Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Vnetje zaradi kopalk

keltvek
23.06.2007, 17:13
Živjo imam problem z vnetjem, in upam da bo kakšen izmed vas vedel kakšen nasvet za moje težave.

Sedaj ko se mi bliža čas počitnic, meni osebno tudi maturantski izlet se bojim da se mi bo ponovila zgodba od lani k sem staknil vnetje med nogami (ritnicama), vse skupaj se mi pojavi po kakšnih dveh do treh dneh na morju, pomoje zaradi kopalk ali pa zaradni nezračnih hlač, mogoče zna meti tud poraščenost tam vmes kakšne prste vmes... :dontknow:

Vsekakor potrebujem kakšen nasvet, da preprečim da bi se zgodba ponovila spoh pa na maturantskem izletu, ko bom preživel 10 ni v kopalkah.
Ali obstaja kakšna krema?
Ali bi se moral obriti, samo potem se bojim da bodo kratke dlačice še bolj dražile kožo
:dontknow:

Ima tudi kdo podobne izkušnje in kako jih je rešil?

Hvala za nasvete!

btw: vpršanje sem zastavil tudi popovim zdravnikom, ki pa valda na moje vprašanje niso odgovorili, itak odgovarjajo samo na vprašnja o lepotnih operacijah... :censored:

freya
26.06.2007, 06:30
meni se zdi, da to ni tako redek pojav ..kolikor opažam
koža v kožnih gubah in pregibih se zaradi potenja ali stalno mokrih kopalk vname in razdraži.
Kak nasvet?
Po kopanju v morju tuširanje s sladko vodo, redno preoblačenje v suhe kopalke. Če se že pojavi vnetje, se večkrat na dan namaže s Kamagelom ali Bepanthenom, oboje se dobi v lekarni brez recepta.