kavča. Še kruh, margarino in cuker ji bojo tja prnesl.
eeeeej, sej je bila danes (včeraj? TuNina je objavila fotke) dejansko na kolesu, pa trebušnjake je delala :d

tolstoyed
08.05.2007, 17:54
krokodil je razlagal da ima doma pralni stroj v obliki nekolk večjega jajca..ki da pere brez praška..samo daš notri štumpf in pritisneš start! mogoče so jim pa spedenali stroj ki ima le ukaza start in stop..da si ne bodo glavobola nardili.

monster
08.05.2007, 17:54
ne morem si pomagat, pa me brište :d :d

copy-paste z bb foruma

bb2403
08.05.2007 at 18:46
za Tjašo je naročen kombajn da bo špage pomlatil, tako da se bo pujsa lahko prikotalila do korita

iri
08.05.2007, 17:55
mah, meni take niso več smešne, sori :shy:

na BB forumu so imeli tudi par hudih o Jasmini kot ciganki, ki bi jih jst zihr brisala zaradi ekstremne žaljivosti :shy:

magnolia
Kakšni komentarji!!!! :rolling: :clapping:

monster
hm , baje si je samo merila srčni utrip pol ure :d :d

No, sej ... lenost je mati kovinske žlice, yebeš kilograme

solsikke
08.05.2007, 17:57
No, sej ... lenost je mati kovinske žlice, yebeš kilograme

Btw, moj kolega vedno pravi, da je lenoba gonilo napredka.

Ampak teli BBjevci niso nobenga napredka pokazali. Žal.

monster
08.05.2007, 17:57
ojej, pa ne da smo užaljeni?

A Johhny boy je pa lahko krokodil, Dandi, Gotschalk ... :d :d

pejstou sem komentar samo zato, da dokažem, da smo na veliko višjem nivoju :approve:

Tramp
08.05.2007, 17:58
eeeeej, sej je bila danes (včeraj? TuNina je objavila fotke) dejansko na kolesu, pa trebušnjake je delala :d

Kolkor sm jaz spremlal, se je šla na kolo sam mal vsest, ker je bil glih kavč zaseden.

Iri, pa sej tud če teb ni smešno, se mi menda lahko o tem pogovarjamo, al ne?

tolstoyed
08.05.2007, 18:00
po mojem da ne bi padali taki komentarji na njen račun če bi pokazala mal več karakterja..tacga pozitivnega. s temi svojimi neumnostmi in govedarstvom gre pa ljudem že pošteno na živce..in potem padajo komentarji na račun njen najbolj izpostavljene (a povsem nepomembne) konstrukcije. mnja.

monster
08.05.2007, 18:02
zaradi grobega humorja imam malo prijateljev, se pa dobro narežimo :d :d

No, o "ciganih" in "romih" ter o tem, ...mah ne da se mi.

Glupi slovenček bo reku čefurju čefur in jih dobil po pichki, nekdo drug bo pa lahko reku u fris čefur pa bo ok ...

p.s. jest sem pa užaljen ob svetohlinstvu in čistunstvu in kaj naj naredim? Se zadavim? :)

solsikke
08.05.2007, 18:04
A si ti mal tečn al kwa?

Raj poročaj jaj gre tajši al dandiju. :)

P.S. mater, dislektična postajam :o

tolstoyed
rajši pokaži malo politične korektnosti!
talle bb show je odličen prikaz kako malo človeško vrsto loči od živalskega carstva.

monster
zanimivo je, da ne BBjevci ne mislijo, da je v kutijici vašmašina :)

bolj sanjajo o hrani ...no in?

monster
08.05.2007, 18:06
politična kwa? :d :d

tolstoy se heca ...

Ne gre jima in Đoni preklinja, da se bliska ..vsi pa dajejo navodila na ves glas, da se ja užaloščena preostala še prej zmotita ...vaja iz sodelovanja.

p.s. sols ... tečn my ass. včeraj me je povozil invalid z vozičkom pa mu zaradi politične korektnosti nisem smel rečt, da nej se goni ;) če štekaš.

tolstoyed
08.05.2007, 18:07
tjaša obupuje..škoda da je šla sonja ven..zdej se ne bodo mogli nad nikomer znest.

monster
08.05.2007, 18:08
hm, kot kaže, se najbolj dere Tinčka in seveda tako zmede svojo prjatlco Tjašo :o ...huda ura bo.

verjetno že mal tud utrujenost kaže svoje zobe. škoda, ker včeraj ni RES gonila kolesa. Zarad kondicije seve :)

tolstoyed
08.05.2007, 18:09
tečn my ass. včeraj me je povozil invalid z vozičkom pa mu zaradi politične korektnosti nisem smel rečt, da nej se goni

haha! nad perotom so se križali ko je podobne prijavljal pa je bil 20x bolj zadržan.

HudaMravljica
08.05.2007, 18:10
Huda ura bo tko al tko, ko bo kraljična s faracajkom pogruntala da v škatli čist zares ni čikov. hihi

monster
08.05.2007, 18:11
hehe, očitno je BB "spregledal" očiten dotik. Zdej počasi že morjo zadevo spraut skoz al kaj, da bo naloga priznana. Da ne bo to specialna olimpiada ...

tolstoyed
08.05.2007, 18:11
hec bi bil da bi na koncu odprli škatlo ven pa bi skočil tisti joker na vzmeti. tjaša bi se verjetno z glavo v prvi zid zaletela.

monster
08.05.2007, 18:12
strinjam mravljica :) ... pa kot sem že napisal: itaq imajo prepoved kajenja, čiki gor ali dol ;)

Tramp
08.05.2007, 18:12
Mogoče pa Sonja ven skoči!

tolstoyed
08.05.2007, 18:13
Mogoče pa Sonja ven skoči!

HAHA!! kolk bi jim jo privošču!!

solsikke
08.05.2007, 18:13
p.s. sols ... tečn my ass. včeraj me je povozil invalid z vozičkom pa mu zaradi politične korektnosti nisem smel rečt, da nej se goni ;) če štekaš.

:rofl: :rofl: :rofl:
Da mi je to videt.

BTW. a je jani že opravu svoje?

monster
08.05.2007, 18:14
jumping jack :) gudauna tolst :)

hm, nekdo se je začel spraševat, kdo RES zdej spi na rjuhah od Yassmine in Robija :d :d

Lepi Jane ni uspešen. žal. zato pa preklinja za tri :d

tolstoyed
08.05.2007, 18:15
čistunka tina in puhoglavka tjaša innit.

solsikke
hm, nekdo se je začel spraševat, kdo RES zdej spi na rjuhah od Yassmine in Robija :d :d

Ma mOOOOOOOOOOOna!!!!

Lih sladoled jem, no. Pa spet užgeš.
Maš ti tajming, veš. :nonono:

tolstoyed
ne more zraven k je tjaša na vrtu..precej tesen prostor. ostali skoz šipo gledajo.

monster
08.05.2007, 18:17
tolst ---padam s stola :d :d

solsi ...te pač vem no :kisses:

Tjaša je ponovno zadela. Bingo!

solsikke
08.05.2007, 18:18
Buahahaha, tolst!!!! :rolling: :rolling:

Btw, zdele sem se spomnila.
Ja, če si niso rjuh oprali, pol si tudi brisač niso, ane???
Pa kuhinjskih krp!!!!!! :o :o :o

HudaMravljica
08.05.2007, 18:19
nope

monster
08.05.2007, 18:20
Ja, ob osmih bo vklop v živo :d ...

p.s. a iri pa surlo vleče al je na tehtnici? :o

HudaMravljica
08.05.2007, 18:22
:rolling: :rolling: :rolling:
Valam se od smeha. Đoni in Tjaška morta dobit svoj sitkom.

solsikke
08.05.2007, 18:22
nope

Nagravžno.

V filipinskem BBju bi še preživela, v tem bi me pa pobralo ;)

Monst... da te iri sliši :veryevil: :lala:

monster
08.05.2007, 18:23
aja? boli me organ :d
mravljica ...poročaj :p

ponga
08.05.2007, 18:24
Ej kolk ste enih strani naklofal v parih urah.
Ampak sem se zabavala ob vaših komentarjih. :d :d :d

A še zmer čez špage lezejo?

monster
08.05.2007, 18:24
zadnja šansa baje :o

Tjaša in Đoni: Two Tons of Fun - ime sitkoma

solsikke
08.05.2007, 18:25
Tjaša in Đoni: Two Tons of Fun - ime sitkoma

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Jao, sam zdele bi bilo pa kr kul imet kartico.

monster
08.05.2007, 18:26
žijo ponga :)

dobra ideja z bb-foruma: če ne odprejo vašmašine, ga lahko kokeršpanjelka NIna ponudi v nasvetih za šoping ;)

ponga
08.05.2007, 18:27
Đoni se trudi in ga menda spolni organ moti pri prehodu čez vrvice.

monster
08.05.2007, 18:28
Piton na svobodi al kaj?

HudaMravljica
ni kej za poročat mons
dve besedi Sten in Oli, al pa Oli in Oli (al ker že)

ponga
žijo ponga :)

Ojla monster. Tvoji komentarji so mi popestrili popoldan. ;)

Uh, zdej pa še Tjašika. :d
Ker poskus to že ma?

Tjaški ni uspelo. Pa zdaj?

monster
08.05.2007, 18:29
mravljica ... to mi deli! Oljo & Oljo

eh ponga, včasih je malo treba ...jest se režim že dve uri in me čeljust boli

solsikke
08.05.2007, 18:30
Uh, zdej pa še Tjašika. :d
Ker poskus to že ma?

Tazadn baje. :o

monster
08.05.2007, 18:30
veš ker? ...zadnji ;)

Krokodilu je uspelo!! Sivi panter je uspel!

ponga
08.05.2007, 18:31
Zakaj je šla pa Tjaša zdej še 1x? Če ji lihkar ni uspelo?

solsikke
08.05.2007, 18:32
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! !!!!!!!!!!!
:drums: :drums: :drums: :drums:

GO DANDI, GO DANDI!

monster
08.05.2007, 18:32
ker ji mora ratat?

ponga
08.05.2007, 18:33
Pa če ji skoz piska.
Kolkrat ji pa lahko zapiska?

tolstoyed
08.05.2007, 18:33
preveč gor navlečene tangice ji pritiskajo na center za orientacijo..žihr bi nardila eno sendič pauzo ker tole forsiranje ne bo pomagalo..

monster
08.05.2007, 18:34
tolstoy ...tis car :d :d :d

hm, men se zdi, da samo enkrat :o

spet zadela in ...spet. baje je zadihana :o :o ...zakaj?

ponga
08.05.2007, 18:36
pa njej je že tretjič lihkar piskal.

solsikke
08.05.2007, 18:36
A mislite, da je to BB-jeva dodana vrednost: zastonj fitnes v bajti za Tjašo, dokler ji pač ne rata?

Ker na une gerete si baje hodi samo pulz merit.

monster
08.05.2007, 18:37
loool sols. nihče nima tolk cajta, da počaka, da ji rata ...kot kaže

ponga
Ženska je ekstremno nerodna! Kile gor al dol... prou težko jo je gledat...

HudaMravljica
Hja, sej se rekreira že s tem, da do tja pride.

monster
08.05.2007, 18:38
ponga ...my thoughts exacly ;)

tolstoyed
08.05.2007, 18:39
pa njej je že tretjič lihkar piskal.

to piskanje ji samo živce načenja..če bi bil jaz med producenti bi jo še cel teden s to sireno matru..tud sredi noči.. da punca pride k pameti.

ponga
08.05.2007, 18:39
Pa kolk poskusov ma ta ženska???
Spet ji je piskalo!

A bo to delala, dokler ne izdihne, al kaj?

Spet! Jst jo ne morem več gledat!

monster
08.05.2007, 18:41
ja :( ... mogoče je pa v škatli Orbitrek za Tjašo?

ponga
Ma ne bo nikoli prišla do škatle, razen če BB oslepi!

HudaMravljica
Zdej pa res že ni več smešno. Mislim ej, punca ma 19 let. A pr 25 bo pa ze izdihnla al kaj??

monster
08.05.2007, 18:42
očitno. nej ji da BB milostni šus in prekine mučenje, pa da vidmo to čudo v škatli

ponga
08.05.2007, 18:42
Zdej pa res že ni več smešno. Mislim ej, punca ma 19 let. A pr 25 bo pa ze izdihnla al kaj??

Če bo še dolg to delala, 25ga leta dočakala ne bo... :nonono:

solsikke
08.05.2007, 18:43
Sej si ni sama kriva, da ma neumno mat, k vedno sama nase misli.
Če bi ji bilo kej do punce, bi jo mal navadla telesne aktivnosti že v otroštvu, pa ne bi pol taka okorna safalada ven prišla v najstniških letih.
In če ji to ne bo povedlo, da bi bil čas se losat maminga krompirja in pašte, pol pa tudi ne vem kaj še rabi.

tolstoyed
ja :( ... mogoče je pa v škatli Orbitrek za Tjašo?

je na teh ki so notri že preveč praha nabranega?

kr mučno jo je že postalo gledat kako se trudi pa ne gre in ne gre..če bi vedla da gre za pralni stroj bi verjetno že davno obupala.

monster
da ne bi kdo spet očital politčne nekorektnosti: milostni šus je mišljen kot prekinitev naloge ;)

ponga
08.05.2007, 18:44
spet piska

HudaMravljica
08.05.2007, 18:45
Brco u rt rabi.

monster
08.05.2007, 18:45
ajaj :( ... ne bo ji ratal, verjetn pa bo v živo, če se bo matrala še četrt ure.

Brco u rt rabi.
Ni težko falit ;)

Tramp
08.05.2007, 18:47
MIP d. d. se čez špage težko prebije, tud če bi se lahko dotikala.

monster
08.05.2007, 18:48
vdala se je v usodo.

khm, khm. ode pralni stroj al kaj? :d

ponga
po vsem tem piskanju bi vsak že obupal.
nej neha, tole je res grozn...

solsikke
Ja, kaj pa če bi spodaj spuzala, k v vojski??

monster
Tramp :d :d ... zdej pa pretiravate, kaj pa žaljivke pa to, pa reklama pa ... ;)

padu je predlog, da bi se kotalila spodi :d

HudaMravljica
08.05.2007, 18:49
Ne ne. Zdej bodo stroj vseen dobili, ampak ga naujo smel uporablat. Kdo se gre stavit da se bojo ful sekirali??

ponga
aha, prihaja inštruktorica Tina. Zdaj bo stvar v trenutku rešena in Tjaška na cilju.

Tramp
A se tud vam zdi, da je dans mal shujšala?

ponga
08.05.2007, 18:50
Ja, kaj pa če bi spodaj spuzala, k v vojski??

To se jst že skoz sprašujem, zakaj ne puza... A ne sme, al ne more?

monster
11 minut in "On air"

ponga

Če bo še dolg to delala, bo prav vitka deklica.

solsikke
08.05.2007, 18:51
Boli njih briga, če ga naujo smel uporabljat.

Najbolj fer bi bilo, če jim dajo za dnevno nalogo pranje vse posteljnine, brisač in kuhinjskih krp na roke. Tko.

monster
geodetska uprava je sporočila, da je preširoka, da bi se kotalila :d

Oh, da. S Tinko Binko bo prilezel čez tudi Mišelinko

Tramp
BB je Tino nagnal. Jovo na novo.

ponga
Še 1x od začetka. BB pravi, da ji Tina ne sme pomagat. :d
Pa še psihira jo. :rolling: :rolling: :rolling:

solsikke
08.05.2007, 18:52
Aja, pa "vn skuhat" svinjarije verjetno itak noben ne bi znal.

HudaMravljica
Sols po mojem jim niti ni treba. Tko k se notr nekateri obnašajo, so vse bakterije kr same od sebe speezdile.

solsikke
Še 1x od začetka. BB pravi, da ji Tina ne sme pomagat. :d
Pa še psihira jo. :rolling: :rolling: :rolling:

OMG!!!!!!!

Jst si grem kartico nabavit na bencinski servis, da vidim komentarje po tejle nalogi ;)

tolstoyed

5 dek na živcih.
prouzapprou sploh ni tko okrogla..precej bolj je nerodna in nekolk negibljiva. pa tangice bi res lahko zamenjala za eno normalno perilo.

ponga
08.05.2007, 18:53
Ampak tole je res že komično.
Sej ne vem, al nej se jokam od groze al smejim...

monster
08.05.2007, 18:53
psiha dela svoje ... še 7 minut in gremo Live ;)

ponga
08.05.2007, 18:55
spet piska. To ni res!

monster
08.05.2007, 18:55
ej ej solsi ...komentarji na forumu so zastonj, brez kartice in so precej zabavni ..pa nekorektni seveda :d

Ali je Tina kršila pravila in si prislužila kazensko nominacijo?

Odgovor po oglasih ...

NightTrain
08.05.2007, 18:57
...ALEN.... (http://www.joker.si/mn3njalnik/index.php?showtopic=89476) :rolling: :rolling:

ka3na
geodetska uprava je sporočila, da je preširoka, da bi se kotalila :d

Oh, da. S Tinko Binko bo prilezel čez tudi Mišelinko

:veryfunny::veryfunny::veryfunny::veryfunny:

:rofl::rofl::rofl::rofl:

HudaMravljica
Misliš nasvetih za šoping :D

Tramp
08.05.2007, 18:58
...ALEN.... (http://www.joker.si/mn3njalnik/index.php?showtopic=89476) :rolling: :rolling:

Ob vsem, kar se dans dogaja, je Alen popolnoma nesmešen!

ponga
08.05.2007, 18:58
So ji predlagal, naj kaj poje al pa popije, da se bo boljš počutila in laži plezala. :rolling:

monster
08.05.2007, 18:59
ja :p

Pralni stroji Čistunko
- Ko zna prati tudi TIna, enostavno in elegantno

ponga
08.05.2007, 18:59
Kaj pa ko bo tema? :o

tolstoyed
08.05.2007, 19:00
bo zraven svetil alen..

Tramp
08.05.2007, 19:00
Kaj pa ko bo tema? :o

Kaj pa ko bodo božični prazniki?:rolling:

monster
08.05.2007, 19:01
in imel spremljavo sirene

nasty nasty Tramp :d :d

Torej: Tina ni kršila pravil. Hvala in pazite (gib gibalno omejenega orangutana, ki poskuša salutirati) Big brother vas gleda!!

NightTrain
08.05.2007, 19:03
Ob vsem, kar se dans dogaja, je Alen popolnoma nesmešen!

ko boš meu čas si poglej celotno temo, potem pa komentiraj.....

ponga
08.05.2007, 19:04
bo zraven svetil alen..

ne bo, jih je nagnala not, ker jo psihirajo :d

monster
08.05.2007, 19:04
alisa podpira tjašo. moralno. sej drugače itaq ne gre ...

a je zdej že na TV-ju? :)

Tramp
08.05.2007, 19:05
ko boš meu čas si poglej celotno temo, potem pa komentiraj.....

Ja sorry Nočni Vlak no. Nimam nič proti tebi in Alenu. Sem želel sam poudarit smešnost situacije na vrtu. Tud pogledau nisem Alenovih fotk, priznam.

monster
08.05.2007, 19:06
alisi BB dovoli, da je zunaj, ker je ne psihira :)

a ni to una alisa, ki jo je tjaška opravljala ...hm, hm.

solsikke
:rolling: :rolling: :rolling:
Keri norci :)

Je res bolj zabavno tle.
Sem pa gledla zdele k je Tina spet p3zdla, kako se ji (uni Marini al kaj že) da čez kolebnico skakat, da njej se pa to že ne bi dala.
Raj ne bom komentirala, ker bo res zlo politično nekorektno. :sleepy:

ponga
alisa jo s svojimi vici po moje res psihira.

Tjaška pa po moje nikol tut gumitvista ni skakala, drgač ne bi tkole brcala v špage...

monster
08.05.2007, 19:09
a trenutno Barbika nekaj papca? Jo je podrlo, da ne sme podpirati Tjaške?

BigMac
08.05.2007, 19:10
Oh Tjaško pa bo prej pograbla želja po cukru pa margarini kot pa bo rešla to nalogo

Alisa je pa tud dobra. pred zadno vrvico ji bo povedala tak vic , da se bo od smeha skotalila po tleh in bo spet-PISKALO:clown: :rolling:

tolstoyed
08.05.2007, 19:10
Tjaška pa po moje nikol tut gumitvista ni skakala, drgač ne bi tkole brcala v špage...

tudi če ga je ga zdaj zagotovo ne bo nikoli več.

BigMac
08.05.2007, 19:11
oooo 1 meter pred škatlo je zdaj

monster
odlično tolstoy :), mislim, da je to rešitev, ki ustreza tudi konstitucijsko Tjaši :)

*** korekten komentar ***

Gonzo
Dizus krajst, v dveh urah ste 15 strani nažgali, dobri ste.
A pravite, da ima Tjaša težave pri vrvicah ?
Tule gledam zajle po TV, Thomas tak pametuje glede geografije, da ga bo enkrat nekdo okol kepe. Pa ko je Andrej bil pred tablo, je moral Bolgarijo pokazat, oni pa se mu dere Bulgari, Bulgari. :d
Zakaj Miha v spovednici vedno govori, kot da bo vsak čas izdihno ?

monster
08.05.2007, 19:12
A bo zmogla?

BigMac
08.05.2007, 19:12
Haaaah 1 metr je bla prej škatlo pa je pisknilo

monster
08.05.2007, 19:13
Khm, to pa je smola :)

naslednjih 14 dni bo verjetno Tjaša kar prespala ... da si opomore