Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Strupene ženske

spartan
29.06.2007, 23:31
...gledano kot sociološki fenomen... Po moji skromni definiciji:blush: tiste, ki uničujejo vse okoli sebe; ki se jih moški ne bojijo seveda:clown: Ampak se jih le izogibajo. Seveda same ne priznajo, da so takšne....odmikajo se od ženskosti in so usmerjene samo vase in niso klasično receptivne, ampak agresivne.

a to mislite, da obstaja:shy:

Je to povezano s feminizmom....hudim otroštvom.......neprimerni vzgoji.......genskimi nagnjenji.....ali enostavno kratko povedano zlobi.
Mnenja:shy:

d_streets
30.06.2007, 00:21
Ljudje bi rekli, da jih je enostavno trena orng nategnit.

Jaz pa pravim, da se zavedajo svoje neatraktivnosti in jih frustracije razjedajo.

zverina
01.07.2007, 18:55
...gledano kot sociološki fenomen... Po moji skromni definiciji:blush: tiste, ki uničujejo vse okoli sebe; ki se jih moški ne bojijo seveda:clown: Ampak se jih le izogibajo. Seveda same ne priznajo, da so takšne....odmikajo se od ženskosti in so usmerjene samo vase in niso klasično receptivne, ampak agresivne.

a to mislite, da obstaja:shy:

Je to povezano s feminizmom....hudim otroštvom.......neprimerni vzgoji.......genskimi nagnjenji.....ali enostavno kratko povedano zlobi.
Mnenja:shy:

takih frač ne poznam.:)

spartan
01.07.2007, 21:10
takih frač ne poznam.:)

you lucky bastard:clown::d;)

spartan
01.07.2007, 21:12
Ljudje bi rekli, da jih je enostavno trena orng nategnit.

Jaz pa pravim, da se zavedajo svoje neatraktivnosti in jih frustracije razjedajo.

mislim, da to ni povezano z zunanjostjo.....:shy:

capy
02.07.2007, 07:22
obstajajo redke izjeme ,ki ustrezajo temu opisu.... dostikrat je povezano s težavnim otroštvom , zato se delajo trdne , da jih nihče več nebi prizadel.

Njuška Trap
02.07.2007, 11:40
Težavno otroštvo? Recimo vzorec, kjer je oče "bog i batina", mama pa tiha miška, ko se potem hčerka odloči, da ona se pa že ne pustila tako vrteti in je do svojih partnerjev bolj ko ne diktatorska?

Ali pa ženska, ki je bila v razmerjih že tolikokrat razočarana, da moških ni sposobna več zaupat?

Luccka
02.07.2007, 19:41
...mama mia....moški nas delate strupene:veryevil:

Lencka
02.07.2007, 20:03
Ojej... a zdaj pa je "nereceptivna ženska" (???) že strupena? :d :d :d

PoisonIvy
03.07.2007, 08:57
ja, to so tiste ženske k na konc ta najbolš tipe dobijo :d

mrjerry
03.07.2007, 09:08
Gluhe, obupane in s samomorilskimi nagnjenji?

PoisonIvy
03.07.2007, 09:26
Gluhe, obupane in s samomorilskimi nagnjenji?
:rolling:

naka .... ta najbl zoprne babe zmer ta najbolš tipe dobijo... al se pa sam men tko zdi

sicer je pa tipičen primerk take babe suzana iz big brotherja...in baje ženitne ponudbe kar dežujejo :d

mrjerry
03.07.2007, 09:47
Hja no... Spet bi se dalo teoretizirati, ampak za strupenostjo se pregovorno skriva zakompleksano bitje in ce je strupenost tista, ki te pritegne, je najbrz tudi spremeniti ne mores.

Luccka
03.07.2007, 10:06
ja samo to je res, da zoprne babe poberejo dobre tipe!!! sem tud sama že razmišljala, da bi mogla postat hudo zaj****a, ker očitno majo tipi radi oficirko ob sebi....

spartan
03.07.2007, 10:11
:rolling:

naka .... ta najbl zoprne babe zmer ta najbolš tipe dobijo... al se pa sam men tko zdi

sicer je pa tipičen primerk take babe suzana iz big brotherja...in baje ženitne ponudbe kar dežujejo :d

mislim, da se ti sam zdi:clown: