Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : motnje erekcije

Srce
31.05.2007, 14:43
Pozdravljeni!

Nevem kam bi lahko dala ta problem pa sem rekla, da bom kar odprla novo temo. In sicer se je mojemu fantu zgodilo naslednje...
Imela sva lepo normalne spolne odnose kot vedno in ga je pri glavci začelo peči...ugotovila sva da je pač kot da bi bila zatrgana kožica. No in potem dva sni ni bilo spolnih odnosev...potem sva zopet ampak je še vedno čutil bolečino...potem sva čez kak dan zopet ampak je tukaj nastal problem, da ni bilo popolne erekcije (ni bil čisto trd kot ponavadi) in sva pač nehala s spolnim odnosom. No danes mi pa sporoči, da je po 4 dneh ane še vedno tak in da se je sam igral pa da tudi ni bil čisto trd in da se zjutraj tudi ni zbudil s trdim...bom kar tako po domače rekla. No in ko ga prime v roke ga sploh ne čusti je rekel kakor, da ni njegov :( In ga skrbi...

Saj je rekel, da gre k zdravnici sam...mogoče kdo kaj ve v zvezi s tem?

:dontknow: :sad: :blush:

mrjerry
01.06.2007, 07:53
Koliko je pa tvoj fant star? Resno sprasujem...

matkp
06.07.2007, 18:17
Mogoče pa ima tvoj fant varikokelo. Varikokela je ponavadi na levi strani mod,čuti pa se na otip kot bolj izražene žile- vene. Simptomi so tudi slabša erekcija, slabši izliv ter topa bolečina. Predlagam urologa ali pa ultrazvok.:2thumbs:
lp,matko