Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Gorenje Ora Ito

HribarS
27.06.2007, 17:00
Na novo opremljam kuhinjo, pa mi je oči padla nova gorenjeva serija Ora Ito. Ali je kdo, ki je že kupil katerega od teh aparatov oz. preizkusil? Ima kdo kakšno mnenje? Hvala.

VR3
27.06.2007, 20:21
če bi bla rdeča, rumena, al pa bohnedaj roza grem kupit takoj.
cele črne pa ne bi, bele pa tud ne če ni sile.
drugač pa mislim da nimaš kaj falit. mamo gorenje hladilnik in štedilnik ene 3 leta, dela ko šus.
in niti ni tolko dražje od "navadnega" gorenja (nedizajnerskega).

HribarS
28.06.2007, 13:15
Men je pa ravno zaradi te minimalističnosti všeč, sam se mi zdi, da ni drugače razen designa nič drugače kot navaden šporget al pa hladilnik... v bistvu se mi zdi, da je še bolj plastičen...

summer
28.06.2007, 13:36
lahko ti povem, da mi je osebno izredno všeč...sej kej druga tukaj ni...kvaliteta je pač Gorenje..vse delajo v isti tovarni...garancija je 5 let...ne vem nimam pripomb tud okoli servisov ne...če ti je všeč ..zakaj pa ne...

Mowgli
28.06.2007, 13:39
Šporhet je po kakovosti enak ostalim Gorenjevim šporhetom, garancija je solidno dolga, design svetovnega formata, cena pa 40% višja doma, kot čez mejo. :angel:

summer
28.06.2007, 13:40
to je pa pri vseh...:d...ampak se da kaj zrihtat...tak da ni panike

HribarS
28.06.2007, 13:46
Ja, to je vse res... mal me edin bega, če ne bodo črni aparati ful izstopali... kakšne barve naj dam potem kuhinjo... belo? bila bi fina rdeča, samo se mi zdi, da bo v mali kuhnjici ta barva too much...

Mowgli
28.06.2007, 13:50
Tak high tech videz aparatov zahteva tudi soroden stil kuhinje. Sveina bukova kuhinja najbrž res ne izgleda... Sicer imaš pa itak na voljo srebrno in črno izvedbo Gorenjeve linije.

summer
28.06.2007, 13:54
Ja, to je vse res... mal me edin bega, če ne bodo črni aparati ful izstopali... kakšne barve naj dam potem kuhinjo... belo? bila bi fina rdeča, samo se mi zdi, da bo v mali kuhnjici ta barva too much...
odvisno...kolk velika kuhinja je.....sicer pa, da ti dam idejo..današnj dan imaš tolk programčkov..že sam na vox-u je en programček ko si lahk vse skiciraš in pobarvaš kakor hočeš...probaj mal, pa poglej kaj ti bo najbolj všeč

pinky
28.06.2007, 13:58
kot jaz sledim temu Ora-Ito, sploh ni mišljeno, da bi posamezne aparate kupoval in jih vgrajeval v kuhinjo, ampak ti naredijo, pripeljejo in v prostor postavijo kar cel tale kos, ki ga vidiš v reklamah

summer
28.06.2007, 14:00
vsak kos lahko dobiš posebej...........

ps..ženka:kisses: :kisses:

Vsemogočni
29.06.2007, 00:02

Iz prakse vem, da se na črnem pozna vse, od praha do vsake packe, veliko bolj kot na belem In ko čistiš, moraš biti zelo pedanten, da ne ostanejo lise, na belem ni tko hudih problemov.

HribarS
29.06.2007, 16:06
Uf ja.. črna bi znala bit res problematična glede čiščenja... samo saj drugih kot črnih keramičnih plošč tako ali tako ni, tako da če že pucam to, lahko tud ostalo...

Summer, nisem ravno najbolj tehnični tip, tako da teh programov ne poznam... a obstaja kaj na internetu? Mislim, kakšna stran za pomoč pri takšnih težavah?

summer
02.07.2007, 07:52
Uf ja.. črna bi znala bit res problematična glede čiščenja... samo saj drugih kot črnih keramičnih plošč tako ali tako ni, tako da če že pucam to, lahko tud ostalo...

Summer, nisem ravno najbolj tehnični tip, tako da teh programov ne poznam... a obstaja kaj na internetu? Mislim, kakšna stran za pomoč pri takšnih težavah?

seveda....tule na tej strani imaš vse razloženo.......http://www.gorenje.si/...če ti pa kaj specifično zanima, pa tud lahk mene na zs vprašaš:approve:

HribarS
04.07.2007, 10:45
Sem šla pogledat na njihovo spletno mesto in tudi v salon na Brnčičevi, samo se mi vedno bolj dozdeva, da moraš imeti prav vesoljsko kuhinjo, da bi takšni aparati pasali zraven. Morda bi bilo pa res dobro, če se obrnem na nekega oblikovalca, ki bi mi vstavil te aparate v različne slike kuhinj. Ali pozna kdo koga?

summer
04.07.2007, 10:50
to ti lahko nardijo tudi v pohištvenih salonih...........

HribarS
11.07.2007, 13:24
Wauuu, kaj sem našla!!! Na http://www.go-design.si/ dejansko podarjajo novo opremo Ora Ito. Sem se takoj prijavila na nagradno igro.

HribarS
18.07.2007, 13:16
Dejte, če bo šel še kdo pogledat, glasovat za mojo kuhinjo, ki je še ni. Sem pod "Želim si Ora Ito!!!"

nina_nana
19.07.2007, 08:28
men je fula huda kuhna...nism še boljše vidla...

sicer pa gorenje po mojih izkušnah je vredu...

HribarS
27.07.2007, 10:43
Ja, res je lična kuhinja, samo sedaj je pa res že toliko kuhinj prijavljenih, da naša prav nič ne izstopa. Pa res so nekatere v takšnem stanju, da potrebujejo vaš glas bolj kot naša.

sadie_007
27.07.2007, 17:40
jst sem pa v enem bifeju zadnjič en pepelnik v žep dala, k je bil ful hud dizajn ... in sem pol doma ugotovila, da je Ora Ito :approve:

Zvezdica
06.08.2007, 12:49
A je kdo, ki je že kupil te aparate in lahko kaj iz prve roke pove?

Jaz tud razmišljam o nakupu? Po moje so kul zadeva, če maš kuhno tko, da jo maš povezano z dnevno - zgleda the best...Ali?

Hvala.

HribarS
14.08.2007, 13:44
Pozdravljena. Ja, tudi jaz sem si tako zamislila našo kuhinjo, samo se še nismo zedinili v družini, glede teh aparatov. Sicer pa čakam, da zmagam v natečaju :) no, ali pa ne :)

Sadie, v katerem lokalu pa si bila. Jaz bi tudi en pepelnik :)

mrjerry
16.08.2007, 14:53
Zdaj moras do lastinkov lokala. Tagrde ti bodo z veseljem senkali, kaksni lepsi se bodo pa znasli na njihovih domacih policah. V lokalih jih ipak ne potrebujejo vec ;)

mrjerry
16.08.2007, 14:54
A je kdo, ki je že kupil te aparate in lahko kaj iz prve roke pove?

Jaz tud razmišljam o nakupu? Po moje so kul zadeva, če maš kuhno tko, da jo maš povezano z dnevno - zgleda the best...Ali?

Hvala.

Meni kuhna + dnevna = ja, ampak le, ce gre za dnevno brez TVja. Tako je prvic prostor res enormen, drugic pa imas stik z njimi, medtem ko jim kuhas. V tem primeru bi morda naredil pregradni pult in cimvec stvari pocel tako, da jim ne bi obracal hrbta. Ora Ito design - ne hvala. Na fotkah in v salonih zgleda super, ampak imeti doma tak dolgcas od dolgcasa me pa ne zanima.

sleby
17.08.2007, 21:36
ali se da to kuhinjo kej prilagodit? potreboval bi jo za v stanovanje, kjer ni ravno prostora za to glomazno plasticno zadevo, v katero so vgrajeni elementi, poleg tega pa ta kuhinja nima nobenih predalov?!