Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : ...zakaj moški več masturbirajo kot dekleta...

Kefir
26.07.2007, 00:23
...ful bi me zanimale soodvisnosti le tega...z vidika vsporednic...

Irina
26.07.2007, 00:29
Si prepričan, da je temu res tako. Mogoče pa fantje o tem bolj odkrito govorite in so dekleta samo bolj zadržana.

spartan
26.07.2007, 06:29
...zakaj bi moški več masturbirali kot dekleta....mislim, da ni temu tako.

Ko je Kinsley izdal svojo knjigo o spolnem obnašanju žensk, ga je javnost želela križati, ker nihče od moških ni verjel (ni si želel priznati), da to delajo tudi njihove žene, hčerke, mame in babice.

Marduk1
26.07.2007, 11:03
Strinjam se z Irino. Moški svoje masturbacije samo zelo radi dajemo v javnost medtem ko je to za ženske skoraj povsem nedopustno. Jaz sem tudi mislil da smo moški bolj potrebni kakor ženske vendar sem se hudo hudo oštel.

Luccka
26.07.2007, 15:09
Tudi jaz se strinjam z Irino!!!!! Moški ste, kar se tega tiče prave klepetulje;)

cliena
26.07.2007, 16:02
Si prepričan, da je temu res tako. Mogoče pa fantje o tem bolj odkrito govorite in so dekleta samo bolj zadržana.

;) točno tko...

Irina
26.07.2007, 17:42
Strinjam se z Irino. Moški svoje masturbacije samo zelo radi dajemo v javnost medtem ko je to za ženske skoraj povsem nedopustno. Jaz sem tudi mislil da smo moški bolj potrebni kakor ženske vendar sem se hudo hudo oštel.

Zakaj si se uštel? Mar si se ljubil z dečvo, ki je brez zadržkov dejala, jaz bi še. Pomeni, da si kerlc.

Katrin
26.07.2007, 20:25
Ko je Kinsley izdal svojo knjigo o spolnem obnašanju žensk, ga je javnost želela križati, ker nihče od moških ni verjel (ni si želel priznati), da to delajo tudi njihove žene, hčerke, mame in babice.

In 40 let kasneje, ko so Laumann & co. v manjšem obsegu ponovili raziskavo, prav tako ni bilo nobene signifikantne razlike med masturbiranjem deklet in fantov. Razen v hvalisanju :)

spartan
26.07.2007, 20:55
Pri nas je razlika, da ni treba drgniti ob različni drobni inventar :clown::d

mrjerry
27.07.2007, 08:49
Moras pa zato pogosteje pecico laufati (ameriska pita press)

Marduk1
27.07.2007, 10:12
Zakaj si se uštel? Mar si se ljubil z dečvo, ki je brez zadržkov dejala, jaz bi še. Pomeni, da si kerlc.

Ja tudi to se mi je že zgodilo ja. Pa tudi po pogovorih s prijateljicami ki so po mojem mnenju čist nore :d

Irina
27.07.2007, 16:00
Naj se ti čim večkrat dogodi, "jaz bi še". Bojda so za ženske po 50+, moški zanimivi samo še za zabit kakšen žebelj, prenašat težke stvari, ipd, drugače jih pa boli glava. Kolega je nekoč izjavil, da zaradi preveč pečenega zrezka, nepobrisanega prahu ali nezlikane srajce, še noben moški ni prevaral svoje partnerke.

Drugi del stavka nisem čisto razumela.

snežko
27.07.2007, 17:42
:) in zakaj ne?? sej je čist jasno povedano...

Aikaterina
27.07.2007, 21:10
Glede te teme-ženske pač ne govorijo tako odkrito o masturbiranju kot moški, kar pa še ne pomeni, da so na tem področju kaj man aktivne :2thumbs: :approve:

Luka2k
27.07.2007, 21:14
heh... že samo ponudba mastrubacijskih pripomočkov nam da slutiti, da znajo bit dečve še celo bolj aktivne na tem področju...

spartan
28.07.2007, 14:51
Glede te teme-ženske pač ne govorijo tako odkrito o masturbiranju kot moški, kar pa še ne pomeni, da so na tem področju kaj man aktivne :2thumbs: :approve:

ženske so vzgojene v duhu, da je to "sram". Če mi po nekaj mescih ne pokaže, kako si jo zna "počohat" al pa kje jo naj jaz "počoham" že kr vem, da bom f.uka stradal:clown:

Saj veste kaj ljudje pravijo....če na začetku ni vroča.....kako bo šele čez 30 let...sicer pa; baje je tudi v temi zanimivo:veryevil:

Luccka
28.07.2007, 20:02
ženske so vzgojene v duhu, da je to "sram". Če mi po nekaj mescih ne pokaže, kako si jo zna "počohat" al pa kje jo naj jaz "počoham" že kr vem, da bom f.uka stradal:clown:

Saj veste kaj ljudje pravijo....če na začetku ni vroča.....kako bo šele čez 30 let...sicer pa; baje je tudi v temi zanimivo:veryevil:

Kako naj bo ženska vroča, če ob njej leži hlod......in, no v tem primeru hvala za vse napravice za " počohat":2thumbs:

Inox
28.07.2007, 20:15
Kako naj bo ženska vroča, če ob njej leži hlod......in, no v tem primeru hvala za vse napravice za " počohat":2thumbs:

Bolje hlod kot pa neka ovela rastlina :p If you get my drift :p

spartan
28.07.2007, 20:24

to s "sramom" je hud problem....zelo hud, ker se ne ujameta v sexu. Sedaj pa; zapraviti eno leto, zato da bi se "ujela"....tudi ni hec.

Logično, da si ga na "roke vržeš". Zapomni si; moški si večinoma želimo, da bi bila naša punca enostavno povedano = podnevi prijetno in dobro dekle, ponoči pa ****a.

Problem je, ker je ali samo prijetno in dobro dekle ali pa je samo ****a.

Irina
29.07.2007, 09:03
Niso samo dekleta obremenjena s sramom, tu je prisoten še strah. Veliko fantov še danes verjame, da samozadovoljevanje kasneje vpliva na zmanjševanje spolne moči, dekleta pa verjamejo, da lahko zaradi tega ostanejo neplodna. To ni štos, to je res. Nič novega ne bom povedala, če rečem, da je cerkev odločno proti kakršni koli "samo pomoči" to je greh. In za grehe si kaznovan. Kako naj si sicer razlagamo, da cerkev nasprotuje uporabi kondomov.

Spartan, ti očitno želiš, da se tvoj dnevni angel, zvečer spremeni v razvratnico. Malo se šalim, ampak želja pa je, a ne?

Marduk1
29.07.2007, 09:44
Cerkev nasprotuje masturbaciji že skoraj 2000 let. Če ne bi Onan prvi nakazal kako se tej stvari streže bi bili še vedno v kameni dobi.

spartan
29.07.2007, 11:12
Niso samo dekleta obremenjena s sramom, tu je prisoten še strah. Veliko fantov še danes verjame, da samozadovoljevanje kasneje vpliva na zmanjševanje spolne moči, dekleta pa verjamejo, da lahko zaradi tega ostanejo neplodna. To ni štos, to je res. Nič novega ne bom povedala, če rečem, da je cerkev odločno proti kakršni koli "samo pomoči" to je greh. In za grehe si kaznovan. Kako naj si sicer razlagamo, da cerkev nasprotuje uporabi kondomov.

Spartan, ti očitno želiš, da se tvoj dnevni angel, zvečer spremeni v razvratnico. Malo se šalim, ampak želja pa je, a ne?

hja....cerkev je tudi včasih trdila, da je Zemlja center vesolja in da je ravna. Prav tako je trdila, da obstajajo čarovnice in je zato polno nedolžnih ljudi zgorelo na grmadah.

Konc koncev se bo institucija morala modernizirati in podreti določene tabuje, ki ljudem bolj škodijo kot koristijo. Bolj kot prepoved nekakšnih grehov se naj raje usmerijo v izboljševanje moško-ženskih odnosov, sestavni del pa je tudi sex; govora o tem pa se iizogiba, in obsoja vse drugače misleče na pekel. Žal tudi to ni štos....to je res.

Kar se pa tiče drugega dela.....ljudje imamo različne navade in te navade hočeš-nočeš pripeljemo v odnos tudi svoje predstave in stališča o sexu.. Torej...če si ženske želim, jo bom moral vzeti v paketu.

Takoj najti skupni jezik v sexu je iluzija pričakovanja; včasih si povsem notri v tem problemu, razmišljaš zakaj tako, zakaj ni tako, je lahko drugače, si kaj narobe storil, kaj naj naredim da bo prav. Vglavnem živo sranje in to se ti prenaša še na ostali del življenja, ne samo tisti čas, ko sta v postelji; v službi, v prostem času, s frendi. In to vse zato, ker so žensko kot mlado učili, da so ene stvari greh in da se to ne spodobi( al pa če so fanta tako učili)...in ker je greh, je prepovedano. Težava je pa lahko tudi, da si ena stran ne želi pogovora...kot da bo problem sam od sebe izpuhtel.

To fazo je treba skozi dati......ampak za moškega je to za po****it....dobesedno za po****it.

Če hočeš kaj spremenit, je potrebno časa, energije pa živcev......ampak se splača vlagat.

Luccka
29.07.2007, 11:12
to s "sramom" je hud problem....zelo hud, ker se ne ujameta v sexu. Sedaj pa; zapraviti eno leto, zato da bi se "ujela"....tudi ni hec.

Logično, da si ga na "roke vržeš". Zapomni si; moški si večinoma želimo, da bi bila naša punca enostavno povedano = podnevi prijetno in dobro dekle, ponoči pa ****a.

Problem je, ker je ali samo prijetno in dobro dekle ali pa je samo ****a.

...jah moški si želite žensko" vse v enem"....ampak to ni tako enostavno, ker po gori opravil čez dan ne moreš vsak dan pričakovat, da se pojavi še želja po sexu....vsak dan nam nekaterim pač ne paše!

spartan
29.07.2007, 11:18
...jah moški si želite žensko" vse v enem"....ampak to ni tako enostavno, ker po gori opravil čez dan ne moreš vsak dan pričakovat, da se pojavi še želja po sexu....vsak dan nam nekaterim pač ne paše!

ma klinc....saj od nas se tako ali tako pričakuje, da smo univerzalni in supermeni. Kot da imam sposobnost, da lahko vidim ženski v glavo, kaj si želi in kaj hoče od mene.

spartan
29.07.2007, 11:19

saj moškim tudi ne

Luccka
29.07.2007, 11:23
ma klinc....saj od nas se tako ali tako pričakuje, da smo univerzalni in supermeni. Kot da imam sposobnost, da lahko vidim ženski v glavo, kaj si želi in kaj hoče od mene.

upam, da te nisem razjezila...nisem ti hotela pokvarit nedelje!!!!
omenjal si pogovor, in to je to.....to reši vsak problem,, tudi kar se sexa tiče......

spartan
29.07.2007, 11:57
upam, da te nisem razjezila...nisem ti hotela pokvarit nedelje!!!!
omenjal si pogovor, in to je to.....to reši vsak problem,, tudi kar se sexa tiče......

seveda pogovor...in potem tudi udejaniti, kar se reče:approve:

drugač pa ni panike:)....diskusija je zmeraj dobrodošla:)

cliena
29.07.2007, 12:21
:) men je foter lih predvčerašnim razlagu da sta se enadva ločla zarad mlečnega riža...

Lencka
29.07.2007, 14:41
Spartan, morda sem te razumela narobe, ampak ob branju tvojih zapisov sem dobila vtis, da misliš, da imajo (samo/predvsem) ženske težave s spolnostjo (ker jih je sram) in da potem zaradi tega trpijo moški. :nonono: Od kod ta ideja??? Verjamem, da obstajajo posameznice in posamezniki, ki imajo tovrstne težave zaradi "grešnosti", ampak posploševanje pa se mi zdi povsem neumestno, sploh na zgoraj opisani način. Poleg tega pa verjetno tudi takim ni enostavno - če torej to za neko žensko drži, bi rekla, da ima ona še večji problem kot njen tip, ki "trpi" samo zato, ker se ona ponoči ne prelevi v pohotnico.
Tako kot je samozadovoljevanje odvisno od posameznika (in ne od spola), je tudi spolnost na splošno taka. Poleg tega sploh ni nujno, da ženska (ali moški!), ki se ne samozadovoljuje, sicer ne uživa v spolnosti in si je ne želi. Ji/Mu pač morda ta vidik ne ustreza - in? Saj menda se ne bo zdaj vseh, ki jim določen položaj ali pa spolna praksa ne ustreza, proglasilo za spolne zavrteže?

spartan
29.07.2007, 20:30
Spartan, morda sem te razumela narobe, ampak ob branju tvojih zapisov sem dobila vtis, da misliš, da imajo (samo/predvsem) ženske težave s spolnostjo (ker jih je sram) in da potem zaradi tega trpijo moški. :nonono: Od kod ta ideja??? Verjamem, da obstajajo posameznice in posamezniki, ki imajo tovrstne težave zaradi "grešnosti", ampak posploševanje pa se mi zdi povsem neumestno, sploh na zgoraj opisani način. Poleg tega pa verjetno tudi takim ni enostavno - če torej to za neko žensko drži, bi rekla, da ima ona še večji problem kot njen tip, ki "trpi" samo zato, ker se ona ponoči ne prelevi v pohotnico.
Tako kot je samozadovoljevanje odvisno od posameznika (in ne od spola), je tudi spolnost na splošno taka. Poleg tega sploh ni nujno, da ženska (ali moški!), ki se ne samozadovoljuje, sicer ne uživa v spolnosti in si je ne želi. Ji/Mu pač morda ta vidik ne ustreza - in? Saj menda se ne bo zdaj vseh, ki jim določen položaj ali pa spolna praksa ne ustreza, proglasilo za spolne zavrteže?

ja no...z Irino sva se vrgla malo med "grešne" vode, ker je pač določena istitucija bila na tapeti. Seveda je pa tema obširna:)

V bistvu imamo tako vsi probleme......čudno bi bilo, če jih ne bi imeli:)