Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Košarkarsko EP v Španiji

Strani : [1] 2

dadod
22.06.2007, 11:16
Selektor slovenske reprezentance Aleš Pipan je imenoval 15 košarkarjev, na katere bo računal na evropskem prvenstvu, ki bo septembra letos v Španiji. Na seznamu ni Bena Udriha ...

http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10041010706221129430

lover001
22.06.2007, 11:50
še nekaj odpovedi...udrih, maravič, joksimovič.........kar se mene tiče...kaj pa je udrih pokazal v NBA.....nič..zato ne rabi hodit v reprezentanco...in vujačič....grelnikov klopi pa res ne rabimo.....pa maravič..WTF..is maravič....nikoli nič posebnega naredil...., pa joksimovič..kar naj ostane dol.če mu je tako všeč....

Slovenia's finest
22.06.2007, 16:43
A Udrih sam ni hotu igrat,al ga Pipan ni hotu dat na krajši seznam za Španijo?

fužinc
22.06.2007, 17:36
ja kje bo udrih špilu,a ne veš kok je težka sezona za njim?ne more on špilat če ga pa rit boli od sedenja;)

bolha16
23.06.2007, 22:06
Udriha nebo ker mu poteče pogodba naslednje leto tak da hoče it nazaj v Zda da se pripravin a novo sezono al nekaj takega sm jaz bral v glavnema podobna situacija kot nacbar.Samo se bo udrih na EP samo mlajši.

Hallenbeck
23.06.2007, 22:33
Sram naj bo vse te naše t.i. NBA zvezdnike!!
MVP rednega dela Dirk Nowitzki zmeraj igra za Nemčijo, pa ma za sabo zelo zelo veliko tekem, prav tako MVP finala Tony Parker za Francijo, naši pa od silnega gretja klopi ne morajo zaradi vseh mogočih razlogov.
Sram jih naj bo!!

Rašo je seveda izjema.

žućo
25.06.2007, 08:52
malo je pa čudno da pipan ni poklical dončiča in rizviča.

NBA-jevci se naj gredo solit

Tempter
27.06.2007, 19:01
Itak je brezveze diskutirati o tem kdo je v reprezentanci in kdo ne, Pipan je nesposoben za vodenje. Še drugi trenerji se mu posmehujejo in slišiš izjave v stilu, repka je ena boljših le trener je v ****u.

Hallenbeck
28.06.2007, 01:21
Itak je brezveze diskutirati o tem kdo je v reprezentanci in kdo ne, Pipan je nesposoben za vodenje. Še drugi trenerji se mu posmehujejo in slišiš izjave v stilu, repka je ena boljših le trener je v ****u.

Ja pa dobro no.
Saj smo imeli tudi druge trenerje, pa nam nikoli ni stekla igra. Imena kot so Sagadin, Drvarič, Urlep, Zrinski in Subotić vendarle nekaj pomenijo v evropski košarki, pa so vsi dosegli manj, kot Pipan, ki nas je vsaj pripeljal do šestega mesta na zadnjem EP in uvrstitve na SP. Saj ne pravim, da je ful dober selektor, ampak na terenu so igralci, pravzaprav odlični igralci, ki pa zgleda nimajo poštimano v glavah in se malo preveč obremenjujeo z nasprotniki namesto z svojo igro. Ne more bit vsega kriv selektor.

Lios
26.07.2007, 20:20
To je zato, ker smo Slovenci hlapci, tudi tisti naturalizirani očitno. Res je da je Dirk Nowitzki super zvezdnik in ga zato malce drugače obravnavajo v klubu, vendar zato pa tudi je super zvezdnik, ker se zna postaviti zase. Naši pa enostavno nimajo jajc in zato tudi nikoli nihče ne bo super zvezdnik. Ampak so si sami krivi!

Hallenbeck
27.07.2007, 13:55
To je zato, ker smo Slovenci hlapci, tudi tisti naturalizirani očitno. Res je da je Dirk Nowitzki super zvezdnik in ga zato malce drugače obravnavajo v klubu, vendar zato pa tudi je super zvezdnik, ker se zna postaviti zase. Naši pa enostavno nimajo jajc in zato tudi nikoli nihče ne bo super zvezdnik. Ampak so si sami krivi!

Lios, na žalost je res tako.

Kn0x
27.07.2007, 14:26
Če bi jih poklical da bi recimo igral na svetovnem za ZDA sm 100% da bi se udeležil za njih. Pač slovenija jim bol kot ne malo pomeni

grofica
27.07.2007, 14:38
Če bi jih poklical da bi recimo igral na svetovnem za ZDA sm 100% da bi se udeležil za njih. Pač slovenija jim bol kot ne malo pomeni

EDINO PRAVILNO...MAL SE PRAŠITE, KAJ DA AMERIKA SVOJIM ŠPORTNIKOM IN KAJ JIM DA SLOVENIJA..IN POL SE ŠE UPA KAK STAR ATE ZGRAŽAT, DA JE ČEPLAKCA NESLA DNAR V TUJINO AL PA SREBOTNIKOVA...

Lios
27.07.2007, 15:12
EDINO PRAVILNO...MAL SE PRAŠITE, KAJ DA AMERIKA SVOJIM ŠPORTNIKOM IN KAJ JIM DA SLOVENIJA..IN POL SE ŠE UPA KAK STAR ATE ZGRAŽAT, DA JE ČEPLAKCA NESLA DNAR V TUJINO AL PA SREBOTNIKOVA...

Ja sam tukaj je vprašanje: Ali pa jim bi sploh morala kaj dati? ZDA jim zagotovo da ogromno zelencev, vendar pa ravno ta kapitalizem in globalizacija danes tako surovo uničujeta šport.

monster
29.07.2007, 14:37
No, pa so na pripravljalnih tekmah naši dečki :)

Zmaga proti neki selekciji zda?? in proti Čajnizom brez Jao Minga ... ok.

Kn0x
16.08.2007, 16:14
Pipan je objavil dvanajsterico za ep

http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10041010708161614550

bolha16
17.08.2007, 21:00
Kaj že ni čas za medaljo na EP.Če edini premagamo evropske prvake na tekmovanju ko so postali evropski prvaki.Kaj se zgodi z našimi v tistih bolj pomebnih tekmah.

P.S Gre kdo gledat tekmo francija slovenija v MB tabor že ve kdo če se prodajajo karte

Pirate
19.08.2007, 15:37
Zmaga proti neki selekciji zda??

Zmaga proti NBDL selekciji... NBDL aka national basketball developement league je pa nekakšna podliga lige NBA, tam pošiljajo kake NBA ekipe svoje slabše igralce na "izboljševanje". Sam zadnja leta opažajo da se jim jih bolj splača pošiljat v Evropo ;)

Drugače pa pod tem selektorjem, ki ga imamo, ne biti preveč optimistični kar se tiče EPja... :sad:

monster
19.08.2007, 15:40
hm se vam zdi res tolk slab?

fantje imajo očitno kar dober energy pred štartom ... :)

za napredovanje potrebujemo dve zmagi. Italija in Poljska? :d

uroš12
20.08.2007, 14:17
glavno je da selektor in strokovno vodstvo dobro sodeluje, vsekakor imajo izkušnje. Škoda da je Gašper Okorn moral iti v svoj klub in ga ne bo na prvenstvu - ima izredno borben karakter kar naši fantje zelo potrebujejo. Mislim da ne bodo glavne tekme v predtekmovalni skupini (potrebujemo vsaj dve zmagi) ampak v skupini za uvrstitev v četrtfinale(kjer ima slovenija slabe izkušnje -- letos tudi mlada reprezentanca v gorici). Vseeno vrjamem v naše fante. Upam na veliko borbenost, čimveč slovenskih navijačev in da bi z Madrida prinesli medaljo . Upanje umira zadnje.

uroš12
20.08.2007, 21:35
danes lepa zmaga proti ITALIJI (v zadnji četrtini smo igrali z drugo peterko, italijani pa na vso moč)

monster
20.08.2007, 21:51
nečesa ne štekam .. včasih si se na pripravljalnih tekmah nekako izogibal tekmecem iz skupine, mi pa veselo igramo s Frenčiji, makaronarji ..a so to kaki novi pristopi, ki jih ne razumem? :o

uroš12
20.08.2007, 22:18
nečesa ne štekam .. včasih si se na pripravljalnih tekmah nekako izogibal tekmecem iz skupine, mi pa veselo igramo s Frenčiji, makaronarji ..a so to kaki novi pristopi, ki jih ne razumem? :o

ja ponavadi se tega izogibajo, no nekaj razlogov: 1. na prvenstvu ni pomembna samo ena tekma 2. to so lahko tudi taktične igrice ( skrivanje taktike,itd.) 3. z temi reprezentancami (Francija, Italija ...) smo se vedno pomerjali, pred vsemi tekmovanji (tako so zveze že zmenjene za tekme tudi dalj časa naprej--prepričan sem da bomo tudi nasledno leto na pripravah za olimpijske igre(upam) tudi igrali z makaronarami to je samo moje osebno mnenje :2thumbs: :2thumbs: :d

uroš12
20.08.2007, 22:22
še enkrat povem : jaz vrjamem v to reprezentanco tako ko v kristusa s križa in komaj čakam da se vrnejo z španije da jih vsi skupaj pričakamo na BRNIKU (al kak se že zai reče)

Pancho
24.08.2007, 04:02
http://www.rtvslo.si/sport/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=51&c_id=35303

Mmmm, kapetan Rašo! :approve:

mdg
26.08.2007, 18:40
Jah, včeraj sem naše dečke gledal proti Franciji v Mariboru.
Fajn tekma, lepo vzdušje...kot vedno na basketu v MB.

Moram rečt, da mi je ekipa všeč. Ne bom izgubljal besed o
"zvezdah", ki jim reprezentanca dol visi in so se nastopu odrekli,
ampak pohvalil "omladino", ki se je včeraj kar izkazala.
Dragić je veelik talent in bo še zelo napredoval !
Ostali več ali manj po pričakovanju, malo "posrani" nad ambientom in
dejstvom, da jih je prišla gledat žlahta in družina http://izgnaniizraja.mojforum.si/images/smiles/ssn.gif
Presenečen sem bil nad "starino" Jagodnikom, ki je
presenetljivo dobro pariral v obrambi.

Jaka je v končnici za***al tekmo: zgrešena trica nekaj minut pred koncem,
nato v kontri napačna povratna podaja. Vse preveč je njegovih takih žog...
Po razburljivi končnici s fauli sem/tja je Tony v zadnjih minutah le
pokazal motivacijo, ko se je dvorana dvignila na noge in z rutino
so Francozi rešili tekmo.

Naša prva zvezda Smodiš okej, le da je fantić preveč živčen.
Hitro mu "pokne film". Tega sodniki ne bodo tolerirali, zagotovo ne.

Sicer pa sta oba selektorja še skrivala adute kot kača noge http://izgnaniizraja.mojforum.si/images/smiles/ssn.gif
Raša, Jaka, Smodiš še zagotovo imajo nekaj rezerve.

Razveseljivo pa je, da so naši konkurenčni.

Go get tem, dečki !

Prognoza za prvenstvo: 5. mesto http://izgnaniizraja.mojforum.si/images/smiles/kul.gif

monster
26.08.2007, 18:41
hvala mdg, tole je bilo izčrpno ;)

5. mesto bi bilo lepo

Lios
26.08.2007, 20:19
No, po današnjem "velikem" porazu, pa jaz nisem več kakšen velik optimist. Mislim, da se spet kaže, da naši znajo igrati samo pred svojim občinstvom.

monster
26.08.2007, 20:32
kok je pa blo? nkjer ne piše ...

Kn0x
26.08.2007, 22:27
Piše!

Slovenija : Francija 74:92 (49:69, 37:45, 18:23)

http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10041010708262043180

uroš12
27.08.2007, 14:42
No, po današnjem "velikem" porazu, pa jaz nisem več kakšen velik optimist. Mislim, da se spet kaže, da naši znajo igrati samo pred svojim občinstvom. pazi to je ena prijatelska tekma, ki ne pomeni nič -- na prvenstvu bo drugač. :2thumbs: :2thumbs:

monster
03.09.2007, 18:53
danes zvečer na zmago :d

snežko
03.09.2007, 19:34
:) upam da ne na zmago, ampak da zmagamo...nemci komej čehe po podaljških, hrvatje se mučijo z latvijci...

Teo
03.09.2007, 22:39
a joj joj lakovič:D

peer mu morm častit, ko ga srečam.

tako smo se drli, dab se hmal blok podrl:D

pipan!!!! Kje d faak je bil Rašo v zadnih minutah?

Kn0x
03.09.2007, 22:39
aaaaaaaaaa.. 5 let življenja mi je šlo zarad živceu:)

Drgač pa hvala bogu da je našmu Jakatu ratal...

monster
03.09.2007, 23:01
tu mač :o
bravo naši in lucky laky :d

aleksander
04.09.2007, 08:04
Posnetek meta Jake Lakoviča:
http://www.mojvideo.com/thumb/1_014c30c3dccc1b87d0c2.jpg (http://www.mojvideo.com/video-slovenija-italija-jaka-lakovic-v-zadnji-sekundi-zadel/69246dad4e84d1abec53&page=1&category=mr)

hemo
04.09.2007, 08:14
Vse je za***u PIPAN!
Klubučarja notr v 35. minuti, 1 žoga na Smodiša v raketi in tog ERAZEM (!!!!) so vzrok da smo zgubil prednost zadnjih 6ih minutah.

PIPAN DIE!

LP H

Knez
04.09.2007, 08:30
Slaba Slovenija, še slabša Italija.

Dejstvo je, da so Italijani skozi tekmo falili večino trojk in zicerjev, kar za njih niti slučajno ni značilno.Če bi oni zadevali vsaj pol toliko, kot zadevajo ponavadi, bi se mi lahko samo slikali.

Zgledali smo zelo slabo (z izjemo Smodiša in Lakoviča v zadnjih minutah).

Smodiš je v naši ekipi klasa zase.

snežko
04.09.2007, 08:50
:) najbolj me jeza, da če ne vodmo vsaj za 10 pik 4 minute pred koncem, mi je jasno da smo zgubl...res nimamo zmagovalne mentalitete v sebi al kaj??? koš lakoviča je tak zegn, da ne morš verjet...dobil sem 5 sivih las...dripci jedni...

polaki nas bodo ubil dons...

mdg
04.09.2007, 09:10
Matr...tole ne smem več gledat :D
Tako se že dobljene tekme RES ne sme kockat !!!

Strinjam se z gornjimi: Pipan je skoraj zaj.ebal tekmo.
Kje je bil Rašo zadnjih pet minut ???
Pa Jagodnik, Erazem...preprosto so se sesedli pred odgovornostjo.

Jaki in Smodišu pa vsaka čast. Izjemno sta potegnila iz thriller tekme.
Je pa naša zmaga zaslužena in čista. Vodili in nadigrali smo jih celo tekmo.

Kot že vedno trdim: športna psihologija v slo je v ****u ! Kaj s temi igralci nihče
nič ne dela ??? Kvaliteta sploh ni vprašljiva.

Se pa ne strinjam s trditvami, da smo slabi. To je bila prva in že takoj izjemno pomembna
tekma za obe ekipi. Tu je malo popravnih izpitov ! Zato tudi toliko napak. Na obeh straneh.
Poleg tega so obrambe dobro delale.

Veseli pa me Dragič...tip je FUL talent !

Teo
04.09.2007, 10:37
ok, rašota v zadnjih minutah ni blo notri, ker so taljani dali sam majhne pa hitre notri in igrali na hitri koš, v taki igri pa rašo nima kaj delati. to je dokaj logično

upam, da so fantje ugotovili, da so odlični in bojo danes poljake rutinirano nabili

Đoni
04.09.2007, 11:28
:) ok, rašota v zadnjih minutah ni blo notri, ker so taljani dali sam majhne pa hitre notri in igrali na hitri koš, v taki igri pa rašo nima kaj delati. to je dokaj logično

upam, da so fantje ugotovili, da so odlični in bojo danes poljake rutinirano nabili

se strinjam!:2thumbs:

Marduk1
04.09.2007, 11:45
Skor me je infarkt zadel, ampak pomembna je zmaga. Dajmo naši!!!!

Pancho
04.09.2007, 12:37
:) najbolj me jeza, da če ne vodmo vsaj za 10 pik 4 minute pred koncem, mi je jasno da smo zgubl...res nimamo zmagovalne mentalitete v sebi al kaj??? koš lakoviča je tak zegn, da ne morš verjet...dobil sem 5 sivih las...dripci jedni...

Mentaliteto (pa ne reprezentance) bolj kot igra naših kažejo taki komentarji... :)

Koš Lakoviča je zegn? A koš Italije 5 sekund do konca je bil pa prikaz kvalitete? Kaj zdaj? :)

Namesto veselja, da jim je uspelo zmagat na tak način kot Jugoslaviji kar nekajkrat v zlatih časih... dejmo jih še enkrat spljuvat...

Napad je Italiji bolj šepal kot pa našim. Z izjemo 2 intervalov so pravzaprav igrali dobro... v obrambi pa prav tako. Čestitke!

SuperPig
04.09.2007, 13:40
ok, rašota v zadnjih minutah ni blo notri, ker so taljani dali sam majhne pa hitre notri in igrali na hitri koš, v taki igri pa rašo nima kaj delati. to je dokaj logično

Se strinjam za Rašota, ampak kaj hudiča v taki situaciji na parketu delata, Jagodnik in E.Lorbek??? Namesto E. Lorbka bi moral biti notri Slokar, namesto Jagodnika pa D.Lorbek, ki je precej hitrejši kot Jagodnik.

Drugače pa našim svaka čast za zmago:2thumbs:

dadod
04.09.2007, 13:42
Konec prvenstva za Ćapina...zares škoda...
http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10041050709041356210

hemo
04.09.2007, 14:11
Objavil-a Teo Prikaži sporočila

Marconato je majhen in hiter?
C'mon!

snežko
04.09.2007, 14:22
Mentaliteto (pa ne reprezentance) bolj kot igra naših kažejo taki komentarji... :)

Koš Lakoviča je zegn? A koš Italije 5 sekund do konca je bil pa prikaz kvalitete? Kaj zdaj? :)

Namesto veselja, da jim je uspelo zmagat na tak način kot Jugoslaviji kar nekajkrat v zlatih časih... dejmo jih še enkrat spljuvat...

ja vem - včasih sem preveč realen... in ne reagiram s srcem...

noben ni govoril o kvaliteti italijanov. je bil pa njihov koš veliko bolj normalen. bil je sam in na črti. jaka je pretekel celo igrišče se ustavil na šus, 2 makaronarja pred njim, vrgel in zadel v zadnji sekundi. če je to vse v tvoji normali ok, v moji pač ni. kaj misliš kolikokrat bi še takole isto akcijo v celoti zadel, od recimo 20 poiskusov? 3x? 5x?

veselje ob zmagi je bilo prisotno povsod, ne morš pa mimo dejstva, da enostavno v končnici striktno zategnemo! in da smo jo včeraj srečno odnesli!

mdg
04.09.2007, 14:39

to o zadnjih minutah pa preprosto ni res.
Ko se lomi tekma, rutine in izkušnje prevladajo !
Za izi koše Bullerija pa je kriv bek na njem: konkretno Jaka, ko ga je kril.

Kako si sicer razlagat nerodnosti E.Lorbka?
Pa ga ne obsojam: pač ima tudi svoje mesto in svojo minutažo.
A NE TAKRAT, KO SE ODLOČA TEKMA !
Točno se mora vedet prva peterka.
In kapetan v njej ni ???

Sicer pa res: Poljake nabit, pa je ! :p

grofica
04.09.2007, 14:41
k VIDM NA KLOPI, SPET, PIPANA, ME ITAK MINE DO BASKETA...UČER SO BLI ITALJANI KATASTROFALNI, ZATO SMO MI CELO ZMAGAL..S TAKO IGRO IN S TAKIMI KOMBINACIJAMI NA IGRIŠČU, DANS NE BOMO ZMAGAL...MORM PA JIM ČESTITAT ZA BORBENOST IN TUT ZA ZMAGO SEVEDA, ČEPROU MORM REČT HVALA PREDVSEM ITALJANOM...

ŽE PRED LETI SM REKLA, DA DOKLER BO PIPAN NAŠ SELEKTOR, NE BO OD NAŠIH NIČ...DO ZDEJ ME S SVOJIM VODENJEM NI "ZAHEBU"...UPAM, DA ME BO ZDEJ, V ŠPANIJI....

grofica
04.09.2007, 14:43
Aja..nauduŠu Me Je Edino DragiČ...upam, Da Res Pride V Olimpijo...tak Pogumno In Zavzeto Bi Mogl Igrat Uni Tastari Dripci, Ne Pa, Da Se Userjejo....

Lios
04.09.2007, 15:17
Vidim da je tukaj kar nekaj kandidatov za novega selektorja naše košarkarske reprezentance. Joj kolk smo sam pametni! Pipan dejansko taktično ni najbolj močan, vendar pa ima še vedno največje uspehe z našimi košarkarji, daleč največje, med drugim tudi včerajšnjo zmago.

grofica
04.09.2007, 16:00
Vidim da je tukaj kar nekaj kandidatov za novega selektorja naše košarkarske reprezentance. Joj kolk smo sam pametni! Pipan dejansko taktično ni najbolj močan, vendar pa ima še vedno največje uspehe z našimi košarkarji, daleč največje, med drugim tudi včerajšnjo zmago.

ZASLUGE ZA UČERIŠNO ZMAGO PRPIŠ KR ITALJANOM....TOK U BEDU, KSO IGRAU UČERI, JIH ŽE DOOOOUG NISM VIDLA IGRAT...ČEPRAU SE JIM JE PO ČUDEŽU NEKAK USPEL VRNIT... POD ČUDEŽEM MISLIM SEVEDA PIPANA...KMU JE ŽE, KOT TOLKRAT DO ZDEJ, SKOR USPEL ZAHEBAT TEKMO...

IN O KTERIH USPEHIH NAŠE REPREZENTANCE TI TO? PA NE MI ZDEJ BLUZIT O UVRSTITVI NA EP, NA SP..ITD..S TAKIMI POSAMEZNIKI KT JIH MAMO, BI KAKŠN SRBSKI TRENER NAREDU ZMAGOVALNO MOŠTVO...KAR PA PIPANU NE BO USPEL..USAJ V TEM STOLETJU NE...

PA SPET BOM REKLA...UPAM, DA ME DEMANTIRA....

Lios
04.09.2007, 16:56
ZASLUGE ZA UČERIŠNO ZMAGO PRPIŠ KR ITALJANOM....TOK U BEDU, KSO IGRAU UČERI, JIH ŽE DOOOOUG NISM VIDLA IGRAT...ČEPRAU SE JIM JE PO ČUDEŽU NEKAK USPEL VRNIT... POD ČUDEŽEM MISLIM SEVEDA PIPANA...KMU JE ŽE, KOT TOLKRAT DO ZDEJ, SKOR USPEL ZAHEBAT TEKMO...

IN O KTERIH USPEHIH NAŠE REPREZENTANCE TI TO? PA NE MI ZDEJ BLUZIT O UVRSTITVI NA EP, NA SP..ITD..S TAKIMI POSAMEZNIKI KT JIH MAMO, BI KAKŠN SRBSKI TRENER NAREDU ZMAGOVALNO MOŠTVO...KAR PA PIPANU NE BO USPEL..USAJ V TEM STOLETJU NE...

Ampak upam, da nisi kakšna najstnica, oziroma se nisi rodila šele včeraj ali pred parimi leti. Ker a poznaš pa šele "uspehe" maših ostalih "velikih" trenerjev?

Marduk1
04.09.2007, 17:00
Ne podcenjevat Italjanov. Čeprav se zdi da imajo najmanj pojma imajo na koncu vedno največ sreče in pridejo skoraj v finale. Se mi zdi da je blo na zadnjem prvenstvu tako. Čeprav smo jih v prvi tekmi premagal za ne vem koliko točk smo mi na koncu izpadli Italijani pa so prišli do polfinala.

Knez
04.09.2007, 17:41
Italijani so vrhunska reprezentanca, nobeni zegnarji, včeraj so pa imeli neverjetno slab dan.Falili so večino zicerjev in trojk, ki jih drugače mečejo kot po tekočem traku.Dali smo 69 pik in jih premagali, to pove vse o tem, kako slabi so bili.V normalnih razmerah jih oni komot dajo 80.

Se čist strinjam z grofo, zmagali smo, ker so bili Italijani neverjetno slabi.

grofica
04.09.2007, 18:12
Ampak upam, da nisi kakšna najstnica, oziroma se nisi rodila šele včeraj ali pred parimi leti. Ker a poznaš pa šele "uspehe" maših ostalih "velikih" trenerjev?

SRČEK...KTERIH NAŠIH VELIKIH TRENERJEU? USAJ ENGA NAŠGA VELIKEGA MI NAŠTEJ...UPAM, DA SE NISI RODIU TOK POZN, DA SE BOŠ SPOMNU USAJ KAKŠNGA "NAŠEGA" OD TAKRAT, KJE BLA ŠE JUGOSLAVIJA....JA, LBEZN, TAKRAT SO BLI VELIKI...IN SO ŠE DANES...S TO RAZLIKO, DA NISO VEČ NAŠI....

Kn0x
04.09.2007, 18:17
Mah usi neki kritizirate pa govorite kuk se nam je posral in tako naprej... kaj sploh pol gledate basket? vidl se je da smo bolje igral od italjanom učer in če bi italjanom uspelo zmagat bi blo nepravično.. Italjani nimajo boljšega moštva kot ga imamo mi. o tem priča tudi naše razmerje z italjani ki je zdj 5:2. Vi pa sam neki glumite da smo zmagal zato ker so italjani igral slabo. Poglejte prvi polčaš. Naša obramba je bila na 90%. Težko bi bolj odigral obrambo. V drugem polčasu je obramba padla vendar je bila še useen odlična z izjemu zadnjih 2 minut. Kar se pa Pipana tiče bi pa sam reku, da učas ima nerazumljive poteze ampak useen je on največ naredu z našo reprezentanco. Vodili so jo velik boljši Sagadin, Spahija pa še bi lahko naštevu k imajo veliko boljši status trenerja v tujini pa niso dosegl kar je dosegu Pipan. tko da samo pššš k mi grete na kozlanje z svojimi kritikami.. Niste vidl nobene pozitivne poteze med tekmo al ste gledal samo slabo košarko???:dontknow: :dontknow:

SuperPig
04.09.2007, 18:59
Spahija ni bil nikoli naš selektor Kn0x!! Bil je pa Subotič, ki je vsaj zame zanič trener. Druga stvar je ta, da nikoli prej nismo imeli toliko dobrih igralcev, kot jih imamo sedaj. Da nismo prišli v Beogradu vsaj do polfinala je zame neuspeh in sem prepričan, da če bi imeli na selektorskem mestu npr. Tanjeviča, bi se domov vrnili z medaljo! To da Pipan ni dober trener je dokazal že na Ep v Beogradu, piko na i je pa postavil na svetovnem prvenstvu. Tudi včeraj bi kmalu izgubili že dobljeno tekmo in če bi jo, bi bil kriv izključno on, ki najboljšega igralca v zadnji četrini drži 5 minut na klopi, medtem, ko včeraj najslabši mož na igrišču igra celo zadnjo četrtino. Pisda pa ni EP tekmovanje, da bo vsak od igralcev imel pribljižno enkao minutažo:nonono: .
Grofa dokler so naši igrali obrambo tako kot se mora, makaronarji niso imel za burek, pa ne zato, ker so oni tako slabo igrali, ampak zaradi tega, ker jim naši niso pustili igrati.

Lios
04.09.2007, 20:52
SRČEK...KTERIH NAŠIH VELIKIH TRENERJEU? USAJ ENGA NAŠGA VELIKEGA MI NAŠTEJ...UPAM, DA SE NISI RODIU TOK POZN, DA SE BOŠ SPOMNU USAJ KAKŠNGA "NAŠEGA" OD TAKRAT, KJE BLA ŠE JUGOSLAVIJA....JA, LBEZN, TAKRAT SO BLI VELIKI...IN SO ŠE DANES...S TO RAZLIKO, DA NISO VEČ NAŠI....

Ej a ne bi potem raje navijala za kakšno drugo reprezentanco? Mogoče kakšno dol sa one strane Kolpe, kjer so sami veliki ć?

snežko
04.09.2007, 22:10
:) tole je bilo pa lažje kot sem mislil. sploh na to kako je zgledal štart. hrvatje ubil portugalce, srbi zgubil z grki po podaljških...v podaljške jih je pa spravil gurovič s še bolj zegnarsko trico kot od jake včeri.

Teo
04.09.2007, 22:18
ja tista trojka guroviča je bla cel smeh

eniwej, grozna tekma. katastrofalna igra obojih, sodniki pa kr neki. A se samo meni zdi, al smo res v skupini s samimi retardiranci?
Jutri bi pa pašalo francoze zmasirat in it naprej s 4 točkami...

GiGi
04.09.2007, 22:36
2 in 3 četrtina balzam, 1. in 4. pa bolj burleska na stopnji 3. B lige.

Če hočejo sesut francoze bojo moral veliki 3(Smodiš, Lakovič, Nesterovič) igrat na polno in brez izgovorov, hkrati pa obvezno dobro igranje Dragiča in vsaj enega Lorbka.

Če bojo frajerji kot je Slokar delali take hece kot danes in bo kateri od ključnih vstal z levo nogo bo vse kar bo več od poraza za več kot 10 točk SUPER ULTRA USPEH!

mikimaus
04.09.2007, 23:05

Pa si ti sploh gledala tekmo guspa?:nonono: :nonono:

Pipanu za včeraj očitam le to, da je Rašota pustu na klopi!

mikimaus
04.09.2007, 23:08
2 in 3 četrtina balzam, 1. in 4. pa bolj burleska na stopnji 3. B lige.

Če hočejo sesut francoze bojo moral veliki 3(Smodiš, Lakovič, Nesterovič) igrat na polno in brez izgovorov, hkrati pa obvezno dobro igranje Dragiča in vsaj enega Lorbka.

Če bojo frajerji kot je Slokar delali take hece kot danes in bo kateri od ključnih vstal z levo nogo bo vse kar bo več od poraza za več kot 10 točk SUPER ULTRA USPEH!

V prvi se je videlo da so naši živčni, na drugi strani so pa poljaki prtisnil kot ta so to zadnje minute v njihovem življenju in so....jasno padli v tempu. Četrta ni bila nič dramatičnega.

Ostalo se pa strinjam.

olson
05.09.2007, 04:22
Tudi mi imamo kdaj lahko malo sreče.....ampak Poljake smo pa dobro nabil.
Kar tako naprej enkrat pa tudi nam lahko rata malo bolš uvrstitev,že zaradi tega ker je veliko naših zvezdnikov odpovedalo prvenstvo.
Pa lep pozdrav:2thumbs:

grofica
05.09.2007, 06:40
Pa si ti sploh gledala tekmo guspa?:nonono: :nonono:

Pipanu za včeraj očitam le to, da je Rašota pustu na klopi!

IN KAJ SM MU OČITALA JEST? ZARAD TEGA BI U ZADNJIH PETIH MINUTAH SKOR ZGUBU TEKMO...IN KOGA BI PLUVAL POL? VI, AMATERJI, BI VERJETN PLUVAL LAKOVIČA, KBI FALIU TROJKO...NO, JST KSE MAU BL SPOZNAM, SM SPLUVALA PIPANA:approve: :p :veryevil:

mdg
05.09.2007, 06:59
Italijani so vrhunska reprezentanca, nobeni zegnarji, včeraj so pa imeli neverjetno slab dan.Falili so večino zicerjev in trojk, ki jih drugače mečejo kot po tekočem traku.Dali smo 69 pik in jih premagali, to pove vse o tem, kako slabi so bili.V normalnih razmerah jih oni komot dajo 80.

Se čist strinjam z grofo, zmagali smo, ker so bili Italijani neverjetno slabi.

a to pa noben ni pomislil, da bi za tako malo pik
lahko bila kriva tudi NAŠA obramba ????

jaooo

mdg
05.09.2007, 07:00

emmm... :d :d :d

mdg
05.09.2007, 07:26
Tekma s Poljaki: kvalitetno izjemno slaba razen tretje četrtine.
poglejte samo statistiko: recimo naš met za tri. Obup...

Ampak smo jih v tretji četrtini vseeno razbili. Super obramba takrat.
Rašo+Erazem odlično. Vzpostavila sta ravnotežje in jih s točkami izpod koša
popolnoma uničila.

Slabo:
- Smodiševe osebne v par minutah !!!
- Jako nam bodo vse reprezentance utrujale s striktnim pokrivanjem in menjavanjem bekov na njem
- nerazumljivo nihanje v igri. Psiha ! Once again...

Dobro:
- dobra obramba - recimo že omenjena dvojka erazem+rašo
- dragič lepo prevzema vlogo enke in super ter atraktivno prodira
- D.Lorbek ima še rezerve

Prognoza: neobremenjeni bomo Francoze celo premagali. :p :d
Optimist je treba bit !

Mitch
05.09.2007, 08:01
IN KAJ SM MU OČITALA JEST? ZARAD TEGA BI U ZADNJIH PETIH MINUTAH SKOR ZGUBU TEKMO...IN KOGA BI PLUVAL POL? VI, AMATERJI, BI VERJETN PLUVAL LAKOVIČA, KBI FALIU TROJKO...NO, JST KSE MAU BL SPOZNAM, SM SPLUVALA PIPANA:approve: :p :veryevil:

Se ti k...c spoznaš na basket.Če bi se, ne bi bluzila.Povej en razlog,zakaj bi Pipan za***al tekmo.Mogoče zato,ker je bil Laković poškodovan, in ni v formi kot bi moral biti.Seveda je Pipan kriv, ker je Lorbek podaril Lahom 2 žogi, spet je Pipan kriv, ker mogoče bolj od tebe ve, koga postavt pred Giglija in Marconata....Vsedi se pred TV glej, pa tih bod AMATERKA.

Pancho
05.09.2007, 08:58
noben ni govoril o kvaliteti italijanov. je bil pa njihov koš veliko bolj normalen. bil je sam in na črti. jaka je pretekel celo igrišče se ustavil na šus, 2 makaronarja pred njim, vrgel in zadel v zadnji sekundi. če je to vse v tvoji normali ok, v moji pač ni. kaj misliš kolikokrat bi še takole isto akcijo v celoti zadel, od recimo 20 poiskusov? 3x? 5x?

veselje ob zmagi je bilo prisotno povsod, ne morš pa mimo dejstva, da enostavno v končnici striktno zategnemo! in da smo jo včeraj srečno odnesli!
Odgovor itak ni bil striktno namenjen samo tebi, čeprav sem uporabil tvoj "quote" (enako kot tudi zdaj)... :) ;)

Mislim, da je tak šut zadet kombinacija tegale: 20 in več let treninga... ure in ure metanja na koš v podobnih okoliščinah (za te igralce dva, ki stojita pred njim nista več bav bav)... situacija zadnje sekunde je po mojih izkušnjah stvar prevzema odgovornosti (nekdo jo pač mora, al bo junak al pa ne... najbolj bedno bi ga bilo obsojat, če bi zgrešil)... in malo sreče.
= skupni seštevek: igralec kova Lakovič, ki je prevzel odgovornost, kar je bistvo zmagovalca (tako kot vsak drug bo enkrat junak, enkrat pač ne).

Včasih zategnemo, drugič ne. To se dogaja v vseh ekipah, ne samo naši... v vseh! Košarka pač. :)

Nasplošno ne bi konstantno govoril, da so imeli Italijani pač slab dan. Zakaj pa ne, da so naši pač dobro igrali v obrambi (večji del tekme). 68 točk ni veliko, da pa je obramba dobra, kaže tudi dejstvo, da smo včeraj prejeli le 52 točk.

Sicer Pipan verjetno že ve kaj dela; ugibam, da je imel Nesteroviča na klopi in Erazma v igri verjetno zato, ker je slednji bolj gibljiv v obrambi in posledično lažje krije mete za 3 točke, hkrati pa ima tud precej več pokazat v napadu, čeprav 2 dni nazaj tega ni upravičil (je pa že potrdil mnogokrat pred tem). Na drugi strani ima Rašo izkušnje in prav tako obrambne kvalitete, ampak Italijani v finišu niso igrali pod košem, ampak poskušali za 3 ter prodirat in razbijat obrambo. Z negibljivim Rašom bi jim bilo verjetno še lažje... samo mnenje.

Pa bravo za zmago nad Poljsko. :2thumbs:

Teo
05.09.2007, 09:31
btw, prav hudo je bilo videti, kako se včeraj lakoviču ni odprl met. Ponavadi je tako, da se ti s trojkami odpre, ko prvo zadaneš (vssaj pri meni je tako) in jaka je včeraj poskušal in poskušal, pa ni šlo. (isto je bilo na sp z bokijem - ko mu je šlo je bil odličen, če pa je slabo začel, pa obup) Potem pa sta nas tiste dve zaporedni zelo odlepili od poljakov in takrat je bila tekma dokončno odločena.

mrjerry
05.09.2007, 09:39
Tekma je bila dobljena ze v 2. cetrtini, ko so nasi razbili na zacetku dobro postavljeno obrambo Poljakov. Obenem pa smo imeli tudi nekaj srece, da se Poljaki po rabitju in katastrofalni 2. cetrtini niso pobrali. Ce bi se, bi se lahko stvar hitro obrnila, saj so tudi nasi imeli prevec nesigurnih trenutkov. Na zacetku so prevec metali za tri - prav videlo se je, kako nimajo ideje priti skozi v sredino. Po razbitju nenadoma povsem druga zgodba. Zato sem za danasnjo tekmo s francijo skepticen, sploh ker obstaja moznost, da bo selektor zacel sparati igralci za drugi krog.

Lakovicu morda res ni letelo kot bi si zelel, je pa v nekaj pomembnih momentih (sploh 3. cetrtina ko smo se dokoncno odlepili) odlicno organiziral napade, vlekel nase po dva poljaka, pred tem pa krasno izsiljeval proste mete. Tako da je kljub nekaj zgresenim trojkam zdel odlicen. Lorbek na koncu - samo se tako naprej!

Pancho
05.09.2007, 09:47
Aha.

Enkrat je Gasol govoru po SP-ju, kako to, da igrajo Španci tako sproščeno v napadu... in omenu, da je vsa skrivnost v odlični in samozavestni obrambi... ker, ko veš, da lahko tekmecu konstantno preprečuješ dati koš, nisi v napadu pod nobenim pritiskom (ker itak veš, da boš imel v naslednjem napadu spet šanso dat koš, medtem, ko se ti tekmec verjetno ne bo približal niti za točko).

Zanimivo so naši včeraj zaigrali šele, ko so strnili vrste... v svoji mladosti pa še posebej spominjajo na nekoč mlade Špance, ki zdaj že vrsto let igrajo sijajno. Klobučarju se že vidi, da bo eden izmed brezkompromisnih kalibrov, Dragič pa itak navdušuje. Še oba Lorbka (mogoče celo trije enkrat), pa Vidmar ipd... obeta se še veliko.

mikimaus
05.09.2007, 10:22

Mi amaterji bi bentili zakaj ni v igro potegnil Rašota in bi s tem otežil prodore Belineliju, Lorbek je bil proti Italijanom itak slab in je igral v krču.:nonono: :nonono:

Ampak to samo mi AMATERJI,:d profiji:veryfunny: :veryfunny: :veryfunny: :veryfunny: pa nonstop kričijo po forumu, da se jih vsaj sliši ker jih itak nihče ne upošteva!

mikimaus
05.09.2007, 10:25
btw, prav hudo je bilo videti, kako se včeraj lakoviču ni odprl met. Ponavadi je tako, da se ti s trojkami odpre, ko prvo zadaneš (vssaj pri meni je tako) in jaka je včeraj poskušal in poskušal, pa ni šlo. (isto je bilo na sp z bokijem - ko mu je šlo je bil odličen, če pa je slabo začel, pa obup) Potem pa sta nas tiste dve zaporedni zelo odlepili od poljakov in takrat je bila tekma dokončno odločena.

Najvažnejše je da je zadel na koncu!:approve:

grofica
05.09.2007, 11:00
Se ti k...c spoznaš na basket.Če bi se, ne bi bluzila.Povej en razlog,zakaj bi Pipan za***al tekmo.Mogoče zato,ker je bil Laković poškodovan, in ni v formi kot bi moral biti.Seveda je Pipan kriv, ker je Lorbek podaril Lahom 2 žogi, spet je Pipan kriv, ker mogoče bolj od tebe ve, koga postavt pred Giglija in Marconata....Vsedi se pred TV glej, pa tih bod AMATERKA.

SEVEDA JE PIPAN KRIV GLEDE LORBKA..TACGA NEIZKUŠENGA NIMA KEJ DAJAT V IGRO V NAJBOLJ POMEMBNIH TRENUTKIH...KERGA JE PA POSTAVU ZADNJIH PET MINUT PRED ŽILIJA IN MARKONATA, JE PA ITAK DOKAZU, DA VE BOLJE OD MENE JA....SKOR BI ZAHEBU TEKMO...

KR HVALTE GA....UPAM, DA SE MU TOKRAT USERJE, PA, DA UTIHNEM..SAM TOK MAL VERJAMEM V TO, DA KR BOLI....:veryevil:

TIH PA NE BOM NE....:kisses:

Lios
05.09.2007, 15:02
Kaj je sedaj strokovnjaki? Sem mislil, da boste rekli, da so se spet Poljaki sami premagali. A naši so pa na počitnicah dol ali kaj?

Dve opazni in zelo pozitivni spremembi pri naši reprezentanci. Bom povedal kar včerajšnja primera. Lakovič je imel od začetka katastrofalno slab met, ampak ni obupal, predvsem pa mu ni nihče nič težil! Proti koncu je zadel celo trojko ob kateri je bil narejen še prekršek nad njim. Drugo kar mi je bilo zelo všeč je pa bila reakcija Smodiša ob izključitvi zaradi petih osebnih. Tako se dela! Ker Smodiš ni kar nekdo, ampak je eden najboljših evropskih igralcev, zato ga morajo tudi sodniki poznati. Kar se tiče prekrškov je res, da ima velike probleme, ampak to je njegov način igre. Jaz trdim, da je bolje to, da odsedi pol tekme na klopi, ko je pa na parketu pa povzroči kar nekaj modric nasprotnikom, kot pa da bi celo tekmo igral kot punčka. Tako, da včeraj je Smodiš naredil veliko več, kot si vi mislite. Sedaj lahko končno rečemo, da ima tudi naša reprezentanca jajca.

Pa še nekaj je treba pohvalit, saj mogoče da je vseeno kdo že omenil - to so naši navijači v Španiji, ki bučno podpirajo naše. Tudi oni imajo zasluge!

SuperPig
05.09.2007, 16:40
Svaka ti čast lios, dokazal si da si strokovnjak:approve:
Povedal si nam, da včeraj ni bil Lakovičev dan, da Smodiš ni le košarkaš, ampak je tudi bog, katerega sodniki morajo spoštovati in pa seveda nisi pozabil pohvaliti naše navijače, ki 40 minut neprestano trobijo v tri krasne.
Aja pa naši igralci imajo jajca:o

Knez
05.09.2007, 17:11
Treba Parkerja ustavit, to je 85% uspeha.On sam je zmožen dati več pik, kot vsi ostali Francozi skupaj, plus še njegove asistence..

snežko
05.09.2007, 19:02
:) ne ratuje glih...

freya
05.09.2007, 19:49
ni še konec...;)

TuNina
05.09.2007, 19:51
bravoooooo!

freya
05.09.2007, 19:53
uff moja ušesa
Ja, glede na sodniške odločitve so zaslužili zmago. Bravo!!!

Teo
05.09.2007, 20:01
ajajaj seroti naši:D

ma vsaka čast, našim je zgleda tokrat usojeno zmagovati.

freya
05.09.2007, 20:02
Bojim, da so vso srečo za to prvenstvo že pokurili :dontknow:

banAna_
05.09.2007, 20:05
haha, komentator je doživljal orgazem... :rolling:
Drgač pa itak....BRAVO...že na prvi tekmi so mi živce popil, zdj pa tud niso bli lih prizanesljivi :d

Sam men se tud zdi, da naprej ne bo šlo tko kt zdj....upam pa na najboljše :)

Teo
05.09.2007, 20:05
Ah kje, s takim krompirjem lahko tudi na kolajno računamo:D

Lios
05.09.2007, 20:14
No dvomljivci, sem že mislil, da boste par dni kar tiho. Mogoče sam eno opazko banAni, to ni navaden komentator, ampak g. Peter Vilfan in naši košarkarji tudi niso več navadni. :2thumbs:

Knez
05.09.2007, 20:21
Samo to: bravo naši.:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

Parker...:rolling: :rolling: :rolling:

kramc
05.09.2007, 20:23
svaka čast fantom!če playi odpovejo,imamo pa zato druge igralce:) pokazal so kako se boriti,da so iz pravega testa,zdej pa gremo naprej!
aja pa za tiste ki ste še vedno skeptični,hrabre spremlja sreča!:) :) pa smo z***ali sodnike pa francoze:)carji so

ervin34
05.09.2007, 20:28
čestitke našim :2thumbs: :2thumbs: mafija sodniška:dontknow:

lepotec
05.09.2007, 20:39
Ah kje, s takim krompirjem lahko tudi na kolajno računamo:D

Ni vse samo krompir,ampak tudi znanje in volja.KAPO DOL BRAVO FANTJE TAKO SE BORI ZA TRIGLAV.:2th umbs: :2thumbs:

Mirko7
05.09.2007, 20:43
To bravo naši res so carji:2thumbs: proti takim atletom kot so francozi (pa še sodniki so bili na njihovi strani), da zmagajo vsaka jim čast.

hercog2
05.09.2007, 20:44
..infatktna tekma:)
..drugače pa vse čestitke vsem igralcem:2thumbs:

banAna_
05.09.2007, 20:44
No dvomljivci, sem že mislil, da boste par dni kar tiho. Mogoče sam eno opazko banAni, to ni navaden komentator, ampak g. Peter Vilfan in naši košarkarji tudi niso več navadni. :2thumbs:

sej nism nč rekla čez komentatorja oz. g. Petra Vilfana...sam kot vedno mi je smešn (razumljivo, da je vesel). Drgač pa tud js vrjamem, da lahko še naprej igrajo dobro igro, samo velikrat se je zgodil, da se pol popusti.
In še enkrat....bravo bravo :happy: :drop:

tavgusti
05.09.2007, 20:54
EKSKLUZIVNI INTERVJU NA AMERIŠKI PLAŽI Z NAŠIM BENOM UDRIHOM...... beno, kaj misliš da v tem trenutku počne toni parker? beno: mislim da je nekje na ulici in vadi proste mete......

mako44
05.09.2007, 21:04
EKSKLUZIVNI INTERVJU NA AMERIŠKI PLAŽI Z NAŠIM BENOM UDRIHOM...... beno, kaj misliš da v tem trenutku počne toni parker? beno: mislim da je nekje na ulici in vadi proste mete......
dober vic in mislim, prav je tako, saj imamo poln kufer pljuvačev na forumu, ki samo kritizirajo in čakajo porazov....fantom kapo dol.Pa še malo poglejte, koliko nas je , le 2 M...koliko je pa Francozov, pa imajo kar veliko uvoženih, ali ne....kar tako naprej....ti pa še kakšen vic napiši !!!!

Kn0x
05.09.2007, 21:22
Kapo dol fantom. A ste vidl zakaj Domen Lorbek tok igra..on baje na treningih zadeva ko nevem kaj. Tko da mu trener zaupa. Grofica kako komentiraš na to tekmo?? :rolling:

monster
05.09.2007, 21:33
ne morem verjet :d :d

gledam fotke, berem komentarje ... sfanti smo bli na basketu ob sredah in po radiu poslušali tekmo :) ...noro!

svaka čast. zmagovati v zadnjih sekundah je neka nova kvaliteta ;) :d

snežko
05.09.2007, 21:33
:) sudije na kol obvezno...sicer pa vsa čast da se pri - 15 niso vdal v usodo...ampak danes je bla naša ekipa boljša kot parker. in das e tonyu zatrese roka ob odločilnem metu...pha..tud nba ni več isto...al ga pa je včerej razočarana gospodinja eva longoria preveč zmasirala...

monster
05.09.2007, 21:39
kok ste vsi privoščljivi za parkerja (a zato, ker ima longorio :d) ...ej, tip je dal 25 pik in je car ... pač mu je sfalilo en met ... ;)

naši so kot ekipa enkratni! tehnične napake klopi, sodniki proti nam ... ne damo se!! mah ... tole je res noro :)

_lunca_
05.09.2007, 21:47
A mogoče kdo ve kje bi se na netu dalo pogledat današnjo USPEŠNO tekmo? :) tnx:2thumbs:

monster
05.09.2007, 22:04
samo eno ... ker so huda ekipa. samo po fotkah se vidi predanost ...

http://www.siol.net/Doc/Img/10041050709052205210-10-0-3-1.jpg

no, dve :)

http://www.siol.net/Doc/Img/10041050709052205210-14-0-3-1.jpg

robil
05.09.2007, 22:12
Kot prvo vsa čast našim fantom. Genijalno.

Dva dni že berem forum in nisem mogel kaj, da ne bi še jaz neki napisal. Opazil sem da je GROFICA nekam zbežala, pa je še včeri bila kar precej glasna. Drugač pa ne vem zakaj vsi tolk o sreči. A ni bil že enkrat cajt da nas neha smola tepst v zadnjih sekundah.

Za vse tiste ko ste pozabli: Leta 1992 je Zdovc v zadnjem napadu kvalifikacij za OI metal trojka, ki je žal ni zadel in od takrat naprej naj to skoz spremljal. Izraelci so nas že dvakrat v zadnjem napadu ugnal, pa nikol ni noben govoril o sreči za njih. Ko rata pa našim je pa kr krompir, pa ne vem ka še.

Glede Lakoviča pa sam to. Če še niste opazil ga tk gonijo po igrišču, da res ni čudn da zgubi tolk žog. Pač ni Jordan al pa Magic, se pa bori za Slovenijo, čeprav drugač igra za Barco. Pa tut tista njegova trojka ni bla prva taka.Tisti ko dlje spremljamo košarko se dobr spomnimo, da je ravno zarad takih metov v dresu Krke proti Panathinaikosu in Realu pristal v tujini in je to kar je.

Drgač pa navijimo za naše. Letos nam kaže res dober, ker tako homogene ekipe še nikol nismo meli.

Marduk1
05.09.2007, 22:20
Pazi se Španija Slovenija gre proti vrhu.

mikimaus
05.09.2007, 22:23
No da malo misli zberem:

Se posujem s pepelom za oba Lorbka včeraj se je dvignu Erazem zdaj še Domen, Rašo je končno storu nekaj
netipičnega zanj prav bikovsko, živalsko! Vse pohvale.:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

Smodiš enostavno odtehta vse une "bolane" klempce, dobro Sani baje da je res čist res.
Še enkrat pa ponavljam, končno in res končno imamo koncept reprezentance - trije glavni Jaka, Smodiš in Rašo.
Če ste bili pozorni je zadnji napad v prvem polčasu Smodiš pokazal kaj naj odigrajo in odigrali so na Lakoviča in
to kljub temu da je igral slabše in zgrešil vendar mu tudi Smodiš priznava svoje.

Dejstvo je da ti trije so glavni, če se kdo priključi pa še toliko boljše, so pa Francozi vršili izjemen pritisk na Lakoviča,
ima pa Dragič po mojem mnenju boljšo tehniko nog, Lakovič ni toliko raznovrsten. Vendar to imamo in funkcionira
izvrstno samo poglejte "starca" Jagodnika on je bil vedno počasen.
Tudi na prvem EP ko je bil je bila hitrost zanj španska vas pa vendar je danes v neki malo večji španski vasi dal veliko k tej zmagi.;)

snežko
05.09.2007, 22:26
:) hrvatje so s trojko 3 sekunde pred koncem potopili špance in namesto tretji so sedaj prvi v skupini. latvijci, ki so jih v prvi tekmi suvereno nabili pa morajo domov. a vas na to kej spominja??

p.s. - tele trojke v zadnjih sekundah postajajo pravi zaščitni znak tega prvenstva.

Marduk1
05.09.2007, 22:32
Popravek. Hrvaška je na drugem mestu v skupini ker ima španija boljšo razliko v koših.

monster
05.09.2007, 22:32
p.s. kroati so vseen drugi ;), vendar so se odlično pobrali, gredo pa srbi domov

...v isti minuti mardy ;)

rok.zer
05.09.2007, 23:10
Ki ste zdej uni, ko ste bli vceri tuk glasni!!! Raj se nad sabo ztamislte, kot pa da prek nasih govorite!!!!!

Bravo nasi, ze zdej ste nardil velik, ne se bat, kr tak naprej!!!

VrtniPolž
05.09.2007, 23:53
Hrvati so prvi, nesejo 4 točke naprej tako kot naši, Latvijci pa gredo domov.
Se mi je pa prvič v življenju zgodilo, da nisem mogel gledat tekme do konca. 12 sekund pred koncem mi je srce tako razbijalo, da sem se zbal za zdravje in moral na zrak
:nonono:

olson
06.09.2007, 04:18
Pa kva ste navalil na te hrvate,kva me briga ker so škoda da niso šli dam.Ampak kva naš letos rasturavajo vsaka jim čast:2thumbs: .Upam,da bojo še kšne nažgal,čene pa tud dobr sej so že itak dost pokazal.
Ampak gremo drugim zmagam naproti:angel: .Kr tko naprej fantje ne se bat pa bo mrbit tud medalja.
Lep pozdrav:clapping:

grofica
06.09.2007, 06:42
Kapo dol fantom. A ste vidl zakaj Domen Lorbek tok igra..on baje na treningih zadeva ko nevem kaj. Tko da mu trener zaupa. Grofica kako komentiraš na to tekmo?? :rolling:

NOUKOMENT:approve: :rolling: :2thumbs: :veryevil: TOLKRAT SM ŽE BLA RAZOČARANA, DA PROU S STRAHOM ČAKAM NADALJEVANJE....BRAVO FANTOM...PIPAN JE PA SPET DOKAZU, DA NI ZA NA KLOP...

KWA MORM...PROU NE MARAM GA....:dontknow:

mako44
06.09.2007, 07:53
Hrvati gor al pa dol....žal mi je Latvije, ki jih je suvereno nažgala.Misite , da se Hrvati kaj brigajo za nas, ma kje pa...Srbi se bodo pač malo umirili, je pa res, ta Izrael ne paše v Evropo, zemljevid in vedno kaj pacajo.Mi je žal BIH, da jih ni v predtekmovanju nalomila.Ko čitam ta forum imam občutek, da je večina hodila na gmajno krave past in ne v šolo kar se tiče izrazov ,pa same slovenščine, nad tem bi se bilo tudi malo zamisliti !!!
Sicer pa fantje, kar tako naprej...mislim na košarkarje, ki so že v Madridu.

Pancho
06.09.2007, 08:27
Za vse tiste ko ste pozabli: Leta 1992 je Zdovc v zadnjem napadu kvalifikacij za OI metal trojka, ki je žal ni zadel in od takrat naprej naj to skoz spremljal. Izraelci so nas že dvakrat v zadnjem napadu ugnal, pa nikol ni noben govoril o sreči za njih. Ko rata pa našim je pa kr krompir, pa ne vem ka še.

Glede Lakoviča pa sam to. Če še niste opazil ga tk gonijo po igrišču, da res ni čudn da zgubi tolk žog. Pač ni Jordan al pa Magic, se pa bori za Slovenijo, čeprav drugač igra za Barco. Pa tut tista njegova trojka ni bla prva taka.Tisti ko dlje spremljamo košarko se dobr spomnimo, da je ravno zarad takih metov v dresu Krke proti Panathinaikosu in Realu pristal v tujini in je to kar je.
:)

Ja, nihče ni govoril o sreči za njih al pa o smoli za naše, bilo je samo... "kako so zanič"... pa Zdovcu je takrat par "ponosnih Slovenceljnov" obmetavalo hišo z jajci ;) :sleepy:

Ja, tista tekma je bila legendarna. Lakovič čez 30 točk v Madridu, kup lepih akcij... s končnim indeksom 55.

---------------

Parker je super igralc, ampak tako kot vsi tule samo človek.

nejc
06.09.2007, 09:06
Parker je car! Ne samo, da je bil MVP končnice NBA, tudi tukaj se je izkazal s tem, ko je zgrešil odločilen prosti met. Hip hip hurej...za Parkerja:2thumbs:

Slovenski košarkaji...kapo dol:2thumbs: Včeraj so se borili kot levi. Ob taki sestavi(pobi se borijo, znajo timsko špilat) bi rabli samo še boljšega stratega, pa bi meli najboljšo reprezentanco doslej. Dejstvo, da nekaj "zvezdnikov" manjka, se je očitno izkazalo za pozitivno. Ni več solerjev. Lakoviču nič ne zamerim, se strinjam s Panchom. Tipu so včeri poleg organizacije igre nadeli še Parkerja. Četudi ni dal pike, je svoj delež prispeval. Vendarle me je doslej najbolj impresioniral Dragič.

Sem pa včeraj ob drugem paru tehničnih komentiral kolegu, da zna za Francoze to bit slabo, ker jim bo padla motivacija. Komentar francoskega selektorja to potrjuje.

Pancho
06.09.2007, 09:44
Meni Pipan dolgo časa ni bil všeč; ko je prevzel reprezentanco, sem imel mešane občutke.

Tud trenerji se z leti izboljšujejo, spremenjajo, dograjujejo... in če dobro premislim, so tudi nekateri, ki so sicer bolj cenjeni imeli z reprezentanco bore malo uspeha. Pipanu pa kar gre, če primerjamo vse te razultate. Zato se počasi kar nagibam na njegovo stran... :)

VrtniPolž
06.09.2007, 09:48
Največji zvezdnik je Smodiš, dosegel je ključni točki pri 65-62 za Francijo, proti Italiji je tudi zadel v zadnji minuti zelo pomemben in težek koš. Nasplošno je koristnejši od vseh slovenskih NBA zvezdnikov. Če bi igral vsa zadnja leta sem prepričan, da bi končali še višje v Beogradu in na Japonskem.

mrjerry
06.09.2007, 09:51
Bravo nasim (tekme zal nisem gledal, pa ne bi nadalje komentiral). Menda je bilo nekaj tehnicnih (snezko, poleg tric v zadnjih sekundah so tudi tehnicne ocitno znacilnost prvenstva).

Gledal Hrvate in Spance. Odlicna tekma, Hrvati zasluzeno do zmage!

Pancho
06.09.2007, 09:54
Gledal Hrvate in Spance. Odlicna tekma, Hrvati zasluzeno do zmage!
Uh, jaa :approve:

Čist druga igra kakor proti Latviji, bravo za Hrvate!

robil
06.09.2007, 09:54
Joj ljudje. Kaj ste se tako vsi spravili na Pipana. Saj je res da ni ravno najboljši selektor, ampak vseeno ne pozabite. Z isto ekipo, kot so jo imeli pred njim ostali "izvrstni" trenerji je v Beogradu v odločilni tekmi premagal Hrvate oz. njegova ekipa. Tudi na tekmi proti Francozom je prav lepo vodil ekipo.

Sicer bo imel pa kmalu možnost, da pokaže če kaj zna ali ne. Revanša proti Nemčiji se bliža, potem bomo pa lahko govorili kaj je naredil.

Kakorkoli že glede igralcev pa samo BRAVO. Mimgrede, a ste opazili da je v statistiki med prvimi petimi "samo" en naš. In to po mnenju mnogih na tem forumu naše največje razočaranje = JAKA.

In ne samo med izgubljenimi žogami, tud med asistenti. Za tiste, ko ne veste, naj vam povem, da se asistence vpiše samo, če igralec, ki jo je prejel zadane koš. Toliko, da si boste lahko izračunali koliko prispeva naš "najslabši" igralec.

mdg
06.09.2007, 10:36
jaoooo...kake tekme. Ni to za nas, živčke :)

dečkom iskrene čestitke, da so se po takih s.ranjih pobrali !
Predvsem sodniških. Verjamem pa, da se je sodnik čisto izgubil:
tehnične klopi so bile povsem neutemeljene. Poleg tega recimo kriterij
na Raši je bil oster, ajd - samo je podobno gobcal tudi Tony, pa nič.

So pa te naše osebne tudi rezultat nepopustljive obrambe, ki
našo reprezentanco res krasi. In nekdo je vedno žrtev: enkrat Smodiš,
včeraj recimo tudi Jaka. Je zanimivo, da smo dobili tako malo košev, ne ? :)

Vesel sem za to reprezentanco, ki ima nekaj, kar smo vedno pogrešali:
KARAKTER !

mdg
06.09.2007, 10:39
Joj ljudje. Kaj ste se tako vsi spravili na Pipana. Saj je res da ni ravno najboljši selektor, ampak vseeno ne pozabite. Z isto ekipo, kot so jo imeli pred njim ostali "izvrstni" trenerji je v Beogradu v odločilni tekmi premagal Hrvate oz. njegova ekipa. Tudi na tekmi proti Francozom je prav lepo vodil ekipo.

Sicer bo imel pa kmalu možnost, da pokaže če kaj zna ali ne. Revanša proti Nemčiji se bliža, potem bomo pa lahko govorili kaj je naredil.

Kakorkoli že glede igralcev pa samo BRAVO. Mimgrede, a ste opazili da je v statistiki med prvimi petimi "samo" en naš. In to po mnenju mnogih na tem forumu naše največje razočaranje = JAKA.

In ne samo med izgubljenimi žogami, tud med asistenti. Za tiste, ko ne veste, naj vam povem, da se asistence vpiše samo, če igralec, ki jo je prejel zadane koš. Toliko, da si boste lahko izračunali koliko prispeva naš "najslabši" igralec.

Jp, Jako kritizirajo samo neuki.
Jaka se žrtvuje za ekipo ! Kot play to mora, ni druge.

Gonijo in ga še bodo celo prvenstvo...

Njegove bekovske pike morajo zadeti D.Lorbek, Dragič pa še kdo.
Včeraj je D. bil odličen...kot sem bil tudi predvidel.:d

Teo
06.09.2007, 12:08
jaKk8vBiCPw

Darko Miličić je za to izjavo na njegovo srečo dobil le denarno kazen 10.000€

kramc
06.09.2007, 13:10
pipan je zelo dober trener.a je že kdo z našo reprezencanto dosegal takšne rezultate?glede na to da manjka 5 igralcev vrhunskega kova še zmeraj dosega takšne rezultate!spomnite se jasmina repeše pa srbije pa kaj je naredil na EP v srbiji z njihovo sanjsko zasedbo?

robil
06.09.2007, 14:22
Pa še ena nostalgična. Kateri trener je že vodil Krko do največjih uspehov?

uroš12
06.09.2007, 14:28
ta reprezentanca je nekaj kar se ne da povedati z besedami. Morda so bili v Beogradu večji zvezdniki, ki so lahko odločli tekmo z eno potezo, ampak ta ekipa, tu so vsi brati z pipanom na čelu. Pa rašo z tistim jaznim obrazom:angel: :2thumbs: :2thumbs: Huda izjava Miličiča, to se lahko zgodi le na balkanu ( pa niti ne mislim v slabem smislu) edino na balkanu mislim, da je dres svoje reprezentance svet, tisto res, da bi šo do smrti za svojo državo, grb, zastavo...:rolling: :2thumbs: GREMO SLOVENCI ZDAJ V MADRID POKAZAT S KOT SMO DOMA. POTICA, BALA IN GLAŽ VINA TO JE MOJA DOMOVINA:2thumbs: :2thumbs: :d

Đoni
06.09.2007, 19:57
jaKk8vBiCPw

Darko Miličić je za to izjavo na njegovo srečo dobil le denarno kazen 10.000€

haha dobr jih je skritizeru:) :rolling:

snežko
06.09.2007, 20:15
:) tko k pač oni to znajo - emocionalno do konca - brez bremz

daddywicked
07.09.2007, 15:40
A ma kdo kašne podatke o razmerah iz Španije. Mislim po kaki ceni so vstopnice, kako se jih da dobit in če so slovenski navijači organizoirani kot skupina ali je vse prosto po prešernu? V torek se odpravljam tja pa bi potreboval kakšno koristno informacijo.... Hvala

monster
08.09.2007, 14:10
gremo danes zvečer nad Turke! :d

go go go :d

Jape
08.09.2007, 16:53
Gremo, Slovenija !!!!

Marduk1
08.09.2007, 17:33
Sej bodo zmagal danes ampak bo tesno.

daddywicked
08.09.2007, 18:08
V torek dopoldan grem v Madrid. Imam še tri prosta mesta. Strošek je sam sofinanciranje goriva in cestnine.

Lep pozdrav Marko

uroš12
08.09.2007, 19:49
kdor ne skače ni slovenc hej hej hej :2thumbs: :rolling:

Mirko7
08.09.2007, 20:12
Dejmo naši, da pridejo na vrh. Premagajte Turke(ole,ole,ole) dajmo naši:2thumbs:

monster
08.09.2007, 20:13
na zmago!!!

Marduk1
08.09.2007, 22:07
Zaslužena zmaga naših in vse čestitke fantom ker so se res borili kot se spodobi.

Jape
08.09.2007, 22:19
Carji !!!

:)
:2thumbs:

mako44
08.09.2007, 22:30
vsa čas našim,,,,ampak, živce pa znajo vačasih kravžalt, drugače bi bilo pa dolg čas...to do 27 minute recimo......gremo dalje....kapo dol fantom in navijajmo dalje !!!!
Hrvatarji so pa spet dobili lekcijo.......Piranski zaliv je že mal Izraelski....mislim Savudrija......

Tramp
08.09.2007, 22:31
Edino kar me mot pri tem uspehu je, da bomo moral še ene pakrat Žibrata poslušat. To je pa nekaj groznega. Bravo Jugoslavija je reku na koncu, vmes pa se je čudu, zakaj sodniki niso piskal sodniškega meta, ko se je Dragič tam z enim ruval za žogo, ampak so jo dal kar našim.:nonono:
Ej stari, sodniških metov razn na začetku že lep cajt ni več u košarki...

McBeth
08.09.2007, 23:17
mogoče sm edina ampak mene igra naših ni navdušla. sej vem, da je glavna zmaga in 2 točki ter morda tistih 15 pik razlike, sam ko v 3.četrtini niso imeli kam z žogo je blo tudi sramotno...no, vsaj meni se je zdelo...

Lios
09.09.2007, 08:59
mogoče sm edina ampak mene igra naših ni navdušla. sej vem, da je glavna zmaga in 2 točki ter morda tistih 15 pik razlike, sam ko v 3.četrtini niso imeli kam z žogo je blo tudi sramotno...no, vsaj meni se je zdelo...

To je zato, ker se ne spoznaš na košarko. A prav?

Jape
09.09.2007, 09:15

Ja veš...je hudič tale košarka...mislm: nasprotnik tud špila in hoče zmagat:rolling:

Čist resn- naši so šefi. Glih to, da se po obdobju, ko gre nasprotniku dobr, znajo dvignt in zmagat. In 15 pik je velik! :2thumbs:

Tramp
09.09.2007, 09:23

Se ti ne zdi, da so se Turki velik bol matral, glede na to, da so nam lahk dal sam 51 točk?

Knez
09.09.2007, 09:49
Fantastično.

Četrtfinale je tu, bi bilo pa super premagati vsaj še Nemce v skupini, saj se tako izognemo Špancem ali Rusom v četrtfinalu.

Marduk1
09.09.2007, 09:56
Fantastično.

Četrtfinale je tu, bi bilo pa super premagati vsaj še Nemce v skupini, saj se tako izognemo Špancem ali Rusom v četrtfinalu.

V četrtfinalu ni lahkega nasprotnika tako da bi jaz bil srečen če bi dobili kogarkoli.

Tramp
09.09.2007, 10:02
V četrtfinalu ni lahkega nasprotnika tako da bi jaz bil srečen če bi dobili kogarkoli.

Malenkost lažjega nasprotnika lahko dobimo sam če bomo prvi (Hrvate ali Izraelce). Ampak če premagamo zdaj Nemce in Litvance, pol smo pa res nepremagljivi...

deniman8
09.09.2007, 10:27
kaki rizvič

slovenci so zaključili z zmagami

monster
09.09.2007, 11:18
ne bi rekel, da je že konec :)

Marduk1
09.09.2007, 11:22
Se strinjam. Mislim da naši imajo potencial in kot ekipa delujejo zelo suvereno.

Đoni
09.09.2007, 14:11
bomo vidl kako se bo iztekl upamo na najboljš:) :2thumbs:

monster
09.09.2007, 14:15
bronasta medalja bi bila mega ;) ...zakaj pa ne?

Knez
09.09.2007, 14:51

Smo že v četrtfinalu.

In da, ugodneje je, če v četrtfinalu greš na Hrvate ali Izrael, kot pa na Špance, to moraš priznati.

monster
09.09.2007, 14:54
točno tko knez :) ... hrčki bi bili kar primerni :d

Marduk1
09.09.2007, 14:56
Smo že v četrtfinalu.

In da, ugodneje je, če v četrtfinalu greš na Hrvate ali Izrael, kot pa na Špance, to moraš priznati.

Se strinjam ja ampak ne verjamem da bodo Hrvati sploh prišli v četrtfinale. Za Izraelce pa lahko samo rečem da dobro mešanjo znanje s srečo.

monster
09.09.2007, 15:00
kroati so zviti in vztrajni, če so uspeli premagati motivirane špance po 27ih zaporednih zmagah :o ... po moje grejo v četrtfinale, tukaj so še grki ... ;)

Marduk1
09.09.2007, 17:43
Tale druga skupina zna bit še zanimiva sej vsakdo lahko premaga vsakogar samo rusi so še vedno zanesljivi.

snežko
09.09.2007, 20:19
:) hellas s trico v zadnji sekundi premagal kroate...

Jape
09.09.2007, 21:10
Jutri pride trenutek velikega maščevanja...GREMO NAŠI!!!!:2thumbs:

MicoM
10.09.2007, 10:54
Lep pozdrav še z moje strani!

Rad bi najprej čestital fantom za borbeno igro. Mislim, da vsak, ki je do zdaj stopil na parket je dal svoj levji delež in vsak je izpolnil pričakovanja trenerja Pipana. Sam nikoli nisem bil zagovornik, da je Pipan selektor reprezentance, ampak tak pač je. To moramo sprejet, četudi dela napake. Morem pa rečt naslednje. Noben od nas, ki tukaj gor na forumu komentira njegovo delo ni v nobeni stroki, da bi lahko reko, da dela napačno. Mislim, da je že dovolj dolgo v tem poklicu, da ve kdaj kakšno potezo naredit. Če je potegno zadnjih pet minut Nesteroviča iz parketa pa je Lorbek igral, je že imel svoje razloge. Na koncu se je dobro išlo, ampak tudi on je človek, ki dela napake, tako kot vsi mi ostali. Tak kot so že mnogi rekli, je edini ki ima rezultate iz prvenstev(predvsem iz EP 2005). Mislim, da na tem prvenstvu vodi dobro reprezentanco, saj morate vedet, da praktično igra z 8 igralci in 2 playama. Bi rad vas vido, kak bi se vi znašli v tej vlogi. Vsi ste pametni, potem pa vi pojdite vodit reprezentanco. Vsaka čast vsem, tako igralcem kot vodstvu.

Zdaj pa bi se še malo dotaknil Lakoviča. Kot vsi vemo, ne blesti pri metu, ampak vedite tukaj je še rezerva. Mogoče kdaj nebo šlo Smodišu od rok, pa ga ziher ne boste tako zaničevali pa potem pravli, da se mu je vsralo, tak kot se je Lakoviču proti Italiji. Lakovič je izvrsten igralec, saj blesti pri podajah in v obrambi ter večinoma ga pokrivata 2 igralca in tako je ZARADI njega takoj prost en naš igralec, kar smo do zdaj dobro izkoriščali. Če pa je bila trica proti Italjanom eno vlko SRANJE, pa si malo poglejmo podobne koše, ki jih je zadeval za reprezentanco:

http://www.youtube.com/watch?v=eurnXg8ONEM

LP, Mičo

Go Slovenija, go!
Danes pa milo za žajfo proti Nemcem :d

monster
10.09.2007, 16:12
Lep komentar Mičo, svaka čast :) ..realno in trezno ...

danes itaq na zmago! :d

monster
10.09.2007, 16:51
tudi tole so lepi posnetki ...mal več tekme ;)

http://www.youtube.com/watch?v=mp8rwYlWJ0c&mode=related&search=

pa tudi tole je za pogledat :)

http://www.youtube.com/watch?v=-tb1QQpBz_k&NR=1

monster
10.09.2007, 16:55
o madona, teh klipov naših fantov je na kupe :)

Smodiš Rocks

http://www.youtube.com/watch?v=w2S0dWtK5gw&mode=related&search=

Marduk1
10.09.2007, 17:32
Danes pa pokažimo tem Nemcem kdo zna košarko igrat.

monster
10.09.2007, 17:52
Oj, a še kdo poskuša gledati tekme preko SopCasta? In mu je kaj jasno ...meni ni :o

Jape
10.09.2007, 20:03
Lep pozdrav še z moje strani!

Rad bi najprej čestital fantom za borbeno igro. Mislim, da vsak, ki je do zdaj stopil na parket je dal svoj levji delež in vsak je izpolnil pričakovanja trenerja Pipana. Sam nikoli nisem bil zagovornik, da je Pipan selektor reprezentance, ampak tak pač je. To moramo sprejet, četudi dela napake. Morem pa rečt naslednje. Noben od nas, ki tukaj gor na forumu komentira njegovo delo ni v nobeni stroki, da bi lahko reko, da dela napačno. Mislim, da je že dovolj dolgo v tem poklicu, da ve kdaj kakšno potezo naredit. Če je potegno zadnjih pet minut Nesteroviča iz parketa pa je Lorbek igral, je že imel svoje razloge. Na koncu se je dobro išlo, ampak tudi on je človek, ki dela napake, tako kot vsi mi ostali. Tak kot so že mnogi rekli, je edini ki ima rezultate iz prvenstev(predvsem iz EP 2005). Mislim, da na tem prvenstvu vodi dobro reprezentanco, saj morate vedet, da praktično igra z 8 igralci in 2 playama. Bi rad vas vido, kak bi se vi znašli v tej vlogi. Vsi ste pametni, potem pa vi pojdite vodit reprezentanco. Vsaka čast vsem, tako igralcem kot vodstvu.

Zdaj pa bi se še malo dotaknil Lakoviča. Kot vsi vemo, ne blesti pri metu, ampak vedite tukaj je še rezerva. Mogoče kdaj nebo šlo Smodišu od rok, pa ga ziher ne boste tako zaničevali pa potem pravli, da se mu je vsralo, tak kot se je Lakoviču proti Italiji. Lakovič je izvrsten igralec, saj blesti pri podajah in v obrambi ter večinoma ga pokrivata 2 igralca in tako je ZARADI njega takoj prost en naš igralec, kar smo do zdaj dobro izkoriščali. Če pa je bila trica proti Italjanom eno vlko SRANJE, pa si malo poglejmo podobne koše, ki jih je zadeval za reprezentanco:

http://www.youtube.com/watch?v=eurnXg8ONEM

LP, Mičo

Go Slovenija, go!
Danes pa milo za žajfo proti Nemcem :d

Podpišem v celoti!!!!!!

Gremo Slovenija! Fantje z vami smo v dobrem in slabem. Vsa čast! :2thumbs:

Knez
10.09.2007, 20:07
Litva je uničila Francijo s 15 razlike..

monster
10.09.2007, 20:13
litva je videti res močna, upam, da zmore do finala

robil
10.09.2007, 20:23
MicoM!

Bravo za prispevek. Sigurno eden najboljših postov.

A bi bilo mogoče komu bolj všeč, če bi dal Jaka 30 točk, pa zato porabil več kot 50 metov?

Marduk1
10.09.2007, 20:33
Tekma Litva Slovenija zna bit zelo zanimiva

lady_lucifer
10.09.2007, 20:54
smodiš je hodu na isto OŠ kot jst :shy:

TuNina
10.09.2007, 21:00
ok, zdaj sem začela gledat.. 24 točk razlike :o

monster
10.09.2007, 21:02
lejdi ... nismo vredni tvoje prisotnosti :o

Ej, a kdo gleda kje po netu? :blush: in če, kje ...??

MicoM
10.09.2007, 21:13
To to, kaj dela Nesterovič, banđa Nowitzkemu :d

monster
10.09.2007, 21:18
polčas 22:45?? ...ajajaj ...:d

Marduk1
10.09.2007, 21:20
Bravo naši. Nemce so čisto zatrli. Kar tako do konca :2thumbs:

robil
10.09.2007, 21:21
Bravo naši!!!!!

Kje so pa zdaj tisti Jakovi "prijatelji"?

Rašo&Smodiš= najboljši centrski par v Evropi. Skoraj mal spominjata na Spursovo sanjsko navezo Robinson&Duncan.

Jape
10.09.2007, 21:29
Zdržte, fantje!!!:2thumbs:

monster
10.09.2007, 21:33
samo ne pustit dihat Nemcem :d

vic z rtvslo foruma ...kje kupuje južno sadje Nowitzky? pri Rašotu!! :d

zelo zanimivi komentarji na strani nemškega eurosporta, nič ne šparajo svojih matadorjev :approve:

monster
10.09.2007, 21:40
kdor šteka germansko ;)

# 22:36 Aber Nesterovic mit Monster-Block gegen Hamann! Der 2,14-Meter-Mann zeigt, wer Chef im Ring ist.
# 22:36 Nowitzki spielt Femerling frei - leichte Punkte. Das sah mal gut aus.
# 22:34 Auch bei Nowitzki geht nicht viel. 42 Prozent Trefferquote sind eher bescheiden für ihn.
# 22:33 Und Smodis setzt noch einen Dreier drauf. Respekt: Slowenien ist in Topform.

monster
10.09.2007, 22:11
ok, konc veselja :d ... zmaga je huda, okoli 30 pik :)

Marduk1
10.09.2007, 22:12
Maščevanje je popolno in visoka zmaga. V sredo pa še Litvo sesujemo pol pa Hrčke sesujemo v četrtfinalu.

monster
10.09.2007, 22:15
77-47 :d ... nemci so dal v celi tekmi tolk pik, kt mi do polcajta :d :d

MicoM
10.09.2007, 22:19
Bravo fantje! Le tako naprej. Vendar se bojim, da bomo še kje dobili usoden poraz glih v 1/4 finalu. Jaz sem za to, da raje zgubimo tekmo proti Litvi in potem zmagamo v 1/4 finalu. Verjetno se itak vsi strinjate z mano, da je tako boljše. Če pa dobimo južne "kolege" v 1/4 finalu pa da jih premagamo pa bi bil najbolj srečen človek na celem planetu.

Go Slovenija, go!
Do finala,
LP Mičo

robil
10.09.2007, 22:21
Ste slišal pesem na koncu:

SLOVENIJA GREEEEEEE NAPREJ!!!!!!:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

:disco:

robil
10.09.2007, 22:22
Bravo fantje! Le tako naprej. Vendar se bojim, da bomo še kje dobili usoden poraz glih v 1/4 finalu. Jaz sem za to, da raje zgubimo tekmo proti Litvi in potem zmagamo v 1/4 finalu. Verjetno se itak vsi strinjate z mano, da je tako boljše. Če pa dobimo južne "kolege" v 1/4 finalu pa da jih premagamo pa bi bil najbolj srečen človek na celem planetu.

Go Slovenija, go!
Do finala,
LP Mičo

Mislim, da vsi delimo tvoje mnenje.

Pa misliš, da sploh lah Litva premaga BRAVEHEART-e?

;)

monster
10.09.2007, 22:23
itaq. dejmo se mal šparat proti litvi, ker zmaga ne odloča o ničemer, tista v 1/4 finalu pač :)

upam, da dobimo hrčke in jih razturimo, pol pa da vidimo med 4imi :d

snežko
10.09.2007, 22:23
:) nenormalno je našim letel...in nemci so izpadl kot otroci...blamaža na celi črti..me res zanima če se bodo lahko pobrali proti italijanom..naši pa na krilih letijo naprej...polni samozavesti in če bo tko jim šlo naprej so resni kandidat za kolajno.

banAna_
10.09.2007, 22:27
huh, teli naši fantje pa res presenečajo...nekak potiho pričakovala zmago...samo tok veliko razliko pa res ne :2thumbs:

Knez
10.09.2007, 22:31
Bravo fantje!:2thumbs:

Rašo talal banane Dirku...nepozabno..

Kn0x
10.09.2007, 22:38
Brez besed. Če bojo tko nadeljeval se jim obeta Peking oziroma tudi kejšna medalja

leiito
10.09.2007, 23:06
Glede na nepredvidljive in za nas neugodne Hrvate (ista šola, manjvrednostni kompleks, psihološko breme preteklih srečanj...) je bolje, da pustimo da Litva zmaga in se izogne Španiji v polfinalu, mi pa prek Grkov, ki nam bolj ležijo lažje pridemo v polfinale, kjer se srečamo s Španijo. Če pridemo v polfinale lahko ta slovenska ekipa na dober dan premaga tudi Špance. Torej, Pipan bo modro ravnal, da pustimo Litvi naj doseže željeno zmago s katero se izogne Španiji, mi pa se izognemo Hrvatom, pridemo do polfinala in potem razmišljamo o Špancih.
Sicer pa, to kar dela slovenska B ekipa je fenomenalno in veliko vprašanje je, če bi NBA zvezdniki Nachbar, Udrih, Brezec in Vujičič ter Bečirović dosegli enake uspehe. V ekipnih športih je očitno ključna ekipa in ni nujno, da 5 super zvezdnikov dobro deluje kot team.
Zdi se tudi, da Pipan ni ravno avtoritativen "trener", nima prave karizme in težko bi vodil igralce, ki so sicer bogate zvezde, a v svojih klubih vseeno relativni marginalci, ki bi v reprezentanci iskali predvsem priložnost za ego trip.
Počasi je smotrno razmisliti o stavi na kolajno za Slovenijo.

robil
10.09.2007, 23:10
Glede na nepredvidljive in za nas neugodne Hrvate (ista šola, manjvrednostni kompleks, psihološko breme preteklih srečanj...) je bolje, da pustimo da Litva zmaga in se izogne Španiji v polfinalu, mi pa prek Grkov, ki nam bolj ležijo lažje pridemo v polfinale, kjer se srečamo s Španijo. Če pridemo v polfinale lahko ta slovenska ekipa na dober dan premaga tudi Špance. Torej, Pipan bo modro ravnal, da pustimo Litvi naj doseže željeno zmago s katero se izogne Španiji, mi pa se izognemo Hrvatom, pridemo do polfinala in potem razmišljamo o Špancih.
Sicer pa, to kar dela slovenska B ekipa je fenomenalno in veliko vprašanje je, če bi NBA zvezdniki Nachbar, Udrih, Brezec in Vujičič ter Bečirović dosegli enake uspehe. V ekipnih športih je očitno ključna ekipa in ni nujno, da 5 super zvezdnikov dobro deluje kot team.
Zdi se tudi, da Pipan ni ravno avtoritativen "trener", nima prave karizme in težko bi vodil igralce, ki so sicer bogate zvezde, a v svojih klubih vseeno relativni marginalci, ki bi v reprezentanci iskali predvsem priložnost za ego trip.
Počasi je smotrno razmisliti o stavi na kolajno za Slovenijo.

O kakšni isti šoli govoriš?
Je ja pol naših fantov bilo starih 5 let ali manj ko smo se odcepli. Glede na BG, bi pa rekel da imajo prej hrvati kompleks ko pa mi.

alfabet
11.09.2007, 00:21
Joj, spet vsi neki kvazi strokovnjaki. Najprej Pipan brezvezen trener, pa ostali majo smolo prot našim, zdej pa neke razprave o tem, da bi moral namenoma zgubit naslednjo tekmo, da ne bi slučajno napačne ekipe dobil. Dobro je rekel Pipan po tekmi, kdor začne nekaj špekulirat o nasprotnikih, se to lahko hitro obrne proti njemu in tudi zato ne namerava vnaprej predati tekme. Treba je igrati tako kot do zdaj, na vsaki tekmi na polno, na zmago. Edina razlika je v tem, da zdaj ni več pritiska. Poraz proti Litvi ne bi bil neka kriza, ampak rad bi videl trenerja z ekipo v četrtfinalu EP, ki pred zadnjo predtekmovalno tekmo svojim fantom reče: fantje, tole tekmo bomo pa zdaj zgubil, da ne dobimo slučajno napačne ekipe v četrtfinalu. Slovenija je dokazala, da je zaenkrat ena najboljših ekip na prvenstvu in najboljše ekipe ne predajajo tekem. Kako mislite, bi se fantje počutil, če bi pred četrtfinalom zgubil proti Litvi za 30 pik zarad "šparanja" al pa ker bi Pipan reku, da je raj 2. v skupini kot 1.? 5 zmag zapored, potem pa hlače dol pred Litvo. Mislite da je Litva ekipa, proti kateri se lahko šparamo in izgubimo z neko sprejemljivo razliko cca. 5 točk? Vsaka zmaga šteje, če po dobrem boju zgubimo, ni panike, ampak če bi se vnaprej predali ali šparali, kot nekateri tako pametno predlagate, bi nas Litva povozila do konca. To ni ŠKL, to so najboljše ekipe na svetu in z njimi se ni za za********, tako kot ne z ugledom reprezentance in vzdušjem v njej.

SuperPig
11.09.2007, 05:33
Dajte nam nemce, da se igramo:)

Marduk1
11.09.2007, 05:46
Litva je sicer močna ekipa vendar je premagljiva, zatorej gremo na zmago in pika.

mrjerry
11.09.2007, 07:14
Uzitek je gledati ekipo, ki brez pavze melje in melje nasprotnika.

Pohvale mladcem, ki so pol zadnje cetrtine dostojno drzali razliko!

robil
11.09.2007, 09:29
Kje so meje, pregrade,
za te SRČNE fante,
ne za NJIH ni pregrad in ne mej!!!!!

Še rokoborec Nowitzki je priznal Da je Smodiš CAR.

Alfabet Slovenija ni "samo" ena najboljših reprezentanc na tem prvenstvu, ampak je ekipa, ki ima najboljšo obrambo in kar nekaj dobrih šuterjev. Bi rekel, da imajo naši nasprotniki kar srečo da se Jagodnik in Domen tako podrejeta kolektivu, da ne mečeta kaj dosti, ker to sta sigurno igralca, ki ne rabi veliko žog, zato da dasta kakšnih 15 pik.

SLOVENIJA GRE DIREKTNO V PEKING! :2thumbs:

Teo
11.09.2007, 10:38
Vse je še odprto. Taktiziranje je res brezvezno. Treba je igrati na zmago a s finto. Po moje je pametno, da pipan pametno uporabi igralce in proti litvi rotira vseh 11 igralcev, da se tamladi uigrajo in se jim še mal odpre, saj jih bomo mogoče na naslednjih tekmah še krvavo potrebovali.
Zadnja četrtina včeraj je pokazala, da so mulci še prešvoh in zakrčeni. Če bi se naigrali proti litvi, bi mogoče bolj sproščeni in pripravljeni igrali naprej.

MicoM
11.09.2007, 11:47
Joj, spet vsi neki kvazi strokovnjaki. Najprej Pipan brezvezen trener, pa ostali majo smolo prot našim, zdej pa neke razprave o tem, da bi moral namenoma zgubit naslednjo tekmo, da ne bi slučajno napačne ekipe dobil. Dobro je rekel Pipan po tekmi, kdor začne nekaj špekulirat o nasprotnikih, se to lahko hitro obrne proti njemu in tudi zato ne namerava vnaprej predati tekme. Treba je igrati tako kot do zdaj, na vsaki tekmi na polno, na zmago. Edina razlika je v tem, da zdaj ni več pritiska. Poraz proti Litvi ne bi bil neka kriza, ampak rad bi videl trenerja z ekipo v četrtfinalu EP, ki pred zadnjo predtekmovalno tekmo svojim fantom reče: fantje, tole tekmo bomo pa zdaj zgubil, da ne dobimo slučajno napačne ekipe v četrtfinalu. Slovenija je dokazala, da je zaenkrat ena najboljših ekip na prvenstvu in najboljše ekipe ne predajajo tekem. Kako mislite, bi se fantje počutil, če bi pred četrtfinalom zgubil proti Litvi za 30 pik zarad "šparanja" al pa ker bi Pipan reku, da je raj 2. v skupini kot 1.? 5 zmag zapored, potem pa hlače dol pred Litvo. Mislite da je Litva ekipa, proti kateri se lahko šparamo in izgubimo z neko sprejemljivo razliko cca. 5 točk? Vsaka zmaga šteje, če po dobrem boju zgubimo, ni panike, ampak če bi se vnaprej predali ali šparali, kot nekateri tako pametno predlagate, bi nas Litva povozila do konca. To ni ŠKL, to so najboljše ekipe na svetu in z njimi se ni za za********, tako kot ne z ugledom reprezentance in vzdušjem v njej.

Popolnoma se strinjam. Tukaj ni špekuliranja, kajti če premagamo še Litvo, potem bomov 1/4 finalu ne samo 100% motivirani in sproščeni, ampak 150% motivirani, še posebaj pa proti Hrvatom, ko vemo kakšni odnosi so med nami in kakšno je rivalstvo v športu. In še polni naboja bodo, ko bodo edina reprezentanca brez poraza na EP. Če pa tudi zgubijo po dobri borbi, pa svaka jim čast za zmahe do zdaj. BRAVO NAŠI, na polno proti Litvi, nič špekuliranja. Saj s tako obrambo lahko premagamo vsako ekipo, zato mislim, da se naša reprezentanca ne boji nikogar.

GO, Slovenija, GO!
DO KOLAJNE!
LP, Mičo

Jape
11.09.2007, 11:51
Nobenga taktiziranja ni in ga ne bo. Kaj takega se vedno maščuje. Tudi Pipan je dozorel in pametno vodi tekme.

:2thumbs:

monster
11.09.2007, 16:40
mah, kje ste prebral zdej, da moramo namerno zgubit? tko kt je teo napisal, rotirat vse igralce, malo spočit koga in predvsem preprečevati poškodbe :o ...ker, če česa nimamo, je to dolga klop ;)

Drgač pa smo zreli, da tudi Litvi pokažemo zobe itaq :d

Jape
11.09.2007, 17:26
Sm gledu Hrvate...takšnih se ne bi smel bat....lohk mirn tud Litvance premagamo :rolling:

mdg
12.09.2007, 07:39
točno tako, kot teo in nekateri ugotavljate:
treba je igrat na zmago !
Vendar...po pameti in ne za vsako ceno "spumpat" ekipe.
rotirat, pa naj se tudi omladina nekaj naigra !

Hrvati pa niso prav nič "nezaželjen" nasprotnik.
Ravno nasprotno: naši bi bili "napaljeni" ko hudič.
Velik motiv bi imeli za zmago...emocije pač. :d

mdg
12.09.2007, 12:18
noja, po bwin.com nimamo glih nekih šans :D

slo:litva - 2,95:1,35

InstruktoR76
12.09.2007, 12:54
Kaj pa nocoj z Litvo? Bomo al nemo

Marduk1
12.09.2007, 16:31
Itak da bommo dasnes zvečer zmagal sej imamo najboljšo obrambo na prvenstvu.

ježek
12.09.2007, 18:50
sivede bomo zmagal

itak pa je dost važn da zmagamo
ker pol v četrtfinalu igramo s hrvaško k bo laži nasprotnik k pa grčija
pa še pol gremo v poufinale pa tm igramo z rusijo al pa francijo k so lažji nasprotnik (kokr se men zdi) kt pa španija ( k bo irak nemce premagala)
pol pa če zmagamo sma pa že kr u finalu :P
pa bi blo fajn če bi biu finale slovenija španija.. v vsakmu primeru bi zmagu :P

Jape
12.09.2007, 19:45
Hej, jej, počas s polfinalom in finalom.....:rolling:

Kr pejmo lepo po vrst....dons Litva in ve se s kom se pol križamo v primeru zmage. Tole z Litvo je kr hudo pomembn glede na nadaljevanje.

Gremo Slovenci:2thumbs:

MicoM
12.09.2007, 21:15
Tako je! Lepo po vrsti. Nič s polfinalom in finalom. Obramba lahko hitro pade, in to celo v četrtfinalu, saj je ritem tekmovanja zelo visok. Tako, da bi se jaz najprej osredotočo na četrtfinalno tekmo. Najraje bi res meli hrvate, ampak tudi grki so premagljivi, tako da je tekma z grki 50:50 po prikazanem na prvenstvu. Če bi igrali proti hrvatom, bi reko da je 70:30 za Slovenijo.

GO, Slovenija, GO!
Proti vrhu!
LP, Mičo

Jape
12.09.2007, 21:48
Uf....boljši so....

Pa saj ne znajo zgrešit:nonono:

massive
12.09.2007, 21:56
so nam dal fajn učno uro košarke. razlike je za cel kakovostni razred.

Knez
12.09.2007, 22:20
So odlični strelci, trice mečejo ko zmaji in absolutno nismo imeli nobenih šans.

monster
12.09.2007, 22:29
Zaslužena zmaga Litve res, svaka čast. mogoče poraz v pravem trentutku, vse stavimo na petek in zmago proti grčiji ;)

bom pa z veseljem gledal tudi litovski buldožer proti repki hrčkov :)

to, da so šanse res fifti-fifti se precej strinjam, vendar ne pozabimo na pričakovanja pred prvenstvom ...bila so nizka, ostanimo realni. odlične tekme so že pokazali in imajo muda naši fantje :d ... medalja je blizu in daleč ... do petka regeneracija in nad grke!

go go!

Hallenbeck
12.09.2007, 22:30
Vsaka čast Litvancem. Sicer me pa tudi naši niso razočarali. Litvancem je danes uspevalo prav vse. Že v prvem polčasu so nam nasuli 8 trojk, pa smo vseeno še nakako držali priključek, ampak v drugem polčasu pač ni šlo več.
Pa dobro, boljše danes, kot pa v petek. Grke enostavno moramo dobit in pika.
Četrtfinalna tekma je najpomembnejša, dosti bolj pomembna kot finalna.

Marduk1
12.09.2007, 22:44
Mislim da so Litvanci glavni favoriti za zmago na evropskem prvenstvu poleg špancev seveda. Naši tudi na tej tekmi niso razočarali vendar litvanci so pač boljši.

Teo
12.09.2007, 22:56
hmm... naši so metali porazno. ob nekem trenutku so bile trojke 15/4 (štiri od petnajsih zadetih). Jeebiga, Litva je res močna... vsakič ko so se naši približali, so brez problemov zbežali na varno prednost. V bistvu jim privoščim zlato. Res res res res pa upam na naš polfinale.
1.Litva, 2.Španija, 3.Slovenija... ajej kako se to lepo prebere:)

mrjerry
13.09.2007, 07:50
Kako se bos pa boril proti nekomu, ki mu cisto vse not pade :nonono:

Vseeno so bili dobri, niso se pustili razbiti (mogoce v zadnjem delu, ko je itak postalo vseeno), nekaj zelo lepih akcij, ena banana (se mi zdi) Dragica. Opazam pa, da vsako tekmo, ko zacnemo metati z razdalje, hkrati zacenjamo zgubljati pike.

Jape
13.09.2007, 08:02
Nč, vsi razen Litvancev so že zgubljal tekme....medalje so pa tri in OI možnosti za njih 7!;)

Zdaj je samo treba pozabt Litvo, s katero verjetno tukaj ne bomo več igral. Tako kot Švabi: po katastrofi z nami pometejo s Špagetarji?! (zame lepo presenečenje!!!!)

Proti Grkom lahko uspemo s svojo dosedanjo igro + dober met dveh ali treh od Smodiš, Lorberk D., Jagodnik, Lakovič, Slokar.

Srečno fantje, mi smo še vedno z vami:2thumbs:

_Es_
13.09.2007, 14:10
Meni se zdi da je bolše da mamo Grke ker bodo igrali normallno in ne nabiti z narodnim sovraštvom kot hrvati

Marduk1
13.09.2007, 17:33
Grke se ne gre podcenjevati ker so zelo nepredvidljivi, navsezadnje so še vedno evropski prvaki.

Knez
13.09.2007, 18:15
Pa svetovni podprvaki.

Bomo pa z njimi vsekakor lažje igrali, kot z Litvo, saj so obrambno usmerjena ekipa in niso tako izraziti šuterji.

snežko
13.09.2007, 19:53
:) na stavnicah so grki favoriti...

Knez
13.09.2007, 19:57
:) na stavnicah so grki favoriti...

Ja normalno da so..

Rusija je premagala Francijo v prvem četrtfinalu.Parker je spet malo pred koncem falil prosti met..

Jape
13.09.2007, 21:16
Hja ne vem, zakwa nekaterim stavnce tolk pomenjo. A zato ker kvote postavla mafija? Vsaka tekma je nova zgodba....stvar dnevne forme, navdiha, pametne odločitve o strategiji, položaju zvezd in pa koga od vpletenih je ženska glih kar po telefonu nakurla, de ni kupil kurilca za zimo, plačal telefonskega računa, al pa de ima ene čudne telefonske klice žensk :rolling:

Vsi mi smo hudičevo krvavi pod kožo in vi bi se rolal kolk banalni razlogi znajo bit za eno zmago in en poraz :rolling:

mdg
14.09.2007, 06:56
@jape: :rolling: :rolling: :rolling:
ja saj zato pa so karantene !

Enivej: Španci so včeraj pregazili Germane, ki so letos res bogi.
Matr, so Nowitzkega včeraj dobro Španci duplirali.
Upam, da se s tem končuje obdobje, ko lahko zgradiš rezultate,
ki slonijo na ekipi ene zvezde in 11 (pod)povprečnežev !
Ipaq je basket kolektivni šport.

Še prognoza za nocoj: ker sem pred prvenstvom napovedal 5.mesto...:shy:
Upam...res upam, da se motim, a se bojim, da psihološko niso dovolj
zreli in predvsem: pripravljeni.
Pipan: to je tekma vseh tekem... Lakovič: to je najpomembnejša tekma...
Že ko to govori, začutiš strah v njegovih besedah...NI DOBRO.

Kvaliteta sploh ni vprašljiva, a se bojim, da se bodo nosilci
(Jaka,Smodiš,Raša) sesedli pod "težo" rezultata.

Je pa po drugi strani res, da ima še mnogo igralcev rezerve.
Sploh centri še niso dali vsega, kar so sposobni. In to bi proti
Grkom znalo priti zelo prav.

VrtniPolž
14.09.2007, 13:12
Danes bodo grki tirali Lakoviča kot norci, od njega res ni mogoče pričakovati dobre tekme. Bo moral Dragić malo prevzeti njegovo vlogo.

snežko
14.09.2007, 16:51
. Res res res res pa upam na naš polfinale.
1.Litva, 2.Španija, 3.Slovenija... ajej kako se to lepo prebere:)

:) kje podpišem...

doli
14.09.2007, 16:55
:) kje podpišem...

Na lokalni izpostavi urada za znanstveno fantastiko :veryevil:

Lios
14.09.2007, 18:07
Jaz mislim, da so danes šanse za zmago zelo 50 : 50, seveda ob prepostavki, da nihče ne bo imel slabega dneva. Ampak upam, da se zavedate kaj se zgodi, če danes izgubimo? Pademo namreč v eno zelo neugodno skupino reprezentanc, ki se bo borila za mesta od 5 do 8. Tam so v glavnem sami taki, ki smo jih že premagali in bojo imeli velik motiv, da nas premagajo, medtem ko bo našim motiv padel. Zato je današnja zmaga tako zelo pomembna! Zato moramo res danes vsi držati pesti! :2thumbs:

bobi
14.09.2007, 18:12
Danes bo najtežja tekma, upam da poraz ni pustil psiho posledic pri naših!
Če zmagamo, so velike šanse za medaljo.

Jape
14.09.2007, 21:46
še 8.47 do nebes----BRAVO fantje zdržmo!!!!!

Jape
14.09.2007, 21:51
+16 In Žoga!!!!!!!!!!!!!

monster
14.09.2007, 21:53
6:20 do konca ....

dejmo našiiii! +16

bobi
14.09.2007, 21:57
Nekam živčen sem danes :crycry:

Jape
14.09.2007, 21:59
lAKOVIČ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

monster
14.09.2007, 22:11
to ni res :(

snežko
14.09.2007, 22:15
:) brez besed

solsikke
14.09.2007, 22:15
No, tole je bilo napisano pred dvema dnevoma http://malosrecen.blog.siol.net/2007/09/12/slovenija-bo-izgubila/
in na žalost bo še dolgo držalo.
J€batga, pušnal so krasno šanso. Več sreče prihodnjič, ko še v glavah kej pridobijo.

alfabet
14.09.2007, 22:17
Ma vedno isto sran**, jst mam dost te reprezentance. Ne bi rekel, da bi se boril pa zgubil po dobrem boju, sam tako, kot sta Smodiš pa Lakovič žoge metala stran, tega ne morem verjet. Magar bi Klobucarja pa Vidmarja dal not, čisti podn. Zadnja akcija je bila pa sploh zmaga, podaja Lakoviču nekam na sredo igrišča pa met za 3, namesto da bi probal neki pametnega skupaj spravit. Dobra logika, zakaj it blizu koša če lahko mečeš z druge strani igrišča. Ne moreš verjet, zdej nas naj pa še Nemci nabrišejo, da ne bomo te sramote še na Kitajskem slučajno moral gledat.

Gonzo
14.09.2007, 22:19
Ne morem verjet

Jape
14.09.2007, 22:19
u 3 lepe p.....m.....

Ampak tak je šport.

Fantje gremo dalje v borbo za Peking:2thumbs:

bobi
14.09.2007, 22:21
Škoda, da si ni noben od reprezantance pogledal zadnjih 5 minut med Grčijo in Hrvaško

grofica
14.09.2007, 22:26
NČ Ne Bom Rekla...

Sm Use Že Napisala Pred KakŠnim Tednom....

Takrat, K Ste Me Vi "strokovnjaki" Tok Popluval...

Sj Se Še Spomnete Ane

Grem Se Napit

Jape
14.09.2007, 22:30
NČ Ne Bom Rekla...

Sm Use Že Napisala Pred KakŠnim Tednom....

Takrat, K Ste Me Vi "strokovnjaki" Tok Popluval...

Sj Se Še Spomnete Ane

Grem Se Napit

Ne pretiravaj:p

grofica
14.09.2007, 22:31
Ne pretiravaj:p

MI VERJAMEŠ, DA SM TOK RAZOČARANA, BESNA..., DA SE MI ŠE PIT NE DA JT...