Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Zakaj ste ženske na plaži zgoraj brez?

Knez
02.07.2007, 17:09
Bliža se čas mojega dopusta, ker grem seveda na morje (na oblečeno plažo, ne na nudistično), moram odpeti protestno temo.

Namreč, pogosto sem na plaži proti svoji volji obdan z golimi oprsji mimo hodečih žensk.To mene prizadene, saj se moralen človek in tega nisem navajen.Zdi se mi naravnost šokantno, da ženske tako preizkušajo mojo krepost in me spravljajo v skušnjavo in pohujšljive misli.

Dajmo se zavedat, da so ženske joške spolni organ.To je tako, kot da bi jaz hodil spodajbrez in kazal bingelna.Bi ženske takoj rekle, da sem iztirjenec.

Ženske, obljubite, da boste imele modrce gor na plaži? Seveda tiste, ki grete na oblečeno plažo, FKK je drugo.

TuNina
02.07.2007, 17:13
obljubim, da sploh ne grem na morje.. da ne bi tebe ali tebi podobnih vznemirjala.:kisses:

orchid
02.07.2007, 17:20
a si pozabil zjutraj vzeti tablete :dontknow: :o :p :rolling: :clown:

spartan
02.07.2007, 19:08
Bliža se čas mojega dopusta, ker grem seveda na morje (na oblečeno plažo, ne na nudistično), moram odpeti protestno temo.

Namreč, pogosto sem na plaži proti svoji volji obdan z golimi oprsji mimo hodečih žensk.To mene prizadene, saj se moralen človek in tega nisem navajen.Zdi se mi naravnost šokantno, da ženske tako preizkušajo mojo krepost in me spravljajo v skušnjavo in pohujšljive misli.

Dajmo se zavedat, da so ženske joške spolni organ.To je tako, kot da bi jaz hodil spodajbrez in kazal bingelna.Bi ženske takoj rekle, da sem iztirjenec.

Ženske, obljubite, da boste imele modrce gor na plaži? Seveda tiste, ki grete na oblečeno plažo, FKK je drugo.

kolk vidim, boš lahko prišparal na kremi s sončenjem z nadomestkom imenovanim binglovo olje:clown:

Sploh pa...saj ti ni treba gledat; stran glej:d

TuNina
02.07.2007, 19:10
mene pa zanima, kako se fantje spopadate z nezaželenimi erekcijami, ko se mimo vas sprehajajo razgaljene dekline? se vsedete v plitvino, obrnete na trebuh ali pa ga ponosno razkazujete? :d

nattka
02.07.2007, 19:11

a je to isti knez, ki ga moti zakrivanje muslimank, ker to ni moderno ...

sicer pa so včasih zdravili z šoki ...

spartan
02.07.2007, 19:25
mene pa zanima, kako se fantje spopadate z nezaželenimi erekcijami, ko se mimo vas sprehajajo razgaljene dekline? se vsedete v plitvino, obrnete na trebuh ali pa ga ponosno razkazujete? :d

od kdaj so erekcije nezaželene:clown::d

TuNina
02.07.2007, 19:35
hja, stojkoti v javnosti ravno ne žanjejo splošnega odobravanja. :d

Luccka
02.07.2007, 19:47
Knez bodi vesel, da je tvoj bingel še aktiven........

Knez
02.07.2007, 19:56

Jaz grem po hitrem postopku v vodo..

TuNina
02.07.2007, 19:57
med majhne otroke? :o
sram te bodi..

Knez
02.07.2007, 20:00
med majhne otroke? :o
sram te bodi..

Sej me ne vidijo no...

A ti si tud ena od tistih, ki zaradi razgaljenega oprsja povzročajo nezaželjene erekcije???

Lencka
02.07.2007, 20:01
Nak, Knez, ni problem v ženskah, ki se pač sprehajajo očitno neobremenjene s tem, koliko podprte imajo joške... če imaš perverzne misli, bi te morali zaprti, pa zdraviti po preizkušenuih metodah (že omenjeni šoki inu slično)! Fej te bodi, kako si sploh drzneš pomisliti na seks, in to ob pogledu na ženske, ki niso tvoje žene!

orchid
02.07.2007, 20:10
Nak, Knez, ni problem v ženskah, ki se pač sprehajajo očitno neobremenjene s tem, koliko podprte imajo joške... če imaš perverzne misli, bi te morali zaprti, pa zdraviti po preizkušenuih metodah (že omenjeni šoki inu slično)! Fej te bodi, kako si sploh drzneš pomisliti na seks, in to ob pogledu na ženske, ki niso tvoje žene!

:rolling: :rolling: :rolling:
a sem zašla mogoče na kakšen cerkven forum :o :rolling: :rolling:

TuNina
02.07.2007, 20:12
Sej me ne vidijo no...

A ti si tud ena od tistih, ki zaradi razgaljenega oprsja povzročajo nezaželjene erekcije???

nikakor. tudi jaz se zgražam nad takimi in na plaži pljunem za vsako, ki jo vidim.

Lencka
02.07.2007, 20:19
Orchid, menim, da bi bilo prav, ko bi malo razmislila o svojih mislih in se pokesala... nikoli ni prepozno! TuNina, lepo je vedeti, da še obstajajo ljudje, ki vedo, kaj se spodobi - ampak menim, da niso krive žene, ki skušajo, temveč možje, ki skušnjavi podležejo! Fej jih bodi, ja... Žene so pač le uboga orodja v rokah zlodejev, saj si niso same krive...

orchid
02.07.2007, 20:48
:veryfunny: :rofl: :eek: :hammer: :clown: :rolling:

sej bi še kej nalimala, pa se mi ne ljubi iskat.....da o pisanju itak ne govorim :p :angel:

p.s.....drgač maš pa res dobr smisel za humor :p

Lencka
02.07.2007, 20:55
Ja, se strinjam, ne zanikaj obče resnice... sem vedela, da morda pa je še upanje zate. (p.s. Hvala...)

Winglet1
02.07.2007, 23:24
??.....a se vi hecate?

mrjerry
03.07.2007, 07:21

Kako se pa zenske spopadate s povecano vlaznostjo in nabreklimi bradavickami ko so pa med vami na plazi samo zagoreli macoti z radiatorcki, soncnimi ocali in M6 parkiranim pod najblizjim drevesom?

spartan
03.07.2007, 07:30
Kako se pa zenske spopadate s povecano vlaznostjo in nabreklimi bradavickami ko so pa med vami na plazi samo zagoreli macoti z radiatorcki, soncnimi ocali in M6 parkiranim pod najblizjim drevesom?

a to misliš vlažnost v zraku....to leto je res velika:clown:

mrjerry
03.07.2007, 07:58
ne spartan, ne mislim na povecano vlaznost v zraku :approve:

Katrin
03.07.2007, 08:07
Mrjerry, je kar problem. Ženske na plaži spustimo enormne količine vode...

Knez
03.07.2007, 08:51
Zdi se mi nemoralno, če ženske na plaži razkazujejo sprednji del.

summer
03.07.2007, 08:54
jaz ga sicer ne kažem:d razen če grem na FKK.....sam me pa ne moti drgač..:approve: zakaj bi bilo pa nemoralno:dontknow:

Katrin
03.07.2007, 08:57
Jaz imam kopalke od kolen do komolcev...

zverina
03.07.2007, 08:58

ne, ne razumem. Zakaj nemoralno?

freya
03.07.2007, 11:27
jaz ga sicer ne kažem:d razen če grem na FKK.....sam me pa ne moti drgač..:approve: zakaj bi bilo pa nemoralno:dontknow:

zato ( beri citat)
Knez :Dajmo se zavedat, da so ženske joške spolni organ.To je tako, kot da bi jaz hodil spodajbrez in kazal bingelna.Bi ženske takoj rekle, da sem iztirjenec.

summer
03.07.2007, 11:54
zato ( beri citat)
Knez :
KA PA UNI MOŠKI, K MAJO VEČJE JOŠKE ko ženske.....tadebeli....

in dojke služijo izključno prehranjevanju dojenčkov:approve: :d

Knez
03.07.2007, 15:11
Moške prsi niso pohujšanje vzbujajoč organ...

balada
03.07.2007, 15:48
Ženske ali moške prsi - v čem je sploh razlika? :dontknow:
Vas moti to, ker ženske niso kosmate? :rolling:

anarchy
03.07.2007, 22:04
JA, samo res ne vem, kaj zenske tako srkivajo te joske, kot, da jih moski nimajo, samo njihove so bolj vecje, ceprav tudi kaksni moski bi potem mogli nostiti moderc, ki majo majhne joske, pa se trebus skriti, ce imas pancon.

TuNina
03.07.2007, 22:05
anarchy, a je tebi pika (ločilo) v otroštvu res kaj tako groznega storila, da se je zdaj na vse kriplje izogibaš?

Winglet1
03.07.2007, 23:42
Ma res ne razumem cerkvenih nestrpnežev, ki se "obregnejo" na tako nedolžno zadevo kot so ženske prsi. Ma saj jih imaš vsepovsod (TV, revije, internet,.....) tako da jih videt na plaži ni nič nenavadnega. Skulirajte se malo.....saj nismo v srednjem veku

summer
04.07.2007, 06:15
Moške prsi niso pohujšanje vzbujajoč organ...
nekatere so:approve:

Knez
04.07.2007, 09:05
Ma res ne razumem cerkvenih nestrpnežev, ki se "obregnejo" na tako nedolžno zadevo kot so ženske prsi. Ma saj jih imaš vsepovsod (TV, revije, internet,.....) tako da jih videt na plaži ni nič nenavadnega. Skulirajte se malo.....saj nismo v srednjem veku

Čist si zgrešil poanto.

Tud nage tiče imaš povsod na netu,pa to še ne pomeni, da lahko na plaži (če ni nudistična) tiča kažeš.

mrjerry
04.07.2007, 09:48
A to pomeni tudi, da morajo zenske nositi pokrivala in ne smejo nositi nikakrsnega makeupa, ker se kaj hitro zgodi da kdo njeno frizuro ali del obraza interpretira kot spolni organ. To je seveda pohujsljivo in nedopustno.

Pravzaprav me zanima tudi, zakaj je to dovoljeno na ulici. Saj bi rekel, da bi morale vse zenske nositi vrece krompirja in se ne cesati, ampak zna morena to povedati toliko lepse...

Winglet1
04.07.2007, 10:34
Čist si zgrešil poanto.

Tud nage tiče imaš povsod na netu,pa to še ne pomeni, da lahko na plaži (če ni nudistična) tiča kažeš.

Tiči niso prsi in tako brezpredmetno dramatiziranje samo, da dokažeš svoj point je nesmiselno.

Na plaži danes ni noben bavbav, če je ženska zgoraj brez in govoriti o nekih "hudobnih namerah žensk", ki tako poizkušajo tvojo "krepost" (tvoje besede!) je naravnost patetično smešna. Saj v srednjem veku bi verjetno naletel na odobravanje.....Tako da si malo prepozen:rolling:

zverina
04.07.2007, 12:28
Tiči niso prsi in tako brezpredmetno dramatiziranje samo, da dokažeš svoj point je nesmiselno.

Na plaži danes ni noben bavbav, če je ženska zgoraj brez in govoriti o nekih "hudobnih namerah žensk", ki tako poizkušajo tvojo "krepost" (tvoje besede!) je naravnost patetično smešna. Saj v srednjem veku bi verjetno naletel na odobravanje.....Tako da si malo prepozen:rolling:

ma ne knez. Mislim, da je knez hotel samo povdariti, da ga gole ženske prsi razrajcajo in mu to rajcanje na javnem mestu ne paše.

Irina
04.07.2007, 14:26

Kje tiči vzrok, da so pomanjkljivo odete ženske zate tak problem. V današnjem času je na ogled toliko razgaljenih telesc (ženskih in moških), da ne razumem tvoje stiske. Če te to tako vznemiri, se pravočasno obrni na trebuščka, zapri učke in odsanjaj. Ali pa tiči zajec v drugem grmu, hočem reči, da tvojo reakcijo opazi tvoja najdražja, in je zato ogenj v strehi?

Mowgli
04.07.2007, 14:37
Dva dni na nudi, pa nisi več obremenjen...

mrjerry
04.07.2007, 14:44
Kje tiči vzrok, da so pomanjkljivo odete ženske zate tak problem. V današnjem času je na ogled toliko razgaljenih telesc (ženskih in moških), da ne razumem tvoje stiske. Če te to tako vznemiri, se pravočasno obrni na trebuščka, zapri učke in odsanjaj. Ali pa tiči zajec v drugem grmu, hočem reči, da tvojo reakcijo opazi tvoja najdražja, in je zato ogenj v strehi?

po mojem samo provocira

sch0ll7
04.07.2007, 17:37
nevem zakaj bi imel kdo kaj proti temu da se clovek slece ali v tvojem primeru zenska slece zgornji del:D.....to je dons neki vsakdanjega na plazi.....ce zenske to delajo zato da dobijo barvo ali zaradi tega da se razkazuje tud prav:D....men cist vseen:D

grofica
04.07.2007, 17:50
JANO..ENE PAČ NISO MELE SREČE, DAB JIM KEJ ZRASL....ANE:blush:

Mowgli
05.07.2007, 09:43
Gravitacija ti bo slej ko prej na jezik stopla, grofa :veryevil: :clown:

mrjerry
05.07.2007, 09:56
grofa ma A kosarco zato je cas na njeni strani :clown:

Mowgli
05.07.2007, 14:10
A zarolan za 90 stopinj? Jo je Jean Paul Gaultier masiral? I>

anarchy
05.07.2007, 14:44
anarchy, a je tebi pika (ločilo) v otroštvu res kaj tako groznega storila, da se je zdaj na vse kriplje izogibaš?

Moja slovnica sucks, nic novega. Pac imam zeloooo dolge misli bres presledkov, skoda pike vcasih res.

grofica
05.07.2007, 15:11
Gravitacija ti bo slej ko prej na jezik stopla, grofa :veryevil: :clown:

POMOJE, SIM JEST PREJ NA JOŠK....STOPLA:)))))):veryevil:

grofica
05.07.2007, 15:12
grofa ma A kosarco zato je cas na njeni strani :clown:

NE, DA SE HVALM..SAM JEST MAM ČEDALJE BOLŠ JOŠKE...

JE PA RES, DA MAM POSLEDIČNO TUT ČEDALJE VEČJO RIT:blush: :blush: :veryevil: :veryevil: SAM ŠE ZMER JI LOH REČEŠ RITKA...

grofica
05.07.2007, 15:13
A zarolan za 90 stopinj? Jo je Jean Paul Gaultier masiral? I>

KB JEST TEBE KEJ ZASTOPLA:nonono: :nonono: :shy:

Mikron
05.07.2007, 20:55
DEJMO SE ZAVEDAT NEKI: ženske so odzgorajbrez zato, da bi se rade posončile tut tam :P (sicer to lahko potem povzroči raka na dojkah a o tem dugič). nevem zakaj to moramo zaj moralizirat in tako naprej. ITS A FREE COUNTRY.

P.S: s kolegi na portoroški plaži ocenjujemo Joške od ena do sto tko da jst tole podpiram.

spartan
05.07.2007, 21:15
...hmmm....če prav razumem....a sprožimo peticijo za razpis referenduma:shy:

Zadnje cajte ni kaj prida referendumov. No...če smo imeli takšnega za samske plodne ženske, pa še imamo lahko takšnega za osvoboditev jošk :clown:

zverina
05.07.2007, 21:34

ni potrebno.

Lbezen:d , zakaj se sončiš zgoraj brez zarad sebe al drugih?:)

Lencka
05.07.2007, 21:37
ni potrebno.

hm... sem že mislila napisat, kako glupo vprašanje (zakaj za vraga bi se zgoraj brez sončila zaradi drugih???)... samo če malo pomislim... verjetno za določeno populacijo ni tako nesmiselno vprašanje...

mrjerry
06.07.2007, 07:22
DEJMO SE ZAVEDAT NEKI: ženske so odzgorajbrez zato, da bi se rade posončile tut tam :P (sicer to lahko potem povzroči raka na dojkah a o tem dugič). nevem zakaj to moramo zaj moralizirat in tako naprej. ITS A FREE COUNTRY.

P.S: s kolegi na portoroški plaži ocenjujemo Joške od ena do sto tko da jst tole podpiram.

Cisto nepotrebno kompliciranje. Mi jih ocenjujemo od nic do ena (vsecni in vsi otali).

summer
06.07.2007, 07:47
ni potrebno.

po mojem Grofa oboje:d

zverina
06.07.2007, 08:12

:2thumbs: komaj čakam, da odgovori, me res zanima.:d

sonči
06.07.2007, 11:32

Hej, zakaj ne bi bile ženske vsaj na plaži zgoraj brez? Ali sploh veš, kako so modrčki neudobni?

Je pa res, da zadnje čase opažam, da so ženske vedno bolje izzivalno oblečene in temu potem sledim tudi jaz. Ne vem pa zakaj morajo npr. imeti ženske na bankah, poštah, .. dekolteje do popka. A zato, da zmedejo stranko? :)

mrjerry
06.07.2007, 12:27
Hej, zakaj ne bi bile ženske vsaj na plaži zgoraj brez? Ali sploh veš, kako so modrčki neudobni?

V bistvu ne vem :blush:

Je pa res, da zadnje čase opažam, da so ženske vedno bolje izzivalno oblečene in temu potem sledim tudi jaz. Ne vem pa zakaj morajo npr. imeti ženske na bankah, poštah, .. dekolteje do popka. A zato, da zmedejo stranko? :)
Zato ker moski rajsi med stotimi odprtimi popki vidimo enega vsecnega, kot pa da bi imeli 100 vsecnih, a pokritih popkov :approve:

grofica
06.07.2007, 13:57
ni potrebno.

ZARAD DRUGIH SEVEDA...NEJ ŠE DRUGI MAU UŽIVAJO LBEZN MOJA:kisses: :kisses:

grofica
06.07.2007, 13:58

:rolling: :rolling: :rolling: :rolling:

Mowgli
06.07.2007, 15:44

Saj ponavadi jaz tudi tebe ne, zato pa tako lepo shajava že vrsto let. :d

zverina
06.07.2007, 19:42
ZARAD DRUGIH SEVEDA...NEJ ŠE DRUGI MAU UŽIVAJO LBEZN MOJA:kisses: :kisses:

moj štajerski prijatelj Knez ima prav.:boben:

grofica
07.07.2007, 09:06
moj štajerski prijatelj Knez ima prav.:boben:

KWA, A KNEZ SPET IZZIVA, HA?:rolling: :rolling: :rolling:

JST GA ČIST RAZUMEM, DA MU JE ZOPRNO POL S TRDIM TIČOM PO PLAŽ HODIT..SKOS U VOD BIT, JEPA TUT YEBA...

grofica
07.07.2007, 09:06
Saj ponavadi jaz tudi tebe ne, zato pa tako lepo shajava že vrsto let. :d

:kisses: :kisses:

zverina
07.07.2007, 19:23
KWA, A KNEZ SPET IZZIVA, HA?:rolling: :rolling: :rolling:

JST GA ČIST RAZUMEM, DA MU JE ZOPRNO POL S TRDIM TIČOM PO PLAŽ HODIT..SKOS U VOD BIT, JEPA TUT YEBA...

:2thumbs: :rolling: , drugač, pa mislim, da lepše slikce na plaži kot videt žensko v samo spodnjem delu bikink.:blush:

Cassie
08.07.2007, 17:10

hehehe, psihologija, sociologija, velika vprašanja :)

Pa resno ... ste tukaj res sami lepi ljudje? In imate res samo opravka z lepimi postavnimi dekleti v bikinkah, ki vam burkajo domišljijo? Kaj pa tiste "malo manj" lepe...ki se skrivajo pred svetom, ker so jih dotolkli zlobni komentarji na račun njihovih teles in vsiljivi lepotni ideali...zakaj one ne morejo uživati v svojem zdravem telesu, ampak se ga morajo sramovati, ker zaradi vas niso dovolj močne, da bi se uprle vašim kritikam? Pustite jim biti! In požrite kdaj pa kdaj slino, ko opazujete lepa dekleta (moški) in malo bolj se oblecite in ne bodite tako samovšečne (ženske) - pa ne mi tukaj hodit s komentarji, da v poletni vročini ne moreš drugače kot napol nag skakat naokoli - vroče ti bo enako, če boš imel odkrite ali zakrite joške, tistih 5 centi krpice ne naredi razlike, zatorej...veste, kaj vam je storiti. Kajti seksi hočete biti le zaradi pogledov moških (in drugih žensk), ne pa zaradi sebe!!

Lp in radi se imejte...sebe in druge ...
po mojem samo provocira

Itak. :)

lila5
09.07.2007, 11:59

Kako pa je lahko moralen in kreposten človek žrtev pohujšljivih misli in prevzemanja raznoraznih seksualnih skušnjav.....? :dontknow:

Lencka
09.07.2007, 12:50
hehehe, psihologija, sociologija, velika vprašanja :)

Pa resno ... ste tukaj res sami lepi ljudje? In imate res samo opravka z lepimi postavnimi dekleti v bikinkah, ki vam burkajo domišljijo? Kaj pa tiste "malo manj" lepe...ki se skrivajo pred svetom, ker so jih dotolkli zlobni komentarji na račun njihovih teles in vsiljivi lepotni ideali...zakaj one ne morejo uživati v svojem zdravem telesu, ampak se ga morajo sramovati, ker zaradi vas niso dovolj močne, da bi se uprle vašim kritikam? Pustite jim biti! In požrite kdaj pa kdaj slino, ko opazujete lepa dekleta (moški) in malo bolj se oblecite in ne bodite tako samovšečne (ženske) - pa ne mi tukaj hodit s komentarji, da v poletni vročini ne moreš drugače kot napol nag skakat naokoli - vroče ti bo enako, če boš imel odkrite ali zakrite joške, tistih 5 centi krpice ne naredi razlike, zatorej...veste, kaj vam je storiti. Kajti seksi hočete biti le zaradi pogledov moških (in drugih žensk), ne pa zaradi sebe!!

Lp in radi se imejte...sebe in druge ...

Itak. :)

Cassie... hm... ker se nekatere ne počutijo dobro v lastni koži, se moramo drugi temu prilagajati? No, no... glej, jaz nimam sanjske postave. Nimam velikih joškov. Nimam niti razloga, da bi po plaži ali kjerkoli že skakala v zadovoljstvo drugih. Pa sem še vseeno ponavadi kar zgoraj brez. (Če najdem prijeten kotiček, sem še najraje brez vsega, samo nudističnih plaž pač ne maram, zato si najdem neobljudenega.) In nikoli mi ni padlo na pamet, da bi bilo to kakorkoli sporno, zaradi moških ali zaradi žensk, ki bi jm zbijala samozavest. Moram reči, da me je tvoj zapis v bistvu šokiral... čisto odkrito, ne gre mi v račun, zakaj bi ti/mi/komurkoli samozavest zbila ena z res dobro postavo zgoraj brez, ena prav taka, samo da v kopalka, pa ne... :d :d :d :d :d (Pa če verjameš ali ne - jaz se senčim zgoraj brez zaradi sebe... ne zaradi drugih...)

Cassie
09.07.2007, 13:21
Cassie... hm... ker se nekatere ne počutijo dobro v lastni koži, se moramo drugi temu prilagajati? No, no... glej, jaz nimam sanjske postave. Nimam velikih joškov. Nimam niti razloga, da bi po plaži ali kjerkoli že skakala v zadovoljstvo drugih. Pa sem še vseeno ponavadi kar zgoraj brez. (Če najdem prijeten kotiček, sem še najraje brez vsega, samo nudističnih plaž pač ne maram, zato si najdem neobljudenega.) In nikoli mi ni padlo na pamet, da bi bilo to kakorkoli sporno, zaradi moških ali zaradi žensk, ki bi jm zbijala samozavest. Moram reči, da me je tvoj zapis v bistvu šokiral... čisto odkrito, ne gre mi v račun, zakaj bi ti/mi/komurkoli samozavest zbila ena z res dobro postavo zgoraj brez, ena prav taka, samo da v kopalka, pa ne... :d :d :d :d :d (Pa če verjameš ali ne - jaz se senčim zgoraj brez zaradi sebe... ne zaradi drugih...)Lencka ... hm.
Tisto o 5 centi krpicah se je nanašalo na * stil oblačenja, ki ga videvamo po mestih, ki ne služi niti malo funkcionalno, češ da bi ženski bilo malo manj vroče, ampak samo privabljanju pogledov češ "lej me, kok sem seksi in hip"...v tem smislu 5 centi krpice ne naredi razlike...čeprav vrejamem, da nisem dosti razumljiva sedaj...saj je okej...lej, jaz ti ne bom zapovedovala, kako se je treba oblačiti, saj s tem očitno ne bom ničesar dosegla...hotela sem samo opozoriti na drugo plat danes tako zaželjene seksualne privlačnosti, I guess. Imamo tiste, ki so po nekih merilih seksi, pa se temu primerno oblačijo itd. - to pa delajo za brezveze po mojem prepričanju (kaj ti bo lepota, ****, premnoge se obnašajo, kot da je biti lep najpomembnejša stvar na svetu...spet vem, tukaj se bodo nekateri(e) odzvali češ da to delajo zase itd. itd., pa saj ni važno, konec koncev je efekt isti, napuh v različnih oblikah) in imamo še tiste, ki po teh merilih niso seksi in potem trpijo...malo po lastni krivdi, ker nimajo dovolj samozavesti, da bi se uprle, veliko pa po krivdi okolja, družbe, ki je močnejša od človeka in ga lahko stre v sekundi.

Sicer pa hvala, Lenčka, da si se sploh odzvala na moj post, fajn je vsaj debatirati o teh stvareh. :)
Si pa, če dobro pomislim, precej simpatično opisala, kako skačeš v svoji "nesanjski" postavi po plaži zgoraj brez - ti kar! Verjamem, da je tvoja postava čisto ok...in zakaj za vraga ne bi bila?! Vidiš, to je moj point - zakaj moramo deliti postave na lepe in nelepe, zakaj moramo tolažiti tiste, ki naj ne bi bili okej (po kakšnih bedastih merilih se to sploh določa), zakaj sploh obstaja en pojem "lepota", zakaj si npr. ti svojo postavo sploh okvalificirala kot nesanjsko - s tem pokažeš, kako obstaja neka sanjska postava, in zakaj naj bi bila ta superiorna?? Ne me narobe razumeti, jaz ne pravim, da je s tvojo postavo kaj narobe, saj te sploh ne poznam, za božjo voljo, govorim samo po tvojem zapisu sodeč, pa sploh nočem zdaj govoriti o tebi, ampak skušam govoriti na splošno ... sicer pa se verjetno sploh ne vidi, kaj hočem povedati, moja krivda.

Lp.

Mowgli
09.07.2007, 13:29
No, ga je že Lenčka stegnila, ker Cassie spoštovano bralstvo zamenjuje s Cosmom. :veryevil: Lepotne ideale še najbolj vsiljuje tisk brez duše. Osebno imam raje prijetno, kot anoreksično. Če ima človek raje burek kot sebe, je pa klinc...

Sicer pa danes že cel dan poslušam dežurnega revčka iz radia Center, kako mi vztrajno vceplja misel, da je očitno z menoj nekaj narobe, ker se še ne gužvam na razprodajah (in se nimam namena). Zanj je očitno to danes višek dogajanja v Sloveniji...

mrjerry
09.07.2007, 13:31
imamo še tiste, ki po teh merilih niso seksi in potem trpijo...malo po lastni krivdi, ker nimajo dovolj samozavesti, da bi se uprle, veliko pa po krivdi okolja, družbe, ki je močnejša od človeka in ga lahko stre v sekundi.

Ne vem ce je smiselno to zvracati na okolico. Naj se po drugi strani vsi `lepi' ali `seksi' ljudje zavijejo v rjuhe in si pokrijejo obraz zgolj iz spostovanja do teh ubogih manj srecnih ljudi? Ce se ne mores sprijazniti z dejstvom, da se pac nisi rodil v popolni kozi ali se huje, da za razliko od atleta tam cez cesto ne namenjas casa in energije v lepso lastno postavo (cudno da tega ne pocnes, ceprav ti je to ocitno vrednota) - potem se tudi meni ne smilis. Sigurno za vsakega posameznika obstajajo omejitve, kako dobro lahko izgleda. Vsak pa se ima pravico potruditi, da v okviru teh zmoznosti doseze optimum. Ce to stori, si zasluzi (vsaj moje) spostovanje. V tem primeru mu ni tezko samo nasmehniti se vsem, ki ga kao silijo biti se lepsi, jih ozmerja za snobe in gre naprej. Skratka, nikakor se ne strinjam da je druzba mocnejsa od cloveka. To, da se clovek pusti streti druzbi, je le znak njegove sibkosti. Sibek clovek pa tako ali tako nikoli ne bo dosegel tega, kar sem napisal in se mi posledicno tudi ne smili.

Kar se pa plaze in ulic na sploh tice... Dobro postavo lahko povsem zadovoljivo in zlahka zapazis tudi, ce je oseba v kavbojkah in puloverju. Ni treba da je zunaj 25 stopinj in da je v neposredni blizini pesek in slana voda.

Lencka
09.07.2007, 13:39
Cassie, očitno se nisva razumeli, ja, jaz sem se odzvala na kopalke zgoraj brez, nisem vedela, da govoriš o stilu oblačenja.
Sicer se s tabo strinjam o tem, da je neumno deliti postave na dobre/slabe/ok/karkoli že, sebe sem tako opredelila, ker je iz tvojega zapisala bilo razbrati, da se pač tiste, ki imajo po nekih družbenih smernicah 'primerne' postave, lahko oblačijo tako, druge pa si ne upajo - pa sem pač povedala, da jaz nimam take postave, da bi me vzeli za model, pa to ne pomeni, da se bom skrivala v kuti... Čeprav se, po drugi strani, tudi ne oblačim, kakor si opisala - ker mi to pač ni všeč (in tud se strinjam s tabo o tem 'seksi' oblačenju). Pa me tako oblačenje tistih, ki same zase ocenijo, da si ga lahko (tako in/ali drugače) 'privoščijo', da 'pokažejo' karkoli že, ne zdi problematičen z vidika, ki si ga opisala. Ni mi všeč (v smislu: ne zdi se mi lep), ampak to je pač stvar mojega okusa (in vsake posameznice, da preceni, koliko je primerno 'odkriti').
Ampak s tem se prav nič ne reši debata o sprejemljivosti različnih postav, ne na nivoju posameznice, ne na nivoju družbe... sploh, če imamo toliko debat že recimo na tem fortumu (od fanta, ki ga je sram it z dekletom na bazen, do vprašanj o seksapilnosti suhih deklet).
Ampak pri sončenju zgoraj brez po mojem ne gre za to - če se namreč že spraviš v kopalke, je povsem enako, če se ti zraven šeta ena zgoraj z ali zgoraj brez... aja... če ima modrček, ima lahko pušap :d :d :d

Mowgli
09.07.2007, 13:49
Jerry, a ti slučajno veš, kje bi tudi midva našla pušap?

Lencka
09.07.2007, 13:56
Mogoče bi lahko uporabila kako sadje :d :d :d ali pa tiste srednjeveške zadeve... kako so jim že rekli... skledice za moda? :d :d :d

Mowgli
09.07.2007, 14:00
Moda je taka, da se nosi skledico?

mrjerry
09.07.2007, 14:02
Jerry, a ti slučajno veš, kje bi tudi midva našla pušap?

Za bauh? :shy: :clown:

Lencka
09.07.2007, 14:03
Na modo se ne spoznam... samo ker si za pušap vprašal, sem se potrudila pa se spomnila na - srednjeveško modo :d :d :d

mrjerry
09.07.2007, 14:24
Za moda sploh ne rabis pushupa ampak gres samo v vodo :approve:

sadie_007
09.07.2007, 14:48

ma jst sem zmeri zgori brez ... pa zdej, k vem, da je nekje moralni in krepostni Knez, bom še z večjim veseljem :approve:

Knez ... kam greš kej na morje :p

mrjerry
09.07.2007, 14:52
knez gre zihr na kreto na absolventa, tko kot vsako leto :clown:

Knez
09.07.2007, 18:31
ma jst sem zmeri zgori brez ... pa zdej, k vem, da je nekje moralni in krepostni Knez, bom še z večjim veseljem :approve:

Knez ... kam greš kej na morje :p

A se samo sončiš brez, ali tud kopaš??

V Grčijo, več pa ne upam povedat, boš še za mano prišla he he..

sadie_007
10.07.2007, 07:21
A se samo sončiš brez, ali tud kopaš??

V Grčijo, več pa ne upam povedat, boš še za mano prišla he he..

oboje brez

ti bi za mano prišel ... :p

grofica
10.07.2007, 16:05
knez gre zihr na kreto na absolventa, tko kot vsako leto :clown:

:rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling:

roxa
13.07.2007, 19:43

tega ne morem obljubit, če je pa tko fino bradavičke soncu nastavljat.:blush:
uglavnem na dopustu sem že bila. ja, zgoraj brez (na normalni plaži):blush: pa tud nagica, sam na bolj skriti lokaciji pač FKK-ja ni bilo v bližini:shy:

Knez
15.07.2007, 08:07
tega ne morem obljubit, če je pa tko fino bradavičke soncu nastavljat.:blush:
uglavnem na dopustu sem že bila. ja, zgoraj brez (na normalni plaži):blush: pa tud nagica, sam na bolj skriti lokaciji pač FKK-ja ni bilo v bližini:shy:

O to packa packasta.

n...
16.07.2007, 13:45
zakaj so (smo) zenske na plazi zgoraj brez?
da se nam ne poznajo beli fleki od kopalk:)

snežko
16.07.2007, 14:01
:) a spodej se ti pa ne poznajo fleki?? jao logike...

na absolventu jih sploh ni tolk zgorej brez...so vse nekej fine...

n...
16.07.2007, 14:55
je logika:)
ce se zgoraj poznajo fleki, to moti pri kaksni majcki brez naramnic, z odprtim hrbtom itd. v takih primerih je pac vseeno, ce se ti spodaj pozna tistih par kvadratnih cm od kopalk.

mrjerry
16.07.2007, 15:08
Ne pa ni :approve:

Vsemogočni
18.07.2007, 02:03

In zakaj jih sploh gledaš?, Seveda, ženske na tvojem oprsju verjetno nimajo kaj opaziti. Na, pa smo tam. Nimaš kaj pokazat, pa si še na ženske jezen. :rolling:

Men se bolj hecno zdi, da hodijo po plaži zgoraj brez, če pa slučajno kjerkoli že nanese tako, da pač vidiš žensko oprsje, pa zganjajo vik in krik, kar je pravo nasprotje plaže ali kopališč.

Luccka
18.07.2007, 11:14
Knez, zamenjaj Grčijo z Moravskimi Toplicami..... tam boš popolnoma neobremenjen...

paradox
19.07.2007, 00:59

...women's breasts are no more sex organs than are men's. In principle, women may be as interested in men's exposed breasts as the reverse...

summer
19.07.2007, 09:52
knez :d.........v tvoje zadovolstvo ti sporočam, da sem pravkar z morja in je bilo v vseh teh dneh le enih 5 žensk zgoraj brez...pa še to takšne, ki ne bi nagajale tvojemu bom rekla libidu:d

freya
19.07.2007, 10:13
Si me prehitela...
Knez, na plaži sem videla več kompletnih nagcev kot samo zgoraj brez:d :d

sonči
19.07.2007, 10:15
Knez, na plaži sem videla več kompletnih nagcev kot samo zgoraj brez:d :d

A si bla na nudistični, al je to zdaj moda? :)

freya
19.07.2007, 10:18
sploh ne...ko sem šla iskat dober plac za kopanje, sem zalotila nekaj nudistov na najboljšem placu (da bi jih strela)

summer
19.07.2007, 11:07
sploh ne...ko sem šla iskat dober plac za kopanje, sem zalotila nekaj nudistov na najboljšem placu (da bi jih strela)
:d so bli lepi

popka
19.07.2007, 11:27
še blizu nisn:angel:

popkič:kisses:

še zavedaš se ne kok bliz si:shy:

kva pa ti...as kej kazala joške okol letos:shy:

summer
19.07.2007, 11:28
nisn nič................sam zato, da je Knez lahk v miru spal:dal karkoli že

popka
19.07.2007, 11:30
nisn nič................sam zato, da je Knez lahk v miru spal:dal karkoli že

ja kok si ti ena dobra dušca:blush: :kisses:

jest bom pa nasl. let zanalšč dala joškam dihat, da bo knez mel nočne more:approve:

zverina
19.07.2007, 11:36
:o ka te

konj me je lani brcnu v koleno:( ...brez heca, zdaj pa sem skoraj vsake pol leta na bolniškem zarad tega.:censored:

btw. a je to že spam.:blush:

zverina
19.07.2007, 11:37
Saj ravno zato bi pa moral na dopust. Da se malo nagledaš lepih teles in prec se bi boljš počutil. ;)

jah pol pa naj pridem z bolniške zapečen kot Eddy Murphy.:rolling:

zverina
19.07.2007, 11:37
še zavedaš se ne kok bliz si:shy:

kva pa ti...as kej kazala joške okol letos:shy:

jih ni je preveč sramežljiva.:rolling:

Aldebaran
19.07.2007, 11:52
EDIT: Ja bil je spem, pa ga niveč!!! Pa prosim zgovarjajte se glede na tematiko in ne mi spemat!!!!

summer
19.07.2007, 12:05
jih ni je preveč sramežljiva.:rolling:
točno tak:blush:

sonči
19.07.2007, 12:11
A je Knez že na dopustu in na plaži "bere knjige" ali je pa skoz v vodi? :rolling:

sonči
19.07.2007, 12:12
jah pol pa naj pridem z bolniške zapečen kot Eddy Murphy.:rolling:

Sej lahko rečeš, da ti je zdravnik predpisal terapijo v toplicah ali pa na morju. :d

Kaja
19.07.2007, 12:13

in, se nisi mogla zraven počiti? ste sramežljivi ali kaj drugega?

Drugače sem pa jaz tudi spodaj brez, ne samo zgoraj :blush:

Mene pa nekaj drugega moti, Knez, namreč, da na nudl plaži oblečeti tipi okoli letajo..............

summer
19.07.2007, 12:22
ja kok si ti ena dobra dušca:blush: :kisses:

jest bom pa nasl. let zanalšč dala joškam dihat, da bo knez mel nočne more:approve:
neka tu nisi vredu rekla:rolling:

freya
19.07.2007, 12:48
in, se nisi mogla zraven počiti? ste sramežljivi ali kaj drugega?

Drugače sem pa jaz tudi spodaj brez, ne samo zgoraj :blush:

Mene pa nekaj drugega moti, Knez, namreč, da na nudl plaži oblečeti tipi okoli letajo..............
si mislila oblečena ali slečena? :shy:
s seboj smo imeli otroke, pubertetnike, ki se ne bi prijetno počutili v taki družbi in niti slučajno jih ne mislim posiljevati s tem....

Cifra
19.07.2007, 18:23
V našem kampu pa je en del kampa FKK, pa še na plažo tja hodim, tko da nima smisla govort o zgoraj brez :d

Kaja
20.07.2007, 06:16
si mislila oblečena ali slečena? :shy:
s seboj smo imeli otroke, pubertetnike, ki se ne bi prijetno počutili v taki družbi in niti slučajno jih ne mislim posiljevati s tem....

ja, razumem, če niso navajeni, zna biti nerodno...............(če nikdar niso hodili na najlon) .sem pa mislila oblečena ;) .................

Kefir
23.07.2007, 16:43
...verjetno zaradi tega,da jih moški resno jemljemo...na plaži so pač različne ženske,od mladih začetnic pa taja do odsluženih mater...vsaka ima svoje posebno ter osebno sporočilo...tebe verjetno mučijo tiste,ki so komaj zakorakale v zrelejša leta...no vse je odvisno od tebe,kako boš razumel njih sporočila,ter temu primerno ukrepal...so pač tam in te čakajo...da ugotoviš zakaj so zgoraj brez,neposredno od njih...

Lencka
23.07.2007, 16:47
Kefir, mi lahko prosim pojasniš tole: "...verjetno zaradi tega,da jih moški resno jemljemo"

Kefir
23.07.2007, 17:35
...teško je biti resen v svetu,ki je v plamenih...zunaj,vse že gori...zunaj nas in tudi znotraj nas...zunanji plameni so očem vidni,delamo se pa,da jih ne vidimo,kljub silnemu na daleč vidnemu ognju in dimu...notranji plameni niso vidni,delamo se pa,da jih vidimo...mlad fant teško pogasi z neiskušenostjo in nepoznavanjem prave narave vseh stvari...požar v sebi,ki silovito splamti ko se zagleda v tako lepe mlade čvrste in tako rodne ter obnažene ženske prsi sredi poletnega sonca brezskrben...tak bo teško doumel namen prsi in še manj namen zgoraj brez,na plaži sredi poletja...oboji nosimo odgovornost...torej,moški vas jemljemo resno...karkoli,da je že...je resno...

temp64
23.07.2007, 18:34
bog se vas usmili

Limml
23.07.2007, 20:52
...teško je biti resen v svetu,ki je v plamenih...zunaj,vse že gori...zunaj nas in tudi znotraj nas...zunanji plameni so očem vidni,delamo se pa,da jih ne vidimo,kljub silnemu na daleč vidnemu ognju in dimu...notranji plameni niso vidni,delamo se pa,da jih vidimo...mlad fant teško pogasi z neiskušenostjo in nepoznavanjem prave narave vseh stvari...požar v sebi,ki silovito splamti ko se zagleda v tako lepe mlade čvrste in tako rodne ter obnažene ženske prsi sredi poletnega sonca brezskrben...tak bo teško doumel namen prsi in še manj namen zgoraj brez,na plaži sredi poletja...oboji nosimo odgovornost...torej,moški vas jemljemo resno...karkoli,da je že...je resno...

jest nobenga , ki ne zna napisat teŽko pravilno ne jemljem resno...... neiSkušen pri pisanju?

freya
24.07.2007, 07:39

me je kar zmrazilo, ko sem tole prebrala.

freya
24.07.2007, 07:41
ja, razumem, če niso navajeni, zna biti nerodno...............(če nikdar niso hodili na najlon) .sem pa mislila oblečena ;) .................

tudi to je očitno del odraščanja ..pa se mi zdi, da tudi pri tistih, ki so navajeni hoditi na najlon plaže ;)

sonči
24.07.2007, 09:06

:bored: :zaspan:

Kaja
24.07.2007, 11:25
tudi to je očitno del odraščanja ..pa se mi zdi, da tudi pri tistih, ki so navajeni hoditi na najlon plaže ;)

kakor kdo, moja dečva nikdar ni imela težav, tudi v najbolj kritičnih letih ne, sine je pa iz drugega filma ( no, ta je itak čist od drugje:dontknow: , ga imam na sumu, da so ga zamenjali v porodnišnici ;) )

freya
24.07.2007, 11:36
hehe :d
jaz pa včasih svojo mamo vprašam, če sem mogoče bila tudi jaz kdaj taka ( v svetem prepričanuj seveda, da ne...kar se vedno ne izkaže za pravilno)

cliena
24.07.2007, 14:20
:) sem se pravkar vrnila z morja in verjemite...polovica žensk je bila zgoraj brez...:) pomojem se moški noben ni sekiru...knez...če te pač to moti glej stran...ne rabiš gledat okol sebe ...glej morje :)

Kefir
24.07.2007, 15:51
:) sem se pravkar vrnila z morja in verjemite...polovica žensk je bila zgoraj brez...:) pomojem se moški noben ni sekiru...knez...če te pač to moti glej stran...ne rabiš gledat okol sebe ...glej morje :)

...lepo je morje...zelo rad gledam morje...sploh pa če je morje vse naokoli mene...gledano s plaže je kot bi bilo za en delček oskrunjeno,...saj v tisti zmedi hrupu in kaosu mu ni moč prisluhniti...poretko se zadržujem na plažah,če se pa že nahajam v tisti gneči,potem pa z veseljem bulim v različne prsi in riti itn...tudi moške...ter vse to nekako primerjam in analiziram med sabo...povprečen zaključek vsega tega silnega naprezanja je...da je le vse lepše če je skrito...takrat pač bolje dela svoje izkušena in navsezadnje preiskušena domišljija...neko srednje realno stanje je bilj klavrno...

cliena
24.07.2007, 15:54
Js osebno nimam nč prot temu da bi mogle ženske skos bit u modercih...:nonono: Pač če se na plaži bolš počutijo zgoraj brez...Naj tudi bodo zgoraj brez...:)

Kefir
24.07.2007, 16:08
Js osebno nimam nč prot temu da bi mogle ženske skos bit u modercih...:nonono: Pač če se na plaži bolš počutijo zgoraj brez...Naj tudi bodo zgoraj brez...:)

...kar se mene tiče so lahko tudi spodaj brez...lahko pa tudi samo zgoraj brez...v biti je to zelo pozitivno,saj tako v precejšnji meri upade nepotrebno zanimanje moških za ženske...no ja,nekaj pa me le moti pri vsem tem,to pa je kasneje zelo izražen temni pigment na bradavicah prsi,ki je trajen...meni so bolj všeč nežne in svetle ter bele joške,če že ne joške,pa vsaj bradavičke...saj po sončenju pač bradavičke za vedno močno potemnijo in tako nikoli več niso lepe in privlačne kot pred tem...

cliena
24.07.2007, 16:10
:) to je pa stvar okusa kake joške so komu ušeč :veryevil:

matjazm
26.11.2007, 11:36

Ja res ne vem kaj ljudi tolk moti to. Pa če se dva dajeta sredi ulice, na busu, če se kolegica samozadvoljuje v pisarni... - saj to je ja naravno, seksa je itak že dosti na vsakem koraku. Če pa koga moti naj se pa stran obrne.

Tsss...

kokos
23.12.2007, 16:52
zato ( beri citat)
Knez :

ženske joške spolni organ?

jao jao, kje je pa pubic hair?

maya26
27.01.2008, 22:47
Kako pa je lahko moralen in kreposten človek žrtev pohujšljivih misli in prevzemanja raznoraznih seksualnih skušnjav.....? :dontknow:

Se strinjam. Zaradi parih konzervativnežev se ne rabimo prilagajat - nasprotno, prav v dobro voljo me spravi misel, da se star dec na sosednji blazini žre zaradi tega, ker misli, da bo šel zaradi pogleda na moje oprsje v pekel.
Ja, vem da sem :veryevil: and I love it:2thumbs:

Lencka
28.01.2008, 15:39
Ne, nisi. Če si predstavljaš, da vsak moški, ki je v tvoji bližini, razmišlja le o tvojih joških, si marsikaj drugega...

monster
28.01.2008, 16:18
hm, sam razmišljam o marsikaterih :d ...joških seveda :d

Itaq podpiram nudizem, tako da je topless samo neka mlačna voda :approve:

nattka
28.01.2008, 16:28
Se strinjam. Zaradi parih konzervativnežev se ne rabimo prilagajat - nasprotno, prav v dobro voljo me spravi misel, da se star dec na sosednji blazini žre zaradi tega, ker misli, da bo šel zaradi pogleda na moje oprsje v pekel.
Ja, vem da sem :veryevil: and I love it:2thumbs:

jap, on je morju ravno zaradi tvojega oprsja ...:rolling:

freya
28.01.2008, 18:09
ženske joške spolni organ?

jao jao, kje je pa pubic hair?

kaj si že hotu rečt?
:rolling:

Lencka
28.01.2008, 18:47
jap, on je morju ravno zaradi tvojega oprsja ...:rolling:
Ni druge, kajti če ne bi bil, bi se dalo razumeti, da je ves smisel NJENEGA morja v tem, da upa, da stari deci sanjarijo o njenih joških...

monster
28.01.2008, 19:10
haha :rolling: zabavate me

vsekakor prevelik haus okoli dveh bradavičk, ki jih lahko negodna deca vidi v vsakih slovenskih novicah :o

Tanatie
28.01.2008, 20:28
jst mislm da gre zenska na plazo lahko samo pod pogojem da se zakoplje pod mivko...kaj se pa to prav iz kuhnje hodt?!

Irina
28.01.2008, 20:47
Mogoče je šla pa po sveže ribe?

silence
28.01.2008, 20:51
jst mislm da gre zenska na plazo lahko samo pod pogojem da se zakoplje pod mivko...kaj se pa to prav iz kuhnje hodt?!Vis, takih dedcev rabmo se vec.

Knez , mas pa probleme, ajoj.:rolling:
Rostil na plazi zame itak ni - zgori z ali brez ko plavamo pa naj ne bi bilo pomembno. Da pridemo iz vode do brisace, bos pa mende ja prezivu. :d
Skratka - kakor komu pase ... Upam, da te letos un bingl na plazi ne bo u prevec neprijetnih situacij spravu.:d

nattka
28.01.2008, 21:57
.To je tako, kot da bi jaz hodil spodajbrez in kazal bingelna.Bi ženske takoj rekle, da sem iztirjenec.

.

mislim, da greš lahko mirno kazat bingelna ... noben ga še opazu ne bo ...

monster
28.01.2008, 23:40
loool@nattka

tale je pa za lepe sanje :rolling:

KissMe
01.02.2008, 17:20
mislim, da greš lahko mirno kazat bingelna ... noben ga še opazu ne bo ...

:veryfunny: :2thumbs:

Knez, če misliš, da so joške spolni organ, pol s tabo itak ni kej za razpravlat :d sigurn si meu biologijo kol :rolling:

Po moje pa ne provocira, ampak sam hoče povedat, kolk je potenten, ker se mu ob vsakih joških dvigne :rolling:

Mogwai
02.02.2008, 08:41

Namreč, pogosto sem na plaži proti svoji volji obdan z golimi oprsji mimo hodečih žensk. 1 To mene prizadene, saj se moralen človek in tega nisem navajen.Zdi se mi naravnost šokantno, da ženske tako preizkušajo mojo krepost in me spravljajo v skušnjavo in pohujšljive misli.

Dajmo se zavedat, da so ženske joške spolni organ. 2 To je tako, kot da bi jaz hodil spodajbrez in kazal bingelna.Bi ženske takoj rekle, da sem iztirjenec.

Ad 1: Ostani na zaprtem oddelku!!! :rolling:

Ad 2: Optimist! :veryevil::rolling::veryevil::rolling::veryevil::r olling::angel::angel::angel:

Mowgli
02.02.2008, 09:18
Mogoče bi si pa mladenke svoje sekundarne spolne organe(!) prekrile s štručko polnozrnatega? Bolj obdarjenim bo ustrezal hlebec, za manj rosne gospe bo pa štruca primernejše oblike. :angel: Da se ne bo kruh še naprej po smeteh valjal :veryevil:

Sveta Agata goduje (http://sl.wikipedia.org/wiki/God) 5. februarja (http://sl.wikipedia.org/wiki/5._februar) po katoliškem (http://sl.wikipedia.org/wiki/Katoli%C5%A1ki_koledar) in po pravoslavnem koledarju (http://sl.wikipedia.org/wiki/Pravoslavni_koledar). Na slikah je ponavadi upodobljena, kako drži na pladnju pred sabo svoji odrezani dojki. Ker pa so slikarji ta detajl ponavadi narisali bolj sramežljivo, se je med preprostimi ljudmi marsikje razširilo prepričanje, da sta to dve štručki kruha. Vir: http://sl.wikipedia.org/wiki/Sveta_Agata

Romul
05.02.2008, 18:32
Vse lustne zenske bi mogle bit zgori brez...ta grde nej pa doma ostanejo :approve:

summer
06.02.2008, 06:59
isto pr gospodih

Mowgli
06.02.2008, 10:38
vsi naj doma ostanejo, da bom imel plac na plaži in nobenih motečih elementov, ko letno kvoto bukel obdelujem

Romul
06.02.2008, 19:24
isto pr gospodih

itak,sej šovinisti pa valda nismo:approve:

nattka
06.02.2008, 21:27
vsi naj doma ostanejo, da bom imel plac na plaži in nobenih motečih elementov, ko letno kvoto bukel obdelujem

pa še hrvatom bi pokazal ...

summer
07.02.2008, 06:20
itak,sej šovinisti pa valda nismo:approve:
fino:approve::d

Smaug
07.02.2008, 08:30

Tomidelisepajos! :approve:
A greve svojo plazo odprt? Jazst zritam bejbe ti pir, knjige pa vsak svoje prnese.

Mowgli
07.02.2008, 08:47
Figurae veneris, glede na tvoje ostale želje? :angel:

@nattka
Hrvatom ga jaz itak pogosto kažem, ker ne maram mokrih kopalk na riti :d

Smaug
07.02.2008, 08:54
Odvisno od tega, kaksen pir bos prinesel :)

Mowgli
07.02.2008, 09:03
Kilkenny?

Smaug
07.02.2008, 09:53
Nije slabo, nije :approve:
Toceno, jasno, v flasi nima tapravega okusa po neopranih slaufih :d

Pa se burence Erdingerja dodaj, da lahko zacnem v imeniku brskati po stevilkah preljubih Sweriginj in Slovakinj. Brazilke in Kolumbijke so pa ravno na obisku, tako da jim bom omenil...

Btw, kaksno imas kvoto za en dan? (da jih ne povabim prevec, namrec)

freya
07.02.2008, 10:38
Figurae veneris, glede na tvoje ostale želje? :angel:

@nattka
Hrvatom ga jaz itak pogosto kažem, ker ne maram mokrih kopalk na riti :d

kak izgovor:d
če ne greš v vodo s kopalkami, se ne zmočijo..če se seveda ne počutiš ogroženega brez kopalk v morju
:rolling:

Mowgli
07.02.2008, 13:00
@ freya
Očitno ne razumem ženskega razmišljanja .Ležati poleg vode in ne skočiti vanjo?
Pošji Smaugu vlogo s fotko, bomo predebatirali na licu mesta :d

@ Smaug
Nobeden jih ni toliko, kolikor jih jaz nisem. :shy: Ena Slavonka ravnokar vlogo piše za jamboree... :p

mrki62
03.03.2008, 13:15
Dajmo se zavedat, da so ženske joške spolni organ.To je tako, kot da bi jaz hodil spodajbrez in kazal bingelna. .
Ne !
Ne morem se zavedati , ker to ni spolni organ !
Kaj si ti z Lune dol padu ?

Kaj je tebe mati s spolnim organom dojila ?

A se sploh zavedaš koliko žensk zboli z rakom na dojki - je to po tvoje zbolela na spolnem organu ?

Ženske nisu več v suženjstvu a ti če te moti ne hodi sploh na plažo - zapri se v soban :dontknow:

freya
03.03.2008, 14:21
@ freya
Očitno ne razumem ženskega razmišljanja .Ležati poleg vode in ne skočiti vanjo?
Pošji Smaugu vlogo s fotko, bomo predebatirali na licu mesta :d

@ Smaug
Nobeden jih ni toliko, kolikor jih jaz nisem. :shy: Ena Slavonka ravnokar vlogo piše za jamboree... :p

s smaugom sva se zadnjič videla ...tko da po moje bi šlo brez fotke
:d

KissMe
06.03.2008, 07:00
Kaj je tebe mati s spolnim organom dojila?

That's my point :approve: :2thumbs:

naikee
10.03.2008, 13:24
hahahahaaa...fant ima povšan testosteron in se zaveda, da je nevaren za okolico. dekleta...še kolenc se ne sme pokazati...

:D

Knez
11.03.2008, 08:11
Ta moja tema iz lanskega poletja je še kar naprej aktualna.:d

No, niste me prepričali v nasprotno, ostajam pri svojem.Nenazadnje, če je ženska zgoraj brez isto kot moški zgoraj brez, čemu potem ženske kopalke niso samo tangice oz. hlačke, tako kot moške?:)

In čemu je potem kopanje zgoraj brez v nekaterih državah izrecno prepovedano? Primer ZDA, Brazilija, mislim, da tudi Italija..

mrjerry
11.03.2008, 08:37
V nekaterih drzavah je zenskam prepovedano kazati obraz v javnosti, pa uzivati alkohol, jesti govedino... Kaj hoces povedati s svojim vprasanjem?

KissMe
11.03.2008, 14:43
In čemu je potem kopanje zgoraj brez v nekaterih državah izrecno prepovedano? Primer ZDA, Brazilija, mislim, da tudi Italija..

No... rešitev zate je kot na dlani, preseli se v katero izmed omenjenih držav :d

Knez
11.03.2008, 14:57
V nekaterih drzavah je zenskam prepovedano kazati obraz v javnosti, pa uzivati alkohol, jesti govedino... Kaj hoces povedati s svojim vprasanjem?

Ja, ampak Italija nam je kulturno bližje, kot države, ki jih imaš ti v mislih.:)

Hočem povedati, da mi v tej temi, kjer dokazujem, da sončenje žensk zgoraj brez na nenudistični plaži ni normalno, še nihče ni podal nobenega argumenta o nasprotnem.

silence
11.03.2008, 16:10
Zakuga pa ni normalno? :dontknow:
Aja, ce si u hribih zamenjam presvicano majco pred 10 dedi tud ni normalno? Fak, rajcam bebce, jest se pa samo prehladila ne bi rada. :o

Kje pa postavis mejo za "normalno"? Pri tem kar pocne vecina? A pol ce sosedova Francka, Jozica in tud Meta (par bajt naprej) vsak dan , cel dan, pometata cesto pred dovozom u garazo, nej jo jest tudi, kajti u nasprotnem primeru nisem normalna?

Ha, huala lepa. Ce mi pa pase bit zg. brez (nisem ena izmed unih, ampak ok), pac bom, tud naga sem lohka, pa mi nimas kej teziti.

KissMe
11.03.2008, 21:16
Ja, ampak Italija nam je kulturno bližje, kot države, ki jih imaš ti v mislih.:)

Hočem povedati, da mi v tej temi, kjer dokazujem, da sončenje žensk zgoraj brez na nenudistični plaži ni normalno, še nihče ni podal nobenega argumenta o nasprotnem.

Ti pa nisi podal nobenga argumenta, da to ni normalno. Ker ne obstaja :rolling:

mrjerry
12.03.2008, 07:04

Tvoji argumenti so zlata vredni.

Tvoja `normalnost' se spogleduje v smer, kjer je nenormalno nositi zelene kopalke, ce slucajno vceraj na plazi ni bilo nobene s taksnimi.

mrjerry
12.03.2008, 07:07
Zakuga pa ni normalno? :dontknow:
Aja, ce si u hribih zamenjam presvicano majco pred 10 dedi tud ni normalno? Fak, rajcam bebce, jest se pa samo prehladila ne bi rada. :o

Kje pa postavis mejo za "normalno"? Pri tem kar pocne vecina? A pol ce sosedova Francka, Jozica in tud Meta (par bajt naprej) vsak dan , cel dan, pometata cesto pred dovozom u garazo, nej jo jest tudi, kajti u nasprotnem primeru nisem normalna?

Ha, huala lepa. Ce mi pa pase bit zg. brez (nisem ena izmed unih, ampak ok), pac bom, tud naga sem lohka, pa mi nimas kej teziti.

Normalno je po definiciji skladno z normami. Cisto mozno je, da se normalen clovek ni sposoben zavedati, da se zelo veliko norm ustvarja kot posledica vedenjskih vzorcev vecine, to pa pomeni, da ima druzba na norme konstruktiven vpliv. Ce ima druzba interes norme premakniti, to lahko stori izredno hitro. Mnogokrat temu pac ni tako, ceprav se lahko posameznik buta z glavo v zid, kako je nekaj glupo.

Alias
15.03.2008, 21:58

Ko boš ti znal dokazat, da so ženski joški spolni organ...

Veš, ko si bil dobrega pol metra velka štruca, se ti je zdelo še kako normalno če je ženska svoje mlečne balone kazala na zraku. Upam, da ne boš trdil, da dojenček, ki se na take balone prisesa, oralno seksa.

Pa mimgrede, ženske če zarad česa drugega ne modrce nosjo tud zato, da jim joški ne visijo do kolen.

Dancefreak
16.03.2008, 04:33

obrnemo se na trebuh, ali pa laufenzieh v mrzlo vodo :d

Vsemogočni
18.03.2008, 11:05
Od takrat naprej, ko bodo ženske rojevale obleče dojenčke, se bo vsako slačenje na javnih mestih štelo kot nemoralno.

Človek sam sebi postavlja neke neumne norme in pravila, ki so močno skregana z naravnimi zakoni. In iz tega izvirajo vse človeške težave, katere v bistvu sploh niso. Le nekateri si jih sami določujejo in postavljajo, nato pa zgroženo ugotavljajo, da imajo vsi ljudje enake težave.

Kdor ne prenesejo lepih ženskih postav (saj ženska je po svoje vsaka lepa, le na nekaterih si dalj časa paseš oči, nekatere pa samo na hitro pogledaš), naj se pač obrnejo vstran ali pa nabavijo tiste fjakarje omejilce pogledov, ki si jih poveznejo čez glavo, tako, da vidijo stogo samo v ozkem snopu naprej.
Vsak normalen dec opazi in pogleda žensko. Če pa ob pogledu na žensko ni drugega sposoben kot da samo razmišlja, kako in kdaj bi jo položil in je zaradi tega ves čas razburjen ima pač probleme sam s seboj. Rešitev je preprosta v dveh korakih. Ali pri določenem zdravniku, ali v kuplaraju.

Če pa že greš na morje ali plažo, moraš pa že doma vkalkulirti, da boš tam videl ženske, ki ne nosijo modrčkov. Pa katera jih ne nosi, zakaj bi jih pa morala zaradi nekih ljudi s čudaškimi mislimi in predstavami :dontknow:

silence
18.03.2008, 11:08
Normalno je po definiciji skladno z normami. Cisto mozno je, da se normalen clovek ni sposoben zavedati, da se zelo veliko norm ustvarja kot posledica vedenjskih vzorcev vecine, to pa pomeni, da ima druzba na norme konstruktiven vpliv. Ce ima druzba interes norme premakniti, to lahko stori izredno hitro. Mnogokrat temu pac ni tako, ceprav se lahko posameznik buta z glavo v zid, kako je nekaj glupo.
Ja, samo ce pogledas po plazi jih je kar neki zgori brez, pol to je normalno pocetje, nede. :d

Kaja
18.03.2008, 11:14
Od takrat naprej, ko bodo ženske rojevale obleče dojenčke, se bo vsako slačenje na javnih mestih štelo kot nemoralno.

Človek sam sebi postavlja neke neumne norme in pravila, ki so močno skregana z naravnimi zakoni. In iz tega izvirajo vse človeške težave, katere v bistvu sploh niso. Le nekateri si jih sami določujejo in postavljajo, nato pa zgroženo ugotavljajo, da imajo vsi ljudje enake težave.

Kdor ne prenesejo lepih ženskih postav (saj ženska je po svoje vsaka lepa, le na nekaterih si dalj časa paseš oči, nekatere pa samo na hitro pogledaš), naj se pač obrnejo vstran ali pa nabavijo tiste fjakarje omejilce pogledov, ki si jih poveznejo čez glavo, tako, da vidijo stogo samo v ozkem snopu naprej.
Vsak normalen dec opazi in pogleda žensko. Če pa ob pogledu na žensko ni drugega sposoben kot da samo razmišlja, kako in kdaj bi jo položil in je zaradi tega ves čas razburjen ima pač probleme sam s seboj. Rešitev je preprosta v dveh korakih. Ali pri določenem zdravniku, ali v kuplaraju.

Če pa že greš na morje ali plažo, moraš pa že doma vkalkulirti, da boš tam videl ženske, ki ne nosijo modrčkov. Pa katera jih ne nosi, zakaj bi jih pa morala zaradi nekih ljudi s čudaškimi mislimi in predstavami :dontknow:

Bravo....................si dobil kar nekaj pik pri meni;):2thumbs:

mrjerry
18.03.2008, 12:10
Ja, samo ce pogledas po plazi jih je kar neki zgori brez, pol to je normalno pocetje, nede. :d

Meni se do ze dolgo zdi normalno, se dalj casa pa zazeljeno ;)
Biti udarjen na joske je nekaj najlepsega s cimer se lahko rodis :clown:

silence
18.03.2008, 12:18
Pajade; egoist :( Ves kolk je zayeban u klanc hodit pol pa se nepotrebnih neki kg s sabo tovort? Al pa kolk boli, ko laufas... al pa, da je treba modrc nosit.... :( Ne ves ja, vem! :approve:

Male rulez!! :approve:

mrjerry
18.03.2008, 12:25
Tudi ker je tezko je obcudovanja vredno :approve:

silence
18.03.2008, 12:38
Obcudovanje kogarkoli meni cist nic ne pomaga na moji poti :d

Ce bi bila pa kje priviligirana zarad velkih josk... :sleepy::dead: Evo, se en razlog vec, da so male zakon! :approve:

KissMe
18.03.2008, 13:34
Ce bi bila pa kje priviligirana zarad velkih josk... :sleepy::dead: Evo, se en razlog vec, da so male zakon! :approve:

Če bi jih mela (velike), verjemi, da bi bla :approve:

silence
18.03.2008, 13:43
Če bi jih mela (velike), verjemi, da bi bla :approve:Verjamem nej? :rolling: Pa kuga se, sej nisem iz hruske padla.
Oprosti, ker ne poslusam drugih, ampak sebe. Nisem rekla, da jih nimam, mi je pa veliko bolj pasalo, ko so bile manjse. :) Enim nam pac pase NE-biti seksualni OBJEKT in pa to, da smo prakticne, ne povezujemo z izigravanjem bebcev.:sleepy:

mrjerry
18.03.2008, 13:58
Apeno, ce si nekomu vsec zaradi josk si avtomatsko seksualni objekt?

silence
18.03.2008, 14:04
Rajs sem do smrti sama kukr da sem nekomu vsec samo zarad josk.:p

freya
18.03.2008, 14:11
No ja, frendica ima majhne, pa jih zna nosit kot velike..lahk je pa ravno obratno

silence
18.03.2008, 15:48
Jest nimam pa nobene prjatlce, ki bi zarad josk prilezla tja do koder je oz. dobila kar ima! :approve: (velja tudi za prih)

Pa KissMe; ker si me narobe razumela; ce bi dobila neki kar mi ne pripada, zaradi josk, pol nocem imeti. Je pa tole mogoce neumno u tem blesavem dandanasnjem svetu, samo ful rada fajn in mirno spim.:dontknow:

Knez
18.03.2008, 18:05
Ko boš ti znal dokazat, da so ženski joški spolni organ...

Veš, ko si bil dobrega pol metra velka štruca, se ti je zdelo še kako normalno če je ženska svoje mlečne balone kazala na zraku. Upam, da ne boš trdil, da dojenček, ki se na take balone prisesa, oralno seksa.

Pa mimgrede, ženske če zarad česa drugega ne modrce nosjo tud zato, da jim joški ne visijo do kolen.

Primerjava z dojenčkom je total mimo.Dojenje je intimen dogodek, ki se ponavadi ne odvija v javnosti.

Dejstvo je, da so ženske kopalke spodnji del in modrček, ali pa vse v enem kosu.Nikakor pa ne samo spodnji del.

silence
18.03.2008, 18:10
Primerjava z dojenčkom je total mimo.Dojenje je intimen dogodek, ki se ponavadi ne odvija v javnosti.

Dejstvo je, da so ženske kopalke spodnji del in modrček, ali pa vse v enem kosu.Nikakor pa ne samo spodnji del.

Pisuka no, od gdaj je pa futranje intimen dogodek?:dontknow:

KissMe
18.03.2008, 18:45
Pisuka no, od gdaj je pa futranje intimen dogodek?:dontknow:

:2thumbs: Sej človk sploh ne ve, kaj bi temu Knezu napisal... glede na njegove izjave :rolling: res jih dobr klati :rolling:

Silence... sicer ne vem o kakšnih privilegijih zarad jošk se pogovarjava, ampak mislim, da za nekatere stvari (ne vse!) ni tako zlo pomembno, na kakšen način jih dobiš (sej vem, spet me boste napadl...)... sicer je pa res, da poznam več žensk, ki so nesrečne zaradi velikih, kot obratno... :dontknow: js sm z mojimi zadovoljna :approve:

silence
18.03.2008, 19:11
Tud jest nisem rekla, da sem nezadovoljna z njimi; me namrec ne motijo, ko u kucle hodim :approve:

Vsak zase; osebno pa privilegijev zarad josk nocem, niti jih ne rabim!

Vsemogočni
18.03.2008, 23:38
Predlagam ženskam, da se bo Knez pomiril in lahko užival na morju

Letos na plaži imejte vse modrčke, pa ne nosite spodnejga dela kopalk. :2thumbs:

Kaja
19.03.2008, 12:54

Ja, ampak ne zato, ker ženske tega ne bi hotele, ampak zaradi takih primerkov, kot si ti.............jaz sem pa najbolj uživala, če sem ju nekje, kjer je bilo mučos ljudi, priklopila............:veryevil::veryevil:

Alias
19.03.2008, 18:51

Odvisno, kaj bi tisti rad s temi joški počel ? :clown:

Alias
19.03.2008, 18:58

Možno, da je primerjava mimo. Pa niti slučajno ne tako mimo, ko tvoja izjava, da so ženski joški spolni organ.

Pač ni vse kar tebe (ali kateregakoli že moškega) rajca, zato spolni organ. Tudi ni vse, kar ženske ponavadi pokrivajo, spolni organ. Slabih petdeset let nazaj je bilo blazno pohujšljivo, če je ženska pokazala popek. Ki je najbrž takrat še bil spolni organ, ki je potem zakrnel ...

Aja, kakor sicer deluješ dovolj razgledan, so tvoji pojmi o modi...hmja no, žalostno.

Alias
19.03.2008, 19:06
Silence... sicer ne vem o kakšnih privilegijih zarad jošk se pogovarjava, ampak mislim, da za nekatere stvari (ne vse!) ni tako zlo pomembno, na kakšen način jih dobiš (sej vem, spet me boste napadl...)... sicer je pa res, da poznam več žensk, ki so nesrečne zaradi velikih, kot obratno... :dontknow: js sm z mojimi zadovoljna :approve:

O tem slednjem se kar strinjam s tabo. Meni se je sicer vedno zdelo, da je vse baš idealno - sej veš, ne premal ne preveč, pa dorb pritrjen :d. No, zdaj pa čakam na enega/eno, ki se bo kmalu hotelo tam futrat, pa mam posledično naenkrat v modrcu celo mlekarno... NIč kaj prijetno :clown:, ampak res se je pa dalo (dokler ni v spodnjem nadstropju še trebuh ven prilezel) marsikaj na lepe oči ..ups, balkone dobit :angel:

freya
20.03.2008, 08:51
:d :d
Čestitke alias

mrjerry
20.03.2008, 09:12
Odvisno, kaj bi tisti rad s temi joški počel ? :clown:

i kaj neki

mrjerry
20.03.2008, 09:17
Pa nic d tega, nisem rekla.....Vse kar pravim je, da so motece; ko migas, ko mas menstro... - OK?!!!! :sleepy:
Tudi pavu se mogoce zdi trapasto vleci rep za seboj, po drugi strani je pa v nekaterih kulturah smatran kot rajska zival in za razliko od (na pogled mnogo manj atraktivnega) piscanca/kokosi/petelina mnogo manjkrat na jedilniku in na dosti vec prostora.

Lepota je pac v ocesu opazovalca.

silence
20.03.2008, 09:23
Tudi pavu se mogoce zdi trapasto vleci rep za seboj, po drugi strani je pa v nekaterih kulturah smatran kot rajska zival in za razliko od (na pogled mnogo manj atraktivnega) piscanca/kokosi/petelina mnogo manjkrat na jedilniku in na dosti vec prostora.

Sej ne govorim o lepoti. :d:d:d

summer
20.03.2008, 10:58

ja:dker pava moti rep v fitnesu...in pri novi garderobi:d
in pišček je ful atraktiven...sploh ko je mlad;approve:....

šalo na stran.....lepota je v očeh opazovalca.....kot si povedal...res pa je, da je vsaj meni pri takšnih stvareh (male or female) všeč zlata sredina:d

Alias
20.03.2008, 11:09
i kaj neki

No, če se tvoje misli gibljejo približno v isti kategoriji kot moje, potem je odgovor na vprašanje ja itak. Pa ne vem, da bi blo s tem kaj narobe :approve:

summer
20.03.2008, 11:14
sam zaradi jošk.....:d:dontknow:takšnega še nisem srečala:approve:thankgod....
ajde če pride punca v paketu z velkimi in ma tip rad takšne..pol lucky bastard:d

sam, da bi pa nekdo celo ostalo zunanjost zavrgel in sam joške gledal, ga pa ne poznam:dsej pravim...hvalabogu:approve:in tud če obstoja...se lahk vstran drži:d

drugače, pa če je nekdo, nekomu všeč, in ima še povrh vsega lepo rit ali joške...je to sam plus...

keops
20.03.2008, 11:42
O tem slednjem se kar strinjam s tabo. Meni se je sicer vedno zdelo, da je vse baš idealno - sej veš, ne premal ne preveč, pa dorb pritrjen :d. No, zdaj pa čakam na enega/eno, ki se bo kmalu hotelo tam futrat, pa mam posledično naenkrat v modrcu celo mlekarno... NIč kaj prijetno :clown:, ampak res se je pa dalo (dokler ni v spodnjem nadstropju še trebuh ven prilezel) marsikaj na lepe oči ..ups, balkone dobit :angel:

Vnaprej sočustvujem z enim/eno...

silence
20.03.2008, 15:33
poboldaj si...me ne zanima :d :sleepy:
če pa razmišljaš o forumskem lajfu, je pa sploh zaskrbljujoče
jaz sem pa rekla, da ni važno, kako velike ima katera , važno je , kako se z njimi počuti
:nonono:

Sem tule taka kot sem u resnici (ajde josk ne vidite, ma so faking what, za na forum so nepomembne) Ne rabim se narejat, delat pametno, lezt u rit folku, da bi bila vsecna. Pac nisem zarad samoptrditve tule.

Jest ti pa govorim, da se ne mores pocutit fajn, ko lezes u klanc, delas jogo ipd. , ce mas balone.

Over and out! :dead:

Alias
20.03.2008, 19:57
Jest ti pa govorim, da se ne mores pocutit fajn, ko lezes u klanc, delas jogo ipd. , ce mas balone.

Ma to pravzaprav še gre...bolj za***ano je laufat po klancu navzdol, skakat s kolebnco, ...:clown:

Ipak se pa ob kaki pravi priliki v dekolteju počutiš čist fajn...z baloni namreč :d

silence
20.03.2008, 20:01
Ma to pravzaprav še gre...bolj za***ano je laufat po klancu navzdol, skakat s kolebnco, ...:clown:

Ipak se pa ob kaki pravi priliki v dekolteju počutiš čist fajn...z baloni namreč :d
O laufanju in skakanju po npr. stengah (kot neki samoumevnega) nisem niti pisala.:d

O dekolteju pa; vsak zase, meni ne pase, ce me nek dedc buli tja.

freya
20.03.2008, 20:34
Sem tule taka kot sem u resnici (ajde josk ne vidite, ma so faking what, za na forum so nepomembne) Ne rabim se narejat, delat pametno, lezt u rit folku, da bi bila vsecna. Pac nisem zarad samoptrditve tule.

Over and out! :dead:

težko je soditi, kaj bi te motilo, če sam ne občutiš razlike
jaz sem se v nosečnosti odpovedala samo teku, za tekačice z obilnejšim oprsjem pa obstajajo posebni nedrčki. Noben ekstrem za počutje verjetno ni dober...

Alias
20.03.2008, 22:20
O dekolteju pa; vsak zase, meni ne pase, ce me nek dedc buli tja.

Men pa odvisn kdo je :shy:

mrjerry
12.04.2008, 08:15
sam zaradi jošk.....:d:dontknow:takšnega še nisem srečala:approve:thankgod....
ajde če pride punca v paketu z velkimi in ma tip rad takšne..pol lucky bastard:d

sam, da bi pa nekdo celo ostalo zunanjost zavrgel in sam joške gledal, ga pa ne poznam:dsej pravim...hvalabogu:approve:in tud če obstoja...se lahk vstran drži:d

drugače, pa če je nekdo, nekomu všeč, in ima še povrh vsega lepo rit ali joške...je to sam plus...

saj zgleda da nam je to vsem jasno, razen silence

keops
07.05.2008, 15:06
Postaja vedno topleje....;)

Mowgli
07.05.2008, 16:28
Jaz bom letos zgoraj 100% brez, spodaj pa odvisno od okolice.

Dalmatinec
08.05.2008, 07:08

pa krila se tudi krajšajo, sem opazil...:d

keops
09.05.2008, 15:41

Še malo bolj toplo postaja:)

viktorija
21.07.2008, 16:29
ah knez, zelo malo je takšnih kot si ti, ali pa jih sploh ni-le kje si se našel, nekateri samo gledajo in se slinijo, ne pa da jamrajo, zakaj so "prisiljeni" gledati joške mimoidočih.
verjamem da rad pogledaš, če pa te motijo, pa enostavno pogled vstran :)

marušaa
12.08.2008, 20:54
Živijo punce.
Imam problem, na plaži bi bila rada zgoraj brez, kako naj se opogumim, sram me je? Kaj svetujete. Tnx

Lencka
13.08.2008, 06:52
Na srečo celo za tvojo težavo obstaja rešitev:

sleci modrc.

Cifra
13.08.2008, 08:19
:d:d:d

Kako preprosto, a ne? :d

binamina
19.08.2008, 10:24
Marušaa, bodi pogumna in samozavestna!

Mogoče za začetek, zgoraj brez ko prideš iz vode da se kopalke posušijo.
Kot drugo če si ponosna na svoje prsi(lepoto) potem te ne bo sram.
Če pa te bo po tem koraku sram, pa premagaj to s tem da greš v množico, ti bo lažje ali pa če dobiš kak kompliment je dobro za tvojo samozavest.
Ampak zgleda da nisi ravno komplimentov dobila že prej ali se mi samo zdi???
Uživaj!

Snif
19.08.2008, 13:05

Zato k ni keša za modrc. :approve: Če ga jst ne bom imel bom tudi spodaj brez. :) Oz. zgoraj in spodaj, odvisno od keša.

spartan
19.08.2008, 18:34

Če pa te bo po tem koraku sram, pa premagaj to s tem da greš v množico, ti bo lažje ali pa če dobiš kak kompliment je dobro za tvojo samozavest.
Uživaj!

...zakaj se sramovati:think:

...al pa počakajmo, da bodo volitve in se bo Veliki Vodja poslovil; takrat bomo prsi ponovno legalizirali in institucionalizirali kot domeno ženskosti in ne kot domeno sramu.

binamina
19.08.2008, 20:15
Spartan, sej je ona napisala da jo je sram. To pa je velika ovira.

spartan
19.08.2008, 21:13
Spartan, sej je ona napisala da jo je sram. To pa je velika ovira.

spomnim se, da je mene tudi bilo sram prvič ko sem šel v savno....recimo da si predstavljaš; vsi goli kot od matere rojeni. Vsakdo te lahko vidi itd...itd...itd...pa tudi navajen nisem bil tega. Tudi naučen nisem bil proste golote....pa vendar....

Ljudje v bistvu sploh niso tako pozorni...zadeva obstaja samo v naših glavah. Resničnost je za nas, kako svet sprejemamo in si ga interpretiramo:ja:

...v glavi mi pride misel; korak po korak.. (Alen Vitasović);)

Lencka
26.08.2008, 16:39

Uživaj!
binamina, kje pa piše, da moraš biti posebno ponosna na svoje prsi, če hočeš biti zgoraj brez:dontknow:, oz. da je razumljivo, da te je sram, če ne dobiš komplimentov? :dontknow: a ni fora ravno v tem, da je pač najenostavneje, če iz tega ne delaš haloja, ampak pač si zgoraj brez...
pač odvisno, verjetno, od tega, ali si zgoraj brez, da te drugi vidijo (in delijo komplimente) ali pa zato, ker je pač prijetneje/karkoliže... :veryevil:

Mowgli
26.08.2008, 17:38
Pokorno javljam, da sem jih letos videval v glavnem tudi zdolaj brez in da so vse preživele.
Aja, trinajstletnice, itak, so imele pa še šale!!!

ss77
28.08.2008, 09:46
A si ti morda "cvaj taktar" (v prevodu gej).....?
Pa to je nekaj najlepšega za pogledat....jaz naravnost uživam ob pogledu na vse lepe joške, ki se sprehajajo okrog mene. Sicer je treba opazovati diskretno ampak to je res super zadeva.
Punce, kar prakticirajte to še naprej in čim več...
Odpiralcu teme pa svetujem, da gre na dopust v kak stiški samostan kjer bo lepo zavit v haljo cele dneve klečal pred oltarjem.....

Lencka
28.08.2008, 16:10
nak, to bi bila šele napačna odločitev - ves čas bi lahko razmišljal, in domišljija je lahko hujši pekel od realnosti...

Mowgli
29.08.2008, 09:21
http://www.youtube.com/watch?v=CRoAZFgeeBI