Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Gesla

Esis
03.06.2007, 18:01
oprostite, če tema ne spada ravno sem, vendar nekateri na tem forumu res ne razumejo, da gesla nimamo enakega uporabniškemu imenu:nonono:
prosim uporabnika esisa, ki sem mu zaklenil račun naj me kontaktira na mail: t.markun@gmail.com, da mu/ji vrnem račun in da zamenja geslo pozivam tudi vse druge da gesla nimajo enakega uporabniškemu imenu
ko sem pregledoval ta forum, sem za foro probal enemu uporabniku priti noter in uspelo mi je v prvem poizkusu
izgleda, da se nekateri ne zavedajo, kej bi pravi nepridiprav lahko storil in zlorabil uporabnika

hvala za razumevanje

tvoja bivsa
04.06.2007, 10:37
mojega ne uganeš nikoli. sicer pa, glede na to da je odvetnica moja zelo dobra prijateljica, ti lahko povem da si ti že zlorabil uporabnika.

Goody
04.06.2007, 10:45
ugibanje ali zloraba gesel je strogo prepovedana. Tudi v primeru, da se želi opozoriti na to, da imajo eni preveč enostavna gesla, še ne pomeni, da jih lahko zlorabljate. To spada med hujše kršitve in zato se ne dobi samo bena ampak še hujšo kazen. ...

Goody
04.06.2007, 10:50
oprostite, če tema ne spada ravno sem, vendar nekateri na tem forumu res ne razumejo, da gesla nimamo enakega uporabniškemu imenu:nonono:
prosim uporabnika esisa, ki sem mu zaklenil račun naj me kontaktira na mail: t.markun@gmail.com, da mu/ji vrnem račun in da zamenja geslo pozivam tudi vse druge da gesla nimajo enakega uporabniškemu imenu
ko sem pregledoval ta forum, sem za foro probal enemu uporabniku priti noter in uspelo mi je v prvem poizkusu
izgleda, da se nekateri ne zavedajo, kej bi pravi nepridiprav lahko storil in zlorabil uporabnika

hvala za razumevanje

Zakaj si poleg gesla, zlorabil tudi mail v profilu?

Goody
04.06.2007, 13:21
+ uporabnik naj se javi meni!!!!! na Osebno sporočilo ali mail :imenik@siol.net

nejc
04.06.2007, 13:23
ugibanje ali zloraba gesel je strogo prepovedana. Tudi v primeru, da se želi opozoriti na to, da imajo eni preveč enostavna gesla, še ne pomeni, da jih lahko zlorabljate. To spada med hujše kršitve in zato se ne dobi samo bena ampak še hujšo kazen. ...In to je?:dontknow:

Goody
04.06.2007, 14:24
prijava zlorabe ...

Izbrisan
05.06.2007, 14:28
prijava zlorabe ...

Jaz bom pa tebe prijavil na vodstvo Siola z vsemi dokazi, zato le pazi kaj delaš!

Goody
05.06.2007, 14:31
Prijavi, če misliš, da maš razlog ;)