Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Starsi zalotijo pri sexu

anarchy
23.05.2007, 19:11
Ali so vas ze kdaj starsi " oce ali mama, brat ali sestra ali kdo drug" zalotili ko ste seksali ali masturbirali? Koliko ste bili stari in kdo, kdaj in kje vas je zalotu, ce seveda lahko to pisete in zaupate, ter seveda, kako ste so odreagirali?

Snif
23.05.2007, 19:52
Anarchy kaj tebe vse zanima. :d

Odgovor: ne. :)

nattka
24.05.2007, 11:09
Ali so vas ze kdaj starsi " oce ali mama, brat ali sestra ali kdo drug" zalotili ko ste seksali ali masturbirali? Koliko ste bili stari in kdo, kdaj in kje vas je zalotu, ce seveda lahko to pisete in zaupate, ter seveda, kako ste so odreagirali?

in kako si ti odreagiru ...

snežko
24.05.2007, 21:11
:) mene ne - sem ko hudini

Žeruh
25.05.2007, 23:40
Uh, kar nekaj let je tega....desetletje...
Z bratrancem sva enkrat po enem žuru uspela nagovoriti neko prijateljico za grupnega. Šli smo k meni diomov. Bila je ura pol treh zjutraj, ravno smo med mečkanjem se začeli slačiti, ko je fot'r v sobo vletu:p . Opravičil se je in odšel nazaj v svojo splanicio. Ja valjda da je punca takoj za tem zbežala ven iz hiše:( :mad: .
Foter se mi je drugi dan opravičeval, ker nas je zmotil....mislil je da se "drogiramo":nonono: .

kekez
25.05.2007, 23:56
Kaj pa obratno, so vas otroci kdaj zalotili pri seksu? :angel:

pinky
26.05.2007, 05:44
ne še...:blush::d

kinsley
26.05.2007, 15:24
če te kdo zaloti pri sexu?...se pač zgodi in ni najbolj prijetno.Najbolje je da potem stvari ne obešaš na veliki zvon.Osebno sem bil dvakrat v kočljivi situaciji ....reakcija?...nič posebnega....ko da se ni nič zgodilo.Je pa seveda odvisno od posameznega ljudeka kako bo reagiral.

freya
26.05.2007, 15:44
običajno je tistim, ki zalotijo, bolj nerodno kot tistim, ki so zaloteni
;)

kinsley
26.05.2007, 17:12
;)

...da,posebno ko starši zalotijo hčero,zna biti za njih veliki šok.:rolling: ....

PoisonIvy
26.05.2007, 19:00
;)
nisem zihr... bol jnerodno jim ni mogl bit kot je bilo men... enkrat je uletel moj foter, enkrat pa njegov.... oba sta na brzino nekaj zamrmrala v opravičilo in izpuhtela v miljoninki sekunde, jaz sem se obakrat vdrla nekaj metrov pod zemljo, moj je pa mrtvoladno izustil "ja no, pa kaj je pol?" in hotel nadaljevati ko da se nič ni zgodilo.....
najbrž ne rabm omenjat da je bil sex v istem trenutku zaključen, nobenga od fotrov pa še 14 dni nisem upala v oči pogledat

ke graaaaaveeeeee :)

anarchy
26.05.2007, 22:22
Kaj pa obratno, so vas otroci kdaj zalotili pri seksu? :angel: Za 4 stenami se dogaja marsikaj, aja, pa kaj lahko ima pedofil ali gaj otroka? Ogromno gejev in pedofilov ima otroke, to je dejstvo, kdor ne pozna tega dejstva je pac nevedez. Torej dosti jih je zrtev spolnega nasilja z strani starsev, torej so izkusili sex prezgodaj in to z strani starsev, kar je ogabno, potem jih je tudi dosti takih, ki jih verjetno zalotijo starse med sexom ali jih slisijo, ali vidijo pod oddejo ali brez oddeje, vprasanje, sploh pa mogoce v zgodnjih letih, ko se otrok se nic ne spomne, mogoce to nekatere celo rajca, da seksajo v prisotnosti dojencka, ker ze seksat z zensko, ko je noseca vprsanje, do katerega meseca nosecnosti je malo cudno. Dejstvo je, da marsikoga rajca seksati noseco zensko, ali je to kaj povezano z pedofilijo vprasanje, saj v bistvu seksate dobesedno v blizini fetusa "dojencka", tko da res ni lepo kaj vec povedat glede tega.

anarchy
26.05.2007, 22:27
;)
Ja verejtno je obem nerodno, samo to ti nic ne pomaga, kot ko pravijo, ko se kaksne zivali vstrasis in una zbezi in pravijo, da se je una bolj ustrasila od tebe, vprasnje, kdo je bolj v zadergi ali kdo se bolj vstrasi, vsekakor ni prijetno, ko pride do take situaciji.

Ja najbolje je na vse skup pozabit, kot, da ni blo nic in sploh se ne o tem pogovarjat, kot, da se ni nic zgodilo.

AHHAAHHAHA, samo je pa bil smeh uni film american PIE, kaksna huda komedija, samo tam pa res pretiravajo.

Smaug
27.05.2007, 01:04
Ko se nasmejes, izgledas kot direktorjev brat...
No, roko na srce, tudi posti niso dalec.

Žeruh
27.05.2007, 04:58
ker ze seksat z zensko, ko je noseca vprsanje, do katerega meseca nosecnosti je malo cudno. Dejstvo je, da marsikoga rajca seksati noseco zensko, ali je to kaj povezano z pedofilijo vprasanje, saj v bistvu seksate dobesedno v blizini fetusa "dojencka", tko da res ni lepo kaj vec povedat glede tega.

Discovery Chanell: Če je nosečnost zdrava, brez kakršnih koli komplikacij, se lahko seksa do zadnjega dneva nosečnosti. Celo izpust sperme v žensko koristi fetusu (neki hormoni..pač ne da se mi podrobno razlagat).

Ampak ne sedaj spreminjati teme, govorimo o hecni zadevi, ko je nekdo ujet "v kočljivem položaju".
Otroci me še niso ujeli v temdelu...sem pa večkrat ujel starše, ko sem bil še "smrkuc".

kinsley
27.05.2007, 13:23
zadeva je v trenutku dejanja pač neugodna za obe strani :) ,ampak z leti se stvari spomniš z nasmeškom...

mrjerry
28.05.2007, 12:54
Rajsi, da me zaloti njen fotr, kot pa njen tip :approve: :cool:

n...
28.05.2007, 14:17
naju je enkrat njegova mama zalotila. midva je pa sploh nisva opazila. zjutraj je samo rekla, ce je bilo lepo. midva sva se samo spogledala in vsi smo se zasmejali.

kinsley
28.05.2007, 15:41
jaz pa sem se moral v omari skrivat:rolling:

zlata_rozga
28.05.2007, 15:48
jaz pa sem se moral v omari skrivat:rolling:

pred kom pa ? :dontknow:

Jelengar
28.05.2007, 15:50
Le pred kom? :nonono: :rolling:

Jelengar
28.05.2007, 15:55
Rozga, daj malo pomisli, katera reka tece pod savskim mostom in pred kom se mora skrivat ljubimec iz omare? :rolling:

kinsley
28.05.2007, 15:55
pred kom?....pred njenim fotrom.

kinsley
28.05.2007, 15:56
...je blo drgač,vse legalno:approve:

zlata_rozga
28.05.2007, 15:57
Rozga, daj malo pomisli, katera reka tece pod savskim mostom in pred kom se mora skrivat ljubimec iz omare? :rolling:

ne vem kakšne so tvoje izkušnje, toda možnosti je precej - zato me je tudi zanimalo :d

zlata_rozga
28.05.2007, 16:01
...je blo drgač,vse legalno:approve:

ja zakaj pa si šou pol v omaro ? :dontknow:

kinsley
28.05.2007, 16:04
a te firbec matra?...nadaljevanje te zgodbe je še bolj zanimivo....

zlata_rozga
28.05.2007, 16:06
a te firbec matra?...nadaljevanje te zgodbe je še bolj zanimivo....

veš, da me firbec matra, čeprou se mi zdi, da nam nadaljevanja ne boš zaupal ;)

kinsley
28.05.2007, 16:08
...sem imel ene 16 let,in pač je dečva imela za***anga fotra in ni smela zaklepat vrat....no sej po tem dogodku si je izbojevala to pravico:rolling: ...da je lahko ponoči zaklepala vrata .....in se je pač enkrat ponoči njen stari znašel v bližini njene sobe....se ni blo cajta oblečt...

zlata_rozga
28.05.2007, 16:15
...sem imel ene 16 let,in pač je dečva imela za***anga fotra in ni smela zaklepat vrat....no sej po tem dogodku si je izbojevala to pravico:rolling: ...da je lahko ponoči zaklepala vrata .....in se je pač enkrat ponoči njen stari znašel v bližini njene sobe....se ni blo cajta oblečt...

zanimiva izkušnja, ni kej :d , samo mislim, da ti takrat ni blo tako smešno kot zdej http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c085.gif :d

kinsley
28.05.2007, 16:17
....in kar je še bolj zanimivo.Potem sem odkril še eno stvar.....

....res je bil utrip kar pošteno povečan.....

....namreč v tistem delu omare,kjer sem se skrival pred sovražnikom.....je bilo njeno perilo,tako da mi vsaj ni blo dolgčas

zlata_rozga
28.05.2007, 16:24
....namreč v tistem delu omare,kjer sem se skrival pred sovražnikom.....je bilo njeno perilo,tako da mi vsaj ni blo dolgčas

pa menda ja nisi ugotovil, da si tranvestit ? ;) al pa celo fetišist ? ;) ;) ;)

kinsley
28.05.2007, 16:33
zakaj pa transvestit?....fetišist?...sem pač izkoristil priložnost.

zlata_rozga
28.05.2007, 16:34
zakaj pa transvestit?....fetišist?...sem pač izkoristil priložnost.

no, no, sej si vidu, da sem se samo hecala :)

snežko
28.05.2007, 16:41

:) zna bit , zna bit...

kekez
28.05.2007, 18:00

Odvisno od dimenzij in kilaže :veryevil:

snežko
04.06.2007, 19:52
:) še najboljš bi blo, če bi naju zalozla njena sestra...

loki1234
08.06.2007, 16:05
ko sva s sestrično sexala naju je zalotila njena matka, ni blu glih nevem kaku hudu k nimam stroge matke

clea
08.06.2007, 16:14
ko sva s sestrično sexala naju je zalotila njena matka, ni blu glih nevem kaku hudu k nimam stroge matke
S sestrično?
In kako je blo?

loki1234
08.06.2007, 16:17
ful dobr mi je blu sej tu še zdej ponavlava čeprov se ne vidva pogostu vsaj enkrat na mesc

anarchy
09.06.2007, 17:14
:) še najboljš bi blo, če bi naju zalozla njena sestra...
O, tole bi pa blo zanimivo ja, samo skoda, ki se verjetno nebi hotela vkljuciti, ker potem je to ze nek incest in je malo tabuu, raje vsako sestro posamicno.

AlienW
09.06.2007, 18:10
ful dobr mi je blu sej tu še zdej ponavlava čeprov se ne vidva pogostu vsaj enkrat na mesc

Ei no pa ne morš s sestrično. God damn!:o

zlata_rozga
10.06.2007, 11:13

Mene pa nekaj zares zanima. Kaj pravi na to tvoje "razmerje" s sestrično tvoje dekle, saj kot pišeš v temi o analnem sexu jo imaš ?
Ali sploh ve za to ?

loki1234
10.06.2007, 13:48
ne ne ve za to. sm res moje dekle bi skus sm porivalu pa moram tut jst kdaj ne. Pa tu delam s sestrično.

cliena
11.06.2007, 18:21
ne ne ve za to. sm res moje dekle bi skus sm porivalu pa moram tut jst kdaj ne. Pa tu delam s sestrično.

bolanooooo:nonono:
hja...mene fotr zalotu...:d..lih smo meli za hišo šotor in fotr je pršou tja in odprl zadrgo na šotoru,...:d nadaljevanje je znano...:) še kašn mesc me je pol čudno gledu zrd tega hehe

zverina
28.06.2007, 18:37

me so.:approve: , kaj te vem 17 let nekaj takega.:2thumbs:

Foter še si zdej solzo ponosa pobriše, ko se spomni tega dneva.:approve: :2thumbs:

A tebe so dobli Anarchy?

Njuška Trap
01.07.2007, 20:09
Prav zalotili še ne, se je pa zgodilo, da sva imela odprta vrata od balkona, pa sta starša ravno sredi največje akcije prišla domov... Ni šans, da sta lahko kaj preslišala - preden sva odreagirala, sta lahko slišala kar nekaj ahov in ohov...

KissMe
06.07.2007, 10:35
Mene še niso zalotl, so me pa že slišal... bla sva v dnevni sobi, k je direkt zarvn spalnce od fotra pa od mt, na enem kavču k je bil na fedre, pa še ob steno je butal... sej sm vedla da slišta, sam v tistem momentu mi je blo vseen...

Nasledn dan je pa mt rekla da ni mogla spat, k sva se tok na glas pogovarjala :veryfunny:

Men se to ne zdi nč katastrofalnega. Sej je ful neprijetno, sam,.... itak vsi vemo kaj se dogaja ;)

La-di-da
26.07.2007, 10:46
Ne, ni me še dobila. Še vedno misli, da sem nedolžna. Stara sem 23let. Mal je verjetno naivna, al pa se spreneveda.

Marduk1
26.07.2007, 11:10
Mene še niso zalotili, so me pa skoraj dobili pri masturbiranju. In to 3x. Še vedno me ni izučil.

zverina
26.07.2007, 12:07
Mene še niso zalotili, so me pa skoraj dobili pri masturbiranju. In to 3x. Še vedno me ni izučil.

a si ga imel v rokah?:rolling:

Marduk1
26.07.2007, 14:27
a si ga imel v rokah?:rolling:

Sej mam tok mejhnga da ga primem samo z dvema prstoma :veryevil:

Inox
26.07.2007, 15:33

Veš, so izumil eno lepo stvarco k se ji reče K-L-J-U-ČAVNICA:d I Suggest you learn how to use it :p

Marduk1
26.07.2007, 16:12
Veš, so izumil eno lepo stvarco k se ji reče K-L-J-U-ČAVNICA:d I Suggest you learn how to use it :p

Ključavnica je sicer dobra ampak osebno raje uporablam kondom :d

zverina
26.07.2007, 17:31

hvalabogu, da nimam takih problemov.

Jst se z mojim komej obrnem, če sem v mal manjšem prostoru.:rolling:

cliena
27.07.2007, 13:13
hvalabogu, da nimam takih problemov.

Jst se z mojim komej obrnem, če sem v mal manjšem prostoru.:rolling:

:d sej vam je fajn ja...

mckeky
06.08.2007, 00:11
mene pa punco je babica co dobla haha

boga bica ziher spomine na mladost obujala se cel kedn (al pa bogi deda pol:veryevil: )

zverina
06.08.2007, 09:21
mene pa babo je bica co dobla haha

boga bica ziher spomine na mladost obujala se cel kedn (al pa bogi deda pol:veryevil: )

kaj je to bica pa babo?

summer
06.08.2007, 09:54
bica je oma oziroma babica..kakor hočeš...to je pa koroška:d