Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Pa sm te...

Nodika
23.05.2007, 11:41
Ga-jo zavohate, če mu-ji po glavi rojijo pokvarjene misli, plani, pa v te niste vi vključeni? :blush:;)
Ali lahko zase rečete, da "imate nos" za svojega partnerja, ga začutite (še taprav čas:d ), če se mu v srčku (al pa kje drugje:blush: ) kaj pripravlja..

Kar se mene tiče, ja, jst ga mam, ...mater mu. :d

:approve:

Geawind
23.05.2007, 11:53
jp, se da začutit ...
sam raje malce po ovinkih prej preveri preden tehtno zaključiš, da je to to

:blackeye:

TuNina
23.05.2007, 11:57
haha

ti si torej prepričana, da veš, kdaj tvoj pomisli na katero drugo? pazi se, danny :d

Nodika
23.05.2007, 12:04
haha

ti si torej prepričana, da veš, kdaj tvoj pomisli na katero drugo? pazi se, danny :d

Kdo je danny?:eek:

lana
23.05.2007, 12:05
stoposto... vsakokrat ko se na cesti peleva mimo česa ženskohormonalnega ali pomankljivooblečenga... ga vidim, da gleda v vzratno ogledalo... :p

Nodika
23.05.2007, 12:10
Niste zaštekale.

Ko RESNO misli na eno...ne ko gleda v vzvratno ogledalo za kiklami in ne ko se spomne ene fejst, ki je pila kavo za mizo zraven njegove...itn..

banAna_
23.05.2007, 12:12
Hmmm...če pogleda kšno drugo mi niti ni panika...sam da bi pa zavohala da misl na kšno drugo pa...zaenkrat še ni blo treba, upam da tud ne bo ;)

Geawind
23.05.2007, 12:15
Niste zaštekale.

Ko RESNO misli na eno...ne ko gleda v vzvratno ogledalo za kiklami in ne ko se spomne ene fejst, ki je pila kavo za mizo zraven njegove...itn..

ja, in to je tisto najhuje ... ker gledanje tko al tko ni nič - moški pač, naj gleda ... ko pa resno misli, ... hmm, takrat te lahko malce stisne v grlu :confused:

TuNina
23.05.2007, 12:15
Niste zaštekale.

ja saj.. misli ne zna brati nihče. pa čeprav je marsikdo prepričan, da zna.

Geawind
23.05.2007, 12:18
sam vseen, če si z nekom že nekaj časa in ga poznaš, lahko malce začutiš, če se mu začne kaj v glavi plesti ...

no, pri meni je blo obratno - je on začutil, da pri meni pa nekaj ni tako kot bi moralo biti :shy:

TuNina
23.05.2007, 12:20
ne začutiš, da se mu nekaj v glavi plete, ampak opaziš, da se drugače obnaša.
to sta dve različni stvari.

Geawind
23.05.2007, 12:24
no, recimo to temu tako, ja, sam ni vse samo v načinu obnašanja ... sicer pa lahko da bi se človek drugače obnašal zaradi več faktorjev, kako veš da se ravno zaradi tega, ker na nekoga drugega misli ... - nekak tudi začutiš zakaj je prišlo do spremembe v obnašanju, no ne vem ... :dontknow:

TuNina
23.05.2007, 12:27
ah ja. mogoče bi ženske rade verjele, da svojega poznajo "u nulo" in lahko kar preberejo, kaj misli.

men se to zdi bulšit. ker mene ne more nihče prebrat. :cool:

Geawind
23.05.2007, 12:29
žal sem jaz bila 'prebrana' :(

Cifra
23.05.2007, 12:30
men se to zdi bulšit. ker mene ne more nihče prebrat. :cool:
To pa zato, ker smo zenske manj predvidljive in boljse skrivamo te stvari kot moski. Moskega laze preberes :d

TuNina
23.05.2007, 12:31
To pa zato, ker smo zenske manj predvidljive in boljse skrivamo te stvari kot moski. Moskega laze preberes :d

predvidljivih nikoli nisem marala :d

banAna_
23.05.2007, 12:33
Nekdo zna bolš to skrivat, drug pa slabš...sam pomoje, da če si z nekom dolg, lažje opaziš spremembe oz. veš al so spremembe zarad vremena al zarad neke druge osebe....

Hudič je pa k zavohaš neki, česar sploh ni...

mrjerry
23.05.2007, 12:55
Se nikol se ji ni, tako da ne bi znal povedat :approve:

Labud
23.05.2007, 13:05
Se nikol se ji ni, tako da ne bi znal povedat :approve:

Pa tebi? ;)

mrjerry
23.05.2007, 13:45
O ja, meni pa se je. Zadnjic se mi je to zgodilo kakih 10 minut, preden sem jo spoznal :p

Smaug
23.05.2007, 15:11
Ah, taksna predvidevanja znajo biti tudi jako nadlezna, ko partner vztraja pri svojem in dobesedno "mori".
Seveda, ko prezivis priletno dobo z neko osebo, spoznas njene reakcije. Ampak kot je ze uporabnik TuNina omenil, lahko opazis kvecjemo, da se mu nekaj plete po glavi, ali pa da je nezadovoljen. Zakaj je temu tako, lahko resi samo pogovor. In pod pogovor se ne uposteva "mislis na drugega, prasec garjau!"
Sam sem imel ze menstrualne debate, ravno zaradi taksnih stvari...

nattka
23.05.2007, 15:40
a je to tisto, ko začnejo ženske rovarit po partnerjevem mobitelu in oprezat za sms-i "sumljivih" informacij ...
ali ko vsak odhod na drink depresivno odjočejo, kot da je tip najmanj eno usput še dol dal ... :dontknow:

TuNina
23.05.2007, 15:45
... in ko VEDO, da je nekaj narobe. in tipu gnjavijo, naj jim pove, kaj ga teži. in gnjavijo tako dolgo, da tip znori in gre. in potem lahko rečejo: "saj sem čutila, da nekaj ni vredu."

:sleepy:

nattka
23.05.2007, 15:47
... in ko VEDO, da je nekaj narobe. in tipu gnjavijo, naj jim pove, kaj ga teži. in gnjavijo tako dolgo, da tip znori in gre. in potem lahko rečejo: "saj sem čutila, da nekaj ni vredu."

exactly my point ...

snežko
23.05.2007, 15:56

:) itak - ti kr verjem v to...

dvojčica
24.05.2007, 07:55

To me spomne na en vic, ko žena na vse pretege išče ženski las na moževi obleki in ko ga ne najde, ga obtoži, da jo vara s plešasto žensko:d

Grizzly
24.05.2007, 11:29
Kar se mene tiče, ja, jst ga mamKako si lahko tako prepričana, da te vara?

Lencka
24.05.2007, 15:22
Mislim, da je skoraj nemogoče, da ne bi zaznal sprememb, če se s partnerjem kaj dogaja... samo da pa kar veš, da misli na drugo in znaš brati misli... se pa pridrižujem TuNininemu mnenju. Šment, če ne znamo komunicirati, pa taaaako dobro vemo, kaj drug misli.

PoisonIvy
26.05.2007, 19:39

sem se spomnila na zgodbo o ženski ki priipoveduje svoji prijateljici "ne vem kaj mu je, že cel teden je odsoten, hodi pozno iz službe, noče se pogovarjati z mano, ko ga vprašam kaj je narobe, odmahne z roko češ daj mi mir, resno me skrbi, misliš da me ne ljubi več? ni mu več do nobene nežnosti, cel teden se me ni dotaknil, potem pa včeraj zvečer, ko je gledal televizijo, sem se stuširala, nadišavila, se oblekla v seksi spodnje perilo, in ga pričakala vsa sijoča v postelji... odsotno me je pogledal, nekaj raztreseno godrnjal, potem pa je na hitro opravil, se obrnil proč, in zaspal.... misliš da ima drugo?"

On pa razlaga svojemu prijatelju" mam yeebo v službi, cel teden gužva, pa še včerej smo fuzbal zguibil, fuuku sm pa useen..."
:d

mrjerry
29.05.2007, 08:10
Matr ajvi tole bi pa znal kdaj ponucat :p