Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : pomoč glede palic za biljard

iveco
06.07.2007, 09:59
Kupujem profesionalno palico za biljard (med100-200 euri), pa me zanima po čem se razlikujejo palice med seboj, glede na ceno? Mogoče ma kdo kakšna priporočila...

:2thumbs:

mrjerry
06.07.2007, 13:17
Menda se predvsem razlikujejo po materialih, iz katerih so izdelani, ter po okraskih ki so na njih. Kolikor vem, so profesionalne palice kaj hitro tudi drazje od 200 EUR (500 EUR in navzgor).

Odeen
06.07.2007, 21:30
Teža, dolžina, širina udarne ploskve, materijal ročaja,...; to vse vpljiva na to, kakšno palico boš uporabljal- kot za kolesarjenje niso za vsakega primerne vse velikosti okvirjev, tako je pri palci prvo dolžina (ki odgovarja tebi) in pa teža- ostalo so samo "lepotne" razlike.

In ja, za 200 eurov ne boš dobil baš neke hude "profesionalne" palce, oziroma keja...

Anyway, srečno pri izbiri in veliko užitka pri igranju :)

spartan
16.07.2007, 19:00
Kupujem profesionalno palico za biljard (med100-200 euri), pa me zanima po čem se razlikujejo palice med seboj, glede na ceno? Mogoče ma kdo kakšna priporočila...

:2thumbs:

Kaj bolj konkretnega bi ti morali profiji povedati.

Meni je osebno pomembno, da je palica dobro zbalansirana in s "pravim težiščem". Kaj pa je pravo težišče, pa je tudi od vsakega igralca odvisno....se pravi; od trenutka, ko ti palica leži perfektno v igri, in je koncentracija ter napetost takšna, da bi jo lahko rezal....takrat veš, da imaš tapravo v rokah....neodvisno od vseh materialov, udarne ploskve, dolžine (naj mi predhodnik oprosti)...ko te vase potegne čar igre.

Carpe Diem;)

Odeen
18.07.2007, 20:51
...(naj mi predhodnik oprosti)...ko te vase potegne čar igre.

Hehe, np ;) Ti dam čisto prav... Ko zagrabi igra je itak vseeno s kakšnim kolom tolčeš, samo da kugle letijo v luknje ;)