Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Alpha Prime

chaser
22.06.2007, 20:22
Sicer malce zamujam, a vseeno. Ravnokar sem naredil en "quick test", da sem videl kako se tale kar dolgo časa pričakovana streljačina obnese. Že takoj so me v zgodbi (vsaj začetek je tak) zmotili dolgovezni dialogi in predvsem, obupen 'voice acting' (okej, sem vsaj dobil sliko kako bi zvenela slovenska sinhronnizacija filmov - pusto, neprepričljo etc. :twisted: ). Ko se je stvar konkretno začela moram rečt, da vizualno igra (kot sodeč po screenih) izgleda privlačno, če se jo gleda površinsko. V kolikor pa se player spusti bolj v detajle, je na vsakem koraku moč opaziti površnost in nedodelanost, ki se kažejo v nenatančnih ter pustih teksturah, dolgočasnim modelom in tako naprej. Zaenkrat špil izgleda kot nekakšen D3 wannabe, s kasnejšo primesjo bullet-tima iz F.E.A.R.-a, ki na video clipih izgleda kul. Rahlo nadpovprečen drugorazredni shooter, a poln napak in neizvirnosti (že na začetku, kaj šele sledi... ;)). Morda pa so vsaj (menda svinjsko težki) strelski obračuni tista pozitivna plat.

http://img.gamespot.com/gamespot/images/2006/135/933184_20060516_screen001.jpg

Edit: No ja, tudi akcija je precej klavrna (vsaj brez bullet tima, ki ga zaenkrat še ni mogoče vklopiti). Za nameček pa so še orožja vizualno dokaj neatraktivna, sploh pištola je ogabna.