Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Dirka po Sloveniji

dadod
13.06.2007, 11:15
Danes na sporedu druga etapa
http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10091030706130902470

king16
14.06.2007, 16:34
RTV SLOV pa nič. Parminutni posnetek pozno ponoči in to je vse. Sramota.
Takšno dirko, in pa še z tako močno udeležbo bi TV v tujini še kako rade prenašale.
Še enkrat, sramota za RTV.

fazan
14.06.2007, 20:45
Bilo je rečeno da jo bodo v celoti prenašali. Vendar je mogoče kdo zasledil ,da prenaša dirko eurosport?

reziser
16.06.2007, 20:00
v Pomojem je prenos take dirke prezahteven oz. preveč drag ,pred tremi leti se spomnim ,da so prenašali
zadnjo etapo dirke po sloveniji ,.Drgač pa tud ni nč narobe ,če ne sem si jo saj v živo ogledal in videl padec.Vendar zasluženo je zmagal Nose ,ki je poleg tega ,da je Slovenec zraven še Dolenec.

king16
17.06.2007, 09:32
Sem ponosen, da je zmagal Slovenec, pa mi je prav vseeno iz kateregakoli dela Slovenije ali moštva.
Eurosport te dirke ni niti omenil, še manj prenašal.

RTV pa bi jo lahko, saj to ni nevem kak strošek za našo TV, če pomisliš, da tehniko imajo ( drugače ne bi bilo posnetkov)( motoristi in kamermamni pa so se torej itak vozili celo dirko s kolesarji. Strošek bi torej bil verjetno samo zakup satelitske veze za 2 uri dnevno, to pa pomojem ni nevem kaj.
Ampak ne. Čudna je ta politika RTV.
In če pomislimo, kako priljubljeno je v zadnjih letih kolesarjenje pri nas in kakšne uspehe dosegajo naši kolesarji, še enkrat, prava SRAMOTA za našo RTV, ki jo mi financiramo.