Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : mms 2007

panchy
07.06.2007, 06:10
znani so finalisti mms 2007! vsem je jasno, da bo zmagal domen kumer! dejansko je najboljši... če ne zmaga on, imata edini možnost še mirna reynolds in manca špik, ker itak ni nobene druge zvezde na festivalu, kot oni trije! jaz privoščim najbolj mirni ali domnu, manca je pa brez veze!!!!!

pinky
07.06.2007, 06:33
če je pa taka izbira, pa vidim, da se mi ne splača gledat....

iri
07.06.2007, 07:34
in to so kao zvezde? :veryfunny:

TuNina
07.06.2007, 14:32
ahahhahahahahhahhah
ahahah
HAHAHHHAHAHAHAH

zvezde..

bwaahahahhhaahahah

tolstoyed
07.06.2007, 15:35
prva stopnicka do zmage je torej ze predpogoj da si zvezda? haha v cem pa tekmujejo ti zvezdniki?

magnolia
07.06.2007, 17:06
To bi blo pa prov za gledat, ce bi mela NET TV. Koncno bi namrec rada vidla vse te zvezde s Kumaro na celu. A Murko pa ne nastopa?

Soleil
07.06.2007, 18:00
01. Petra Slapar - Naj ljubezen vrne se NE POZNAM
02. Monika Pučelj - Samo še en dan DRETJE SKOZI KRIV NOS ...
03. Pop'n'dekl - Gusar Armando NE POZNAM
04. Platin - V dobrem in zlu NEPRIPOROČLJIVO ZA DIABETIKE!
05. YO-ZO feat Katja - Hej Marica 1/2 NE POZNAM
06. Maya - Bosi plešemo R&B MAYA?
07. Melita Pleteršek - Trdna kakor skala NE POZNAM
08. Steffy & Donald Trumpet - Priznaj SE JIH BEŽNO SPOMNIM Z EME'07 ... BEŽNO
09. Tjaša Pustotnik - To ni čas za solze NE POZNAM
10. Lea Sirk in Jasna Jug - Povej mi kdaj NOBENE POZNAM
11. Špela Huzjan - Nima smisla NE POZNAM
12. Natalija Kolšek in Klapa Lavanda - Klapa zaigraj NE POZNAM
13. Skater - Romeo in Julija NE POZNAM
14. Pohan ples - Jodel express NE POZNAM
15. Taljub Lapajne - V beli bolnici MALE OR FEMALE?
16. Jasna - Nov dan JASNA WHO?
17. Špelca - Lady Casanova ATOMIK HARMONIK ŠPELCA?
18. Manca Špik - Baila, baila, baila KAKORKOLI ...
19. Sons - Vse kar imam NE POZNAM
20. Lepi Dasa - Velika mašina TUD ČE NE BI!
21. Gorazd Ademovič - Nikotin NE POZNAM
22. Domen Kumer - Rumeni tisk PEL BO PESEM O SEBI ... O KAKO LEPO!
23. Mirna Reynolds - Motor JA .... MISS PIGGY!
24. Funky Tina - Vroči sladoled FUNKY WHO?
25. Mambo Kings - Hauba Party EH ... DEJTE NO
26. Maja Slatinšek - Svobodna MALA, OKROGLA BUCIKA ...
27. Sandra Auer - Zdaj je čas TUD NE POZNAM
28. Zmagovalna skupina oddaje Super zvezda JA TUD PRAV ...

TuNina
07.06.2007, 18:02
Platin - V dobrem in zlu - priredba Novkovića?
Gorazd Ademovič - Nikotin - priredba one srbske pevaljke?

zdaj ko vidim ta seznam, sem že skoraj odločena, da bom gledala :approve:
kdaj se bo sploh zgodil ta velespektakel?

TuNina
07.06.2007, 18:03
27. Sandra Auer - Zdaj je čas TUD NE POZNAM

ja kak ne poznaš, to je ja Auerjeva hčerka :d :d :d

Soleil
07.06.2007, 18:17
ja kak ne poznaš, to je ja Auerjeva hčerka :d :d :d

Aja!? King of the Rainbow's daughter? :o

iri
07.06.2007, 19:10
a ni že lani sodelovala, al je bilo tisto nekaj drugega?

01. Petra Slapar - Naj ljubezen vrne se NE POZNAM
to je tista, ki poje v Piramidi, a ne?

05. YO-ZO feat Katja - Hej Marica 1/2 NE POZNAM
tista Katja, ki je bila v Baru 2 :d

06. Maya - Bosi plešemo R&B MAYA? Ne, to ni tista z žnabli, ampak (neizvirna) Maja iz propadlih Unique. Ta piskajoča bjonda.

17. Špelca - Lady Casanova ATOMIK HARMONIK ŠPELCA?
no, pa da slišimo, če so jo končno kej naučili peti :d

26. Maja Slatinšek - Svobodna MALA, OKROGLA BUCIKA ...
sej ni okrogla :dontknow:

TuNina
07.06.2007, 19:15
evo je:
http://www.pozareport.si/images/news/other/90d178651e1c028d0eeb6b439b64125d.JPG

verjetno ne rabim posebej poudarjati, da je tadesna.. sicer je pa lepoto podedovala po mami :d
http://www.pozareport.si/images/news/other/446051a65eefa0ade74051d59c127886.jpg

iri
07.06.2007, 19:17
:veryfunny:

ampak tja u gofljo je pa fotru podobna :d

TuNina
07.06.2007, 19:18
uh, zdaj sem se pri Požarju še malo informirala..

Skater je bivši Skuter.
whatever.

Petra Slapar je ena izmed tistih treh pojočih v Piramidi.

Domnu Kumru grozi dikvalifikacija, ker je bila njegova tekmovalna pesem nekje že predvajana.. čeprav dvomim, da bo kaj s tem :d

Soleil
07.06.2007, 19:34
Petra Slapar .... Petra Slapar ... kje je že bila ... AJA!

http://www.firbec.si/petra-slapar.html

http://www.studiofaca.com/forum/forum_posts.asp?TID=5215

temp64
07.06.2007, 19:38
.....že samo ko vidiš naslove tričetrt komadov, te mora zvit okol jeter in želodca

Soleil
07.06.2007, 19:43
.....že samo ko vidiš naslove tričetrt komadov, te mora zvit okol jeter in želodca

mene še posebno zvije pri:

03. Pop'n'dekl - Gusar Armando
05. YO-ZO feat Katja - Hej Marica
07. Melita Pleteršek - Trdna kakor skala
14. Pohan ples - Jodel express
15. Taljub Lapajne - V beli bolnici
17. Špelca - Lady Casanova
18. Manca Špik - Baila, baila, baila
20. Lepi Dasa - Velika mašina
24. Funky Tina - Vroči sladoled
25. Mambo Kings - Hauba Party

pri drugih pa ne tako posebno ...

temp64
07.06.2007, 20:06
ja, sej....:d:d

panchy
08.06.2007, 05:35
ja, sandra auer je res grozna!!!! vecina jih je letos groznih ali brezveznih. meni so vsec samo mirna, manca in domen...ziher bodo naredili edini show! ce ne drugace pa tako, da bodo na oder spet privlekli kup plesalcev in pripomockov, mirno pa bo verjetno spet poscala kaka zival!:)

iri
08.06.2007, 07:26
Skater je bivši Skuter.
whatever.
a jih je zaskrbelo, ko je Teja Haver rekla, da se je tako včasih imenovala Ljubljana? :d

Luccka
08.06.2007, 09:50
...no saj mms že nekaj let ni to, kar je bil!!!! :( odkar je vajeti prevzela družina Auer, je stvar takšna kot je...grozna!!! Auerjeva hči brez boja pride v finale:nonono: , mama s svojo pojavo kvari prebavo fenov tega dogodka:o :o :o , očka Stojko pa poskuša s fru-fru frizurco omilit storjeno:rolling:
tisti naši pevci in pisci besedil, ki vejo kaj je glasba in besedilo, so ta festival že davno, davno prepustili tistim, ki si želijo 5 min slave!!!!!!!!!!!!!!!!:2thumbs: :d :2thumbs:

sadie_007
08.06.2007, 11:24
[QUOTE=Soleil;1219516]20. Lepi Dasa - Velika mašina
[QUOTE]

če Dasa tko reče, ane ... pa še brke ma :approve:

:d :d

Soleil
09.06.2007, 08:43
če Dasa tko reče, ane ... pa še brke ma :approve:

:d :darrrrrr :p (:d:d:d)

stLARA
13.06.2007, 12:42
No, mene pa že "firbec matra", kaka grozota bo nastala od tegale_: http://www.superzvezda.net/
Čeprav moram priznat da ena ali dve celo ne pojeta tako grozno.
Ubogi revčki se niti predstavljajo ne, da so verjetno na dobri poti, da postanejo še ena tarča posmeha, ki jih je na Štajerskem žal vse (pre)več. (Še Predin se je v Ljubljano preselil:d )

freya
13.06.2007, 13:11
03. Pop'n'dekl - Gusar Armando
pričakujemo lahko mornarske uniformice, harmoniko, skakanje na odru..pač tko kot je na TV Petelin red
http://www.si21.com/XML-news_picdata/200508294535m_04.jpg

09. Tjaša Pustotnik - To ni čas za solze
videla sem jo plesat trebušni ples, peti pa še ne

king_m
20.06.2007, 13:52
In seveda je bilo pred leti, ko je eden za drugim zmagoval Oto Pestner, skupina Faraoni s svojimi prehodniki (Bazar, Prizma), kasneje Nace Junkar 2x, Helena Blagne 2x... to pa je bilo vse OK, danes pa, ker nekateri mislite, da ste IN, če pljuvate po vsakem, ki se trudi, je sramotno in ponižujoče če 2x zmaga Domen Kumer.

Jaz pa sem mnenja, da odkar je MMS prevzel Stojan Auer ta festival zopet postaja (vsaj z besedili in sceno) morsko in poletno obarvan. Spomnite se samo, ko je na MMS zmagala pesem Sive ceste. In kakšno ima to vezo z morjem, soncem, poletjem, počitnicami, itd. Pa ne pozabit, da je Auer prevzel MMS ko ga nihče drug ni želel in bi, brez NET TV in Auerja, festival potonil.
Seveda pa, ker se ljudje trudijo, morajo biti popljuvani. ***iga, Slovenija pač :(

Kaja
20.06.2007, 13:58
In seveda je bilo pred leti, ko je eden za drugim zmagoval Oto Pestner, skupina Faraoni s svojimi prehodniki (Bazar, Prizma), kasneje Nace Junkar 2x, Helena Blagne 2x... to pa je bilo vse OK, danes pa, ker nekateri mislite, da ste IN, če pljuvate po vsakem, ki se trudi, je sramotno in ponižujoče če 2x zmaga Domen Kumer.

Jaz pa sem mnenja, da odkar je MMS prevzel Stojan Auer ta festival zopet postaja (vsaj z besedili in sceno) morsko in poletno obarvan. Spomnite se samo, ko je na MMS zmagala pesem Sive ceste. In kakšno ima to vezo z morjem, soncem, poletjem, počitnicami, itd. Pa ne pozabit, da je Auer prevzel MMS ko ga nihče drug ni želel in bi, brez NET TV in Auerja, festival potonil.
Seveda pa, ker se ljudje trudijo, morajo biti popljuvani. ***iga, Slovenija pač :(

Vse O.K.,ampak dragi moj kralj, Pestner zna peti, medtem ko za Kumra tega ne moreš trditi.............

pinky
20.06.2007, 14:00
pa ne da se je Stojan prijavil na tale forum z nickom king_m? :o:o

king_m
21.06.2007, 16:09
Vse O.K.,ampak dragi moj kralj, Pestner zna peti, medtem ko za Kumra tega ne moreš trditi.............

Vsak zna peti, samo vprašanje je kako dobro. Tako kot zna vsak igrati nogomet, samo še zdaleč ne vsi enako dobro. A so v športu tudi vsi prvaki?

king_m
21.06.2007, 16:12
pa ne da se je Stojan prijavil na tale forum z nickom king_m? :o:o

Nisem Stojan, samo cenim pa to, kar je naredil za Slovenijo, ko je v prvi polovici 90-ih No.1 svetovnim skupinam tistega časa promoviral ime Slovenija in k nam privabil vse svetovno znane glasbenike tistega časa.
Ne razumem nekaj... ali so vsi forumi ustvarjeni zato, da se iz ljudi vleče samo negativne lastnosti? Naj bo ta forum drugačen in poskusmo na vsako stvar gledat pozitivno. Saj ni vse črno.

Tiste festivale ko pa RTV SLO organizira so pa spet slabi po svoje in spet imate eni in isti za povedat, kakšna kuhinja je na EMI, Slovenski popevki, Veseli jeseni, itd. Me prav zanima kakšen festival bi moral kdo nardit, da bi ga hvalili?

kodrček
23.06.2007, 21:47
Nisem Stojan, samo cenim pa to, kar je naredil za Slovenijo, ko je v prvi polovici 90-ih No.1 svetovnim skupinam tistega časa promoviral ime Slovenija in k nam privabil vse svetovno znane glasbenike tistega časa.
Ne razumem nekaj... ali so vsi forumi ustvarjeni zato, da se iz ljudi vleče samo negativne lastnosti? Naj bo ta forum drugačen in poskusmo na vsako stvar gledat pozitivno. Saj ni vse črno.

Tiste festivale ko pa RTV SLO organizira so pa spet slabi po svoje in spet imate eni in isti za povedat, kakšna kuhinja je na EMI, Slovenski popevki, Veseli jeseni, itd. Me prav zanima kakšen festival bi moral kdo nardit, da bi ga hvalili?

vodit bi ga mogla Zrnec in Godler pa bi blo fantastično:rolling:

aja...pa mal bol strog predizbor ne bi škodoval:approve:

temp64
12.07.2007, 17:50
Sandra Auer - Zdaj je čas

farmer family did it again............ukradli so kar cel kos Safri Dua........za kozlat

TuNina
12.07.2007, 18:09
sandra FTW!

iri
13.07.2007, 07:40
kaj je zdej to, nobenega poročila o včerajšnjem polfinalnem večeru? :d

julia♥
13.07.2007, 08:06
kaj je zdej to, nobenega poročila o včerajšnjem polfinalnem večeru? :d

Katastrofa od katastrofe... pa ne mislim nastopajoče, oni so opravili svoje nastope po najboljših močeh... OZVOČENJE pri prvi polovici nastopajočih je bilo ZANIČ! Saj se jih je po TV komaj kaj slišalo... Mislim katastrofa kaj se grejo... Domen Kumer je pa odstopil prostovoljno od svojega nastopa :rolling: V finale so pa prišli
# Monika Pučelj - Samo še en dan (skupno 30 točk)
# Špelca - Lady Casanova (skupno 26 točk)
# Pijamas - Pidžama party (skupno 26 točk)
# Maja Slatinšek - Svobodna (skupno 23 točk)
# Mambo Kings - Hauba Party (skupno 22 točk)
# Maya - Bosi plešemo (skupno 20 točk)
# Sandra Auer - Zdaj je čas (skupno 19 točk)

Pa še to Komad Sandre Auer je res kopija Safri Dua, celoten bobnarski vložek, JUHEJ.. kaj bi se drugega pričakovalo od avtorja skladbe DOMNA KuMRA. :nonono:

chaser
13.07.2007, 11:59
Bah, Net TV je itak nesposoben eno stvar izpeljat kot je treba. Btw, organizatorjem se zdi izguba časa da bi radijske postaje konkretno poročale vse točke, čas pa zapravljajo tako da za vsakega nastopajočega detajlno povedo postopke glasovanja? Med nastopajočimi je bilo pa itak veliko nekih polpismenih telet, pobranih z ulice. Komisija v predizboru je božanska, res.

mrjerry
13.07.2007, 12:42
Petra Slapar .... Petra Slapar ... kje je že bila ... AJA!

http://www.firbec.si/petra-slapar.html

http://www.studiofaca.com/forum/forum_posts.asp?TID=5215

Petra Slapar je fejst baba :approve:

julia♥
13.07.2007, 20:41
Od dobro obveščenih virov vam lahko zaupam, da je Domen Kumer v Mariboru organiziral pravo akcijo za glasovanje, za "njegove" izvajalce, pač tiste ki jim je avtor skladbe.. nabavil je ogromno telefonov in ljudi, ki preko teh telefonov pošiljajo smse.. seveda vse plača Domen. :d :rolling:
Odtopil od tekmovanja pa je baje za to, ker je baje od Stojana Auerja izvedel, da nikakor ne bo prišel v finale, ker je komisija sklenila nek pakt in mu ne bi dali niti točke..kakor tudi njegovim varovancem- zaradi tega je tudi organiziral to "skupinsko" glasovanje.:d

TuNina
13.07.2007, 20:52
evribadi vsiskupaj: HU KERS!

snežko
13.07.2007, 21:02
:) ampak ozvočenje je res slbš kot na kaki vaški gasilski veelici...sem verjel, da bodo od včeraj kaj zrihtali...a zgleda ni važno...hukers so verjetno rekli tud oni...

iri
14.07.2007, 09:41
včeraj sem gledala in poslušala ene par pesmi ... omg. Človek se niti za***avat ne more iz tega, ker je preveč easy. Tragikomičnost je zbledela, samo še tragično je.

iri
14.07.2007, 23:26
In Manci Špik je v tretje uspelo ... Zeh.

Morena
14.07.2007, 23:39
Sem vidla zaj na koncu Manco, ko je že zmagala. Čedalje bolj na muško sliči.

magnolia
15.07.2007, 09:22
^Meni ona že od nekdaj deluje ful možačasto. Sicer je bla pa očitno konkurenca res obupno slaba, če je ona zmagala. Sklepam, da je komad podoben njenemu prejšnjemu?

chaser
15.07.2007, 13:18
Še bolj klavrn je.