Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Pozabla seksat

La-di-da
08.07.2007, 20:22
Tale tema ni namenjena ***fehtanju.

Gre se za to, da že ful dolg nism mela tipa in ker nisem za one nigt stand, to pomeni, da že ful dolg nism seksala. Men osebno je to čist vredu, ker trenutno ne poznam nobenenga fanta, ki bi me kaj prida privlačil. Se mi pa pojvalja vprašanje. A še sploh znam seksat al je to tak ko da znaš kolo furat-nikol ne pozabiš?

Ni za***ancija, to je resno in trezno vprašanje.

TuNina
08.07.2007, 20:44
hja, v zadnjem letu smo uvedli kar nekaj novosti...

gogy20
08.07.2007, 20:47
Hja kaj da rečem,tega pa res nemoreš pozabt.Mam nekaj izkušenj iz tega samo pride vse ob svojem času.Se ti bo že kakšen posvetu pa boš vidla če še obvladaš.:) :) :)

Katrin
08.07.2007, 21:10
Osnove so ostale iste, detajle pa hitro osvojiš.

Marduk1
09.07.2007, 07:38
Če imaš toliko problemov s fanti potem je mogoče čas da preklopiš na ženske :)

KissMe
09.07.2007, 07:45
Tega NE MORŠ pozabt! To maš itak že v krvi ;) ne poznam nobenga, k bi se mogu to učit... je res, da si boljši, če treniraš, ampak talent ti je položen že v zibko :d

mrjerry
09.07.2007, 07:46
Dildo si nabavi :approve:

Lencka
09.07.2007, 13:10
:d :d :d hm... bom obrnila vprašanje: a se osnove sploh kdaj učiš? po mojem ne, torej jih ne moreš pozabit... detajli pa - moje prepričanje je, da se jih moraš itak z vsakim na novo učit, da pač najdeš nekaj, kar obema paše (ker smo pač različni) - torej naj ne bi bilo problemov... (boljše, da se ne motim, La-di-da, veš, da moram videt, če tudi meni tale trenutni status nevezane osebe kaj ne škodi... ;) :d)

dragos
11.07.2007, 12:01
znamo hitro osvežit spomin:d

Snif
11.07.2007, 21:00
:d :d :d hm... bom obrnila vprašanje: a se osnove sploh kdaj učiš? po mojem ne, torej jih ne moreš pozabit... detajli pa - moje prepričanje je, da se jih moraš itak z vsakim na novo učit, da pač najdeš nekaj, kar obema paše (ker smo pač različni) - torej naj ne bi bilo problemov... (boljše, da se ne motim, La-di-da, veš, da moram videt, če tudi meni tale trenutni status nevezane osebe kaj ne škodi... ;) :d)

A me bos pol naucila k sem ze pozabil? :shy:

nina_nana
12.07.2007, 07:02
raje začni...da ne bo prepozno...:d :veryevil:

La-di-da
12.07.2007, 17:51
:blush: Ja, verjetno maš prav. Čim prej tem boljš, da ne bo zadrege:blush:

Snif
12.07.2007, 19:52
raje začni...da ne bo prepozno...:d :veryevil:

Zdajle bi se moral jokat je tko? :veryevil:
Pa se ne. :d Veš nekateri smo "nedoužni", ti nisi? :d
Jst bom "nedoužn" zmeri. :approve:

nina_nana
13.07.2007, 06:35
Zdajle bi se moral jokat je tko? :veryevil:
Pa se ne. :d Veš nekateri smo "nedoužni", ti nisi? :d
Jst bom "nedoužn" zmeri. :approve:

js sm "nedolžna" že od svojga prvega dne :angel: :veryevil: :rolling: ...in na to bom zmeraj ponosna :approve: :p

Mowgli
13.07.2007, 08:44
Dekle, zadeva sploh ni tako tragična, kot morda izgleda na prvi pogled. Seks je podoben vožnji s kolesom. Ko enkrat spelješ brez pomožnih koleščkov, nikoli ne pozabiš. V bistvu gre le za ravnotežje.

Na hrbet se ne boš nikoli pozabila zvrniti, le še šapice dvigneš in jih zadržiš tistih 60 - 60 sekund, ko se dežurni macho poti in kruli nad teboj, kar moraš ti pozdravljati s stopnjujočim odobravanjem, kakšnim vriskom in komentarjem o velikosti njegovega oneta. Na koncu še pridodaš stavek, kako dober da je bil in to je to.

V nekaterih okoljih je povsem sprejemljivo tudi pričakovanje finančnega nadomestila v obliki večerje ipd. ali pa kar šelestenja neposredne lokalne valute

Vaša sateleitska antena

La-di-da
14.07.2007, 21:17
Bravo!

Faca :)

kinsley
16.07.2007, 06:19
Pozabla seksat.Daj nehi no....ko bo prisel pravi,da se mu predas z dušo in telesom,hehe...ko bo zasvetila zelena lučka :rolling: ...prvic bo samo seks,drugič bo dober seks,tretjič pa...džingle bels,džingle bels.Bistvo je v tem da se clovk sprosti in ....uživa.......

Mowgli
16.07.2007, 09:12
Sicer nepreverjeno, ampak baje bo Cosmo dvojni poletni številki dodal DVD z osnovnimi napotki...

snežko
16.07.2007, 13:51
:) preverjeno ne bo...

spartan
16.07.2007, 18:34

Gre se za to, da že ful dolg nism mela tipa in ker nisem za one nigt stand, to pomeni, da že ful dolg nism seksala. Men osebno je to čist vredu, ker trenutno ne poznam nobenenga fanta, ki bi me kaj prida privlačil. Se mi pa pojvalja vprašanje. A še sploh znam seksat al je to tak ko da znaš kolo furat-nikol ne pozabiš?

resno in trezno....razmnoževanje spada med človekove elementarne potrebe (kot tudi sama veš). Kako lahko to pozabiš...kar ti je v bistvu dano v gene in se odlikuje v nagonu:dontknow:....

.....pozabiti meji na Mission Impossible:clown:

TuNina
16.07.2007, 18:47
heh.. za razmnoževanje ne rabiš dobrega seksa, ampak zgolj seks. :d

spartan
16.07.2007, 22:58
heh.. za razmnoževanje ne rabiš dobrega seksa, ampak zgolj seks. :d

kolk sem jo jaz zastopil, je ona govorila o sex-u. Ni pa bilo govora o dobrem....

sploh pa; kaj je dober sex? Še zmeraj je (po mojem skromnem mnenju) bolje slabo sexati kot pa dobro onarirati:clown:

sonči
17.07.2007, 05:50

Ni problem v tem, da bi pozabila seksat, samo če ne boš seksala, se ti bo zmeraj manj dalo... vidiš - že sedaj ti je v redu... :angel:

js1234
29.07.2007, 17:18
hm... pa po moje samo malo bolj razmišlaj v tej semri... uporabi domišljijo....
pol pa:
ko te grabi .... ga zagrabi.....saj ženske znate!
Imate več možnosti!

cliena
29.07.2007, 19:03
:) Oh please. Ko enrat znaš, ne pozabiš.

Snegec
11.08.2007, 21:53
:) Oh please. Ko enrat znaš, ne pozabiš.

Najbrž res. Če se ti že zgodi, potem bi bil obisk kakšnega zdravniškega osebja zelo primeren, ker bi šlo najbrž za kakšno hudo motnjo, možgansko ali drugačno ;)

praviVitez
12.08.2007, 04:09
jao kolk cajta mate na to temo....tkole mal mim jaham ..uf najboljš da kr naprej ....pozabla ha ha dekle pa ti nisi resna al pa se malce zabavaš in nam "neukim"vržeš kost ?....;)

La-di-da
13.08.2007, 23:33
:approve: Sprobala, nisem pozabla, še dela, pomirjena sama s sabo:2thumbs: :approve:

Aldebaran
14.08.2007, 07:09
No lepo, da je vse OK! ...

KissMe
14.08.2007, 20:17
Smo le dočakali:)

snežko
14.08.2007, 21:05
:) huh - fajn..zdej pa kr trenirej da te spet ne bodo dajali taki nepotrebni dvomi...

tistiglih
05.09.2007, 11:33

...........pozabila sexsat:rolling: ......saj ne morem verjet da se to tudi dogaja....:nonono: :veryevil: