Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : risanka o plisastem medvedu

lady_lucifer
18.07.2007, 21:49
pojma nimam, ce to pase sem, samo lahko zarad mene prestavite :d

iz svojega otrostva (nekje 20 let nazaj) se spomenm ene "risanke", v kateri je imel glavno vlogo rjav plisasti medved. zadeva niti ni bla riskanka, ker ni blo animirano, ampak so notr nastopale plisaste zivali. vsak del je prikazoval en dan medveda in njegove dogodivscine...zjutrej je vstal in zapel pesmco za dobro jutro, potem se je vmes dogajalo vse sorte, zvecer pa je zapel pesmco za lahko noc. spomnim se, da so ble pesmce ceske/slovaske/al nekej podobnega in da je blo na zacetku vse neprevedeno...torej je pesmce pel v originalu, spodej so bli verjetno podnapisi? pojma nimam, res :d pa ime mu je blo uhatek/uhačku/nekej v zvezi z usesi.

a se kdo spomne tega? kako je temu naslov? ma kdo kako sliko? nujno rabm:shy: hvala vsem za pomoc:approve:

pinky
18.07.2007, 22:03
po moje misliš risanko Medvedek Uhec

http://www.slocartoon.net/?main=cartoons/cartoon&cartoon_id=848

iri
18.07.2007, 22:07
a to je Ušatko? :)

lady_lucifer
19.07.2007, 16:52
o ja, tocno to!!! hvala! :approve:

monster
25.07.2007, 09:43
Že ste zovem male miš, smješne miš

Poklapnute uške mam

Cifra
25.07.2007, 11:42
Že ste zovem male miš, smješne miš

Poklapnute uške mam

To obvladaš, ker moraš po novem risanke gledat? :shy: Maš že kak narastek? :d
Jao, se pa res že nismo celo večnost vidli, da take sprašujem :shy: :approve:

kabala
25.07.2007, 12:16
Dragi moji, dober večer,
spet se bomo srečali,
da bi se zabavali.

Lepo zgodbo vam povem, vam povem,
sem medvedek Uhec,
.......,
radi me poslušajte.

tako nekako :)

evo ga - klik! (http://www.youtube.com/watch?v=EOwTzuFq6aI&mode=related&search=)

freya
25.07.2007, 12:35
kolk je meni še vedno ta risanka všeč
:p

silence
25.07.2007, 12:48
pojma nimam, ce to pase sem, samo lahko zarad mene prestavite :d

iz svojega otrostva (nekje 20 let nazaj) se spomenm ene "risanke", v kateri je imel glavno vlogo rjav plisasti medved. zadeva niti ni bla riskanka, ker ni blo animirano, ampak so notr nastopale plisaste zivali. vsak del je prikazoval en dan medveda in njegove dogodivscine...zjutrej je vstal in zapel pesmco za dobro jutro, potem se je vmes dogajalo vse sorte, zvecer pa je zapel pesmco za lahko noc. spomnim se, da so ble pesmce ceske/slovaske/al nekej podobnega in da je blo na zacetku vse neprevedeno...torej je pesmce pel v originalu, spodej so bli verjetno podnapisi? pojma nimam, res :d pa ime mu je blo uhatek/uhačku/nekej v zvezi z usesi.

a se kdo spomne tega? kako je temu naslov? ma kdo kako sliko? nujno rabm:shy: hvala vsem za pomoc:approve:
***elacesta.....men se je mogl sanjat, da si ti po Usatku ze sprasevala! :d:d:d

cliena
25.07.2007, 13:24
lahko lahko noč,
zapojmo znano vižo,
hitro zobke umit.
...blablabla...
in v mižo :rolling:

tko nekak :d sj se mi zdi de je biu lih zadnč pu rtv slo 1. =D sm z nečakinjo gledla :lol:

Katrin
25.07.2007, 19:07
Jaz sem imela Ušatka tud rada :)