Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ma to ni res.........

aci
13.06.2007, 12:28
Evo danes tehnične težave z siol tv in telefonijo.Pravijo da so težave odpravljene ampak men tv in telefon še ne dela pravijo na helpdesku da moj modem nepokliče nazaj in kaj jaz vem še vse pa to več nemore biti res kaj se dogaja z tem siolom in telekomom a še kdo podobne težave:dontknow:
:cry: :cry:

allx
13.06.2007, 13:37
To, da nič ne dela kot bi moralo in da je več ali manj vse katastrofa, je postalo nažalost že samoumevno. Zaradi tega večina niti noče več izgubljati preveč energije s komentiranjem.

PChott
13.06.2007, 15:09
Se strinjam, škoda besed, pravzaprav ko dela zadovoljivo sem čist srečen, da bi delovalo tako kot mora izgleda da je utopija. Drugače povedano karkoli hočeš na tem preljubem Telekomu, te tko kot bitka za milini na veter.

J_O
13.06.2007, 15:11
Se strinjam, škoda besed, pravzaprav ko dela zadovoljivo sem čist srečen, da bi delovalo tako kot mora izgleda da je utopija. Drugače povedano karkoli hočeš na tem preljubem Telekomu, te tko kot bitka za milini na veter.

Točno tako, se strinjam!!!!!!!

jagy
13.06.2007, 17:13
Jaz imam že dalj časa težave. Sem upal, da mi bo vsaj storz pomagal, a ne odgovori na moje ZS.:nonono:

d28
15.06.2007, 12:03
Ja, če je pa tako, bi se moral Siol oglaševati: "VEČNE TEŽAVE"

:nonono:

madmitch
15.06.2007, 22:10
Evo danes tehnične težave z siol tv in telefonijo.Pravijo da so težave odpravljene ampak men tv in telefon še ne dela pravijo na helpdesku da moj modem nepokliče nazaj in kaj jaz vem še vse pa to več nemore biti res kaj se dogaja z tem siolom in telekomom a še kdo podobne težave:dontknow:
:cry: :cry:
Samo naroben profil so ti priklopili. Šlamparija pač.