Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Prenehanje delovanja

marhyo
07.05.2007, 18:28
Zadnje dni vsake toliko časa prekine povezava oz. vse poneha za kako minuto, potem pa spet dela par ur in spet nazaj prekine... To je že izredno nadležno. to se dogaja predvsem s tujino. A je to samo pri meni ali je to bolj globalni problem?

Flamer
07.05.2007, 18:49
Enako. Stvar je že za po****it, še posebej ker igram online igre.

marhyo
07.05.2007, 18:56
Pa saj ni prvi teden po novem letu. Takrat je to že tradicija. Sicer pa v 10 minutah 4x. SiOl bo moral razmislit koga ima zaposlenega v tehničnem oddelku, ker oni so očitno TOTALNI nesposobneži.

X-wrt
07.05.2007, 19:18
Rajši napišite kaj bolj konstruktivnega razen da ne dela.
Kaj pa če te domači router/windowsi/firewall/kabel z.a.j.e.b.a.v.a.j.o ?

rock
07.05.2007, 19:43
Meni je pred nekaj tedni na stacinarnem računalniku začel net na lepem občasno štekat. Na prenosniku vse OK. Programska oprema za delo z mrežo in zaščite zelo podobna razen namesto Mozille FF. Po nekaj prekladanja z BD&Co, Adavarom&Co. nisem našel gostov.

Zamenjal Mozillo z FF pa je spet vse OK??
Skratka starejši programi, ga znajo ob novih zahtevah posodobitev mal špičit.

S tem ne trdim, da v omenjenem primeru ni problem na sami povezavi.

marhyo
07.05.2007, 20:43
Crkuje tud če nisem za računalnikom. Stvar je v tem, da vidim ko ne deluje, ko ikonca za povezavo začne mrkat. Pa zakaj bi potem slovenske strani delovale, tuje pa ne?

Flamer
07.05.2007, 21:14
Enako. Finta je u tem, da usaič ko se zgodi, enako naredi tudi kolegom. Pa zmerom ko me nazaj poveže opazim da se na MSN začnejo znova kar naenkrat prijavljat trume ljudi.

HardTack
07.05.2007, 21:33
baje so težave na eni izmed povezav z tujino(mogoče so jih že odpravl) zdej a je težava na tej ali oni strani meje pa prepuščam domišliji :rolling:

marhyo
07.05.2007, 23:07
K...ca so odpravl...vsakič je hujše. Ko bi vsaj napisal obvestilo. Luzerji.

marhyo
08.05.2007, 13:10
Danes zopet isto.

DevilsChild
11.05.2007, 22:23
Rajši napišite kaj bolj konstruktivnega razen da ne dela.
Kaj pa če te domači router/windowsi/firewall/kabel z.a.j.e.b.a.v.a.j.o ?

Ja, skupini ljudem se je neankrat vsem istočasno kabl pokvaru ....... ROFL, to bo to ja.

Še dobro da so nas uporabnike opozorili na mogoče nedelovanje v teh dnevih. Vrjetno se jim ne zdi potrebno.

marhyo
11.05.2007, 23:23
Verjetno so škratje k...vi. Dajte že to porihtat pa vsaj obvestilo nekam obesit. Ker vse to je že višek kar se pri SiOlu dogaja zadnje cajte.

Perk10
12.05.2007, 22:04
Ah, važno da je položnica vsak mesec plačana, za ostalo jim po moje dol visi. Rokavice dol. Pejte (SIOL + Telekom) u tri ........ !! Samo da je čim več naročnikov. Linije in centrale??? Ah, bo pa vse skupaj pač malo štekalo in dol metalo, saj ni hudega.

Samo danes popoldne sem imel 7 prekinitev. Obvestila o nedelovanju pa ni.......

CrustyDOD
12.05.2007, 22:25
Men zdele skoz ven meče.. vsakih recmo 15 minut vse skupi crkne za 10+ sekund.. Če bi bilo to samo danes še nebi bilo take panike ampak, da se to dogaja že teden ali več je pa že prov smešno..

DevilsChild
12.05.2007, 23:20
Samo danes popoldne sem imel 7 prekinitev. Obvestila o nedelovanju pa ni.......
7 v enem dnevu?! Jaz jih mam 7 na 10 minut!

Perk10
12.05.2007, 23:27
Če bi si prosim nekdo "od zgoraj" vzel tri minute časa in nas vsaj poskusil potolažiti da so te prekinitve zgolj prehodne narave. Gospodje, vi prodajate, jaz kupujem. Za pošten denar !!!!!!!!!!!!!!!!!!
( Ovca sem pa vseeno jaz, ne vi. Vi veselo manete roke in štejete profit )

marhyo
13.05.2007, 10:52
Sam to pa že presega vse j...ne meje. Dejte porihtat al pa nehite prodajat te ponudbe in prepustite nekomu, ki je sposoben. Danes spet crkuje kot za šalo j...o vam m...er.

Death Paladin
13.05.2007, 11:18
Aha, sem odprl novo temo z enakim simptomom. Torej pridruzujem se vprasanju, kdaj se bo to odpravilo, ker je zelo motece.. traja pa ze menda 1-2 tedna, od kar sem zasledil ta problem

LP