Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Lepe punce so vedno zasedene!

Boy2380
18.07.2007, 01:14
Meni se je vedno do zdaj zgodilo, da sem se pač zaljubil v zasedeno punco!
Na koncu seveda nikoli ni bilo kaj, tak da sem še vedno samski, star pa sem 20 let.

Ali ima kdo tudi podobne težave?

Luccka
18.07.2007, 11:20
...haloo, uživaj v samskem življenju:2thumbs:

snežko
18.07.2007, 15:29
:) ko boš 30 bodo spet vse frej...

Irina
18.07.2007, 15:57
Z zaželjenimi dekleti in fanti je kakor s stranišči. Ali je zasedeno, ali je "fraj" pa posrano.
Šalo na stran. Uživaj do prvega izpitnega roka, ki bo že septembra.

Lencka
18.07.2007, 20:30
:o To pa sploh ni res... en kup samskih in fejst obeh spolov luta okoli... menda... :d Okej, no, tudi jaz šalo na stran - ne, ne morem se strinjati. Ne za fante ne za dekleta. Mogoče pa je fora v tem, da so ti privlačne ravno zato, ker so zasedene?

Katrin
18.07.2007, 20:49

Ampak z otroci :)

spartan
18.07.2007, 22:27
:o To pa sploh ni res... en kup samskih in fejst obeh spolov luta okoli... menda... :d Okej, no, tudi jaz šalo na stran - ne, ne morem se strinjati. Ne za fante ne za dekleta. Mogoče pa je fora v tem, da so ti privlačne ravno zato, ker so zasedene?

ne (čeprav se najde kakšen model):clown:
...to pobe prej odbija kot pri privlači.

Pri ženskah pa je baje obratno:veryevil:

nina_nana
19.07.2007, 07:13
Na koncu seveda nikoli ni bilo kaj, tak da sem še vedno samski, star pa sem 20 let.

Ali ima kdo tudi podobne težave?

Saj imaš še čas...:p :veryevil: ...zdj je tut odvisno kok zlo si ti zbirčn :p :d ....:dontknow:

sonči
19.07.2007, 10:04

Joj, pri 20 ih in malo manj je pa ja še veliko punc samskih. Malo poglej naokrog in ne glej samo "zasedenih" punc! ;)

anarchy
21.07.2007, 10:11

To pa je skori res, jaz bom kr pocakal do 30 in se kaj vec, ce bo potrebno ker res se mi ne da peteliniti in neki se delati gadnega in pecati, samo, da sem kao gadan, ki mam punco, kr neki. Punco bo treba nabaviti bolj iz potrebe po prezivetju, kot po spolni potrebi, ker sex ti ne zagotovi prezivetja, je treba delati in to v dveh ponavadi, ker so place prenizke.

Marduk1
23.07.2007, 10:15
To skoraj vsak misli ki je samski da so vse lepe ženske in vsi lepi tipi zasedeni. Verjetno že mora biti tako. Če pa bi se ljudje bolje potrudili za tiste ki so jim všeč bi pa ugotovili da temu sploh ni tako.

zverina
24.07.2007, 13:28
To pa je skori res, jaz bom kr pocakal do 30 in se kaj vec, ce bo potrebno ker res se mi ne da peteliniti in neki se delati gadnega in pecati, samo, da sem kao gadan, ki mam punco, kr neki. Punco bo treba nabaviti bolj iz potrebe po prezivetju, kot po spolni potrebi, ker sex ti ne zagotovi prezivetja, je treba delati in to v dveh ponavadi, ker so place prenizke.

:rolling: tale post me spominja na Al Bundy-a.

Anarči saj sexat ni tako hudo.....je velika večja življenska radost, kot delati.:blush:

cliena
24.07.2007, 14:24
:rolling: tale post me spominja na Al Bundy-a.

Anarči saj sexat ni tako hudo.....je velika večja življenska radost, kot delati.:blush:

Ti že veš :shy:

Odeen
24.07.2007, 18:06
Če pa bi se ljudje bolje potrudili za tiste ki so jim všeč bi pa ugotovili da temu sploh ni tako.
:2thumbs:
On topic; bo kar držal ja, men je tudi ena všeč..., zelo..., pa je zasedena... Žal..., ne..., na srečo!
Ja, na mojo srečo... ima namreč... mene ;) .

cliena
24.07.2007, 18:08
On topic; bo kar držal ja, men je tudi ena všeč..., zelo..., pa je zasedena... Žal..., ne..., na srečo!

:shy: kok znaš ti zakomplicirati stvar...

Odeen
24.07.2007, 18:32
:shy: kok znaš ti zakomplicirati stvar...
:approve: Eh, niti ne... Samo v pripovedovanju šal sem zanič ;) .

nattka
24.07.2007, 19:58

tok romantike na kupu premoreš le ti ...

Snif
24.07.2007, 20:38
To skoraj vsak misli ki je samski da so vse lepe ženske in vsi lepi tipi zasedeni. Verjetno že mora biti tako. Če pa bi se ljudje bolje potrudili za tiste ki so jim všeč bi pa ugotovili da temu sploh ni tako.

Jp se strinjam. :)

sonči
25.07.2007, 07:03

:lovers:

Knez
25.07.2007, 11:58
Ni res, da so zasedene, imajo kakšnega ***acha, ki mu pravijo "moj fant",kar je logično, saj, lepa ženska pa ja ne bo sama.

Ne pomeni pa to, da so zasedene.

cliena
25.07.2007, 18:13
''...Lepe punce so zmeraj zasedene...''

To ni res!...Seveda je vse skupaj odvisno od okusa ker ma pač usak tip svoj okus. Enim so všeč take, drugim pa drugačne. ;) Kam bi pa prišli če bi usi tipi hotli met samo eno?!?

snežko
25.07.2007, 20:42
:) to bi blo kul...vsi bi hotel imet eno...jest bi pa poj lahk mel vse ostale...

cliena
25.07.2007, 20:45
:d neee! dajem primer ko bi USI hotli met ENO, in ti nisi izjema!

Luccka
25.07.2007, 20:51
:) to bi blo kul...vsi bi hotel imet eno...jest bi pa poj lahk mel vse ostale...

:o jaz bi si pa želela videti moški ravs za tisto eno:rolling:

Žeruh
31.07.2007, 11:19
Najprej ena anegdota. Nekaj let nazaj se je moj kolega odločil malo zaj3bavati nekega pijanega 50-letnika, ki je neporočen, in sicer s finto: "Stari, kdaj si ti nazadnje fu**ku?"
Stari mu je odgovoril:" Ej mali, a ti veš kulk p'čk bi jst pof**ku, če bi meu mal mej okusa za lepoto...tut tvojo mamo." :2thumbs:
Poanto anekdote lahko vsak sam pogrunta. Dejstvo tvojega problema je, da ti res ciljaš na zelo zelo zelo lepa dekleta. Tudi jaz sem imel v svojih najstniških letih takšna merila. To je bilo še v 90-ih. Takrat je ženska moda bila obupna (brez tangic, brez minikrilc, malo mejkapa, samo đžins....) in lepih deklet je bilo zelo zelo malo.
Lepota je širojk pojem....bla, bla ne bom o tem nakladal. Glej malo tudi za drugimi dekleti in ne samo za Paris-Hilton-look-alike (mislim na videz, ne na obnašanje deklet). Pri 24-ih boš videl tudi drugo lepoto - ne mislim notranjo - samo opazil boš, da so nekatera dekleta lepša od tistih, ki jih sedaj želiš... in so "prosta".

Kahla
03.08.2007, 09:04
ne (čeprav se najde kakšen model):clown:
...to pobe prej odbija kot pri privlači.

Pri ženskah pa je baje obratno:veryevil:A-a, ni. :)

Canto
12.08.2007, 13:23
Lepe punce so zasedene zato, ker so lepe. Kateri moški si pa želi grdo punco.

nemehecat
12.08.2007, 13:56
Lepe punce so zasedene zato, ker so lepe. Kateri moški si pa želi grdo punco.

hmm... če malo pomislim, med mojimi vrstnicami je največ poročenih ravno tistih, ki so vedno veljale za najbolj grde. In čudno se mi zdi, da je kar nekaj tistih, po katerih je bilo največ povpraševanja, še vedno samskih, pa so stare 28 let.
Ne vem, mogoče bo zdej kdo najdu kakšno novo teorijo ven povlečt, ampak se mi zdi, da ljubezen dela svoje...
Sicer pa vsake oči imajo svojega malarja, torej ne verjamem, da so "ta lepe" vedno vsem lepe in "ta grde" vedno vsem grde.
Glede na to, da si star 20 let, se ti še nikamor ne mudi, ampak vseeno imej oči odprte, pa boš mogoče našel kakšno zelo lepo blizu tebe, pa ti sploh ne bo jasno, kako da je ti nisi opazil....

Canto
12.08.2007, 14:48
Glede na to, da si star 20 let, se ti še nikamor ne mudi, ampak vseeno imej oči odprte, pa boš mogoče našel kakšno zelo lepo blizu tebe, pa ti sploh ne bo jasno, kako da je ti nisi opazil....Kje si pobral, da sem star 20 let?

nattka
12.08.2007, 15:19
Lepe punce so zasedene zato, ker so lepe. .

yah ... kaj čmo, če smo lepe ...

Wanted
12.08.2007, 17:03
yah ... kaj čmo, če smo lepe ...

Lastna hvala, cena mala...

nemehecat
12.08.2007, 17:47
Kje si pobral, da sem star 20 let?

Oprosti, sem te zamenjala za unega tipa, ki sprašuje...:shy:

Kal-El
12.08.2007, 20:15
No veste kaj: informacija iz prve roke: lepe punce so ponavadi samske, ... a veste zakaj? Ja zato, ker se tipi bojijo in si rečejo, mah dej ta je itak preveč fensi zame... Kaj ko bi si tipi najprej malo nabildali samozavest in potem dejansko pristopili k taki krasotici? Lahko vam povem, da so take deklice čisto preproste, ne grizejo in ne bruhajo ognja... in ponavadi dobijo take čist preproste fante in ne nekih lepotcev oziroma wannabe fensi tipov...

Zase lahko rečem, da sem čisto povprečni tip, ne neki nabildan ne preobilen ampak ena taka zlata sredina...in mi nikoli ni bilo problem pristopiti k še lepši punci... in vedo se je zgodilo, da sva šla na pijačo in se zadebatirala do nezavesti...

Sploh ne rabiš drugega, kot priti zraven, ji rečt: živjo, serbus, čao, ojla, aiwa, whatever in se lepo predstaviti ter jo povabiti na pijačo- pogvor...

... ergo: nabildejte si samozavest, nehite se obnašat kot eni navadni otroci in...

mislim ene teme tlele gor so pa res bv...

xena
05.09.2007, 17:26
Se strinjam z Kal-El... luštne ženske so ponavadi samske.. ker Vam moškim je tako zelo težko narediti prvi korak. .. Torej... fantje, ko boste zagledali luštno frajlico.. nasmehnite se... kar bo pa bo.. a ne?;)

Lencka
07.09.2007, 20:46
ah, zdaj vem, zakaj sem samska... lepa, pa še pametna sem... ddddd :d
pa do sedaj nisem verjela kolegom, ki so mi rekli, da se me tipi bojijo :d :d :d

snežko
10.09.2007, 19:34
:) a ne veš da smo moški vraževerni in se črnih mačk bojimo...

domennorc
11.09.2007, 08:19
pa do sedaj nisem verjela kolegom, ki so mi rekli, da se me tipi bojijo :d :d :d

Mhm. To bo ja. :clapping:

:nonono: jaz pa mislm da to mogoče pa ni čist taprav razlog! Predvsem se pa fantje bojimo lepih žensk ja! Kr bežimo pred njimi. V bistvu pa ponavad fantje bežimo pred ne tako zelo lepimi stvarmi (lahk to bereš tud kot ženskami, če želiš pač).

Wanted
11.09.2007, 10:38

Black cat, lahko pa da si naletela na same vraževerce