Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : da ali ne....

spartan
13.07.2007, 06:11
Ljudje pravijo, da se za žensko zmeraj lahko najde boljši moški.
Vendar ljudje pravijo tudi, da tista, ki vedno čaka na boljšega, čaka vse življenje.

Simpl a ne:clown:....mene pa zanima, zakaj znajo ene tako zelo komplicirati.......pač gušt:shy:

Mnenja:shy:

nina_nana
13.07.2007, 06:33
Za žensko se lahko najde boljši moški tako hitro, kot tudi boljša žesnka za moškega. Tu ni meril, ni boljših...vsi mamo napake...eni take, drugi drugačne, po moje boljših ni...nihče ne bo popoln...boljšega moškega nikoli ne najdeš, kajti vsi imamo napake,...
Kompliciranje....:d ...kaj bi se pa dogajal, če nebi blo tega ;) ..ma morš se mal skregat, da se maš pol bolj rd :p :angel: ...je pa tko...komplicira se kdaj pa kdaj le zato, ker ste moški tako "površni":p :veryevil: ...da ne govorimo o tem v kakih situacijah komplicirate moški...vam ni prav, če se vam karkoli reče, kaj šele da morte kaj nardit...:rolling:

Marduk1
13.07.2007, 07:26
Ženske so itak vse popolne ker toliko skrbijo zase ina na svoj izgled, moški pa ne damo nase skoraj nič veliko pijemo in radi bi samo sexal. Kdo je tukaj normalen?

mrjerry
13.07.2007, 08:22
Enkrat samkrat pojdi zvecer v center ljubljane pa bos videl, kako mimo si zdajle ustrelil.

spartan
13.07.2007, 08:49
Enkrat samkrat pojdi zvecer v center ljubljane pa bos videl, kako mimo si zdajle ustrelil.

hmm....eden je pa danes vstal na levo nogo:rolleyes:

Mowgli
13.07.2007, 08:59
Morda ni nujno potrebna boljša. Uporabi začimbe pa javi, preden jagenjčki obmolknejo....

mrjerry
13.07.2007, 09:05
hmm....eden je pa danes vstal na levo nogo:rolleyes:

To ni mogoce :clown:

Je pa fakt, da prekomerno nacejanje z alkoholom in misel na seks prezema oba spola. Prav tako mnogokrat prekomerno rihtanje opazis pri obeh. Torej generalno gledano to ni res.

Samega vprasanje je pa v bistvu lahko zgolj zanimiva debata posuta z obilico sarkazma in nikotina, ki bi se lahko fantasticno odvijala kakega petkovega popoldneva ob Ljubljanici in nekaj pivih :clown:

andromeda
13.07.2007, 09:08
Moški/ženska je našel/našla svojega sanjskega partnerja. Ta oseba je naj naj in oh in sploh. Mine 3-5 let in pazi zdaj, ta, prej sanjska oseba ji/mu gre sedaj na živce/jetra....you name it. Kako potem definirati boljšega partnerja, če je ena in ista oseba po preteku nekaj časa iz laboda evolirala v grdega račka? Bo naslednji zopet "boljši" za določen čas?

Mowgli
13.07.2007, 09:14
Ocena sanjskaga partnerja verjetno nima toliko skupnega s samo osebo, kot prevejajočim občutkom zaljubljenosti. Ko ta mine, se začne realnost... Če zmoreš med normative vklopiti kompromis in občasno malo truda, lahko delno sanjaš še vnaprej.

spartan
13.07.2007, 12:15
To ni mogoce :clown:

Je pa fakt, da prekomerno nacejanje z alkoholom in misel na seks prezema oba spola. Prav tako mnogokrat prekomerno rihtanje opazis pri obeh. Torej generalno gledano to ni res.

Samega vprasanje je pa v bistvu lahko zgolj zanimiva debata posuta z obilico sarkazma in nikotina, ki bi se lahko fantasticno odvijala kakega petkovega popoldneva ob Ljubljanici in nekaj pivih :clown:

res je...zmeraj več je tistih s torbico...:clown:

jaz se tega enostavno ne morem navadit:rolleyes:

nattka
13.07.2007, 12:33
Vendar ljudje pravijo tudi, da tista, ki vedno čaka na boljšega, čaka vse življenje.

Simpl a ne:clown:....mene pa zanima, zakaj znajo ene tako zelo komplicirati.......pač gušt:shy:

ženske so zalepljene na latino limonade, kjer so ta pravi moški lepi, pametni in bogati ... ostali so šoferji ...

moški so zapopani na payboy, kjer so prave ženske vitke, prsate in kalodontsko nasmejane ... ostalo ni za v javnost ...

bolj ko vsi v en glas trdijo, da to ni res, vse več je takih, ki so prepričani, da so ujeli najslabše možno ...

no, za ocvirek povem, da se je moja znanka pred kratkim ločila od petega moža ... pa še niti 50 ni stara ...
tak da njeno iskanje "boljšega" nekako ustreza tvojemu dugemu stavku ... eni to počnejo cel lajf ...

mrjerry
13.07.2007, 12:38
res je...zmeraj več je tistih s torbico...:clown:

jaz se tega enostavno ne morem navadit:rolleyes:

Ne govorim o torbicah. Govorim o zelatini na glavi, britju in utapljanju v after shaveu, prekomerno parfumiranje, izbira oblek za iti ven... Rihtanje ni zgolj domena zensk. Tudi moski se zrihtamo, preden gremo ven. In kot zenske se tudi vsak moski ne zna zrihtati primerno. Torbice so pac marginalnost.

sonči
13.07.2007, 12:58

Meni se zdi, da z leti vedno bolj kompliciraš. Vsaj jaz. Če se bi enkrat ločila, bi se ne bi več poročila oz. bi se poročila s takim, ki je materialno zelo dobro prekrbljen. Sorry, tako pač je. Ja, ja ženske smo "keš*****e".. :veryevil:

Lencka
13.07.2007, 13:43
:d in kaj je narobe, če nisi z nekom, ki ti pač ne ustreza? Zanimiva tema. Primer:
Ženska, samska, sreča moškega (ali tekom časa več njih), s katerimi bi lahko imela zvezo (recimo, da so tudi oni za), vendar je nima, ker ji ne ustrezajo. Pač 'ne potegnejo'. Kaj je bolj neumno: to, da je 'izbirčna' in čaka, da bo srečala takega, s katerim bo želela imeti zvezo (in bo po mnjenem mnenju zanjo ok), ali da kljub temu, da so ji sicer prijetni in kot kolegi čisto ok, za partnerja pa ne želi nikogar od njih, samo da pač ima enega, izbere tipa, za katerega pa ve, da ni to, kar ona želi? Ni tudi zanj to nekoliko... hm... ponižujoče???

Aldebaran
13.07.2007, 13:44
en pregovor pravi:
Prvo ti izbere Bog, drugo siizbereš sam, ...Tretjo pa Hudič!... Po pripovedovanju nekaterih, ki so šli po tej poti, menim, da pregovor še kako drži:d

EDIT: pa da mi nebi zdej kdo religije notr v tole temo tlačil!!! če ne...

spartan
13.07.2007, 14:21
ženske so zalepljene na latino limonade, kjer so ta pravi moški lepi, pametni in bogati ... ostali so šoferji ...

moški so zapopani na payboy, kjer so prave ženske vitke, prsate in kalodontsko nasmejane ... ostalo ni za v javnost ...

bolj ko vsi v en glas trdijo, da to ni res, vse več je takih, ki so prepričani, da so ujeli najslabše možno ...

no, za ocvirek povem, da se je moja znanka pred kratkim ločila od petega moža ... pa še niti 50 ni stara ...
tak da njeno iskanje "boljšega" nekako ustreza tvojemu dugemu stavku ... eni to počnejo cel lajf ...

pol sem že šoferđija:clown::d

spartan
13.07.2007, 14:22
Ne govorim o torbicah. Govorim o zelatini na glavi, britju in utapljanju v after shaveu, prekomerno parfumiranje, izbira oblek za iti ven... Rihtanje ni zgolj domena zensk. Tudi moski se zrihtamo, preden gremo ven. In kot zenske se tudi vsak moski ne zna zrihtati primerno. Torbice so pac marginalnost.

res je...še po jajcih se več ne moreš počohat, da se ljudje ne zgražajo:angel:

Luccka
13.07.2007, 19:06

Ah, ja..ženske le pametno razmišljamo, moški pa to dojemate kot kompliciranje!!!! Poskušajte nas vsaj včasih malo dojet, potem vam bo vse jasno;) ;)

snežko
13.07.2007, 20:56
:) če komplicirate...vi nas razumte...če ste tolk pametne in znate razmišljat...