Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : zavarovalnica Triglav

bajs01
25.06.2007, 15:08
Kaj se dogaja na zavarovalnici Triglav v M. Soboti. Je na pomolu spet kakšna packarija?
http://www.direkt.si/domov/moja_dezela/47033/#comments

king16
25.06.2007, 16:53
Kriminal zgleda ne more biti, ker potem bi bili tam policisti in ne varnostniki, torej gre verjetno zopet za kakšno politično zamenjavo uspešnega starega direktorja.

Davor
26.06.2007, 17:52
Kaj se dogaja na zavarovalnici Triglav v M. Soboti. Je na pomolu spet kakšna packarija?
http://www.direkt.si/domov/moja_dezela/47033/#comments

Jaki vir za ustvarjanje novih zarot. V ZT se izvaja močna centralizacija, ker ob sedanji IT podpori je to edino smotrno. Namreč, zakaj ne moreš voditi enotnega računovodstva, financ, kadrvske politike...iz enega samega mesta? Slovenija je včasih res največja država na svetu. Ker pa nekateri kavboji posameznih OE hočejo obdržati oblast in kontrolo, so pač slej ko prej zamenjani. Način zamenjave pa je bil v ZT že nekajkrat viden ja....

NA drugi strani je pa seveda res, da je vprašanje koliko bodo trenutne brihtne buče pripravljene sodelovat s poameznimi provincami. Sploh sedaj ko mislijo da so po parih prevzemih največji slovenski hot shootsi....

LIY
25.07.2007, 19:54
danes sem dobila informacijo, da je Triglav podražil premije za dopolnilno zdravstveno zavarovanje za kar 10% oziroma 2 EUR, tako njihova nova premija znaša kar 22,66 EUR. Sprašujem se, kaj je z njihovimi obljubami? Se še spomnite, kako so na velik zvon obešali, da bo imela Triglav zdravstvena zavarovalnica najnižjo premijo na trgu? Obljube niso držali niti leto dni še več, niti obvestili nas niso, da se bo premija podražila - toliko o njihovi skrbi za zavarovanca. Kakšno pa je vaše mnenje o tovrstnem nategovanju?

lep pozdrav

king16
27.07.2007, 12:58
Ja, nategnili so nas, tako kot pač to delajo vse zavarovalnice. Počakajmo nekaj dni, da vidimo, kaj bodo storile Vzajemna in Adriatic in če tam ne bo sprememb - dviga premij, bo potrebno menjat zavarovalnico.
In če bi to storilo vsaj 50 % vseh, ki so nas s to obljubo o najnižji premiji pritegnili k sebi, se bi tudi oni malo zamiislili. Upam.

Vsemogočni
04.09.2007, 22:38
Mislim, da ne bi kej dost razmišljali, saj kolkor jih jz poznam. bi pa na drugih področjih povišali premije, tako, da ne bi imeli izgub. Pač trgovci, na tak ali drugačen način morajo dobiti vsoto, katero so planirali na začetku leta!

juljana
27.09.2007, 21:56
Če verjameš v "škrate" kar verjami....Triglavu)))))))) sorry.jaz ne!!