Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Online račun ne dela

xerces8
12.06.2007, 10:48
Na servisnih straneh, pod "Pregled izstavljenih računov in plačil" ne dela ogled prvega računa v spisku (ima status "Odprto", medtem ko so drugi "Zaprto"). Preostali delajo OK.

V IE prikaže:
Pripetila se je napaka ob poskusu prikaza računa. Poskusite znova.

V FF pa se odpre Acrobat Reader, ki potem pojamra, da ne more prikazati dokumenta.

zajc
12.06.2007, 16:03
Na servisnih straneh, pod "Pregled izstavljenih računov in plačil" ne dela ogled prvega računa v spisku (ima status "Odprto", medtem ko so drugi "Zaprto"). Preostali delajo OK.

V IE prikaže:
Pripetila se je napaka ob poskusu prikaza računa. Poskusite znova.

V FF pa se odpre Acrobat Reader, ki potem pojamra, da ne more prikazati dokumenta.

Mogoče si spregledal obvestilo:

Trenutno prihaja do napake pri prikazovanju računov, zaradi česar morda ne boste videli računa za mesec april, hkrati pa bodo prikazane odprte postavke, ki ste jih že poravnali. Napako bomo odpravili v najkrajšem možnem času.

Opravičujemo se vam in vas prosimo za razumevanje!

mark2
12.06.2007, 17:58
Online račun sedaj dela.

Pa še opozorilo. Malo si poglejte, če ste ta mesec imeli obračunan popust (dve uri) pri klicih, kajti jaz ga nisem imel. Imam pa TRIO (RZ). Jih je treba kar preverjat!

ingvarl
12.06.2007, 20:30
Online račun sedaj dela.

Pa še opozorilo. Malo si poglejte, če ste ta mesec imeli obračunan popust (dve uri) pri klicih, kajti jaz ga nisem imel. Imam pa TRIO (RZ). Jih je treba kar preverjat!

Preveri po klicih. Jaz sem tudi opazil, da naj ne bi obračunali popusta, ampak se mi zdi, da je všteto (manj obračunanih minut), ampak ni posebej prikazano.

Blond
13.06.2007, 09:25
Saj jim nič ne dela kristusom.
Danes sem dobil račun po pošti in seveda je tut ta napačen.
Dvignem telefon in hočem preverit zakaj je na računu gor cela solata, pa seveda tut telefoni ne delajo.

Ne morem verjet... ali je to splošna nategancija ali so res tak sposobni, da ne znajo obračunat tistega kar prodajajo.

Dobro preverite račune. Če si na znate sami razložit kaj so vam obračunali jih pokličte in naj vam podrobno razložijo kaj so vam zaračunali in v kakšnih zneskih.

Blond

clutch
15.06.2007, 09:28
Ti bos v vsako temo isto nalimal?