Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : You Are Empty

chaser
09.07.2007, 18:34
Tole smo čakali približno tako dolgo kot Stalkerja (vzhodnjeevropska gamerska scena, pač), in po mnenju mnogih je špil totalna packarija. Po mojemu pa pač ne. Res je, da sem takoj ob prvem zagonu fasal prvi error (oz. je špil zamrznil), a sem k sreči kmalu tole uspel porihtati. Potem je sledila kratka, a posrečena uvodna sekvenca in že prvi akcijski momenti. Vizualno špilček ni glih Stalker, je pa zadovoljiv. Level design je rahlo pust, a so objekti dovolj dobro zmodelirani, da izgled ne odvrne od igre. Sicer je moč opaziti številne predmete, ki lebdijo v zraku, a to špilu do neke mere lahko oprostimo. Špil je hroščat, nedodelan in vse ostalo kar sodi k klavrnim drugorazrednim naslovom, a hkrati ponuja dovolj 'old school' akcije in raznolikih stopenj ter sovragov, da pritegne. Zvok, ki je sicer bolj švoh, pa je na momente dovolj creepy da popravi pusto in nerazburljivo atmosfero ter dogajanje. Torej špil, ki nekako sodi v zlato sredino in kljub hroščem po mojem mnenju v večini pogledov prekaša Alpha Prime, ki ga številni naivneži hvalijo na dolgo in široko ter označujejo za naslednjega Doom-a. Vseeno pa pogrešam tek, hudiča, tek.....

http://gameload.ru/wallpapers/you_are_empty.jpg