Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Playstation 3

BassMaster
07.06.2007, 14:43
Upam da mi lahko kdo "pomaga" oz. nekaj pove. Vsi najbrž že vemo da PS3 podpira Linux operacijski sistem...mene pa zanima, če se da na kakršn koli način na konzolo naložiti Windowse? Ali je to popolnoma nemogoče?

WarlordAlexander
07.06.2007, 15:55
to je pa mislm 100% nemogoče.

Bond
07.06.2007, 23:52
Zaenkrat nemogoče. Pa tud drugače ne verjamem, da bo kdaj..

nofear2009
08.06.2007, 13:12
Nikakor ne bo mogoce, ker je Windows Microsoft-ov in ce se ne ves sta Sony s Playstation-om 3 in Microsoft z XBOX 360 nasprotnika. ;)

kinsley
14.06.2007, 11:07
mene pa zanima,kaj se da vse pocet z njim.PS3 naj bi vrtel blu-raje,dvd-je,cd-je....kako pa je v praksi z tem?...mp3,divx?....

nofear2009
14.06.2007, 16:41
www.playstation3.com
divx ne more predvajati. mp3 pa lahko spravis na 60 GB storage via CD ali memory sticka in podobnih zadev.

Smaug
15.06.2007, 11:08
Se se komu zdi 600 evrov bolano prevec za konzolo? Btw, v centru Cannesa so jih pred 2 mesecema prodajali za slabih 100 evrov manj...

d28
15.06.2007, 13:01
sam imam že nekaj časa PS3 in lahko rečem, da je zadeva super.

cena je res visoka, kar je tudi po moje glavni razlog, da se ne prodaja tako dobro kot bi se lahko.
vseeno pa obstoji kar nekaj argumentov, ki si jih lahko poiščete npr. na Gamespotu, zakaj vseeno upraviči svojo visoko ceno.

trenutno pa ne izkorišča vseh svojih potencialov, ker razvijalci iger še niso vsega pogruntali. tudi dobrih iger je zaenkrat bolj malo. ampak konec leta pa se bo tudi to spremenilo.

neuradno naj bi igra Metal Gear Solid 4 zasedala na blu-ray disku kar 48GB!

Smaug
15.06.2007, 15:44
Jazst sem preprican, da Sony nudi ogromno za to ceno, ampak se mi le ta zdi (za konzolo) vseeno nerealna. Ravno tako kot mobilni tamagociji; ce te daje zelja neustavljiva, lahko za njega "ladno" odstejes 600 evrov. In zraven dobis kup odprtih moznosti, ki jih nikoli ne bos uporabljal. Razen ko se bos ****il z njegovimi karakteristikami, to je. Mislim, zakaj bi nalagal Linuxe na PS3!?

Je pa res tudi, da ne natepavam igric ze kar priletno stevilo let, zatorej na vse skupaj gledam z malo drugacnega vidika.

kinsley
15.06.2007, 17:02
Cena je res še zasoljena in poleg tega rabiš se dober tv zraven...saj bi včasih tudi kaj odšpilav,posebno v zimskem obdobju,mene bolj privlači blu ray,ker lahko v fotelju pogledaš film,se mi ne da guzvat v kinu ne...

chaser
19.06.2007, 13:06
Saj menda Sony namerava nekoliko spustiti ceno, vendar vprašanje za koliko.

DrOnyx
19.06.2007, 13:12
trenutno pa ne izkorišča vseh svojih potencialov, ker razvijalci iger še niso vsega pogruntali. tudi dobrih iger je zaenkrat bolj malo. ampak konec leta pa se bo tudi to spremenilo.

neuradno naj bi igra Metal Gear Solid 4 zasedala na blu-ray disku kar 48GB!

Po mojem mnenju ne gre za to, da ne bi razvijalci iger še pogruntali vsega, kar konzola nudi. Danes je razvoj igre preprosto zelo drag in ljudje hočejo ne vem kakšno grafiko, pa posebne učinke in recimo še nekaj malega igralnosti. Teksture se ne delajo kar same od sebe in da sprogramiraš in oblikuješ za 48GB materiala, mora biti hudo drago in po mojem čedalje več razvijalcev iger razume, da se to večini sploh ne izplača. Nekaj jih res dobro služi, ostali delajo pa izgubo.

Pričakovat, da boš imel vsako leto 50 vrhunskih iger za neko platformo je nerealno.

kinsley
23.06.2007, 15:52
res je da razvoj igre pobere ogromno denarja in ker je vladar sveta vladar je zelo malo založnikov kateri si upajo tvegati z kako novo in originalno igro...zato raje štancajo nadaljevanja že uveljavljenih naslovov