Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Evrosong 2007

La-di-da
10.05.2007, 20:25
:nonono: Do zdej sem vidla 4 skladbe, pa se mi zdi, da je tole vsako leto slabše stanje (pa sem mislila, da je samo v Sloveniji tako).:nonono:

No, pustimo se presenetiti, mogoče se bo pa tudi letos našla kakšna pesem, ki bo CELO poslušljiva.

Pa vi? Gledate, ali se vam zdi škoda četrtkovega večera za Evrosong? Kako se vam zdi?

temp64
10.05.2007, 20:29
islandija je čist (Europe) kul :d

kvaka
10.05.2007, 20:48
Pa vi? Gledate, ali se vam zdi škoda četrtkovega večera za Evrosong? Kako se vam zdi?

Ni škoda za tole:
_AA8ni4_3O0

La-di-da
10.05.2007, 21:05
Tole je Berta Ambrož, ne? Brez besed je ena mojih najljubših pesmi. Hvala, da si jo našel/-a

Wanted
10.05.2007, 21:27
Eurosong izgublja svoj prvotni pomen:nonono:

ponga
10.05.2007, 21:50
Kaj se je alenka tko spakovala pri petju?
Čist nenaravna je bila in predvsem čist drugačna kot na EMI. :nonono:

La-di-da
10.05.2007, 21:52
Kak je bla nesrpoščena, ko da je prvič na odru. Drgač je mela pa obleko super, odpeto je blo itak super, sam pesem mi pa še vedno ni neki ekstra.

Še enkrat hvala za Brez besed. Jo poslušam že 20tič. Prepisala sem si besedilo, tak da zdej bom folku pela tolk časa, da me bodo mel poln kufr. Jupi!

DjCanon
10.05.2007, 22:02
no zbirajo se stave če naša pride do finala ;)

kinsley
10.05.2007, 22:10
edina stvar ki mi je blavšeč je scena.se pa vidi da so lanski zmagovalci(Lordi)pustili močan vtis:2thumbs: drugače pa vse skupaj bolj žalostno....pa nekaj dobrih bejb....

DjCanon
10.05.2007, 22:13
hehe kinsley no ja sej je blo logično da bo tak eurosong letos ;)

DjCanon
10.05.2007, 22:15
konec glasovanja....usoda je katera?

ervin34
10.05.2007, 22:20
bomo videli :)

ervin34
10.05.2007, 22:32
smo v finalu :rolling:

kinsley
in mojca mavec je doživela orgazem......

DjCanon
bravo naši da je prišla v finale :D

Irina
10.05.2007, 22:34
No, pa nam je končno uspelo. Vesela sem.

ervin34
10.05.2007, 22:34
Do sedaj edina normalna pesem. :approve:

kinsley
10.05.2007, 22:36
moj favorit v finalu so zopet finci.....

kinsley
10.05.2007, 22:38
hm.....ke pa so naši dragi sosedi.....hrvati?

DarkBloom
10.05.2007, 22:44
moj favorit v finalu so zopet finci.....

Zame so pa letos Finci dokaj porazni. Imeli so velik boljše skladbe na njihovem predizboru. Grozno besedilo "Leave me alone, I wanna go home" :nonono:
Drgač pa čestitke Alenki

Tramp
10.05.2007, 22:56
Med desetimi niti ene države z evropakega zahoda!
Kaj bi šele blo, če bi nastopil Don Corleone!

Irina
10.05.2007, 22:58

Njihov rojak je letos za nas pisal tekst, dveh enako dobrih pa ni zmogel.

Irina
10.05.2007, 22:59
Med desetimi niti ene države z evropakega zahoda!
Kaj bi šele blo, če bi nastopil Don Corleone!

Takoj bi zmagali, tako pa moramo počakati na finalni večer.

DarkBloom
10.05.2007, 23:00
Don Corleone bi popušil na celi črti..blek

kinsley
10.05.2007, 23:20
sedaj se poraja vprašanje kdo je glasoval za slovenijo?....nekako najdem skupno točko z lanskoletnimi zmagovalci,ko so metalci iz vse evrope glasovali za njih....torej....slovenijo so v finale spravili operni navdušenci......

henry_
10.05.2007, 23:23
jeh če b pa pušnili bi pa eti zaj že par strani spisali Slovenceljni :nonono:

pinky
11.05.2007, 05:35
glede na to, da jih zmer več poje v angleščini in v svetovnem pop trendu, je šlo naprej kar velik takih, ki pojejo v svojem jeziku ali vsaj s pridihom nacionalnih melodij

Balonar
11.05.2007, 06:56
v primerjavi z ostalimi je bila na Alenka res Cvet .. bravo

MP3CE
11.05.2007, 07:02
jeh če b pa pušnili bi pa eti zaj že par strani spisali Slovenceljni :nonono:

Ja, bojim se, da jih je mnogo razočaranih nad uvrstitvijo v finale :mad: :mad: :mad:

iri
11.05.2007, 07:06
sedaj se poraja vprašanje kdo je glasoval za slovenijo? Sej potem po finalu objavijo vse rezultate in točke, kolikor se spomnim ...

tokrat so pa upravičeno pušnil. :d

edina stvar ki mi je blavšeč je scena meni je bila pa scena hudo preveč živahna, nenehno neko migutanje in svetlobno nasilje namesto da bi ljudje pač dobro peli ... Počutim se staro 90 let. :shy:

albundy
11.05.2007, 07:23
Bravo Alenka, super je odpela. Še bolje kot v SLO. Se da bolje razumeti besedilo, pa tudi več opernih vložkov je bilo. Le na koncu ni tako dobro zacvilila kot lahko slišimo na radiu.
Čimveč uspeha v finalu, saj je res dobra pevka in dober glas.:2thumbs: :2thumbs:

freya
11.05.2007, 07:54
upam, da letos evropa tripa na opero ;)

Bravo Alenka!!
sem si dane spogledala nastop in VIDEO!! sehr apetitlich
damn, le kdo je režiral video...iri?

par komadov po prvem poslušanje ni bilo slabih...iceland, srbija, moldova, fyrmakedonija

GiGi
11.05.2007, 08:00
Jaz sem zelo vesel da je Alenka "Slovenčkom" pokazala da ni treba da si v zlati sredini da te imajo radi in da če hočeš uspet moreš tudi izven kartiranih okvirjev.
Meni je komad všeč že od EME dalje, kar se vokalnih lastnosti tiče pa je posekala vseh ostalih 27 kumulativno. Tam ni bilo nikogar ki bi ji lahko čevlje čistil kaj šele pel.

Glede ostalih finalistov:
BOLGARIJA: krneki odpeto je bilo skoraj tako slabo kot moldavija ali madžarska
GRUZIJA: nekaj med Republico, Massive Atackom in še nečim
BELORUSIJA: klasični pop šlager od vseh "Bond" komadov še najboljši
MOLDAVIJA: katastrofa v vseh pogledih
SRBIJA: FENOMENALNO!!!
MAKEDONIJA: ni slabo, ženska ima frikišli dolge noge:o
MADŽARSKA: super dokler ni začela krulit in kričat potem je šlo samo še navzdol
TURČIJA: krneki, očitno še niso preboleli Tarkana, škrat je bil oblečen ko nek portir v kakem zakotnem hotelu z 3 zvezdicami
LATVIJA: brezveze do konca, ti so se šele pačli

Glede ostalih ki se jih spomnim:
-Izrael: noro
-Hrvaška: medel komad tudi za Yugonostalgike
-SČG: zelo podben nekaterim starim yugorock komadom
-Poljska: Ena boljših kopij Christine Agilere(pojma nimam kako se prav napiše) ampak to je tudi bil njen pokop
-Švica: če DJ Bobo nebi pel in pustil da odpojeta njegova spremljevalna vokalista bi celo imeli šanso
-Andora: nek kvazi blink182
-Avstrija: klon Bon Jovija

Ostalo pa je bilo premedlo ali pa tako zanič da sploh nima smila...

mrjerry
11.05.2007, 08:05
Klon Bon Jovi? :d :d :d

GiGi
11.05.2007, 08:31
Klon Bon Jovi? :d :d :d

Mišljeno predvsem glasbeno...

klik (http://www.youtube.com/watch?v=_4nyAaXHyGc)

iri
11.05.2007, 08:35
Le na koncu ni tako dobro zacvilila kot lahko slišimo na radiu.
konec so tudi "uradno" spremenili :)

Tramp
11.05.2007, 08:36
OK sej vem, da so važne predvsem pevske sposobnosti, ne pa izgled, kar je Srbom dobro uspelo. Ampak, kje za vraga so dobli toto malo za Srbijo neznačilno smešno pjevačico. Vse skup bi blo vredu, če bi le ona stala zadaj za svojimi backvokalistkami. Drugač pa ne vem, zakaj tolko hvalijo srbsko pesem, ker se mi ne zdi nič izstopajočega.

kinsley
11.05.2007, 08:43
sem si danes ogledal polfinale.......so bli ostali dolgočasni,je Alenka precej izstopala.Pa enkrat za spremembo so naredili dober scenski nastop....A Nightwish še iščejo pevko?:rolling:

Knez
11.05.2007, 10:20
Bravo, Alenka, fenomenalno.:2thumbs:

Nordung
11.05.2007, 11:37
Naša pesem je bila spremenjena, glede na EMO. Malo sem bil razočaran. Mislim, da bi se dalo iz pesmi in nastopa potegniti še malo več. Tisto Alenkino kazanje LED diod je bilo odveč. Važen je efekt in ne, kako je dosežen.

Bunny Muffin
11.05.2007, 14:03
Pa kje so teli švicarji našli ravno Dj Bobota da jih predstavlja :rolling:

Kr neki... "vampires are alive" :d Čist taka tipična pesem iz 90' let.

mrjerry
11.05.2007, 14:08
Pa kje so teli švicarji našli ravno Dj Bobota da jih predstavlja :rolling:

Kr neki... "vampires are alive" :d Čist taka tipična pesem iz 90' let.

a ni DJ Bobo itak svicar? :shy:

Bunny Muffin
11.05.2007, 14:22
a ni DJ Bobo itak svicar? :shy:

Ja vem da je švicar! Ampak je star k zemlja :d
Njegovi komadi so obtičali nekje tam v sredini 90' let in sploh ne pašejo v današnji koncept glasbe.

mrjerry
11.05.2007, 14:25
No evo, torej je dejansko idealen za evrovizijo :approve:

GiGi
11.05.2007, 15:50
Mal sem bral okol in recimo Nemci ki so že počas začutli da njihov kvazi Sinatra šlager nima šans pa da bi bil edini v konkurenci že kričijo da gre za vzhodnoevropsko zaroto in zahtevajo glasove po št prebivalcev pa mislim da so nekaj govorili o oseh zla kar pomeni da so se od Busha počasi le naučili kako najdit izgovore za invazijo do Kavkaza...:rolling:
Wi wil be liberejted baj Cicero end Džrmans ....eee... Women wil rul ze welt...:rolling: :rolling:

BBC pa se čudi da je DJ Bobo izpadel... What a shock!!:nonono:

Glede na odzive pa bi rekel da mislim da bomo kljub vsemu morali naslednje leto spet skozi polfinale ker v najboljšem primeru rabi Alenka 14 mesto kar pa je zelo malo verjetno glede na to da bojo vsi tisti ki so zaslužni(Nemčija, GB, Francija in Španija) pripeljali bolj kvazi izvajalce...

DarkBloom
11.05.2007, 17:38
hehe finski novinar je vprašal Alenko, če bi se prijavila na Nightwish avdicijo ( lohk bi vedel, da je ta že potekla januarja ). Ampak zanimivo, da Alenka celo pozna Nightwish in so ji všeč...zdaj je pa še men bolj všeč http://iltalehti.goodmood.net/iltalehti?flashmediaserver_cid=25428009

silence
11.05.2007, 17:43
No evo, torej je dejansko idealen za evrovizijo :approve::clapping::approve:
Drugac, pa tuki govoris o favoritu od moje lubezni.:shy:

chaser
11.05.2007, 18:22
V bistvu je bila Gotarca med temi garažnimi bendi dovolj drugačna, da je bila zanimiva. ;) Bobo pa po vsem tem času še vedno prodaja tiste svoje tradicionalne dance komade, ki so dandanes vse prej kot aktualni.

iri
11.05.2007, 18:24
Ena velika fotogalerija vseh nastopajočih v polfinalu - KLIK (http://galerije.siol.net/default.aspx?id_portal=11000&id_gallery=10402).

Katrin
11.05.2007, 18:46
Naša pesem je bila spremenjena, glede na EMO. Malo sem bil razočaran. Mislim, da bi se dalo iz pesmi in nastopa potegniti še malo več. Tisto Alenkino kazanje LED diod je bilo odveč. Važen je efekt in ne, kako je dosežen.

Agree grede Eme.
Meni je bil cel nastop stoično dolgočasen, pri čemer šminka čarovnice in čudno pačenje v kamero ni pomagalo.
Upam, da se bodo pri nastopu v soboto malce potrudili.

kinsley
11.05.2007, 18:59
hehe finski novinar je vprašal Alenko, če bi se prijavila na Nightwish avdicijo ( lohk bi vedel, da je ta že potekla januarja ). Ampak zanimivo, da Alenka celo pozna Nightwish in so ji všeč...zdaj je pa še men bolj všeč http://iltalehti.goodmood.net/iltalehti?flashmediaserver_cid=25428009

....tisti ki si je zamislil Alenkin scenski nastop je zgleda dobro poznal Nigthwish.....saj meni je takoj padlo v oci.

DarkBloom
11.05.2007, 20:30
....tisti ki si je zamislil Alenkin scenski nastop je zgleda dobro poznal Nigthwish.....saj meni je takoj padlo v oci.

Mene je pa bolj spominjala na Sharon den Adel ( Within temptation ) saj po obleki (http://www.audioglobe.it/news/images/news07008.jpg)

DarkBloom
11.05.2007, 22:11
BTW jutri kot gostje nastopajo tut Apocalyptica. Sam upam, da bo bil prenos in da ne bo takrat kakšnih oglasov. Prireditev bojo pa otvorili seveda Lordi

kinsley
12.05.2007, 13:56
...apokaliptika?...hm,s:censored: ,bom moral posneti vse skupaj,me zvečer ne bo doma:rolling:

La-di-da
12.05.2007, 19:54
A mislte, da bodo dans mal spremenil nastop in da bo na konc zapela un visoki C?

Smaug
12.05.2007, 20:24
Baje da so Hatebreed odpovedali nastop na Metalcampu, ker bodo nastopili na Evroviziji...?

3nity
12.05.2007, 22:02
gruzijska pesem je podobna Madonnini: Ray of Light
tudi ruska, mi je zelo znana.
turki imajo podobno Khaledu: "škdm, škdm"
itd.

albundy
12.05.2007, 22:06
na kozlanje mi gredo shake-it komadi. pa koliko tega sranja je letos.
kar dobra je Bolgarska( če baba ne bi pela), pa Ukrajinska zažge, pa seveda naša. Ostalo je pa en drek.

iri
12.05.2007, 22:08
ej, se strinjam, vse shake it zadeve bi morali prepovedati.

zlata_rozga
12.05.2007, 22:13
Tabolše so Rusinje.:d
Še mal pa bomo zvedli kdo je zmagal.

albundy
12.05.2007, 22:18
Tabolše so Rusinje.:d
Še mal pa bomo zvedli kdo je zmagal.

sramota za ruse , da pojejo angleško.

Jelengar
12.05.2007, 22:40
sramota za ruse , da pojejo angleško.
Zakaj pa !? A bi moral po slovensko, ker imajo zastavo podobno nasi? :dontknow:

Matr, men gre pa Mavcevka na jetra. :nonono: A bi Rupurut pomagal? :dontknow:

Drugo leto naj Banko Grims sinhronizira to tekmovanje, al pa naj vsaj da podnadpise za zagovedene Slovenceljne. :nonono:

albundy
12.05.2007, 22:43
taka nacija, pa velesila, pa ne pojejo v svojem jeziku. a ni malo čudno. kot da niso ponosni na svoj jezik.

albundy
12.05.2007, 22:47
pa kaj folk vidi in sliši v turški pesmi. največje sranje ne pa pesem za evrovizijo.
tudi srbska ni nič posebnega. pa še baba je taka , da ne veš a je dec ali baba.

Jelengar
12.05.2007, 22:56
Srbska pesem je da best :2thumbs: , ceprav mi Srbi niso pri srcu (iz polticnih vzrokov), ampak kar je, je. Treba je bit posten in priznat dobro pesem. Pa bejba je tut OK. Zna Anglesko. :veryevil: Totalno razocaranje pa so odlicni godci Dervish z Irske, ampak njihova pesem je beda od bede. :nonono: Ne vem ce so dobili eno tocko, in to upraviceno.

Zahodna Evropa bo popisdila, ker jim je Vzhodna Evropa rasturila Evrovizijo kot bugarsko skuspstino. :rolling:

Zdaj bo pa res treba odpret eno flaso dobre srpske prepecenice. :rolling:

na kozlanje mi gredo shake-it komadi. pa koliko tega sranja je letos.
kar dobra je Bolgarska( če baba ne bi pela), pa Ukrajinska zažge, pa seveda naša. Ostalo je pa en drek. Al Bundy, naj ti koncno povem, da je pesem "Slovenskega naroda sin" plagiat pesmi We Shall Overcome od Pete Seeger-ja. Poslusaj to pesem v izvedbi Bruce-a Springsteena in posvetilo se ti bo. ;)

Ta srpska pevka bi lahko bila sestra od Anthony-ja (with the Johnsons). Sicer pa , zmagala je PESEM in ne joski ali rit. :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

Irina
12.05.2007, 23:12
Sem vedela, brez možakov si ženske še pijačo ne znamo naročiti.

Povejte kdo je zmagal.

3nity
12.05.2007, 23:12
joj kok je pa to glasovanje predvidljivo. vse točke sem ugotovila :D
lahko odprel vedeževalsko podjetje za evrovizijo

albundy
12.05.2007, 23:14
Al Bundy, naj ti koncno povem, da je pesem "Slovenskega naroda sin" plagiat pesmi We Shall Overcome od Pete Seeger-ja. Poslusaj to pesem v izvedbi Bruce-a Springsteena in posvetilo se ti bo. ;)

?? pa kaj če je plagiat?? besedilo in jezik pesmi je slovenski.

GiGi
12.05.2007, 23:23
Ma super samo da niso zmagali šejk komadi, sploh on turški portir je bil tak da se mi je dejansko in brez za***ancije med njegovim nastopom zmečkala leča v očesu!!!
Ukrajincem se pozna Črnobil, zakaj je tista rečna naplavina iz Bosne dobila toliko točk pa lahko pripišem samo zelo števični diaspori ker komad še za zehat ni. Presenečen da so Rusi in predvsem Belorusi izviseli na vlko.

Glede naše uvrstitve bi lahko bilo bolje, bi pa lahko bilo slabše (na srečo pa se je Karmen potrudila in jo bo zelo težko posekat :rolling: ). Po moje so razlogi bili da je bil nastop po vrsti po Makedonci in pred vedno lačnimi (Hungary). Če bi bili nekje med kakimi Nemci in Angleži bi dobil ziher ene 20 pik zram.

Jelengar
12.05.2007, 23:26
Povejte kdo je zmagal.
Ja Srbija, valjda. To jih bo drugo leto pahnilo v nadaljni zaostanek za Evropo za nadaljnih 5 let. :veryevil:

Irina
12.05.2007, 23:30
Mislim da ne, njihovi "Solunski" prijatelji jim bodo pomagali.

Jelengar
12.05.2007, 23:35
Moram pa priznat, da je bla Evrovizija zadnjih 95 let precej dolgocasna / nezanimiva. Zadnja leta pa se mi zdi zelo zabavna. Zabavna in nic vec kot to.. Tako, kot dober mednarodni finale v evropskem fuzbalu. Ali pa se bolj, ker je vec (drzav) udelezenk:dontknow:

Žvauca
12.05.2007, 23:36
Ja Srbija, valjda. To jih bo drugo leto pahnilo v nadaljni zaostanek za Evropo za nadaljnih 5 let. :veryevil:

Meni je všeč. Pesem sama mi je sicer bolj povprečna, pa tudi na nekaj me spominja, a se ne morem spomniti na kaj(breme let), ampak ženska je strašen interpret! Srbi imajo take! Kar je res, je res. Ko sem jo prvič poslušla, so mi šli kar mravljinci po nogah.

Strašansko mi je všeč tudi zasuk - mnogi so se odrekli tingel tongel in strašanskim scenam, več poudarka je bilo na pevcih in interpretaciji.

Videti, da je tudi evropskemu občinstvu to všeč, saj so izbrali buckasto, po moško oblečeno žensko, sploh ne lepo, ampak kakšna interpretacija! Kakšen glas! Ženska je očitno držala celo Evropo v transu.

Irina
12.05.2007, 23:39
Besedilo za letošnjo pesem nam je napisal sosedov fant, in smo prišli v finale, drugo leto bo treba iti še bolj na Jug in lahko se zgodi, da bomo nekoč še zmagali.

GiGi
12.05.2007, 23:41
Besedilo za letošnjo pesem nam je napisal sosedov fant, in smo prišli v finale, drugo leto bo treba iti še bolj na Jug in lahko se zgodi, da bomo nekoč še zmagali.

My point ekzekli!

Dajmo že enkrat te Klinarje in Vlašiče pustit pri miru.

Jelengar
12.05.2007, 23:49
Besedilo za letošnjo pesem nam je napisal sosedov fant, in smo prišli v finale, drugo leto bo treba iti še bolj na Jug in lahko se zgodi, da bomo nekoč še zmagali. Ni treba iti nikamor na jug. ;) Ko sem nocoj opazoval dogajanje na odru Evrovizije, me je le-to po tehnicni plati precej spominjalo na Laibachovo predstavo Volk. Sploh nam ni treba iti na jug. Doma imamo vse. :approve:

Jelengar, kje boš naredu žur ? :d
V Gala hali na Metelkovastrasse. :rolling:

iri
13.05.2007, 00:16
Kaj, Jelengar, si mal nabijaš poste s temi zaporednimi šusi? :lala:

Jst sem vesela, da je zmaga Srbija in še bolj vesela, da ni zmagala Ukrajina. Bo pa moral evrosongovski fond verjetno malce pomagati pri pripravi tekmovanja, tako kot je Ukrajini takrat, ko so vsi dvomili, da ji bo uspelo ...

liskas
13.05.2007, 00:52
jejhata, jejhata. evrovizijo podrobneje spremljam zadnjih 6 let in se mi zdi, da je iz leta v leto napredovala. pojavljali so se vedno bolj živahni komadi, ki se jih je dalo zavrteti tudi na zabavah. da se bo zadeva obrnila na izi komade je približno tako logično kot obrat precenjene delnice. ampak tokrat se mi zdi, da pa srbski komad ni glih terna. kar se glasu tiče, so bile boljše tako irka (sicer zadnja), naša alenka in madžarka. nenazadnje so imeli tudi latvijci komad za "preskok" na umirjanje scene, a mislim da je bilo nepotrebno in celo malo mimo ustreljeno, da so peli v italijanščini, da bi poudarili svoj link z največjimi opernimi ustvarjalci. a bili so tehnično dobri, ne glede na to. tri krat tri tenorji. mal hecno, ker publika treh tenorjev bolj redko gleda eurosong. probal pa so. zdaj že ponavljajoče poizkušajo nekaj novega. pohvalno.

sam sem užival v rusinjah. vizuelno itak, verjetno pa je to pomembno pripomoglo k temu, da mi je bil všeč tudi komad in koerografija. madžarka mi je bla všeč, ker me je spominjala na michelle wild (ne vem zakaj sicer, po moje mi je bil za primerjavo dovolj podatek, da je madžarka - sila sem bil vesel za njih, ker so se spravili na evrovizijo, ker če ne greš, izpadeš ravno tako čuden kot italijani, ki jim san remo predstavlja največji spektakel in dokazovanje samemu sebi, da so bolj kulturni od ostale evrope in da slednja itak ponuja premalo jošk in miničev do popka).

grki in turki so hecni. šejki it samfing s podobnim komadom, podobno koreografijo, enaki visokimi plesalkami (mam augenmas pa to vidm prec) in šejk neki. reciklaža reciklaže, fakt pa je, da bodo naši maturanti in absolventi ob teh dveh komadih na končnih izletih stresali tekilo po grlu in grabili za rit vse kar se giblje in ni nemec, ki je podoben dancu.

švedi so obudili abbo, le da so vsi nastopajoči glumili(?) nasprotni spol od tega, ki jim ga je odčital porodničar. ukrajincem se po drugi strani res pozna, da so imeli težave z jedrsko elektrarno, katere v 21 letih še niso uspeli prav dobro sanirat. ampak komad je za v diskač. šiknjen. zato bi se znal prijet.

moldavija je imela odličen nastavek (dostorzirana kitara, knede - ko zares uturimo rock v evrovizijo odpadejo otroci rojeni po 1985 in končno lahko začnemo glasovati po svoje). moldavka je izgledala, khm...ja. :) prozorna črna tančica čez trebuh... opaženo. če pustiš nastopajoče, zamenjaš njen glas z madžarko, mal popraviš komad in to bi bilo že nekaj, kar bi se dalo poslušat v avtu.

bolgarija. ahm.... sploh nisem poslušal komada, ampak gibanje in energijo tele punce. in ko je enkrat zamahala s čupo... ker me spominja na "the stroj" sm itak dobil mehka kolena pr vsaki zadevi, ki na to vsaj malo liči. in ona je ličila bistveno bolj kot ekipa stroja. luštna bolgarka divje na bobnih... hm.:)

zmagovalka pa... ne vem... mene se komad ni dotaknil, a 42 držav se ne more motit. nekak že slišano se mi zdi in nobene "nove vrednosti sleš prispevka" k evroviziji. bomo vidli. ker jo bodo po radiu gnali večkrat kot poročila se zna prijet. nikoli pa ne bo tak hit kot željko... sicer pa, who am i to judge, napovedoval sem zmago latvije in uvrstitev alenke med prvih 10 in užgal mimo da bolj ne bi mogel. :) eurosong je dosegel cilj: vsi vemo zanj, vsi ga gledamo in vsi komentiramo. jaz sem se zabaval, nekaj komadov pa se bo ziher dalo spravit v žur termin. :)

iz predtekmovanja, ki sem ga ujel samo drugo polovico sem dvignil obrv pri andori. tak ljubek, evrovizijski punk, ki na momente liči na offspring. škoda. po moje so bili kaznovani z neuvrstitvijo v finale zaradi tega, ker so izgledali kot back street boys na jeznih kitarah. ša kar hecno :)

p.s.
info za stare frende s foruma - to je osamljen post, spodbujen zaradi tugovanja ker niso zmagali spet kaki šiknjeni lordi (nikoli ni dovolj šiknjeno sleš divje), ker je alenka zaslužila neprimerno več, če primerjaš njen komad sleš nastop z ostalimi našimi nastopi in ker mi je zmanjkalo pira v hladilniku... hm... čak mau... še en se je najdu... prekrila ga je sicer odlična berivka. juhej! :)

iri
13.05.2007, 01:36
Iiiiiiiin če prenehamo s spamom lahko omenim, da so rezultati glasovanja iz polfinala so sicer že zunaj - KLIK (http://www.eurovision.tv/addons/scoreboards/2007/semifinal.html). Mi smo bili v polfinalu sedmi, Srbija pa seveda prva. Zanimivo, da je bila Madžarska druga, vse tri države, ki so bile za nami, pa so nas potem v finalu prehitele.

Glasovi iz finala so pa tukaj. (http://www.eurovision.tv/addons/scoreboards/2007/final.html)

iri
13.05.2007, 02:30
lih sem ugotovila, da je Marija letnik 1984. Meni je izgledala kar malo starejša od tega. :shy: Mi je zabavno malo pogledati srbske medije (http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=28115), kaj pravijo. Baje se še kar proslavlja na ulicah, he he :)

Btw, zakaj je po odru skakal Božiček? Sej vemo, na kaj leti referenca, ampak sredi maja ... :rolleyes:

BTW jutri kot gostje nastopajo tut Apocalyptica. Sam upam, da bo bil prenos in da ne bo takrat kakšnih oglasov. Prireditev bojo pa otvorili seveda Lordi In seveda so dali oglase čez :evil:

La-di-da
13.05.2007, 07:27
Videti, da je tudi evropskemu občinstvu to všeč, saj so izbrali buckasto, po moško oblečeno žensko, sploh ne lepo, ampak kakšna interpretacija! Kakšen glas! Ženska je očitno držala celo Evropo v transu.

Marijam in Janicam je očitno pol oproščenga, če znajo ali pet ali smučat, ali kako? :dontknow:

stLARA
13.05.2007, 09:28
Tudi meni je všeč, da je letos očitno zmagal vokal, ne pa cirkus in joški. :d Sem tudi pozitivno presenečena nad izgledom Srbkinje, sem namreč živela v zmoti, da lahko v Srbiji uspejo samo plastik fantastik wannabe pevke, s "sponzornji" v ozadju.
Nisem pa vedela, da imajo Srbi tako močno diasporo na Švedskem - kar 12 pik so dobili od njih.

Marija da je 84 letnik? :o Uf, tudi meni deluje mnogo starejša. Vsaj tam okoli 30. :clown:

Sicer pa so mi bili letos všeč Romuni (luškano besedilo), ne morem mimo Ukrajincev, ki so se očitno letos malo za***avali iz vsega skupaj, toda melodija njihovega refrena je nora:angel:, isto lahko rečem za Francoze (njihov pevec - tisti ta veliki - me spominja na našo Marleno, kadar ni v žensko oblečena). Tudi Madžarska in Gruzija sta mi bili všeč (zadnja tudi mene malo spominja na Madonnino pesem).

Božiček sredi "poletja"? :d Hja, lani je na Lampiončkih (sredi maja) Alfi Nipič (kot gost presenečenaja:nonono: ) 2x zapel Silvesterski poljub ... Ne vem kaj je huje:angel:

Don Corleone
13.05.2007, 09:51
Res zaslužena zmaga Marije Šerifovič. BRAVO Srbija

DarkBloom
13.05.2007, 10:17
Iiiiiiiin če prenehamo s spamom lahko omenim, da so rezultati glasovanja iz polfinala so sicer že zunaj - KLIK (http://www.eurovision.tv/addons/scoreboards/2007/semifinal.html). Mi smo bili v polfinalu sedmi, Srbija pa seveda prva. Zanimivo, da je bila Madžarska druga, vse tri države, ki so bile za nami, pa so nas potem v finalu prehitele.

Glasovi iz finala so pa tukaj. (http://www.eurovision.tv/addons/scoreboards/2007/final.html)

Majke jim ta RTV..mislim kok lohk dajo oglase med Apocalyptico :nonono: ok sej sm pol njihov nastop gledala na ARD..res so bili super.
Drgač pa Finci so res dobro prireditev pripravili, še posebej razglednice so bile dobre. Eh pa kaj je narobe z Božičkom v maju?? On se že zdaj pripravlja...

Drugače pa čestitke Alenki, zaslužila si bi kakšno višjo uvrstitev. Zmagovalna mi je všeč. Ni mi pa jasno kok so lohk Grki & Turki z ricky martin slogom tok daleč prišli :dontknow:

GiGi
13.05.2007, 10:32
Glede na to da od Avstrije in Madžarske ni bilo točk predlagam da se odpovemo obema manjšinama iz razloga neopravljanja narodnih dolžnosti...

:rolling:

joe
13.05.2007, 11:06
Men se je zdelo, da se bo naša Alenka glih zdej zadušila na odru. Kaj ti šolani pevci res ne vejo, da je zelo neprijetno poslušati tisto zajemanje zraka med petjem???? :nonono:

Drugače pa, to je samo senca ene pevke ala Whitney Huston. Če primerjaš Alenko in Whitney, je to tako kot dan in noč.

Povprečna pevka, povprečna ocena.

iri
13.05.2007, 11:35
oh prosim te lepo, o zmagi pa res ni sanjalo kaj dosti ljudi, več jih je sanjalo in upalo na prvo deseterico. Naš cilj je bil sicer bolj to, da se uvrstimo v finale, kar smo tudi dosegli.

sati
13.05.2007, 11:35
Men se je zdelo, da se bo naša Alenka glih zdej zadušila na odru. Kaj ti šolani pevci res ne vejo, da je zelo neprijetno poslušati tisto zajemanje zraka med petjem???? :nonono:

Drugače pa, to je samo senca ene pevke ala Whitney Huston. Če primerjaš Alenko in Whitney, je to tako kot dan in noč.

Če primerjaš Alenko in ostale pevke na Evrosongu, je imela Alenka glas kot Whitney, le nastop ni bil dosti prepričljiv. Ni bilo tiste prave karizme, sproščenosti in to jo je neslo boljšega mesta.

iri
13.05.2007, 11:38
Meni se je zdela pa prav simpatična in domača na odru. Bolj kot na Emi, npr.

monster
13.05.2007, 11:52
moja favoritka je bila Bulgaria :p

Pri Gotarjevi so mi pa vseeno šle kocine pokonci ..not bad nastop no

joe
13.05.2007, 11:53
Kot sem rekel, povprečna pevka z zanič skladbo se je med vsemi zanič skladbami na Evroviziji uvrstila povprečno.

Kaj je bilo drugega tukaj za pričakovati.

Z Whitney sem jo primerjal samo zato, ker je kao šolana in ne vem kako dobra, vsaj to sem poslušal zadnji mesec. resnica pa je, da je med top of the top samo povprečna.

monster
13.05.2007, 12:03
nevem, če je že kdo komentiral Ukrajino :d :d

že vidim masovni hit za množice ein zwei polizei sieben nicht verstehen

Bunny Muffin
13.05.2007, 12:21
oh prosim te lepo, o zmagi pa res ni sanjalo kaj dosti ljudi, več jih je sanjalo in upalo na prvo deseterico.

Ne, nekateri so dejansko sanjali o zmagi. Celo Mojca Mavec je med komentiranjem kr neki izjavljala, kako bodo v Celju postavili areno, kjer bodo naslednje leto gostili ostale države.

Just shoot me :hammer:

sati
13.05.2007, 12:23
Kot sem rekel, povprečna pevka z zanič skladbo se je med vsemi zanič skladbami na Evroviziji uvrstila povprečno.

Kaj je bilo drugega tukaj za pričakovati.

Z Whitney sem jo primerjal samo zato, ker je kao šolana in ne vem kako dobra, vsaj to sem poslušal zadnji mesec. resnica pa je, da je med top of the top samo povprečna.

Ne moreš primerjati evrovizijskih pevk s takimi zvezdami, kot je Whitney, Mariah, Celine pa je že nastopila na Eurosongu in celo zmagala. Med udeleženkami je imela Alenka najboljši glas, o tem ni dvoma, najboljši nastop do zdaj pa je imela po mojem okusu Nuša Derenda. Verjetno pa bo zdaj spet minilo kakih 10 let, da pridemo spet v finale. Naši bivši južni bratje nas posekajo na tem področju za svetlobna leta.

sati
13.05.2007, 13:08
nevem, če je že kdo komentiral Ukrajino :d :d

že vidim masovni hit za množice ein zwei polizei sieben nicht verstehen

Plehko. :d Najboljša je bila naša in če bi bilo kaj pravice na tem svetu, bi morala zmagat. Drugače pa vsaka čast Fincem, super prireditev, posebno začetek z Lordi.

monster
13.05.2007, 13:16
men je bil tud štart mega :p ...show na višini. bomo videli bračo Srbe naslednje leto

joe
13.05.2007, 13:31
Ne moreš primerjati evrovizijskih pevk s takimi zvezdami, kot je Whitney, Mariah, Celine pa je že nastopila na Eurosongu in celo zmagala. Med udeleženkami je imela Alenka najboljši glas, o tem ni dvoma, najboljši nastop do zdaj pa je imela po mojem okusu Nuša Derenda. Verjetno pa bo zdaj spet minilo kakih 10 let, da pridemo spet v finale. Naši bivši južni bratje nas posekajo na tem področju za svetlobna leta.

Zakaj pa jih ne bi mogel primerjati? :dontknow:

Če se imajo za profije, potem naj bodo profiji....

DarkBloom
13.05.2007, 13:41

Ko si tako pameten pol ne bi primerjal Alenke, ki je operna pevka in Whitney, ki to ni..pa boli me kok oktav visoko lahko zapoje...zdaj je itak samo senca sebe vsa zadrogirana

monster
13.05.2007, 13:47
eh ja ... hruške in jabuke

GiGi
13.05.2007, 13:50
Ne, nekateri so dejansko sanjali o zmagi. Celo Mojca Mavec je med komentiranjem kr neki izjavljala, kako bodo v Celju postavili areno, kjer bodo naslednje leto gostili ostale države.

Just shoot me :hammer:

Mojca se je norce delala iz nekaterih domačih izjav. Šlo je za šalo na slovensko mislelnosto na temo kaj pa nam je tega bilo treba, kaj pa če res zmagamo bomo moral pa to organizirat pa v Celju ker drugje ni placa...

Meni se je zdela opazka zelo smešna, po sistemu ne gremo se vojne s Kitajci ker kje jih pa bomo sicer pokopali...:rolling:

nattka
13.05.2007, 14:22
po nekaj letih me je mladina prepričala, da sedim cel večer na miru pred TV ... bom probala na kratko strniti vtise ...

scena too funky za moj okus ...

alenka povprečna ... petje ok, ostalo pa že videno ... pa tistih ne vem koliko km svile bi lahko bolj seksi obesili nanjo ...
irska :2thumbs: pa mađarska odlična ... vsaj za moj okus ...

najbolj luškani gotovo francozi ... odlična ironija, najbolj simpatični romuni ...

zmagovalka si je zmago zaslužila, uni il divo iz našeg sela me niso prepričali ... ukrajina pa po stopinjah naših sester ... le pointa pesmi nisem ravno najbolj razumela ... verjetno je imel dečko prevelike joške, pa so razpršile zvok ...:d

bolgarija me je očarala s tistimi bobni ... rusinje so mi delovale "ukrajinsko" ... kaj so se šli pa angleži, pa verjetno še njim ni čisto jasno ...

mavčevko pa probajte ustreliti do naslednjega leta ...

glede na tisto, kar sem videla nekaj let nazaj ... pa priznam, da je bil tole na splošno kar všečen show ...
oceni dodajam še 2+ točki zato, ker je samo enkrat na leto ...

direktor
13.05.2007, 15:42
http://www.youtube.com/watch?v=eX_rNEPIgc8

mater so carji. ne morem nehat gledat.

albundy
13.05.2007, 15:50
a je tudi posnetek od včeraj? ta na linku ni od včeraj.

monster
13.05.2007, 16:02
ni ga na Tubu :o

albundy
13.05.2007, 16:35
evo link do včerajšnjega nastopa. ta boljši so bili. škoda da niso več peli še v ruščini.

http://www.dailymotion.com/relevance/tag/Eurovision/search/ukraine/video/x1yqb0_eurovision-ukraine

pa še besedilo:

Dancing Lasha Tumbai

Hello everybody!
My name is Verka Serduchka
Me
English
Nicht verstehen!
Let’s speak DANCE!

Sieben, Sieben
Ai lyu lyu
Sieben, Sieben
Ein, zwei
Sieben, Sieben
Ai lyu lyu
Ein, zwei, drei

Sieben, Sieben
Ai lyu lyu
Sieben, Sieben
Ein, zwei
Sieben, Sieben
Ai lyu lyu
Ein, zwei, drei

Tanzen!

Weiter, weiter!

Ich liebe!

Sieben, Sieben
Ai lyu lyu
Sieben, Sieben
Ein, zwei
Sieben, Sieben
Ai lyu lyu
Ein, zwei, drei

Sieben, Sieben
Ai lyu lyu
Sieben, Sieben
Ein, zwei
Sieben, Sieben
Ai lyu lyu
Nu ein, zwei, drei

Tanzen!

I want to see... Aha...
To dance or not to dance
I want to see… Aha...
It’s not a question
I want to see… Aha...
Don’t live to dance
I want to see…
Dance to live
Aha...
I love you

I want to see
Lasha tumbai
I want to see
Lasha tumbai
I want to see
Lasha tumbai
I want to see

Tanzen!

Танцевать хорошо!

I want to see… Aha...
To dance or not to dance
I want to see… Aha...
It’s not a question
I want to see… Aha...
Don’t live to dance
I want to see…
Dance to live
Aha...
I love you

I want to see
Lasha tumbai
I want to see
Lasha tumbai
I want to see
Lasha tumbai
I want to see

Tanzen!

Україна – це круто?!
Круто!
Україна – це кльово?!
Кльово!
Танцює майдан!

Ok happy end

iri
13.05.2007, 16:52
Še ena fotogalerija iz Evrosonga (http://galerije.siol.net/default.aspx?id_portal=11000&id_gallery=10403). Tudi Apocalyptica so vmes. :)

monster
13.05.2007, 17:05
lepa fotka :p ...apocalyptice seve

Knez
13.05.2007, 17:07
Zmagovalna pesem mi ni všeč.

Poleg tegaimam občutek, da je eurosong daleč od tega, kar je bil 20 let nazaj.Italijani npr. že leta sploh ne sodelujejo več..

albundy
13.05.2007, 17:15
parkrat sem si zavrtel Alenko ( iz arhiva RTV - včerajšnji nastop) . Meni se je zdela odlična. Zaslužila si je dosti dosti višje mesto. Če bi odločalo petje bi morala zmagati.
Ne pa da so neki Turki itd.. tako visoko.

iri
13.05.2007, 17:18
Za Turke tudi meni ni jasno. :nonono: Sej vem, da jih je po celi Evropi polhno, a vseeno :d

albundy
13.05.2007, 17:20
Za Turke tudi meni ni jasno. :nonono: Sej vem, da jih je po celi Evropi polhno, a vseeno :d

zato pa so izidi na koncu taki, ker preglasujejo narodi ki so raztepeni po evropi. škoda . sicer pa je alenka sigurno dobro iztržila svoj nastop in si pridobila veliko oboževalcev .:2thumbs:

Tramp
13.05.2007, 22:09
Se mi zdi, da bo res treba najt en drug sistem. Ker če nimaš cel kup prijateljskih sosednjih držav in pa diaspore po vsej Evropi, težko prideš na vrh.

Katrin
13.05.2007, 22:24
Btw, zakaj je po odru skakal Božiček? Sej vemo, na kaj leti referenca, ampak sredi maja ... :rolleyes:
:

Da je požugal tistemu Svensnu v žiriji :d

Meni je bila prireditev speljana brez pripombe, super, nič dolgovezenja in pretiranega hahljanja, celo Mojca mi je že prirasla k srcu...
Všeč mi je, da prihaja na oder čedalje več različnih stilov glasb, shake it komadov je na srečo vedno manj.
Všeč mi je bil romunski komad, Polesa pa po moje niso ravno razumeli :d

Katrin
13.05.2007, 22:34
Poleg tegaimam občutek, da je eurosong daleč od tega, kar je bil 20 let nazaj.Italijani npr. že leta sploh ne sodelujejo več..

K sreči, saj je vmes 20 let razvoja... Celo mestnoi potniški promet ni isti, kot je bil 20 let nazaj, zakaj bi bil Eurosong? In zakaj bi bili Italijani merilo za uspešnost?

Katrin
13.05.2007, 22:36
Se mi zdi, da bo res treba najt en drug sistem. Ker če nimaš cel kup prijateljskih sosednjih držav in pa diaspore po vsej Evropi, težko prideš na vrh.

Ampak vedno pride kdo drug na vrh. In Irci, ki jih ni ravno kot listja in trave po Evropi, so celo največkrat zmagali. Diaspora je pomembna, ne pa odločilna :)

Jelengar
14.05.2007, 00:36
Samo, Irci imajo vecino diaspore v Ameriki, mi pa v Argentini. Skratka, obe diaspori sta v tem slucaju nekoristni. :d

moomoo
14.05.2007, 07:13
Irci so zmagali v drugih časih. ko sta Vzhodno Evropo predstavljali 2 državi, Turki so bili pa še v Aziji. Upam si staviti, da Irska, če jo zastopa U2 z najboljšim komadom, kar so ga kdaj posneli, ne uspe priti dlje kot do 12. mesta in prav gotovo ne premaga Turčije, ki jo zastopa en kebapči, ki sicer sploh ne poje ampak tri minute sedi na odru s turško zastavo in bere Istanbul Tagesbladdet. Bi pa Turki v taki postavi imeli težak boj s Srbi ali Bosanci, ki bi plesali kolo in žebrali molitvice...Zahodna Evropa ne bo videla prireditve na svojih tleh še vsaj 20 let oziroma do nove združitve Juge in Sovjetske Zveze...Naslednje leto zmaga Črna gora, razen če se Ukrajinci in Rusi ne zmenijo glede dobave plina to zimo, v tem primeru zmaga seveda Rusija.

DarkBloom
14.05.2007, 09:09
Nastop Apocalyptice (http://www.youtube.com/watch?v=VyqLl0XoMTI) - fenomenalno

Katrin
14.05.2007, 22:59
Irska je lepo zmagovala, ko je Slovenija glasovala samostojno in ko je bila Turčija zraven, torej tam okoli 1997 leta in ne 50 let nazaj...

Jelengar
14.05.2007, 23:14
Letos pa je prisla z odlicnim folk bandom Dervish (ki so tudi ze bili na Bledu pred kakimi 10 leti) in z najbolj omledno (nikakvo) pesmijo ter popolnoma zasluzeno zasedla 1. mesto od zadaj. :veryevil:

moomoo
15.05.2007, 13:13
Dej ne bluzi, Irska je nazadnje res zmagala leta 1996, vendar takrat ni bilo televotinga (gastarbeiter vote) in spisek držav se bere brez sovjetskih satelitov. Če ti hočeš mene prepričat, da bi Bosanci, Turki in Srbi na službenom putu glasovali za bilo koga nego svoga, ti lahko rečem samo :rolling:

Irska je lepo zmagovala, ko je Slovenija glasovala samostojno in ko je bila Turčija zraven, torej tam okoli 1997 leta in ne 50 let nazaj...

moomoo
15.05.2007, 13:14
Slabši je bil britanski so what? Misliš da ima kako vezo kak je komad? Bejž no :clown:

Letos pa je prisla z odlicnim folk bandom Dervish (ki so tudi ze bili na Bledu pred kakimi 10 leti) in z najbolj omledno (nikakvo) pesmijo ter popolnoma zasluzeno zasedla 1. mesto od zadaj. :veryevil:

Jelengar
15.05.2007, 13:18
Saj vem, da ne bos verjel ampak ima. Dokaz je letosnja zmagovalka in letosnja porazenka (Irska). :d

Wanted
15.05.2007, 14:13
Britanski časnik The Sun je objavil pismo bralca, ki trdi, da je pesem 'Molitva', s katero je Srbija zmagala na Evroviziji, plagiat.

Originalu naj bi bilo naslov 'Ndarja', poje pa jo znana albanska pevka Soni Malaj, ki je s to pesmijo zmagala na albanskem pevskem tekmovanju Top Fest. Na te obtožbe se je Marija Šerifović že odzvala. Pravi, da je ne zanima, ali bo ta špekulacija pod vprašaj postavila njeno zmago na Eurosongu.

Link: http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/glasba/20070515_3097529.php?ar=public&dateid=1179215491

Plagiat ali ne, presodite sami

iri
15.05.2007, 14:21
a to je The Sun objavil? predvčerajšnjim sem nekje drugje to brala in poslušala... ma ne zdi se mi lih plagiat, samo tam en delček je podoben, pa isti filing ima pesem, valda, ampak Lane moje je bila bolj sumljiva kot tale :d

Wanted
15.05.2007, 14:26
Hja, samo do zdaj (razen Lordi, seveda), so takoj po razglasitvi nevoščljiveži udarli z plagiatom.

Zakaj le je prepeval Lane moje...hmmm...mogoče je bil kdaj prognan zbog silovanja kake lane in je vlil mal nostalgije v pesem...ahhh mehke ovce :)

Katrin
15.05.2007, 18:03
Dej ne bluzi, Irska je nazadnje res zmagala leta 1996, vendar takrat ni bilo televotinga (gastarbeiter vote) in spisek držav se bere brez sovjetskih satelitov. Če ti hočeš mene prepričat, da bi Bosanci, Turki in Srbi na službenom putu glasovali za bilo koga nego svoga, ti lahko rečem samo :rolling:

Saj ne zanikam glasovanja manjšin, ampak pravim, da ni spet vse v tem. Lansko leto so Finci zmagal.

TuNina
15.05.2007, 18:06
in izrael.. njih nihče ne mara, pa jim je ratalo zmagat :d

sati
15.05.2007, 21:41
Uvod z Lordi na letošnjem Eurosongu:

VcaxHdiMAVE

lana
16.05.2007, 06:59
Link: http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/glasba/20070515_3097529.php?ar=public&dateid=1179215491

Plagiat ali ne, presodite sami

mogoč sm gluha.. sam men se ne zdi :dontknow:

itak pa ne morš napisat neki, da ne bi že nekoč pred davnimi ali bljižnimi časai napisal ali spesnil nekdo drug... :nonono:

freya
16.05.2007, 08:11
meni se ne zdi niti podobna

Don Corleone
16.05.2007, 19:48
Niti približno ni ista.

partyfreak666
16.05.2007, 22:30
Men je bil pa totalno najboljsi Gruzijski komad. Prav hit za v diskace... Pa se bejba je bla huda

GiGi
18.05.2007, 17:18
Emm ne vem kaj zdaj so se gluhi začel norce iz The Suna delat al pa so se angleži že po 3 letih od Slovencev naučili faušije...

Meni se zdita tako podobni kot je Dany DeVito podoben Arnoldu ...