Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Driverji za Sagem 802.11g Cardbus

snickers
14.07.2007, 01:34
Zdravo, dobil sem tole kartico, ki naj bi bla za brezžični dostop do neta, pa me zanima kje bi lahko dobil driverje (ne nimam na cdju, itd)...to kartico ima pa sedaj večina novejših že integrirano ane? kaj je pa razlika med 802.11"a" ali "b" ali "g"? in cardbus je pravzaprav kaj?modem??net adapter al kaj?? ker sem jo skušal namestiti ročno pa nisem vedel kaj točno naj izberem v control panelu, pod dodajanje hardwera?
hvala, tistemu, ki mi bo znal pomagat :2thumbs:
da bi mi delovalo doma brezžično omežje, potem biverjetno moral še wireless router kupit in aapter USB za naimizni racunalnik??drugega pa ne potrebujem?
aja pa te driverje??....gotovo je kak majster na forumu ki se spozna na gonilnike?amora biti nujno od firme SAGEM?al je lahko katerikoli za 802.11g?

ali pa če mi vsaj nedo pove a to je net adapter?...

snickers
10.11.2007, 05:21
Ja pa le ni zanič kartica, tako kot so vsi trdili na forumu!
Sem šel v neko računalniško trgovino pa mi je prodajalec noložil gonilnike in je delovalo perfektno!
Ste me malo razočarali, pa taki experti,skoraj bi vrgel popolnoma delujočo kartico v smeti:(

PS: Vaših odgovorov več ni, ne vem zakaj?

Slowhand
10.11.2007, 05:53
Ja pa le ni zanič kartica, tako kot so vsi trdili na forumu!
Sem šel v neko računalniško trgovino pa mi je prodajalec noložil gonilnike in je delovalo perfektno!
Ste me malo razočarali, pa taki experti,skoraj bi vrgel popolnoma delujočo kartico v smeti:(

PS: Vaših odgovorov več ni, ne vem zakaj?

odgovori so najbrž šli v večna lovišča (že niso bili ustrezni) - tolk sam za info....