Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : darilo

retropil
02.07.2007, 11:21
Pozdravljeni vsi skupaj,
svoji punci bi rad za rojstni dan podaril prstan.
Želim si, da bi bil prstan nekaj posebnega, da bi imel majhen rdeč srček, ter na notranji strani vrezano moje ime. :blush:
Obstaja kakšna zlatarna ali kaj podobnega v Kranju, kjer bi mi to lahko naredili in ali kdo ve kolko bi me to približno stalo? :blush: :blush:

hvala že vnaprej :)
LP:kisses:

summer
02.07.2007, 11:31
am.............si ziher ,da ji bo to všeč....mislim oblika prstana...

retropil
02.07.2007, 11:56
Oblika bi bilo verjetno najboljše, da bi bila običajna, se pravi obroček. Želim le, da je na tem obročku tudi majhen rdeč srček.

Aldebaran
02.07.2007, 11:59
imaš zasebno sporočilo!
LP

retropil
02.07.2007, 13:28
Ty Aldebaran

bozickus
02.07.2007, 18:08
Pozdravljeni vsi skupaj,
Želim si, da bi bil prstan nekaj posebnega, da bi imel majhen rdeč srček, ter na notranji strani vrezano moje ime. :blush:
Obstaja kakšna zlatarna ali kaj podobnega v Kranju, kjer bi mi to lahko naredili in ali kdo ve kolko bi me to približno stalo? :blush: :blush:

e, koliko časa sta pa z dekletom skupaj?
Prstan ima specifični pomen-saj veš kakšen.

In koliko sta stara?

Lencka
02.07.2007, 20:27
e, koliko časa sta pa z dekletom skupaj?
Prstan ima specifični pomen-saj veš kakšen.

In koliko sta stara?

Specifičen pomen??? Lahko, ni pa nujno. Lahko je pač le lepo darilo, ne pa simbol zaroke :d :d :d

PoisonIvy
02.07.2007, 20:55
Pozdravljeni vsi skupaj,

a forum znaš na netu poiskat, zlatarne pa ne?

orchid
02.07.2007, 21:05
a forum znaš na netu poiskat, zlatarne pa ne?

itak d best odgovor ever.....;) :2thumbs:
ampak, a veš draga moja, če ne bi tuki sprašvau, ne bi noben vedu, da je tak džek, da bo punci prstan dau.....je mogu fant mal reklame zase nardit, itak....:rolling: :rolling:

Lencka
02.07.2007, 21:12
eh bejžte no... ne vem za vaše izkušnje, ampak tudi jaz 1. ne najdem vsega na netu, ker vsi sp-ji in podobno sploh nimajo svojih spletnih strani (četudi nekaterim težko verjetno, pa je le res) z vsemi informacijami, ki jih iščem, 2. včasih povprašam za izkušnje drugih, ker včasih se tako izognem slabi lastni...

TuNina
02.07.2007, 21:22
sicer ne vem, kakšen okus ima ta punca, ampak jaz ne bi bila ravno vesela prstana z rdečim srčkom. pa ne zdaj planit name, da šteje dober namen :d

orchid
02.07.2007, 21:56
sej maš prav, ampak se zdej dobi kar dosti lepo oblikovanih zadev, ki so stilizirani v obliki srca in celo prav elegantni....vprašanje je, kaj bo fant izbral ;)

TuNina
02.07.2007, 21:59
kupovat take zadeve je vedno dvorezen meč.. jaz bi ob kakršnemkoli zlatem nakitu bolj kislo pogledala..

orchid
02.07.2007, 22:03
počakaj še par let ;) .......verjemi, da ima zlato kljub vsemu upravičeno svoje mesto med vrednotami, ki jih ženske cenijo oz. cenimo........pa ne mislim samo zaradi cene....:)

TuNina
02.07.2007, 22:08
počakaj še par let ;) .......verjemi, da ima zlato kljub vsemu upravičeno svoje mesto med vrednotami, ki jih ženske cenijo oz. cenimo........pa ne mislim samo zaradi cene....:)

hm, dvomim da se mi bo okus spremenil. no, belo zlato je ok :d
običajna zlatnina mi preprosto ni všeč.. tud poročni prstan ne bo smel biti zlat :d

retropil
02.07.2007, 22:08
@PoisonIvy: no dej pametnjakovič/ka pa mi prlep sm linke do spletnih strani Kranjskih zlatarn, kjer ti lahko po naročilu izdelajo prstan!!!
hvala že vnaprej..
sicer sm pa že našel rešitev po zaslugi Aldebarana.

@bozickus: darilo bo za njen 17 rojstni dan, jest sm star 17 pa pou prbližn, ob njenem rojstnem dnevu bova pa skupaj 4 mesce in 10 dni. še kaj? aia pa a mislš da če sva še zelo mlada da se pač ne morva met fejst rada? Pomisl šeenkt ;)

@Lencka: hvala za podporo :D:D:D

@Orchid: če bi si delal reklamo bi verjetno za nickname izbral svoje lastno ime in ne en internetni psevdonim?

@Tunina: vsake oči majo svojga malarja ;) tok dobr jo pa že poznam da vem kaj ji je všeč in kaj ne :)

če sm komu pozabu odgovort me spomnte hehe

LP

ps: upam da mi nau to vse žiulenske prihranke pobral.. rabm še za prevoz do nje hehe (je delč)

orchid
02.07.2007, 22:14
ah dej no retropil....ne bit tko nastrojen no....sej si lahko misliš, da tukaj padajo vedno različni komentarji, včasih jih moraš mal prebrat tud med vrsticami......:)

pa v vsakem je vedno tud neki resnico, če smo čist iskreni....ni vse tko črnobelo...;)

pa velik sreče in ljubezni ti želim....in še na dolga dolga ljubeča leta s tvojo drago in upam, da bo darilo osrečilo oba!!! :approve:

orchid
02.07.2007, 22:18
hm, dvomim da se mi bo okus spremenil. no, belo zlato je ok :d
običajna zlatnina mi preprosto ni všeč.. tud poročni prstan ne bo smel biti zlat :d

jah sej ....u tem je keč.....običajna zlatnina ni ravno tisto, kar sem imela v mislih......so pa kosi, ki imajo svojo umetniško vrednost in dizajnersko dovršenost in jih je prav užitek nataknit nase......sam jih moraš znat najdet :approve:

retropil
02.07.2007, 23:01
hvala Orchid :)

retropil
02.07.2007, 23:11
sj res: kaj pa mislte o srebrnmu prstanu z beumu srčkam? xD

summer
03.07.2007, 06:37
jaz ne bi imela prstana v obliki srčka, pa vseen v kakšni barvi bi bil....
no, ampak ti njo poznaš...torej..kr pogumno po srčku

PoisonIvy
03.07.2007, 08:50
evo ti pametnjaković, z dvemi pritiski v googlu

1.PAROT d.o.o., Bled
Koroška cesta 2
4000 KRANJ

Telefon: 04/201 12 65

2.ZLATAR - PASAR Marolt Anton, s.p.
Glavni trg 1
4000 KRANJ

Telefon: 04/202 15 70

3.ZLATARSTVO Bivic Ernest, s.p.
Cankarjeva ulica 5
4000 KRANJ

Telefon: 04/202 10 90

4.ZLATARSTVO Levičnik Živko
Maistrov trg 9
4000 KRANJ

Telefon: 04/202 28 32

5.ZLATARSTVO Rangus Brigita
Reginčeva ulica 16
4000 KRANJ

Telefon: 04/202 16 85

6.ZLATARSTVO Rangus Tatjana, s.p.
Prešernova ulica 13
4000 KRANJ

Telefon: 04/202 23 37

7.ZLATARSTVO Sitar Zoran, s.p.
Cesta Staneta Žagarja 34
4000 KRANJ

Telefon: 04/233 04 55

Upam da boš imel več uspeha pri ceni kot pri iskanju zlatarn! mislim pa da se ne zavedaš lih točno kako dragi so zlati prstani če jih daš narediti po meri!

Sicer pa, če greš kdaj v Ljubljano, imaš na Miklošičevi ulici (1 minuto stran od glavne avtobusne postaje) zlatarstvo Zlati M kjer imajo zelo veliko izbiro prstanov - od zlatih do takih z barvnimi kamni, in tudi po meri zelo lepo nardijo, cena je normalna. jaz nakit največkrat kupim kar tam. je pa res da tudi jaz ne maram zlata (razen belega) in da si rada kupujem tudi modni nakit - in po mojem bo ena 17 letna smrkla čist zadovoljna z modnim nakitom, se ti ne zdi? no ja, ti že veš!

retropil
03.07.2007, 10:25
prosu bi te da je ne žalš, ker ti čist nč ni nardila :approve: kam gre dons ta svet.. še obnašat se malkdo zna :clown: :clown: :clown:
sicer pa podatki o zlatarnah niso njihove spletne strani :rolling:
hvala useen..
ampk mislm da se bom znašu.. :angel:

cliena
03.07.2007, 12:11
:nonono: tut men sploh niso ušeč prstani v obliki srčka al rožce al metulčka ;) toj preveč kičasto pa pocukrano :)...pa tut poznam le malo kero punco k ji je to ušeč ;)

summer
03.07.2007, 13:05
sej zato sem ga pa vprašala, če je ziher, da ji bo srček všeč...:d

Aldebaran
03.07.2007, 16:02
mah po naročilu narejen prstan je lahko tudi poceni... pač odvisno koliko časa zlatar porabi za izdelavo...
so pa določene zlatarne, pri katerih plačaš tudi ime... kar pa ne pomeni, da je izdelek enako kvaliteten kot v kaki bolj napoznani zlatarni.

EDIT: pa prosim vas, da se lepo zgovarjate.... or else!!!

bozickus
03.07.2007, 17:13
prosu bi te da je ne žalš, ker ti čist nč ni nardila :approve: kam gre dons ta svet.. še obnašat se malkdo zna :clown: :clown: :clown:
sicer pa podatki o zlatarnah niso njihove spletne strani :rolling:
hvala useen..
ampk mislm da se bom znašu.. :angel:

Seveda, ko si mlad, da si noro in love.
A raje ji kupi kos nakita a la Alya collection (cenej te pride pa še za vrtnico še imaš).

Konkreten nakit (z podpisom) pa poklanjaj, ko sam dozoriš.
Punco raje pelji na tortico, kupi en fini parfum (ne predrag),bombonjero...
Darilo je le predmet. Ne meči denarja stran.
To boš takrat, ko boš starejši.

KissMe
05.07.2007, 14:06
Hm... zdi se, k da mate usi pms... kva ste ga napadl... men se pa res ful lepo zdi da se je odloču za prstan :) A je določn kok morš bit str da lahko podariš prstan??? Takrat ko si zaljubljen je prou da nardiš vse kar ti srčk veleva!

retropil... :2thumbs:

Mowgli
05.07.2007, 14:49
To je pa tko, ko se stare koke na enga iskrenga spravjo....

Njuška Trap
05.07.2007, 18:31
Samo nostalgične so... :veryevil:

In retropil: srebrn z modrim srčkom? :)

nattka
05.07.2007, 19:23

tokrat sem bila tiho ...:clown:

Mowgli
06.07.2007, 15:51
tokrat sem bila tiho ...:clown:

Si spregledala... :veryevil: :clown:

Mowgli
06.07.2007, 15:55

Foušija iz ušes gleda... :veryevil:

http://jimbox.homedns.org/rants/images/uploads/ringHeartLarge.jpg

Njuška Trap
06.07.2007, 19:37
Foušija iz ušes gleda... :veryevil:

http://jimbox.homedns.org/rants/images/uploads/ringHeartLarge.jpg

No ... upam, da ne... :d :d

snežko
10.07.2007, 20:24

:) bi rekel fovš...ker ga one niso doble v teh letih...

bozickus
11.07.2007, 06:32
Bi rekel, da jih je dosti takih, ki bi vse dale, da bi prstan dobile.
http://www.man-wedding-rings-guide.com/images/gold-wedding-ring.jpg

A kaj si lahko človek misli, ko ti ljubljena oseba tak prstan vzame nazaj!!!

Kolega je to opravil s svojim dekletom (in še vztrajal eno leto za tem).

snežko
11.07.2007, 12:08
:) kar je dano je v zlato jamo zakopano....