Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Darilo za enoletnega otroka?

banAna_
31.05.2007, 09:16
Nečak ima rojstni dan in nimam idej kaj bi mu kupila. Igrače so mu zanimive par dni potem pa ne več, za kake 'miselne' igrače je še premajhen, če mu kupim kaj za oblečt itak preraste in je brez veze....
Kakršne koli ideje so dobrodošle!!

Hvala

Irina
31.05.2007, 09:23
Nisi napisala, koliko denarja si namenila za darilo. Voziček "marela", avtosedež.,,,,,,.

banAna_
31.05.2007, 09:25
Ma take stvari že use ma... Ma denar niti ni taka ovira...mislm lih celga premoženja ne :D

Irina
31.05.2007, 09:36
Kopalni plašček in brisačo z izvezenim njegovim imenom.

mrjerry
31.05.2007, 10:08
Enzo :approve:

nemehecat
31.05.2007, 10:28
Darilni bon baby center, tricikel ali potiskač, gugalnica (če imajo akkšno drevo za gor zavezat), gumjasti bazenček za kopanje, knjigica s traktorji, kamioni, kopači ...
Vedeti moraš, da otrok pri enem letu še ne zmore toliko koncentracije, da bi zdržal ob eni igrači ali knjigi zelo dolgo, zato mu lahko kupiš take igrače ali knjigice, ki bojo primerne za naprej.
Moj skoraj triletni sin se sedaj najbolj zabava ob "branju" lego navodil za sestavit kamion in katalogu igrač Bruder - vozila:)

Soleil
31.05.2007, 17:22
Ja kakšen kamionček, tista "garažna hiša" za igranje, ko spuščaš avtke dol, al pa kakšen tak gasilski avto ... no pa sej je nemehecat že naštela tud kopača pa še ful kul stvari ... take stvari, da bodo zanj zanimive, ker fantki so preprosto nori na stvari s kolesi (to vidim pri našemu, ko se mu kar oči zasvetijo, če mu daš kakšen avtomobilček)! Ker kopalni plaščki jih ne brigajo, to je bolj darilo za njegovo mamico :). Za "ta velike" lego kocke bo pa tud mogoče že kmal čas.

silence
31.05.2007, 17:36
tricikelcek:approve:

Vsemogočni
03.06.2007, 14:53
Me kar srh spreleti, ko pomislim, kakšne probleme boš imela šele, ko bo star 10 let :rolling: Pri 16 bo imel že čisto vse (brez kakršne koli foušije), pri 18 letih ali še prej že hišo, itd.

Le kaj mu boš potem lahko še kupila :dontknow: :dontknow: Pošteno povedano, prav smiliš se mi, pa vsako leto bolj se mi boš.

Sem pa sam še vedno najbolj prepričan, da takemu, ki ima že vse, kupiš, kot je že nekdo navedel: v neki otroški trgovini bon. za kakšno vrednost se moraš odločiti sama, saj otrok tako še ne e zakaj se gre. Torej, za ta denar bodo nekaj otroku kupili starši. kaj, sami najbolj vedo kaj mu bo prišlo prav, če pa že failjo, potem ne morejo kriviti tebe. Pa srečno! še na leta naprej.

ponga
03.06.2007, 21:52
Enoletniki so ful veseli poganjača.
Lahko tudi tricikl, samo prej bo osvojil poganjačka.

miss.m
03.06.2007, 22:53
kakšne igrače za razvijanje motoričnih spretnosti so super. recimo kakšni lončki, obročki, kocke, ki jih "mora" zlagat po velikosti, če želi, da nastane stolp, znajo bit zelo zabavne.

pa ja, kot so že omenjali - tricikel al pa kšna zadeva na kolesih, ki jo bo sam lahko potiskal naokrog

banAna_
04.06.2007, 10:16
Me kar srh spreleti, ko pomislim, kakšne probleme boš imela šele, ko bo star 10 let :rolling: Pri 16 bo imel že čisto vse (brez kakršne koli foušije), pri 18 letih ali še prej že hišo, itd.

Le kaj mu boš potem lahko še kupila :dontknow: :dontknow: Pošteno povedano, prav smiliš se mi, pa vsako leto bolj se mi boš.

Sem pa sam še vedno najbolj prepričan, da takemu, ki ima že vse, kupiš, kot je že nekdo navedel: v neki otroški trgovini bon. za kakšno vrednost se moraš odločiti sama, saj otrok tako še ne e zakaj se gre. Torej, za ta denar bodo nekaj otroku kupili starši. kaj, sami najbolj vedo kaj mu bo prišlo prav, če pa že failjo, potem ne morejo kriviti tebe. Pa srečno! še na leta naprej.

Zelo zanimivo razmišlanje...Js rajš kupm neki uporabnega in zato vprašam koga k ma izkušnje s tem, kot da mu kupim kej kar je čist brez veze.... Po tvojem mišlenju je najbol da mu do 18. leta ne kupujem nič, ker drgač bo mel vsega polno rit....halo!
Tricikel pa ta razvajen otrok s polno ritjo itak že ma. ;)
Sm pa tud njegove starše vprašala in nimajo kej preveč idej, zato sem se obrnila na vas.

vejca
30.06.2007, 19:45
Mislim da je tako malemu še najlaže izbrat darilo, lažje kot kakemu 15 ali 18 letniku.

orchid
01.07.2007, 00:10
za darilo ga pelji na sprehod, čuvaj ga kakšen večer, da bodo starši prosti in si bodo lahko privoščili kakšno urico samo zase, zapoj mu uspavanko in nežno ga zazibaj v spanec.....več kot to, tak majhen otrok itak ne rabi....darilo ni nujno materialne narave, lahko je tudi samo ljubezen in tvoja prisotnost kot taka....;)

bodi prepričana, da se te bo bolj spominjal, če boš z njim preživela svoj prosti čas, kot če mu boš pri enem letu kupovala darila....glede na to, da imajo pa tudi starši "polno" denarnico za vse mogoče reči, jim pa mogoče ravno prostega časa primanjkuje in boš ustregla vsem.....morda še najmanj sebi, če se boš časovno s tem obremenila....ampak darilo je ponavadi ravno to, da daš nekaj, kar ti veliko pomeni....:)

banAna_
02.07.2007, 10:45
No njegov rojstni dan je že mimo...dobil pa je zložljivo posteljico za na počitnice, katera mu bo kar prav prišla....seveda torte in igranja nismo spustili.
Hvala za ideje!!!