Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Prekinitev pogodbe

black vomit
06.06.2007, 16:27
Tako, že konec aprila sem poslal pogodbo za razvezan dostop TRIO paketa. Na informacijah so mi zagotovili da je bila vnešena 10.maja, takrat sem tudi prvič klical. Kličem 14 dni nazaj pravijo da je še nisem poslal pogodbe, in mi OBLJUBIJO da bodo zadevo porinili naprej, kicem pred 1 tednom, vse je še zmeraj enako, in mi znova obljubijo da bodo porihtali, klicem 3 dni nazaj in neka agentka (maruša) obljubi da bo sama da bo porihtala in da me poklice nazaj naslenji dan. Klica seveda od nikoder. Klicem nazaj tisti dan in prosim za njo, pravijo da me bo poklicala, ker je ta moment zasedena, nazaj. Klica še do danes ne. Danes kliče oče in se začnejo opravičvati da so pogodbo "založili" in da bo vse skupaj največ trajalo še 10 dni.

Ker imam njihovih praznih obljub ter arogantnega odnosa do naročnikov poln k**** , vas sprasujem če lahko prekinem pogodbo, ter ostanem na sedanjem ISDN +Študentki paket.

janezpesec1
06.06.2007, 17:58
Na pogodbi je napisan rok do kdaj jo morajo izpolniti, mislim da je pri Telekomu to 30dni (ne vem ali delovnih dni). Ce je rok potekel lahko seveda brez skode odstopis od pogodbe. Rok se pa steje od trenutka ko pogodbo podpiseta obe stranki. Upam da si poslal posto priporoceno ker potem imas potrdilo kdaj si poslal.

shyama
06.06.2007, 20:29
black vomit pokliči na 080 in reč da želiš stornirat, pa bodo stornirali, ti pa ostaneš na ISDN+ štud. paket

PS tudi če si oddal konec aprila in si naročil RZ s prenosom številke + TRIO, zadeva še ne more biti zaključena ;)

mihies
07.06.2007, 08:23
Tako, že konec aprila sem poslal pogodbo za razvezan dostop TRIO paketa. Na informacijah so mi zagotovili da je bila vnešena 10.maja, takrat sem tudi prvič klical. Kličem 14 dni nazaj pravijo da je še nisem poslal pogodbe, in mi OBLJUBIJO da bodo zadevo porinili naprej, kicem pred 1 tednom, vse je še zmeraj enako, in mi znova obljubijo da bodo porihtali, klicem 3 dni nazaj in neka agentka (maruša) obljubi da bo sama da bo porihtala in da me poklice nazaj naslenji dan. Klica seveda od nikoder. Klicem nazaj tisti dan in prosim za njo, pravijo da me bo poklicala, ker je ta moment zasedena, nazaj. Klica še do danes ne. Danes kliče oče in se začnejo opravičvati da so pogodbo "založili" in da bo vse skupaj največ trajalo še 10 dni.

Ker imam njihovih praznih obljub ter arogantnega odnosa do naročnikov poln k**** , vas sprasujem če lahko prekinem pogodbo, ter ostanem na sedanjem ISDN +Študentki paket.

Hecno, jaz sem poslal v začetku maja pogodbo za priklop optike in prenos ISDN telefonskih in do konca maja ni bilo ne duha ne sluha o čemu. Potem sem začel gnjaviti (žal šele takrat) in sem kmalu ugotovil, da so izgubili pogodbo za prenos telefonskih in zato niso nič naredili. WTF? Pa niti obvestili me niso. Ma nevem, če je to normalen odnos. Po drugi strani so pa verjetno zelo zmedeni in obremnjeni (optika, združitev s Telekomom, etc.). Samo da se tako hecajo s pogodbami pa ni več smešno...

janezpesec1
07.06.2007, 17:59
PS tudi če si oddal konec aprila in si naročil RZ s prenosom številke + TRIO, zadeva še ne more biti zaključena ;)
Tole je pa dalec od resnice, rok za prenos stevilke je 12 delovnih dni (ob pravilno prilozenih papirjih) in to je ze zdavnaj mimo od konca aprila.

shyama
08.06.2007, 19:23
ja ko oni prejmejo pogodbo z vsemi prilogami in jo posredujejo naprej (to pa ni nujno, da bo ravno tisti dan ko jo po pošti prejmejo ;), lahko je šele čez 14 dni) , šele takrat začne tečt ta rok.In v tem primeru to kar sem jaz napisala drži

janezpesec1
09.06.2007, 18:04
Prenos stevilke morajo posredovati naprej isti delovni dan ce je zahteva prispela med 8. in 16. uro drugace pa takoj naslednji delovni dan. Kar se tice rokov za ostale storitve pa verjamem da drzi kar si napisala. :)

black vomit
13.06.2007, 10:55
Danes mi je pa malo manjkalo da nebi use na Telekomu poslal v tri pm!!!

Pred tednom dni klicem na HD tako kot ste svetovali in rečem da bi storniral pogodbo, in seveda oni ja seveda bo urejeno do jutri ipd.

Danes me pa pokličejo da naj bom 20tega doma da mi pridejo priklopit tisto kar sem naročil

Pa kaj je z vami ??!!! Že tako zavajate potrošnike pol se pa se s takimi igrate.