Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Hmmm

amo
27.06.2007, 18:30
L.p.

Star sem 26 let, samo toliko za predstavo...

Zadeva je sledeča, da sva z punco skupaj dobrih 5 let in po teh 5 letih je zadeva prišla do resnega odločanja, saj je že nekako čas, da se ustvari dom itd itd....
Nekako sva se v tem času spoznala in sva navezala eno močno vez med nama, ampak največji problem je, ker punci ne morem več reči, da jo ljubim...
Vizualno me punca sploh več ne privlači in tudi na vseh slikah, mi nikjer ni všeč... Res je tako grozno... Zdaj ne vem ali je to normalno za moškega ali pač nisem izbral prave in bi raje poizkusil srečo drugje...

Najbolj me moti njena postava, kjer nič ne naredi za to... Sva že dostikrat govorila o tem in nekako dobi nekaj volje, ampak ni nobenega učinka in tudi kmalu izgubi voljo in seveda vse ostane tako kot je ....
Saj ne iščem popolne ženske ampak njena postava je res grozna... Ne vem kaj naj naredim .... A je vredno skušat pozabit na to in nekako potlačit vase za najino razumevanje....

Naj povem še tudi to , da sva pred kratkim bila na bazenu, kjer me je bilo sram zraven nje.. Samo toliko o tem....
Dejstvo je da nikoli ne bo bolje ampak samo slabš.... To je pač tako, samo ne vem ali bom sploh lahko zdržal še zraven nje..

Prosim za vaša mnenja...
Bi pa vprašal nekoga če je mogoče kdo tuki in ki je dalj časa s svojo drago, ali ga še njegova draga vizualno privlači in ali je to normalnoj...

TuNina
27.06.2007, 18:36
kaj pomeni "ena močna vez"? da si navajen nanjo in se ti ne da druge iskat?

temp64
27.06.2007, 18:42
normalno je....kaj?
ko bo stara 26 let......bo debela in nič ne bo naredila zase
ko bo stara 36 let......bo imela povešene joške in celulit
ko bo stara 46 let......bo imela dovolj tvojega utrujanja in teženja kako nič ne naredi zase in si bo našla nekoga ki jo bo ljubil in spoštoval tako kot je....ti si boš pa vmes našel eno, ki bo imela joške in rit, da se bodo vsi obračali za njo....ampak niti ona ne bo imela večno 25-30 let in na koncu, ko boš ostal sam? se boš pa spraševal, a je bilo vse to vredno- zato ti priporočam, da se ne sprašuješ več takih neumnosti, ampak narediš tako, kot ti veli srce ne pa oči......če pa ne moreš potem pa pač - adijo pa debela ostani; saj konec koncev (po moje) rečeš 'ljubim te' njej, ne pa njeni riti

temp64
27.06.2007, 18:42
..ja

Geawind
27.06.2007, 18:48
ja, tako !

sam pa ni fer tudi do nje po eni strani, da ostajaš z njo, če jo na tak način preziraš ...

pa ponavadi ko srce veli, se nakako sklada z očmi ...

močna vez je pa sam ena bedna navezanost ...

amo
27.06.2007, 20:00
ja, tako !

sam pa ni fer tudi do nje po eni strani, da ostajaš z njo, če jo na tak način preziraš ...

pa ponavadi ko srce veli, se nakako sklada z očmi ...

močna vez je pa sam ena bedna navezanost ...

Srce mi definitivno teži k temu da bi našel drugo.. Samo bedna navezanost me še drži pri njej.... Čist tak je...
Ni fer do nje.... :rolling: Do koga pa je...

Ne resnično ne vem kaj bom... Z pogovori tukaj nima smisla kaj doseč, ker že vem kam vse skuapj vodi.... Sploh pa se bom moral v zelo kratkem odločit a ja al ne... Bomo vidli kaj bo čas prinesel, ker zaenkrat zadeva nikamor ne pelje....

TuNina
27.06.2007, 20:07
čas ne bo ničesar prinesel, če boš čičal pa čakal. :d

Geawind
27.06.2007, 20:13
ja, čakal, na kaj? da se nekdo drug namesto tebe odloči? sej že veš kako stvari stojijo ...

pinky
27.06.2007, 20:17
čakal bo, da si bo naprej drugo najdu ... da ne bi bil slučajno kaj časa samski :nonono:

sis20
27.06.2007, 20:27
Takšnih stvari se ne da potlačiti in pozabiti in se delati, da problema ni. Nasvet bi bil, da s punco koncata. Bilo bi fer do tebe in do nje. moje mneneje je ko nekdo postavi taksno vprasanje na forumu odgovor ze dejansko ve ampak potrebuje samo se potditev ostalih, da se ne pocuti najslabsega cloveka na tem svetu, ker bi punco pustil zaradi zunanjega izgleda. To je direkten odgovor nekoga, ki te ne pozna in ki stavar gleda od zunaj. odlocitev je pa tvoja, ki pa verjamem , da je presneto tezka, saj se sama soočam z zelo podobno.

Marduk1
27.06.2007, 22:22
Danes ljudje pač preveč dajemo na zunanji izgled. Predlagi ji da gresta vsak dan malo na sprehod skupaj ali pa na kolo ali pa na kakšno posebno telovadbo da bosta skupaj dosegla idealen videz :veryevil:

summer
28.06.2007, 06:29
kaj pomeni "ena močna vez"? da si navajen nanjo in se ti ne da druge iskat?
po mojem je še tale trditev najbolj točna:d :approve:

moj bivši se je tud men prav zagabu...sam, da pr men je blo lih obratno..na zunaj je bil še vedno sexy ko hudič...na not pa tak gnoj, da je kr smrdelo od njega....:d

no...ni važno je na not al ven..treba bo it narazen:approve:

lana
28.06.2007, 06:37
notranja lepota... bla bla bla.... človek te more privlačit TUDI fizično, ker boš z njim delil posteljo naslednja leta..:muci: . mogoče je prav da si poiščeš drugo, tvoja punca pa bo našla nekoga ki mu bo všeč taka kot je in ga bo privlačila takšna kot je, ker velik moških stavi na postavo, kjer se da nekaj primit.. niso vsi za radiatorčke... sam se ti zna zgodit, da boš ob lepi embalaži tud na kakšno "pokvarjeno konzervo" naletu. ;)

nattka
28.06.2007, 07:28
Srce mi definitivno teži k temu da bi našel drugo.. Samo bedna navezanost me še drži pri njej.... Čist tak je...
Ni fer do nje.... :rolling: Do koga pa je...

Ne resnično ne vem kaj bom... Z pogovori tukaj nima smisla kaj doseč, ker že vem kam vse skuapj vodi.... Sploh pa se bom moral v zelo kratkem odločit a ja al ne... Bomo vidli kaj bo čas prinesel, ker zaenkrat zadeva nikamor ne pelje....

če je dekle zaradi drugih, notranjih kvalitet, vredno, da se okoli nje potrudiš ... potem poskušaj s pogovori in kompromisi obdržati kar imaš ... saj je res, lepih bejbik je polna slovenija ... a prazne lupine bi se kmalu naveličal ...

če pa si dekleta sit in si zaradi njenih karakternih potez tudi njeno telo začel gledati z odporom, potem pa je čas, da razmislita in rečeta adijo ...

kot imaš ti pravico do ženske z lepim telesom ... tako ima ona pravico do nekoga, ki si jo bo zvečer zaželel tako, kot je ...

konec koncev sta oba še mlada in vztrajati ob nekom, ki ti gre na živce ima morda smisel ko si star 70 ... pri 20+ pa sigurno ne ...

Andreea
28.06.2007, 08:34
Vztrajati pri nekom, ki ti gre na živce, ni smiselno nikoli :nonono:
ne pri dvajsetih, ne pri 50ih, ne pri 80ih, ne zaradi otrok in niti ne zaradi kanarčka in psa :sleepy: :nonono:

Mowgli
28.06.2007, 08:44
Hm, kaj si videl na njej pa pred petimi leti? Da ni bila edina, ki se te je usmilila? Daj, nehaj matrat oba, pa še nas... Stisni že enkrat skozi zobe tisto zlajnano: "Saj nisi ti kriva, jaz sem..." :veryevil:

Cifra
28.06.2007, 09:15
Mene pa zanima, kakšna je bila njena postava, ko si jo spoznal oz. ali se je ona vizualno spremenila, ali so se spremenila samo tvoja čustva do nje?

Ker, če je tebe strast in ljubezen minila, ji nič ne pomaga, da naredi kaj za svoj izgled, na koncu jo boš še vedno naveličan in v tem primeru je boljše, da ji to pač poveš in gresta narazen.

amaze646
28.06.2007, 09:28
Pusti jo, če te ne privlaci. Js osebno nebi mogu bit z clovekom, ki me vsaj malo ne privlaci. Tudi z osebo, ki ne naredi nic zase nebi bil. Vez med vama ni mocna ampak gre tako kot si rekel, samo za navezanost. Ce si posten do nje jo cimprej pusti.

bajana
28.06.2007, 10:53
jaz na njenem mestu bi te pustila.

si pa že želim nekoga, ki bi malo bolj cenil mene kot osebo in bi ga privlačila tudi zaradi osebnosti, ne sam zaradi telesa. tudi če smo v mlajših letih popolni, pa potem s staranjem to privlačnost izgubljamo, una druga pa ostane. bistven je čas in vse ostalo, kar si damo.

jao, malo razmisli o tvojih pogledih na partnerja, kaj ti je pomembno, ker potem boš moral menjavat partnerke toliko, da bodo ostajale mlade.

verjetno pa je res to, da ne spadata skupaj, ker če bi bila ona prava, bi morda tudi ti drugače razmišljal.

amaze646
28.06.2007, 11:13
To je vse res ampak neke meje so pa vseeno. Saj cloveka lahko imas vseeno ful rad samo slej ko prej se zacnejo tezave, ce te telesno vsaj malo ne privlaci. Mislim pa, da bi lahko vsak v neki daljsi vezi tudi malo skrbel zase in za to, da bo partnerju privlacen. To velja zanjo in zanj.

spartan
28.06.2007, 13:15
L.p.

Zadeva je sledeča, da sva z punco skupaj dobrih 5 let in po teh 5 letih je zadeva prišla do resnega odločanja, saj je že nekako čas, da se ustvari dom itd itd....
Nekako sva se v tem času spoznala in sva navezala eno močno vez med nama, ampak največji problem je, ker punci ne morem več reči, da jo ljubim...
Vizualno me punca sploh več ne privlači in tudi na vseh slikah, mi nikjer ni všeč... Res je tako grozno... Zdaj ne vem ali je to normalno za moškega ali pač nisem izbral prave in bi raje poizkusil srečo drugje...

Najbolj me moti njena postava, kjer nič ne naredi za to... Sva že dostikrat govorila o tem in nekako dobi nekaj volje, ampak ni nobenega učinka in tudi kmalu izgubi voljo in seveda vse ostane tako kot je ....
Saj ne iščem popolne ženske ampak njena postava je res grozna... Ne vem kaj naj naredim .... A je vredno skušat pozabit na to in nekako potlačit vase za najino razumevanje....

Naj povem še tudi to , da sva pred kratkim bila na bazenu, kjer me je bilo sram zraven nje.. Samo toliko o tem....
Dejstvo je da nikoli ne bo bolje ampak samo slabš.... To je pač tako, samo ne vem ali bom sploh lahko zdržal še zraven nje..

Prosim za vaša mnenja...
Bi pa vprašal nekoga če je mogoče kdo tuki in ki je dalj časa s svojo drago, ali ga še njegova draga vizualno privlači in ali je to normalnoj...

...to da te je bilo sram, ko si bil zraven nje.....pa četudi je "tako grozna"; kot praviš, si tvoja punca ne zasluži. Takšnega načina sigurno ne...

Če sem iskren, mi gre ob tvojem postu dobesedno na kozlanje.

Če pa je vez med Vama močna, pa bodi ded in se ne prepuščaj apatičnosti. Praviš, da se pogovarjaš in tvoja punca dobi nekako malo volje.....naredi nekaj zanjo in zase ter jo aktivno podpri pri tem....ne bodi tak frdamani egoist in ne gledaj samo na svojo rit. Drugače jo pusti takoj, če ne ji boš uničil življenje.

cliena
28.06.2007, 18:18
L.p.

Prosim za vaša mnenja...

:nonono: js res ne vem,...a ti res nimaš NOBENEGA spoštovanja do žensk. si eden tisih ki mu gre samo zato da je ženska LEPA, brez celulita, z manekensko postavo, dietami in urejena tko k kašna pamela anderson (+njene veeeelike melone) :nonono: če pravič da mata ''močno zvezo'' (kar ti NE verjamem) bi mogu jo sprejet takšno k je...če si ji reku da more shujšat al da more mal pazit al karkol si ji reku ji to pomagi tut nardit. sej boga reva konc koncev ne more usega sama. povabi jo na sprehod al pa kolesarit al pa delat bilo kaj drugega k pa da ona sedi pred tv ti pa jo gledaš in razmišljaš a bi jo pustu al ne...če bi ti meu njo res RAD se z njenim izgledom sploh ne bi obremenjeval..:nonono: tule u vajini zvezi js vidim sam eno punco katere fant jo obremenjuje s hujšanjem in popolno postavo..nobene ljubezni!...sploh pa me je šokiralo ko si napisal da te je blo sram bit zravn nje v toplicah. oprosti..sprašujem se kako te punca še sploh lahk gleda?!? js bi te že 10krat postavla pred vrata in si našla enga k bi me meu rad tako k sem..:nonono: katastrofa kako obnašanje!..poznam tut žensko ki ima kil 110% preveč ampak ima fanta ki je skoraj pol manjši od nje...ampak sta skupaj že 7 let in ravno naslednji teden imata poroko :nonono: če jo misliš še naprej morit s tem da naj kaj naredi oz. spremeni na svojem telesu jo rajš pust ker se mi reva smili! :nonono: pa še neki..ti si tipičen primer moškega ki žensk ne ceni dovolj...oz...sramota za močnejši spol!

bozickus
28.06.2007, 18:28
Amo, govori ti nekdo, ki je mel punco tudi pet let.
A ko sem bral tvoj post, sem mislil, da pišem jaz (sam ne tolk o njenem izgledu).
Priporočam, da se čimprej odpraviš stran.
Če nekomu ne moreš pogledat v oči in reč"Ljubim te!" bolje da te ni.
Ker slej kot prej boš odšel, ali te bo pa ona odslovila.

zverina
28.06.2007, 18:34
L.p.

Prosim za vaša mnenja...

A seksata še?

cliena
28.06.2007, 18:42
A seksata še?

:rolling: treba vedet use podrobnosti ane :d

Luccka
28.06.2007, 19:02
Moje mnenje je tako, da si se že odločil!! Ne izgublaj časa ne svojega in ne njenega......zgodba se je končala....Škoda, ker nisi napisal kakšno postavo je imela, ko sta se spoznala kajti, če se je zapustila, pomeni, da tudi sama ne vlaga več veliko v vajino zvezo...
Zunanjost je prvo v kar se zagledaš, za spoznavanje notranjosti pa je potrebno par zmenkov....ah pa saj veš!!;)
Biti v zvezi zato, da mučiš sam sebe je noro......Fino bi bilo, če bi ji povedal kaj te teži!! Mogoče se še najde rešitev....Ampak jaz še vedno mislim, da tvoj srček ne poskakuje več zanjo!! :blush:

zverina
28.06.2007, 19:04
:rolling: treba vedet use podrobnosti ane :d

ma ne.:rolling:

sam tko me je zanimalo, ker je napisal, da se je punce sramoval na bazenu.;)

freya
28.06.2007, 19:26
Jaz sem že dolgo s svojim dragim pa če bno bog dal, bom še dolgo.

če ji nemoreš pogledat v oči in ji reči, do jo imaš rad, ji prihrani razočaranja in pojdi

amo
28.06.2007, 20:37
Evo mene....

Ufff, ste se raspisali... Eni v eno smer eni v drugo....

Pač ko sem jo spoznal, je imela definitivno boljšo postavo, ravno zato se gre... Saj razumem, da ne moreš bit skos neki fit al pa kaj in tudi ne zahtevam, da mora bit človek popoln, sploh ne... Samo zadeva je jasna in meni in njej ... Sama dobro ve kako in kaj, ampak ne da se ji doseči nekaj kar bi zadovoljilo oba... Saj sama dobro ve koliko je ura... Tudi glede kakeršne koli pomoči pri meni sploh ni problem, da bi le kaj naredila.. Ampak ne... Karkoli si kupi, bo dvakrat uporabila in bo ležalo v kotu kot nedelujoča stvar... Neuporabno... Saj kaj drugega se ji pa tak ne ljubi... Odvrne me misel, kaj bo v prihodnje, če se ji že sedaj ne da nič postorit... In kakšen je njen odgovor ... Če hočeš bit suh in lep moraš imet dnar za raznorazne operacije itd... Lol... Mislim kr neki... To je pač tisti vrhunec, s katerim mi je dala vedet, da ne bo več kaj naredila v tej smeri... Dokler je imela voljo, sem tudi jaz imel voljo... Zdaj pač ne več... Tako je pač s tem... Saj se ne sekiram več, kot sem rekel, kar bo čas prinesel bo pač prinesel.... Zaenkrat še puščam odprta vrata v obe smeri...

Kar se pa glede sexa tiče, pa lahko rečem, da je moja roka še vedno zakon...

pikica2
28.06.2007, 21:21
Ti dam nasvet cim prej odresi njo in sebe in ji povej na lep nacin nikar ji ne povej, da ti ne odgovarja njena zunanjost, ker jo bos s tem prizadel in se bo zafrustrirala je vprasanje, ce se bo upala sploh kaksnemu moskemu pokazat kako izgleda pod obleko. Sem prepricana da naslednja, ki jo bos dobil ti prav tako po določenem času ne bo všeč itd... gotovo boš ostal sam saj kdor izbira izbirek dobi zal.

Jelengar
29.06.2007, 00:52
Amo, pusti svojo punco, ker nisi dovolj dober zanjo.

spartan
29.06.2007, 07:54
Evo mene....

Ufff, ste se raspisali... Eni v eno smer eni v drugo....

Pač ko sem jo spoznal, je imela definitivno boljšo postavo, ravno zato se gre... Saj razumem, da ne moreš bit skos neki fit al pa kaj in tudi ne zahtevam, da mora bit človek popoln, sploh ne... Samo zadeva je jasna in meni in njej ... Sama dobro ve kako in kaj, ampak ne da se ji doseči nekaj kar bi zadovoljilo oba... Saj sama dobro ve koliko je ura... Tudi glede kakeršne koli pomoči pri meni sploh ni problem, da bi le kaj naredila.. Ampak ne... Karkoli si kupi, bo dvakrat uporabila in bo ležalo v kotu kot nedelujoča stvar... Neuporabno... Saj kaj drugega se ji pa tak ne ljubi... Odvrne me misel, kaj bo v prihodnje, če se ji že sedaj ne da nič postorit... In kakšen je njen odgovor ... Če hočeš bit suh in lep moraš imet dnar za raznorazne operacije itd... Lol... Mislim kr neki... To je pač tisti vrhunec, s katerim mi je dala vedet, da ne bo več kaj naredila v tej smeri... Dokler je imela voljo, sem tudi jaz imel voljo... Zdaj pač ne več... Tako je pač s tem... Saj se ne sekiram več, kot sem rekel, kar bo čas prinesel bo pač prinesel.... Zaenkrat še puščam odprta vrata v obe smeri...

Kar se pa glede sexa tiče, pa lahko rečem, da je moja roka še vedno zakon...

apatična je....pa ti zraven. Al pa si ti apatičen...pa ona zraven.

Lej...je pač tako, da mora moški včasih povsem prevzeti pobudo in biti močan za oba, ker je to potrebno in ker to situacija zahteva. Ti pa se že sedaj hočeš posipati s pepelom in opravičiti svoj namen, ker imaš slabo vest. Kaj ti naj rečem....potrebno se je boriti; nič ni samoumevno. Vdati se v usodo je najlažje.

summer
29.06.2007, 08:35
pa sej ne morem verjet...sami perfektneži in moralisti....

nekaterim so všeč debele, nekaterim suhe, velke, male, dolgi nos, velke joške , mala rit, velka rit,pametne, dobre po srcu, ...bla bla bla....

pač njemu ni več všeč , ker se je zapustila, in verjetno že na začetku ni mogla bit nevemkakšna ljubezen...če mu je naenkrat tako odveč...strinjam se...PUSTI JO PRI MIRU....da lahko začne svoje življenje....
sam s tabo pa tud ni nič narobe, če si želš pač "suho in tebi privlačno" punco........

nattka
29.06.2007, 08:44
pa sej ne morem verjet...sami perfektneži in moralisti....

nekaterim so všeč debele, nekaterim suhe, velke, male, dolgi nos, velke joške , mala rit, velka rit,pametne, dobre po srcu, ...bla bla bla....

pač njemu ni več všeč , ker se je zapustila, in verjetno že na začetku ni mogla bit nevemkakšna ljubezen...če mu je naenkrat tako odveč...strinjam se...PUSTI JO PRI MIRU....da lahko začne svoje življenje....
sam s tabo pa tud ni nič narobe, če si želš pač "suho in tebi privlačno" punco........

se popolnoma strinjam ... kaj pa je narobe, če želimo nekoga, ki je privlačen ...

saj se večina med moškimi tukaj gor tudi ne bi poročila s punco, ki ima 25 kil viška in katere višek žuranja so mehiške nadaljevanke ...

summer
29.06.2007, 08:59
sje to je to Nattka...vsi nekaj svetohlinijo in moralizirajo....kaj..mu pač ni več všeč ker je debela...in pika....pa kaj pol...edin kaj mora nardit je, da jo pusti...to je vse kar mene pri njemu moti...

spartan
29.06.2007, 09:36
se popolnoma strinjam ... kaj pa je narobe, če želimo nekoga, ki je privlačen ...

saj se večina med moškimi tukaj gor tudi ne bi poročila s punco, ki ima 25 kil viška in katere višek žuranja so mehiške nadaljevanke ...

po 5 letih ni enako kot po 5 dnevih

summer
29.06.2007, 09:40
še bolj ozko gledano...in kaj je 5 let proti 50-im ki jih ima še pred sabo

spartan
29.06.2007, 09:42
še bolj ozko gledano...in kaj je 5 let proti 50-im ki jih ima še pred sabo

poglej si svojih pet let pa mi povej, kaj si se pametnega iz vsega naučila

summer
29.06.2007, 09:44
ti's čudna:clown:
poleg tega je tvoj občutek za sočloveka raven nuli al pa celo pod njo
tvoje poznavanje mene in mojih občutkov me fascinira:o ne morem verjet, da si tak dober mind reader...

sicer pa ne vem zakaj naenkrat govorimo o mojih občutkih.,,...
bolje da gre po 5 letih narazen z njo...kakor da ji iz občutka sočutja nardi dva otroka, je z njo zato ker je to prav in lepo..po drugi strani ima pa 2 mladi ljubici na tedn...mislim...sploh ne debatiram s tabo...ker:sleepy:

summer
29.06.2007, 09:46
poglej si svojih pet let pa mi povej, kaj si se pametnega iz vsega naučila
in ti predlagaš, da ostane naslednjih 50 z njo in se uči....al kako...kako preživeti s človekom, ki ga fizičo preziraš:d mislim svašta:rolling:

še enkrat..ne debatiram s tabo več, ker nima smisla...sej se pa ve ne:d

Mowgli
29.06.2007, 09:49

Meni se pa zdi, da se le mazohizmu izogiba :dontknow:. Če ni za bit', je treba it'

spartan
29.06.2007, 09:50
Seveda je boljš da gre narazn z njo kot pa otroci.

seveda....:sleepy:

summer
29.06.2007, 09:51
ljudje komplicirajo tam, ko ni treba......

boljše zanjo...1000% ,da jo pusti in si dobi drugo,ona pa drugega...ne pa, da jo sili hujšat in ne vemkajševse...če jo nima rad takšne kot je...jo bolj ziher ne bo imel, če ji bo cele dneve gnjavu da je debela itd....sicer je pa že itak prepozno zdaj...če se je sramuje in mu ni do sexa z njo...tak ni več kaj za debatirat...in to se ne da popravit..ker ne živimo v filmu....pismo:d

Mowgli
29.06.2007, 09:55
Seveda je boljš da gre narazn z njo kot pa otroci.

seveda....:sleepy:

Ne štekam! Si eden tistih, ki meni, da bi otroci "osvežili" vezo? Predvsem nosečnost bo spremenila njegove poglede nanjo, ja. Potem se bosta še par let matrala, izgovarjala na uboge otroke in spet se bo pojavilo podobno vprašanje na forumu, ki bo rezurtiralo še več umotvorja. A ni enostavneje, da sedaj pogledata resnici v oči???

dvojčica
29.06.2007, 09:57

Sočutje do sočloveka pač ni dovolj, da z nekom preživiš življenje. Dejstvo je, da je ne ljubi več. Kolk jo ima rad ne vem, ampak glede na napisano, kaj vse ga moti in da se je celo sramuje, kakšnih spešl čustev ne goji do nje. Tko da je bolje, da gresta vsak svojo pot in to čimprej...:)

nattka
29.06.2007, 10:05
po 5 letih ni enako kot po 5 dnevih

dragec, ko se me bo mož sramoval in bo raje uporabljal roko namesto moje lepotičke ... potem je konec ...

ne, ker bi si želela, ampak zato ... ker je večje ponižanje za žensko, da je nekdo z njo iz usmisljenja in navade, kot pa iz ljubezni in poželenja ...

freya
29.06.2007, 10:12
sje to je to Nattka...vsi nekaj svetohlinijo in moralizirajo....kaj..mu pač ni več všeč ker je debela...in pika....pa kaj pol...edin kaj mora nardit je, da jo pusti...to je vse kar mene pri njemu moti...

kaj moraliziramo......če že pred poroko ni ljubezni, je nikoli ne bo
je pa hec, ker se zna zgoditi, da bo naslednja po porodu tudi bolj obilna. Kaj potem...takoj menjat za preklco?

summer
29.06.2007, 10:14
letelo je predvsem na tole izjavo

kar se pa tiče debelosti in suhosti...si bo pa verjetno, že kakšno sebi primerno poiskal....veš kolk jih jaz poznam , ko majo dva otroka pa so še vedno suhe:d

pa po mojem njega še večkaj drugega moti kot samo to...sam napisal je pač najbolj njemu opazno...

freya
29.06.2007, 10:17
mene...kako leto nazaj?
;)
sigurno debelost tlele ni osnovni problem

spartan
29.06.2007, 10:17
kaj moraliziramo......če že pred poroko ni ljubezni, je nikoli ne bo
je pa hec, ker se zna zgoditi, da bo naslednja po porodu tudi bolj obilna. Kaj potem...takoj menjat za preklco?

seveda....glede na zgornjo pisanje osebkov mora ženska v roku 1 meseca po porodu biti vitka in sexy.
Če ni pa jo zamenjamo za mlajši in lepši model; ker jo fizično preziramo:veryfunny:
Mene baš zanima, če bo dotična še imela isto mnenje ko bo stara preko 50 in že kr veselo viseča in zgubana.

nattka
29.06.2007, 10:18

kar se pa tiče debelosti in suhosti...si bo pa verjetno, že kakšno sebi primerno poiskal....veš kolk jih jaz poznam , ko majo dva otroka pa so še vedno suhe:d

mislim, da sploh ni težava v teži ... sit jo je na vseh področjih, pa si je našel izgovore ...

nepošteno je,da punco krivi za ves dolgčas ... in nepošteno je, da pušča kao odprta vrata ... kot da čaka, če mu zgodi mrha bo šel, sicer bo pa tud stara dobra še za en čas ...
tukaj vidim njegovo hinavščino ...

naj pošteno pove, da jo je sit poleg tega mu pa tudi telesno več ne ugaja ... naj dvigne rit iz komfortne cone in gre ...
bo že videl skozi leta, da samo lepa lupina ni nič ...
samo lepa vsebina pa tudi ne ...:shy:

nattka
29.06.2007, 10:19
Mene baš zanima, če bo dotična še imela isto mnenje ko bo stara preko 50 in že kr veselo viseča in zgubana.

I beg your pardon ...:o :o :mad:

Jelengar
29.06.2007, 10:19
Hm, kaj si videl na njej pa pred petimi leti? Da ni bila edina, ki se te je usmilila? Daj, nehaj matrat oba, pa še nas... Stisni že enkrat skozi zobe tisto zlajnano: "Saj nisi ti kriva, jaz sem..." :veryevil: Tale nasvet se mi zdi najboljši in najbolj zadane bistvo. :2thumbs: Ne verjamem, da je bila pred petimi leti dosti boljša. Takrat je bil samo bolj ***otožen in vzel je edino, ki mu je hotela dati.

spartan
29.06.2007, 10:26
mislim, da sploh ni težava v teži ... sit jo je na vseh področjih, pa si je našel izgovore ...

nepošteno je,da punco krivi za ves dolgčas ... in nepošteno je, da pušča kao odprta vrata ... kot da čaka, če mu zgodi mrha bo šel, sicer bo pa tud stara dobra še za en čas ...

naj pošteno pove, da jo je sit poleg tega mu pa tudi telesno več ne ugaja ... naj dvigne rit iz komfortne cone in gre ...

tako je....:approve:

summer
29.06.2007, 10:26
seveda....glede na zgornjo pisanje osebkov mora ženska v roku 1 meseca po porodu biti vitka in sexy.
Če ni pa jo zamenjamo za mlajši in lepši model; ker jo fizično preziramo:veryfunny:
jao kakšn ***** si...če se ne gre za mene in moje mnenje o ljubljeni osebi..zarad mene ma moj mož lahk lampič in 10 kil preveč......jaz govorim o njem..če si on tega ne želi, tega ne rabi gledat..

freya
29.06.2007, 10:27

če je vse v redu, je po dveh mesecih že kr v redu
samer bo pri 50-ih še bolj gajstna:p

summer
29.06.2007, 10:27

tako:approve:

AND

ps...you are very beautyfull:)

summer
29.06.2007, 10:29
če je vse v redu, je po dveh mesecih že kr v redu
samer bo pri 50-ih še bolj gajstna:p
govori o stvareh katerih nima pojma...:d
nekateri pač hodimo v fitnes , tečemo se gibamo, ker bi radi bili fizično fit in (bognedaj) normalno grajeni....ker si pač to želimo....
drugi pač ne dajo na te stvari dosti...kar je treba tudi spoštovat..in jih uzeti takšne kot so...ali jih pustiti pri miru....

kar se pa zadnjega stavka tiče pa itak:p :kisses:

spartan
29.06.2007, 11:34
de Facto apriori fizična grajenost ni to samo to; gledano na eno frekvenčno porazdelitev populacije pa zagotovo:clown:. Ampak tudi lekcija se za ljudi ponavlja, dokler se lekcije ne naučijo.

Hawg...govoril sem:angel:

dvojčica
29.06.2007, 11:58

pa po mojem njega še večkaj drugega moti kot samo to...sam napisal je pač najbolj njemu opazno...

S tole nosečnostvo se pa tud mal preveč napihuje no, kje pa piše, da če maš otroke, morš bit pa potem ves zavaljen in zanemarjen. Tolk kot je pa dons fejst in sexy mamic videt na cesti...

snežko
29.06.2007, 20:01
:) jih ni blo v mojih rosnih letih...sedaj pa so mlade mamice boljš k mlade frajle. predvsem so manj fine in vedo kaj hočejo...

lila5
29.06.2007, 21:00
L.p.

Prosim za vaša mnenja...

Če praviš, da ti na vseh slikah ni nikjer všeč ne vem kaj si pred petimi leti videl na njej.......in a se ti imaš po lepoti za dati v rang vsaj Brada Pitta, da pri 26 letih izjaviš, da te je sram zraven svoje punce........? In če si v Bradovem rangu, ne vem zakaj ni vsaj kake Osenarjeve ob tebi......

paradox
29.06.2007, 22:33
Če praviš, da ti na vseh slikah ni nikjer všeč ne vem kaj si pred petimi leti videl na njej....... ...pred petimi leti se ni bil dovolj 'zrel', da bi polagal dovolj paznje na videz :veryevil:

dragos
29.06.2007, 23:22
Zdi se mi, da ti je bil pred petimi leti samo en cilj, zagotovit "prijatelju" azil strasti kjer si se naslajal in opijal. Preprosto te takrat ni nič motilo, samo da si dosegel svoje; dokazat si hotel zrelost in moškost, kar pa ti ni najbolje uspelo. Vedi, da tega z enim ali kakšnim več odnosom ne dokažeš.
Kako smelo lahko navajaš željo po ustvarjanju doma, družine in vajino "močno" navezo, če se nekoč ljubljene osebe (dvomim) sramuješ in ne ljubiš.
Grozno je slišati ta tvoj "grozno", ko navajaš da te ne privlači, še bolj pa to, da nisi nikoli imel ja.. da bi se z njo o problemih pogovarjal, jo podpiral oz. kakorkoli stal ob strani. Zagotovo se ta sprememba ni pojavila čez noč, kot se je najverjetneje tebi želja po drugi. Pajade najboljše si je poiskat drug peskovnik dokler se tudi tam ne naveličaš igrač. A še preden se podaš v iskanje sreče, razčisti prenekatero stvar s samim seboj, nasvetov in mnenj smo ti kar nekaj postregli.
Najboljše je, da odideš, se razideš in pusti ji živeti, če ji že roke ne znaš ponuditi, da bi skupno prestopila brv.
isem feminist, samo ne pozabi, da so ženske dandanes enakovredne in neodvisne - pravico ljubiti in biti ljubljeni imamo vsi a šele takrat, ko smo zreli za to.

Lencka
01.07.2007, 20:12
Bejžta narazen pa lepo živita oba... samo ne skupaj. Očitno pač nista 'kompatibilna'.

dkivi
01.07.2007, 22:00
tkole bom rekel,moja lubika tudi ni več tako vitka kot je bila pred 18 leti,pa jaz tudi ne,pa jo še danes ljubim tako kot prvi dan,zato je najboljše za oba da gresta narazen,saj se mi dozdeva da že od vsega začetka v tej zgodbi,vsaj s tvoje strani ni bilo ljubezni...ti pa si omisli kak anoreksični obešalnik za obleke ali pa izdelek priznanega kirurga,vendar ti zagotavljam,da s takim pogledom/odnosom nikoli ne boš zares SREČEN....

capy
02.07.2007, 07:19
L.p.

Prosim za vaša mnenja...

mene sam neki zanima al si se ti zalubu u njeno zunanjost ....al sta si klapala tud tko.....

Njuška Trap
02.07.2007, 11:44
Tudi če sta si klapala "tud tko", si očitno ne več. Tipa je ob njej sram in ni ji več sposoben iskreno reči, da jo ljubi. Je res potrebna doktorska dizertacija?

Lencka
03.07.2007, 08:23
Mhm - v vsakem primeru krasen odnos: ni mu všeč, sploh ne ve, če bi bil z njo, ne more ji reči, da jo ljubi... samo kaj ko bi še vseeno kar bil z njo, no, bolje išta nego ništa, pol jo bo že pustil...

Luccka
03.07.2007, 09:59
...da ga je po petih letih kar naenkrat sram bit ob svoji punci...jao! naj raje prizna, da si je našel drugo!!! :nonono:

Mowgli
03.07.2007, 10:55
Sedem strani nepotrebnih besed in moraliziranja samo zato, ker se pač spreminjamo in ker si hoče še en tip vest oprati... :d