Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Vprašanje

1313
30.06.2007, 22:48
Saj vem, da me boste sedaj vsi napadli - kaj k.... pa ta sedaj odpira novo temo za neko brezvezno vprašanje. Pa naj vseeno pozkusim. Pred časom sem na tem podforumu v eni od tem zasledil zanimivo povezavo na neko stran o tem kako se je cerkev skozi stoletja bogatila. Pa me zanima, če kdo ve kje bi to lahko dobil ven, sem že pregledal pa nikjer ne najdem.:blush:
Se še enkrat opravičujem, vendar bi bil res hvaležen če bi kdo lahko pomagal. Hvala!

bladzo
03.07.2007, 13:47
Mislim, da boš dobil stran, če mal poguglaš na temo Društvo za zaščito žrtev Cerkve al neki podobnga.
Ampak, da ne bo zgledal da podpiram in reklamiram to društvo naj povem, da so to ljudje, ki z lažmi in prevarami poizkušajo narediti čimvečjo škodo Cerki.Zato te prosim, da informacije preveriš vsaj še pri dveh virih.
lp

Marduk1
03.07.2007, 15:39
http://en.wikipedia.org/wiki/Roman_Catholic_Church

Roman_si
17.08.2007, 11:11
so to ljudje, ki z lažmi in prevarami poizkušajo narediti čimvečjo škodo Cerki.Katere pa so te laži?

Dark
17.08.2007, 14:18
Cerkev je v preteklosti in še po vsej verjetnosti tudi danes širi ENE laži, zakaj potem tega ne bi smel počet še kdo drug?

Roman_si
20.08.2007, 07:10
Laž enih ne opraviči laži drugih. Ampak vseeno me zanima, na katere laži in prevare je mislil Bladzo.

Lipovnik
22.08.2007, 14:23
Ti misliš stran Društva za zaščito ustave in žrtev cerkve: http://www.zrtve-cerkve.org/
Na levi imaš link: Cerkev in kapital.

Lipovnik
22.08.2007, 14:28
Mislim, da boš dobil stran, če mal poguglaš na temo Društvo za zaščito žrtev Cerkve al neki podobnga.
Ampak, da ne bo zgledal da podpiram in reklamiram to društvo naj povem, da so to ljudje, ki z lažmi in prevarami poizkušajo narediti čimvečjo škodo Cerki.Zato te prosim, da informacije preveriš vsaj še pri dveh virih.
lp
Zamenjaj besede društvo = Cerkev in Cerkvi = ljudstvu, pa velja popolnoma enako!
Torej
Ampak, da ne bo zgledal da podpiram in reklamiram to Cerkev naj povem, da so to ljudje, ki z lažmi in prevarami poizkušajo narediti čimvečjo škodo ljudstvu Zato te prosim, da informacije preveriš vsaj še pri dveh virih.

bladzo
22.08.2007, 20:35
Cerkev je naredila napake v preteklosti, kar kaže, da ni Cerkev samo sveta, ampak tudi grešna, tako rekoč človeška. Napake dela tudi danes, vendar jih danes tudi skuša popraviti in vidno živeti njeno poslanstvo, kar je razvidno, če malo pobliže pogledati dejavnost Cerkve.
Kar pa se tiče Društva za zaščito Cerkve, je pa takoj vidno tistemu, ki pozna vsaj malo zgodovino Cerkve, zgodovino človeštva, delovanje Cerkve itd. jasno, da je stvar napihnjena in v mnogih segmentih tudi lažna.

Roman_si
24.08.2007, 07:05
Pavšalne ocene me niso nikoli zadovoljile. Čakam na konkreten primer.

sandrej
24.08.2007, 15:42
Pavšalne ocene me niso nikoli zadovoljile. Čakam na konkreten primer.

Ja, strinjam se, da so zadeve veliko prenapihnjene.