Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : glasbeni info (sejmi, programi, učenje ...)

melancholy
16.05.2007, 08:56
a mogoče kdo ve kdaj bo sejem plošč na gospodarcu?

clea
16.05.2007, 16:41
zaenkrat nič ne kaže

http://www.gr-sejem.si/sejmi/

_tinchek_
18.06.2007, 15:34
hay!!
mene bi pa zanimalo ali mogoče pozna kdo kak dober program da se lahka naučiš prek njega igrat kitaro tko da ti pove kako moreš igrat da te uči :p
po možnosti naj bo freeware---torej brezplačni program ;)

PeTe
20.07.2007, 21:27
Uhja...mene pa zanima, če je možno da popoln lajik like me začne igrat kitaro brez gl.šole? če ima recimo gradivo? je težko? Želja je velika, ampak začet je težko...
Thx za vse odg.

Snif
27.07.2007, 23:43
Ni nemogoče je pa težko, ker ti nekdo, ki sam igra lažje pokaže določene prijeme. Igranje kitare mogoče zgleda lahko, vendar za laika ni. Če razmislim kaj vse moraš osvojiti, da vsaj malo obvladaš hmm...
jaz bi ti svetoval, da te nekdo, ki zna uči vsaj nekaj časa (recimo v glasbeni šoli) in ko boš videl, da ti gre nadaljuješ sam. Lahko pa začneš sam ampak ti kar takoj povem, da je precej zahtevno. ;)

Glede na to, da pri igranju uporabljaš dve taci in do 10 prstov veš, da ni mačji kašelj. Potem imaš še različne tehnike igranja in akrobacije s prsti (taca začne kar bolet jap) in treba je začet "glodat" tab-e. Teh je veliko in vsak ima svoj zapis določenih komadov (odvisno od tega kako je avtor komad interpretiral). Pri tabih tudi ni zapisanega takta tako, da si pomagaš z metronomom. (lahko pa se greš tudi učit note vendar se mi zdi, da je tab zapisov več) čisto na kratko, ne bom pa preveč kompliciral, da te ne bi odvrnil od igranja.

Veliko sreče pri igranju! ;)