Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Dermatolog - Ljubljana, Maribor

jurka
12.05.2007, 16:42
Iščem dobrega dermatologa v Ljubljani. Po možnosti takega, ki jemlje z napotnico. Ker ne gre za nič urgentnega, lahko čakam tudi par mesecev.
Bi pa rada nekoga, s katerim imate dobre izkušnje - da je zaupanja vreden.

Sama poznam dr.Kralja, a bi rada šla drugam.
Po možnosti k nekomu, ki so mu glavno področje dela znamenja, spremembe znamenj, melanomi...

Hvala za vsako informacijo!

Katrin
12.05.2007, 17:55
Jaz grem naslednji teden k enemu v Šiški, pa ti sporočim kak je.

ponga
12.05.2007, 19:31
Jaz grem naslednji teden k enemu v Šiški, pa ti sporočim kak je.

Bartenjev? Oz.pri njemu dela tudi neka dermatologinja. Menda sta oba OK.

http://www.ordinacija.net/members/www-pzs.php?mg_pzs_id=202&lang=slo

nattka
13.05.2007, 13:07
Bartenjev? Oz.pri njemu dela tudi neka dermatologinja. Menda sta oba OK.

http://www.ordinacija.net/members/www-pzs.php?mg_pzs_id=202&lang=slo

bila pri njemu, pa sem dobila da je tip poln samega sebe ...
nisem edina, ki je dobila filing, da nima najboljšega odnosa do pacientov ... morda je krivo, ker sem bila na napotnico ...

btw ... v KR je menda dermatologinja, ki lasersko odstranjuje znamenja ... sama imam enega na zelo občutljivem mestu in mislim, da je laser najbolj primeren ...
ima kdo izkušnje s tem ...?

nani
13.05.2007, 20:12
bila pri njemu, pa sem dobila da je tip poln samega sebe ...
nisem edina, ki je dobila filing, da nima najboljšega odnosa do pacientov ... morda je krivo, ker sem bila na napotnico ...

Ta "tip" je mednarodno ugleden strokovnjak, tako mimogrede... In je človek ki se pacientu posveti, mogoče te moti njegov način dela, nikoli ne bo za vse OK.
Jaz v isti ordinaciji hodim k Dr. Rogl Mirjam, zelo v redu zdravnica, na splošno pa bo mogoče izbira katerega dermatologa odvisna od diagnoze... Npr. Bartenjev je no.1 za kožnega raka in laser, Roglova za luskavico ipd.

Katrin
13.05.2007, 22:08
K dr. Roglovi grem.

freya
08.06.2007, 11:47
K dr. Roglovi grem.

kolkiko je pa čakalna doba pri Roglovi ...za bolj nujne stvari ?

Katrin
08.06.2007, 21:38
Aha, za prvi pregled sem čakala... cca 4 mesece :) Nimam niti še nekega filinga o njej. Mogoče sem preveč pričakovala, ne ravno v stilu "pa gled česa se dotikaš, ko te začne srbet" ja verjetno da bi to že pogruntala, če bi lahko a ne
Tko da zdej čakam na neke alergijske teste.

freya
11.06.2007, 05:39
4 mesece pa ne morem čakat
:(

Katrin
11.06.2007, 18:24
Jaz nisem hotela dat denarnice na plano...

freya
28.06.2007, 11:10
Niti jaz.
Če ne bi šla na morje v kratkem, bi bila danes že na operaciji.

fructis
03.08.2007, 17:00
Odlična dermatologinja je dr. Metka Adamič na Parmovi. Je sicer samoplačniško in se čaka, vendar se splača!

kabala
04.08.2007, 13:24
Zanima me, če je že kdo imel folikulitis in kako se ga je rešil. Zanima me tudi, če poznate kakega dobrega dermatologa na štajerskem koncu.

Hvala!

Someonee#
02.01.2008, 18:08
Zdravo.
Iščem privatnega dermatologa v Ljubljani. Prosil bi če mi lahko priporočite tiste ki svoje delo opravljajo odlično - denar ni ovira. :) Torej da je vreden zaupanja, da zna prisluhnit stranki in najbolj pomembno da svoje delo opravlja zelo dobro!!
Hvala za odgovore.

solsikke
02.01.2008, 18:17
Priporčam dr. Bartenjeva:
Naslov: Derčeva ulica 35
Telefon: +386 (0)1 514 17 00

Hrushka
02.01.2008, 18:25
enako! :2thumbs:
in menda je dr. mirjam rogl butina, ki dela z njim, ena a.

markokov
05.12.2008, 10:32
Mene pa zanima ali pozna kdo kakšnega dermatologa v Celju?
Meni za v Celjsko bolnico ni za it, ker so tako neprijazni in še čakalno dobo imajo, da dol padeš. Sem bil lansko leto sem čakal 6 mesecev, potem pa še tri ure predno sem na vrsto prišel. :(

No saj lahko tudi v LJ, kdo napiše ampak mi je malo od rok. Bil pa sem že pri Vujasinoviću pa ni OK, potem sem bil pri Kralj pa je tko - tko.