Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Zakaj nisem dobil darila?

azeed
02.06.2007, 12:43
Zdravo,

že od prej sem bil naročnik ADSL, v začetku aprila pa sem naročil trio paket. Realizacija priklopa se je izvedla sredi meseca Maja. Zanima me, ali mi ne pripadajo 4 brezplačni meseci + darilo (glede na promocijsko ponudbo siola)? Monter mi darila usb ključka ni dostavil in o tem ni nič vedel... :dontknow:

lp

Lencka
02.06.2007, 13:02
Ah, darila... Že od januarja čakam na spletno kamero... in principa jo želim! Pa ne, da jih ne bi opozorila. Tako da po mojem se lahko odpoveš ključku.

rda
02.06.2007, 13:44
Zdravo,

že od prej sem bil naročnik ADSL, v začetku aprila pa sem naročil trio paket. Realizacija priklopa se je izvedla sredi meseca Maja. Zanima me, ali mi ne pripadajo 4 brezplačni meseci + darilo (glede na promocijsko ponudbo siola)? Monter mi darila usb ključka ni dostavil in o tem ni nič vedel... :dontknow:

lp

4 brezplačni meseci in darilo pripada samo NOVIM naročnikom. Če si naredil prehod iz kakšnega prejšnjega paketa ti ne pripada nič od tega (zbrišejo ti samo morebitno prejšnjo vezavo in priklopijo brez nove vezave).

Obstaja možnost da prekineš prejšnji paket in naročiš čist na novo, vendar takrat izgubiš popust na zvestobo.

MODRI_ZOB
03.06.2007, 14:42
Zdravo,

lp
Nič ti ne pripada. Darilo je za N O V E in NE za stare naročnike. :D

Lencka
03.06.2007, 14:47
ma dobro, naša familija smo NOVI naročniki, pa nismo dobili darila...

Blond
05.06.2007, 11:59
Mi smo naročili čisto na novo DUO paket v obeh hišah.
Monter pa je imel sabo samo 1 ključek ;)

Tak je pač način dela TELEKOMA&SIOLA.

rda
05.06.2007, 12:56
Mi smo naročili čisto na novo DUO paket v obeh hišah.
Monter pa je imel sabo samo 1 ključek ;)

Tak je pač način dela TELEKOMA&SIOLA.

Verjetno ima monter doma kakšnega otroka :blush:

MrBoombastic
05.06.2007, 13:19
A je ključ > ali = 8 GB?

zajc
05.06.2007, 13:28
A je ključ > ali = 8 GB?

512 MB

bartmatej
05.06.2007, 14:05
http://www.ceneje.si/sandisk-usb-kljuc-cruzer-contour-8gb