Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Optika

iri
14.06.2007, 07:20
Okej, recimo, da to paše pod lepoto in stil. :)

V glavnem, jst moram iti kupiti nov okvir za očalca in niti ne vem, do katere optike naj se odpravim (jih je preveeeeč), zato me zanima, če imate s kakšno optiko prav posebno dobre izkušnje in bi jo priporočili.

Me je pa že vnaprej strah, za koliko novcev me bodo olajšali ... :shy:

amaze646
14.06.2007, 09:33
Okej, recimo, da to paše pod lepoto in stil. :)

V glavnem, jst moram iti kupiti nov okvir za očalca in niti ne vem, do katere optike naj se odpravim (jih je preveeeeč), zato me zanima, če imate s kakšno optiko prav posebno dobre izkušnje in bi jo priporočili.

Me je pa že vnaprej strah, za koliko novcev me bodo olajšali ... :shy:

Okvirčki so lahko kr dragi, tako da za mal bolse pricakuj od 30k naprej.

Aldebaran
14.06.2007, 09:56
Ljubljana? Kranj? Maribor? ???
No v ljubljani jih na žalost ne poznam... V Kranju bi pa priporočil optiko Primc (http://www.optikaprimc.com/) ... pa optiko monokel tudi pohvalijo...

ja ojri naši predragi, kenede... računaj: dobri okvirji so od 15 ojrov naprej...

iri
14.06.2007, 10:02
Aja, v Ljubljani :)

če bodo za 15 evrov, potem jih kupim 10 :d ;)

gia
14.06.2007, 14:33
jst sem svoje zadnje dobila v tisti -50% na kolinski (al je že šmartinska, ni v btc-ju, pred njim).
je solidna izbira, ker je kr velka zadeva.

amaze646
14.06.2007, 15:29
Ljubljana? Kranj? Maribor? ???
No v ljubljani jih na žalost ne poznam... V Kranju bi pa priporočil optiko Primc (http://www.optikaprimc.com/) ... pa optiko monokel tudi pohvalijo...

ja ojri naši predragi, kenede... računaj: dobri okvirji so od 15 ojrov naprej...

Dobri okvirji se zacnejo tam nekje od 100-150 eurov naprej. Sam imam ocala, ne nosim jih skos ampak samo za branje, racunalnik in voznjo. Mel sm prej ze ene dvojne okvirje take pocenske in so hitro sli v smeti. Zvijajo se, nerodni so in ne stojijo lepo. Pol sem pa enkrat dal za okvirje mal vec ko 150 eur in jih imam zdaj ze ene 5 let in so se popolnoma ohranjeni pa so mi velikrat padl po tleh...

Aldebaran
14.06.2007, 18:44
Aja, v Ljubljani :)

če bodo za 15 evrov, potem jih kupim 10 :d ;)
o madona... čist sem se zatipkal... mislil sem od 150 ojrov:) naprej:)

Dobri okvirji se zacnejo tam nekje od 100-150 eurov naprej. Sam imam ocala, ne nosim jih skos ampak samo za branje, racunalnik in voznjo. Mel sm prej ze ene dvojne okvirje take pocenske in so hitro sli v smeti. Zvijajo se, nerodni so in ne stojijo lepo. Pol sem pa enkrat dal za okvirje mal vec ko 150 eur in jih imam zdaj ze ene 5 let in so se popolnoma ohranjeni pa so mi velikrat padl po tleh...

Ja tole pa drži kot pribito:)

lady_lucifer
14.06.2007, 19:17
Če te bo pot zanesla u NM, pol pejt v optiko Pojšak ;)

:d:d

iri
15.06.2007, 07:41
Zaenkrat so vsi navdušeni nad Rugljem in Feniksom (za filofaksom). :) Moram reči, da so se pri Ruglju izkazali že takrat, ko sem kupovala sončna očala. Res znajo pomagat, niti enih si nisem sama pogledala, ampak mi je vse prodajalec prinesel k nosu, jst sem mu samo povedala, kaj mi je všeč, on je pa iskal, kaj bi mi pasalo. :)

Kaj pa Clarus, ki ima v BTC hudo veliko štacuno, je kdo kupoval tam? kako človek sploh obdela tako veliko štacuno ... ?

Sem jih včeraj gledala v eni manj založeni optiki, pa so imeli samo Gucci, Cavalli, Ferre ... :rolleyes:

nattka
15.06.2007, 11:20
za rugla imam same lepe besede ... je pa res za spoznanje dražji ...

iri
27.07.2007, 07:14
A imajo optike avgusta res popuste na vsa očala, ne samo na sončna očala? :shy:

mrjerry
27.07.2007, 07:50
Zaenkrat so vsi navdušeni nad Rugljem in Feniksom (za filofaksom). :) Moram reči, da so se pri Ruglju izkazali že takrat, ko sem kupovala sončna očala. Res znajo pomagat, niti enih si nisem sama pogledala, ampak mi je vse prodajalec prinesel k nosu, jst sem mu samo povedala, kaj mi je všeč, on je pa iskal, kaj bi mi pasalo. :)

Kaj pa Clarus, ki ima v BTC hudo veliko štacuno, je kdo kupoval tam? kako človek sploh obdela tako veliko štacuno ... ?

Sem jih včeraj gledala v eni manj založeni optiki, pa so imeli samo Gucci, Cavalli, Ferre ... :rolleyes:

Jaz hodim v Ciciban (nasproti bezigrajskega stadiona). Cenovno so po mojem tam kot ostali (beri: okvirji so dragi ko P). S tem da, kar se okvirjev tice, kupujem samo se okvirje iz titanovih litin, ker so prakticno neunicljivi. Opazil sem pa, da je cena okvirjev skoraj 100% pogojena z znamko. Ce so to neki hudi oblikovalci, so tudi okvirji dragi (150 EUR+). Moji okvirji so Superga (:clown:), sicer tudi ni poceni, vendar kot receno, titan dela cudeze. So lahki in tanki, po sploh ne vem koliko letih (dve sigurno) pa se jim ne pozna a ma nista.

Tudi optika na Trzaski (zraven Corner puba) je dobra. Punca je sicer imela neke tezave s stekli (odluscila se je antirefleskna plast), a so ji zamenjali nekaj dni pred iztekom garancije.

popka
27.07.2007, 17:28
Optika Pirc v Šiški

sadie_007
27.07.2007, 17:36
jst sem pa kr nehala očala nosit in zdej brez podnapise berem ... kr iz dons na jutr sem spregledala, resno :approve:

popka
27.07.2007, 17:42
jst sem pa kr nehala očala nosit in zdej brez podnapise berem ... kr iz dons na jutr sem spregledala, resno :approve:

a si kake kaplce u učke devala mrbit?

sadie_007
27.07.2007, 17:43
a si kake kaplce u učke devala mrbit?

ne ... sam kr naenkrat se mi je vse tko jasno zdelo :approve:

in je še zmeri

popka
27.07.2007, 17:45
ne ... sam kr naenkrat se mi je vse tko jasno zdelo :approve:

in je še zmeri

boš pol pokazala:shy:

TuNina
27.07.2007, 20:03

zato sem pa jaz vedno bolj slepa :(

Luka2k
27.07.2007, 21:12
Nazadnje sem okvirje kupil v Clarusu v beteceju. Sprva sem bil majčkeno razočaran nad izborom, a ko mi je na pomoč priskočila ena fletna deklca in začela iz predalov metat modele, sem hitro prišel do onih perfect.
Čim poveš kak stil hočeš, ti nasuje tolk okvirjev, da jo moraš kar malo bremzat... Skratka, ponudba res dobra, prijaznost na nivoju, cene pa povprečne. Za svoje okvirje sem stisnil cca. 163€, pa baje da so firma (mexx).
Pejd pogledat.